Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika FBmarta22

FBmarta22

#6735395 Napisano: 12.10.2020 08:59:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Co dziś wozi DPD, ktoś coś wie? 

joaza111 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co dziś wozi DPD, ktoś coś wie? 

Cos od First Line, wiec chyba kawy Jacobs

Głośniki z Heinz w ITM też jadą... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6735011 Napisano: 09.10.2020 18:44:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

A propos szklanek w Lindt, patrzę w te dokumenty, które trzeba odesłać, a tam w jednym załączniku jest, że trzeba wpisać datę przekazania i przyjęcia nagrody. I ogólnie ten załącznik zwie się 'potwierdzeniem przyjęcia i przekazania nagrody'.
Od kiedy to się z góry wypełnia takie coś
Jaką datę tam wpisujecie? byle co?

Ja w tych dokumentach Amooco zawsze zostawiam tam puste miejsce i jest ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6734357 Napisano: 07.10.2020 13:35:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kuchnia Staropolska od Smolara - dzienna (mbank) Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6734311 Napisano: 07.10.2020 11:27:18 w WC - rozmowy o wszystkim
halliday napisał(a):

asiam napisał(a):

kreatia napisał(a):

asiam napisał(a):

A kto wie gdzie się oddaje zepsuty termometr rtęciowy? Mnie pani  z apteki wysłała do sanepidu.


"Selektywnie zebrane odpady niebezpieczne mieszkańcy zobowiązani są przekazać do Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zlokalizowanych na terenie Miasta", czyli u nas do pszoków

Wszystko jasne a teraz wystarczy się zastanowić ile osób pojedzie z jednym termometrem na koniec miasta. Jestem pewna, że puszki po farbach, baniaki po olejach i termometry lądują w kubłach na śmieci.

ale jak nawet chcesz jechać do pszoku to musisz znać numer umowy, są limity roczne na oddanie danej rzeczy itp to co ma się zrobić z resztą powyżej tego limitu?

Ło matko, gdzie takie cyrki? U nas, na oświadczeniu, tylko adres wpisujesz, oddajesz ile tylko chcesz i ile razy chcesz, limitów brak. Tylko big bagi na gruz są limitowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6733962 Napisano: 05.10.2020 20:33:27 w Wkurza mnie...
aurorcia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

DoręczenieAktualne zdarzenieWysłano05.10.2020 - 15:02Wolka Kosowska, PolandPrzeszłe zdarzenieUtworzono etykietę28.09.2020 - 8:48Pola ups od 29 wrxesnia przesyłke dorecza

Mam to samo, okulary z Burn emotka

Słuchajcie, ale etykietę to sobie nadawca tworzy... i tu po prostu utworzył 28.09 a wysłał dziś...  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

FBmarta22

#6733687 Napisano: 05.10.2020 09:10:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dwaburekoty napisał(a):

Smolar Lewiatan II etap okocimskich wariantów DPD

Bon z ostatniego etapu tez się kula (info od DPD - e-mail) Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6733686 Napisano: 05.10.2020 09:08:18 w SZUKAM....
pikawka napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

hej, co dziś może wozić gls?

Też się zastanawiam bo mam smsa. 
Może z Fa materac z rybim ogonem ? emotka

Tu macie info... https://www.e-kon...-nagrody-z/strona/95 Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

FBmarta22

#6733256 Napisano: 02.10.2020 13:29:59 w Smolar
halliday napisał(a):

Agnes napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

izak1000 napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

iszhara napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie dostał maila o pozytywnej weryfikacji z tigera w dino?

Ja nadal czekam emotka

Ja również czekam

Dzisiaj była weryfikacja bonów 100zl

Jest weryfikacja bonu 20 zł ????

tak dziś dostałam bon za 20zł

kurierem DPD?

Zapewne weryfikację dostała, nie sam bon emotka
Do mnie dzisiaj też dokulały się weryfikacje dwudziestek. Wyświetl w wątku >>
1 Agnes 0

FBmarta22

#6733242 Napisano: 02.10.2020 13:03:47 w Czy informują/ informowali?
monia0303 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Czy była rezerwa Tigera w Dino? ktoś coś?

Osobiście wysłałam 2 zgłoszenia i nie wygrałam,  więc też czekam. 

Z regulaminu wynika żę rezerwa miała czas na odesłanie oświadczenia laureata do 30.09 więc wychodzi tak jakby rezerwa już poszła.

Dzisiaj rozsyłają info o poprawnej weryfikacji 20 zł, więc pewnie jak to ogarną, puszczą rezerwę. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6733161 Napisano: 02.10.2020 10:01:41 w Informują
Informują z Konkurs "Powrót do szkoły z BIC w Biedronce"

Rodzaj powiadomienia: sms 10.00
Dodatkowe informacje:
II stopień Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6733154 Napisano: 02.10.2020 09:51:29 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

-Violka- napisał(a):

superloser napisał(a):

veldominik napisał(a):

Wkurza mnie ze te same osoby ciagle wygrywają w loteriach emotka
mam pytanie do nich co robicie że ciągle wygrywacie? Wydajecie miesięcznie kilka tysięcy złotych na konkursy czy ktoś z rodziny załatwia wam paragony ze sklepu?

Zatrudniasz sie w cichym sklepiku albo otwierasz wlasny... masz poslizg 10-15minut na terminalu i grasz ... a skoro informacja jest natychmiastowa to masz 10-15 by kupic towar... nim klient przyjdzie i wbije ci sie w "numer paragonu"

W Ikea były do kupienia kasy.  Można nawet w domu nabijać 

Gdyby Agencje publikowaly imie laureata, NIP & numer kasy fiskalnej to by bylo duzo zgloszen z malych sklepikow  emotka   Jakby powiadamiali po 24godz o wygranej, to by listy laureatow byly zupelnie inne i rzecz jasna, znacznie mniejsze zainteresowanie... 

Ludzie kombinują, co niektórzy zbierają paragony, ci co na kasach to tak jak powyżej. Mnie np zastanawia konkurs: https://www.e-kon...uguje-na-lurpak.html i wyniki które od razu są podawane. Naprawdę normalni ludzie tyle tego nie najtańszego masła kupują???

może masło nie najtańsze, ale nagrody tak...XD....przepis za 1 zł  emotka

Mnie wkurza, to że nie wiedząc o loterii, w środę kupiłam trzy kostki... czyli jednak kupują emotka

Jakież piękne staropolskie imię w tych ich wynikach "GDSFH" emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

FBmarta22

#6733120 Napisano: 02.10.2020 08:43:08 w Informują
Informują z Konkurs "Do szkoły z przyjemnością" Intermarche

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
Info o wygranych bonach 100 zł Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6732431 Napisano: 29.09.2020 15:30:28 w Czy informują/ informowali?
ewunia napisał(a):

izkak napisał(a):

Czy Albedo informowało ewentualnych rezerwistów z konków:
1. Fa w Biedronce
2. Fa w Auchan
3. Henkel "Więcej za mniej" w Selgrosie

O ile dobrze pamiętam, to w obu konkursach Fa rezerwa jest przewidziana tylko do nagród głównych.

Nie wiem jak w Auchan, ale w Biedrze rezerwa jest do wszystkich nagród - były równorzędne emotka  

Oni ostatnio lubili informować rezerwy niedługo przed wysyłką nagród, a to jeszcze sporo czasu chyba... Wyświetl w wątku >>
2 izkak, ewunia 0

FBmarta22

#6732118 Napisano: 28.09.2020 13:04:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

dostałam własnie sms z Konkursu vanish od agencji Addicters, i nie wiem czy to rezerwa z Tesco czy rozwiązany ITM, czy ktoś może wie?

Itm ma jeszcze czas do 7.10,  coś by to było szybko. 
I nikt inny się nie chwali 

czyli chyba rezerwa Tesco

Najlepiej się jeszcze z nimi skontaktować,  bo tutaj to każdy mądry  emotka  

Tylko, że w ITM nie było konkursu Vanisha, tylko "Superbohaterowie prania" z wieloma innymi markami (w przeciwieństwie do Tesco, gdzie był tylko Vanish) i nikt przy zdrowych zmysłach nie podpisał by tego "Konkurs Vanish" Wyświetl w wątku >>
1 venix 0

FBmarta22

#6731419 Napisano: 24.09.2020 13:52:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

jokan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

U mnie w C4 też nie było tego baneru. Myślę,że on dopiero będzie 

a moze tak jak z ostatnim Brefem? przeciez zmieniali daty....


Tylko skąd mamy teraz wiedzieć jaka jest data? Baner postawiony z produktami dzisiaj, faktycznie wygląda na to że daty zmienili a na banerach już tak było wydrukowane

A może to jest tak, że konkurs nie wypalił (ma lato w w tytule, więc teraz to troszkę za późno już), ale materiały były już gotowe, więc żeby ludzi nie wprowadzać w błąd, w czasie jego trwania (tym z materiałów) mieli te standy schowane, a teraz wytargali, żeby się zupełnie nie zmarnowały? Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6731383 Napisano: 24.09.2020 12:35:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Debiut w Columbitowym konku raczej się nie udał  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6730653 Napisano: 21.09.2020 16:40:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jokan napisał(a):

domika napisał(a):

Ale że tak nic na tyle nagród od Leszka emotka

masakra emotka

Ni ma się co martwić na zapas, pewnie wszystkie pięćdziesiątki jeszcze nie wyszły emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6729940 Napisano: 18.09.2020 09:13:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rettib napisał(a):

soulfly napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rettib napisał(a):

soulfly napisał(a):

rettib napisał(a):

Czy dochodzą Wam zwrotne maile w konkursie Stokrotki Pepsi/Lay’s? U mnie wysłało się poprawnie, ale maila brak 

Szukaj w spamie lub innych folderach.

Też brak

U mnie też brak na onecie

Na Gmail-u w ofertach ląduje.

Zazwyczaj tak, ale tym razem nie wylądował nigdzie emotka

Te ich zwrotki chyba w ogóle przestały docierać... Przysnęłam i wysyłałam dopiero po północy i też widzę, że zwrotki brak - poczta w Interii.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6729917 Napisano: 17.09.2020 23:47:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Norettib napisał(a):

soulfly napisał(a):

rettib napisał(a):

Czy dochodzą Wam zwrotne maile w konkursie Stokrotki Pepsi/Lay’s? U mnie wysłało się poprawnie, ale maila brak 

Szukaj w spamie lub innych folderach.

Też brak

A to wp albo o2? Jedli tak, to tam wiecznie jest problem z potwierdzeniami z Avanti, ale na szczęście emaile o wygranych docierają  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6729878 Napisano: 17.09.2020 21:15:04 w SZUKAM....
agusiac87 napisał(a):

czy mogę nadać przesylke w paczkomacie bez drukowania etykiety ? Nie mam dostępu do drukarki?

Możesz emotka  https://inpost.pl...posrednio-w-maszynie Wyświetl w wątku >>