Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBmarta22

FBmarta22

FBmarta22

#6684462 Napisano: 20.02.2020 11:09:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Piwooo z CJ... chyba sobie jakieś piwne kąpiele zacznę z tego urządzać czy cuś... emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6684455 Napisano: 20.02.2020 10:36:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
syla napisał(a):

No i gdzie te moje Karaiby? Taaakie zgłoszenie i nic??? Serio? 

Może jeszcze wpadną, na pewno wszystkiego nie zdążyli porozsyłać... 

Chociaż ja mam tak co tydzień... W sensie wrażenie, że oto, po prostu przeszłam już sama siebie, że lepszego materiału nie dało się wysłać... Że o jejku i o Boże emotka  i tydzień w tydzień piwo... W ubiegłym tygodniu w związku z deprechą na tle CJ wysłałam cuś tak marnego, że pewnie i piwa nie będzie...  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6682092 Napisano: 12.02.2020 15:53:50 w Czy informują/ informowali?
Heinz informuje bardzo na raty: walizeczka 15:31 emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6681693 Napisano: 11.02.2020 11:20:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

Victoria33 napisał(a):

Sama wprowadziłąm w świat konkursów i loterii koleżankę, czego żałuję. Nie wygrywa ona w konkursach, nie wygrywa w loteriach sieciówek (no może czasem się uda, gdy może towar odsprzedać). Za to wygrywa po kilka nagród loteriach ogólnoplskich - bramkowych (coccoilino, surf, paczka- sprzątaczka, tic- tac). Wszędzie tam, gdzie wymagany jest paragon, a nie trzeba otwierać opakowania, żeby odczytać kod. Jaki ma patent? Otóż pracuje w małym sklepie. Gdy nie ma klientów, sprawdza na kasie jaki będzię kolejny numer paragonu, wysyła smsa z tym numerem, a gdy uda jej się trafić w otwartą bramkę, nabija produkt na kasę i drukuje zwycięski paragon. Kreatyność nie ma granic.

czyli paragon jest pózniejszy niz sms?

Pewnie drukuje w tej samej chwili... Chociaż pewnie nawet jakieś dwuminutowe różnice można by jeszcze tłumaczyć "przekłamaniem" pomiędzy systemami czy cuś... Jakby nie było masakra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6681519 Napisano: 10.02.2020 19:31:02 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

Szukam sklepów z produktami promocyjnymi na ten konkurs:
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-podziel-sie-swoim-apetytem.html#.XkF1E2hKi1s

U mnie, tak raz w miesiącu, wrzucają to to do Biedry emotka  Zupełnie przyzwoite gotowce emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

FBmarta22

#6680206 Napisano: 05.02.2020 19:54:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Z Prince Polo macie problem z wysłaniem ? Zmieniałam przeglądarkę I nic to nie dało

Z tego co widzę, tylko w Internet Explorerze jakoś to to wygląda... no i nie wyrzuca błędu Jawy po przesłaniu zgłoszenia... Wyświetl w wątku >>
0 0