Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika FBmarta22

FBmarta22

#6738348 Napisano: 22.10.2020 13:46:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

margotkowe napisał(a):

Czy ktoś wie, czy czekolada Wawel Gorzka 70% bez dodatku cukru wlicza się do konkursu Wawel "Jedna to za mało"? Chwyciłam w sklepie taką - jest napisane, że "wszystkie czekolady marki Wawel" biorą udział w konkursie, ale dopiero zauważyłam, że w regulaminie ta linia nie jest wymieniona emotka  

A ona nie ma 100g?

No własnie o to samo miałam zapytać... Bo jak to ta https://slodkiwaw...-70-cocoa-100g/38320 to wszystko ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6738229 Napisano: 22.10.2020 08:39:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Weź wąteczku coś zadziałaj, proooszę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6737905 Napisano: 21.10.2020 09:41:58 w WC - rozmowy o wszystkim
nitka310 napisał(a):

Czy orientuje się ktoś czy kupując liona np tego białego mogę wziąć udział w loteri pełnej złota?

Wg regulaminu tylko baton zbożowy Lion, czyli to to: https://www.nestl...-zbozowy-nestle-lion Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6736782 Napisano: 16.10.2020 09:09:21 w Wkurza mnie...
gizoon napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

superloser napisał(a):

gizoon napisał(a):

superloser napisał(a):

gizoon napisał(a):

Jestem wkurzony na nagrodę, którą wygrałem. Mam do wykorzystania 2000 zł na kupno np. sprzętu elektronicznego lub zajęć dla dziecka. Wszystko fajnie tylko by otrzymać owy sprzęt lub zrealizować usługę musze przedstawić organizatorowi fakturę z odroczonym terminem płatności, by oni mogli za to zapłacić. Nikt nie chce mi owej faktury wystawić. W końcu sklepy elektroniczne to nie sklepy budowlane, gdzie takie faktury to normalność ... 

A na raty nie da sie? Teraz masz hakies okazje, ze do maja nic nie placisz... Co dokladnie wpisali?



Faktura ma być wystawiona na organizatora. Ma się znaleźć tam rachunek i termin do zapłaty. Ona nie może być wystawiona na mnie. Nie mogę też jej opłacić bo organizator napisał mi, że nie zwrócą mi pieniędzy. Raty nie wchodzą w grę.

Napisz do nich o liste miejsc w ktorych mozna zrealizowac te 2 kafle emotka
Do kiedy masz reklamacje? 

Robi się nieciekawa sytuacja w której organizator zrzuca wszystko na uczestnika. Oby nie było więcej takich konkursów.

Mogę zaproponować jeszcze opcję czy ewentualnie faktury Proforma oni by opłacali? wtedy po opłaceniu odbiór towaru wraz z fakturą już główną. Przynajmniej u mnie w zamówieniach w których pracuje jest to opcja awaryjna jak ktoś bardzo nie chce dać na odroczony termin płatności.

Voucher mam wykorzystać do grudnia. Reklamacje z tego co czytam do stycznia. Myslalem o tym by podali mi wykaz miejsc gdzie talie faktury wystawiają. W przedszkolu nie chcieli mi czegoś takiego wystawić, chciałem zapisac dzieci na kurs językowy. Też nie. W sklepach jak pisałem tez nie jest to możliwe.

A nie możesz wskazać organizatorowi konkursu konkretnego sprzętu, żeby to oni zrobili zamówienie?
Dziwne, że nikt nie chce wystawić FV z odroczonym terminem, bo dla sklepów to normalka, przecież np. budżetówka i placówki oświatowe, tylko tak robią zakupy...
Proforma to tez dobry pomysł, sklepu nie kosztuje nic, a organizator ma "podkładkę". Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6736555 Napisano: 15.10.2020 13:07:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rena-cz napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

rena-cz napisał(a):

kalina590 napisał(a):

W Lidlu kupiłam kiełbasę kruchą o wadze ok. 340 g z naklejką informującą o konkursie. Czy ona też uprawnia do wzięcia udziału w konkursie Siankosy z sielskim, bo nie widzę tej gramatury w regulaminie? Czy to takie wprowadzanie w błąd z ich strony z tą naklejką? A ja właśnie zaliczyłam zakupową wtopę? 

Też  bierze udział. To nie wtopa. W regulaminie  jest że gramatura 340g do 680g.C

Hę? W regulaminie jest taki zapis: "Kiełbasa Sielska Krucha – masa netto ok. 680g"
Niestety, naklejki z tego co widziałam w C4, są też na niepromocyjnych produktach.

https://www.siano...ge/index/regulamin 
Pkt4
Ja u siebie  widziałam tylko na promocyjnych opakowaniach naklejki. Tylko w sumie 2 rodzaje  widziałam.

Maja dwa regulaminy... emotka  https://www.sianokosy.pl/regulamin.pdf Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6736551 Napisano: 15.10.2020 13:03:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rena-cz napisał(a):

kalina590 napisał(a):

W Lidlu kupiłam kiełbasę kruchą o wadze ok. 340 g z naklejką informującą o konkursie. Czy ona też uprawnia do wzięcia udziału w konkursie Siankosy z sielskim, bo nie widzę tej gramatury w regulaminie? Czy to takie wprowadzanie w błąd z ich strony z tą naklejką? A ja właśnie zaliczyłam zakupową wtopę? 

Też  bierze udział. To nie wtopa. W regulaminie  jest że gramatura 340g do 680g.C

Hę? W regulaminie jest taki zapis: "Kiełbasa Sielska Krucha – masa netto ok. 680g"
Niestety, naklejki z tego co widziałam w C4, są też na niepromocyjnych produktach. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6736467 Napisano: 15.10.2020 10:38:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaolech89 napisał(a):

jokan napisał(a):

soulfly napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Właśnie doczytałam że Grześki losują tylko niewydane nagrody I stopnia a II pozostają do dyspozycji organizatora. Liczyłam na sznurówki z rezerwy a tu nici. Po kiego im tyle sznurówek niewydanych jak mogliby w rezerwie wydać nagrody. emotka

Jak to po co?Cała agencja będzie miała buty że swiecacymi sznurowkami  emotka

niestety organizatorzy sa coraz cwansi...i bardziej chytrzy....w ferrero jeszcze 2 lata temu z niewydanych 500 zl robili dodatkowe losowanie, a teraz juz nie - zostawiaja sobie, a rezerwa jest tylko z glownych emotka

A było już losowanie głownych nagród? Może ktoś się chwalił a ja niepotrzebnie mam nadzieję

Wczoraj losowanie - informacja do jutra. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6736442 Napisano: 15.10.2020 09:51:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
edzia21 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

Oj Ty Columbicie, tylko jedno zgłoszenie poszło, ale takie złe?  emotka  Weź wątku coś zadziałaj, prooooszę...

nie przejmuj się emotka  wysłałam 10 zgłoszeń i nie mam nawet zestawu. Z resztą to standard w ostatnich konkursach columbitowych - u mnie wszystko na 0 emotka

Przekichane emotka

Kurcze myślałam, że ogarnę jeszcze drugi paragon na ten ich konkurs w Kauflandzie, ale chyba se podaruję skoro tak ciężko wbić się w ich gust... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6736438 Napisano: 15.10.2020 09:42:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Oj Ty Columbicie, tylko jedno zgłoszenie poszło, ale takie złe?  emotka  Weź wątku coś zadziałaj, prooooszę... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6736164 Napisano: 14.10.2020 11:03:11 w SZUKAM....
mallina napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

mallina napisał(a):

Czy ktoś wie czy doładowali już karty od Milka ITM?

Pisałam do nich, że karta już dotarła w poniedziałek wieczorem i wczoraj ok. 13.00 było info, że doładowali. Przy ustalaniu PINu na infolinii sprawdziłam i saldo już jest ok.

Właśnie sprawdziłam i jest 0, a też pisałam do nich w poniedziałek emotka

Oni po doładowaniu zawsze odpisują... Jak nie dadzą dzisiaj znać, lepiej napisz do nich znowu. Wyświetl w wątku >>
1 mallina 0

FBmarta22

#6736153 Napisano: 14.10.2020 10:51:14 w SZUKAM....
mallina napisał(a):

Czy ktoś wie czy doładowali już karty od Milka ITM?

Pisałam do nich, że karta już dotarła w poniedziałek wieczorem i wczoraj ok. 13.00 było info, że doładowali. Przy ustalaniu PINu na infolinii sprawdziłam i saldo już jest ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6736143 Napisano: 14.10.2020 10:37:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Afekt pierwszy raz mnie zawiódł, tak się lubiliśmy... Ehhh Kucharku durnowaty emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

FBmarta22

#6735855 Napisano: 13.10.2020 10:37:36 w SZUKAM....
ameryka napisał(a):

jokan napisał(a):

pini napisał(a):

Szukam kogoś z dobrą pamięcią, znajomością regulaminów... i dobrą wolą, kto tak na szybko potrafi wymienić kilka konkursów gdzie po wygranej można wysłać tylko zdjecie/skan w celu odebrania nagrody. Mało gram... dziękuję

Smolar ma tylko skany, wiec moze od Smolara zacznij....



Smolar ale nagrody powyżej 2000 zł zawsze oryginał paragonu.

Przy urodzinowym konku Muszkieterów, tylko formularz na stronie i zdjęcie/skan, a Termomix jednak jest troskę droższy niż 2 tys. emotka

Nie ma reguły, trzeba czytać regulaminy. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6735647 Napisano: 12.10.2020 16:34:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kucharek powoli zaczyna mnie martwić... Se wymyślili stopniowanie napięcia kurcze... emotka Wyświetl w wątku >>
1 nataliii 0

FBmarta22

#6735559 Napisano: 12.10.2020 14:06:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

maverick napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

awe napisał(a):

czy z kucharka poszło info o wszystkich nagrodach?

wygląda na to, o ile dobrze zrozumiałam, że maile są "personalizowane", więc do każdego wyjdą po kolei --> 100 zestawów produktów może iść w jakiejś "rozciągłości" czasowej

też tak to widzę, także do mnie proszę Szanowną Agencję, żeby się nie spieszyć, mogę dostać @ na samym końcu - jako jeden z dwóch ostatnich emotka

Ciekawe, jakie to uczucie dostać maila z informacją, że się wygrało 20 tysi  emotka

Szok i niedowierzanie....  emotka

Podobnie będę miała jak nawet zestaw nie wpadnie emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6735471 Napisano: 12.10.2020 11:18:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Nestle Dino wszysyko poszło na raz? 

U mnie jakieś sekundowe różnice tylko były. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

FBmarta22

#6735445 Napisano: 12.10.2020 10:57:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jakoś tak pustawo i smutnawo... wziął byś się ruszył drogi Wątku i cuś pomógł... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6735420 Napisano: 12.10.2020 10:28:56 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy ktoś z Was dowiedział się co z Milką ABC?  emotka

Kolejna (po tych od Martes Sport) bardzo tajemnicza agencja... Wg wyszukiwarki, to niby ich strona https://hands.pl/ :/ Co prawda wysłałam tylko jeden, nie najwyższych lotów, tekst... ale napiszę na pierwszy lepszy adres... najwyżej napiszą, że to w ogóle nie oni  emotka

To Hard&Smart w nowym wydaniu. Raczej "jaj" nie powinni sobie robić.

Dobra, wysyłałam. W ramach ciekawostki pierwszy adres z ich strony nie chciał przejść, było info że jest błędny...

A tak z innej beczki... Z Martes na nic nie liczę, więc czy ktoś mógłby w końcu napisać, że było już info i odebrać mi wszelkie nadzieje? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6735415 Napisano: 12.10.2020 10:17:38 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

Czy ktoś z Was dowiedział się co z Milką ABC?  emotka

Kolejna (po tych od Martes Sport) bardzo tajemnicza agencja... Wg wyszukiwarki, to niby ich strona https://hands.pl/ :/ Co prawda wysłałam tylko jeden, nie najwyższych lotów, tekst... ale napiszę na pierwszy lepszy adres... najwyżej napiszą, że to w ogóle nie oni  emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0