Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBmarta22

FBmarta22

#7054518 Napisano: 19.10.2022 17:42:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też bon do C4 z Kubusiowych Pasjonautów  emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7054479 Napisano: 19.10.2022 14:28:16 w Czy informują/ informowali?
fan-mandaryny napisał(a):

Dzwonił ktoś do mnie w odstępach godzinnych trzy razy ktoś z numeru 45 140 0* **. Czy to nie czasem telefon z konkursu Wakacje z Orange? Mam nadzieję, że odtęp pomiędzy następną próbą będzie faktycznie minimum 12 godzin...

Z 45 140..... To u mnie fotowoltaika i pokazy rożnych magicznych przedmiotów emotka  W mojej kolekcji zablokowanych numerów zajmują sporo miejsca  emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7054421 Napisano: 19.10.2022 11:37:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

monisss napisał(a):

Starzy konkursomaniacy pewnie pamietają wątek "makiet" - tak mi się to skojarzyło emotka  dobrze, że nikt nie jedzie do Smolarka grać im serenadę pod oknem .. oops emotka  poddałam komuś pomysł?  
p.s. do Pana do śpiewa nic nie mam, ale moim zdaniem to mocno nie fair wstawiać link do yt w konkursie na tekst

Zwłaszcza, że pan Marcin zarzekał się, że wysyła filmy tylko tam, gdzie regulamin na to pozwala. 

Dla mnie to nie jest nie fair, tylko po porostu jest głupie... Bo chłop wykazuje się totalną ignorancją i naraża na śmieszność...
Tak jak już pisałam żadna porządna agencja nigdy nie weźmie tego pod uwagę, jego zgłoszenie to przypadkowy ciąg znaków wskazujących na zamieszczenie czegoś na YT i koniec... 
A że na FB wygrywa... no to świadczy o poziomie organizatorów... pewnie najczęściej to firmy, które same sobie robią konki, bez porządnych regulaminów i bez udziału konkursowiczów którzy wytknęliby im proceduralne braki... Ja się od takich z daleka trzymam... Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7054354 Napisano: 19.10.2022 08:47:02 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy Coca-Cola wysyła na bieżąco nagrody z najnowszej loterii w apce? Mam e-mail od DPD o paczce wysłanej przez XBS - Onyks i tylko to mi pasuje... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#7054330 Napisano: 18.10.2022 23:44:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

rufus napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

https://www.faceb...v=1170071140124492   jak Wam mało piosenek to jeszcze jedna do kolekcji emotka

Co za duzo to niezdrowo. Jeszcze mi sie zacznie snic po nocach to brzdękanie. emotka

Nie mogę uwierzyć w to...że ktoś to nagradza emotka  ani to fajne, ani kreatywne. Dżizas. 

Nikt poważny tego nie nagrodzi... Łapią się tylko te firemki, które same "obsługują" swoje konkursy i jeszcze są w szoku, że specjalnie dla nich takie "dzieło" powstało... Biedne są w błędzie, bo niestety nie specjalnie dla nich, te filmy to niemal "kopiuj, wklej" wszystkie na jedno kopyto, w podobnej sekwencji "scen" itd... Wyświetl w wątku >>
1 jarekaska 0

FBmarta22

#7054304 Napisano: 18.10.2022 20:33:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Był Garage, jest i Brooklyn emotka
https://youtu.be/pp_Mf1KLFq8

Chociaz zastanawiam sie czy nie powinien być ten post w temacie popraw sobie humor.. emotka

Nie nooo, tu jest ok.... akurat mi ten gość humoru nie poprawia... Ale dobra... nie wywołujmy znowu tej dyskusji emotka emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7054302 Napisano: 18.10.2022 20:27:33 w Smolar
sledzik860 napisał(a):

I jeszcze jest jedna prawna wg mnie sprawa i chyba najważniejsza. Kiedy został udostępniony regulamin loterii. Bo jeśli po jej rozpoczęciu to prawnie uważam za niedopuszczalne. 

Przecież Emanuela (z tego co zrozumiałam) wczoraj grała... To znaczy, że strona działała, jak działała to i regulamin był... I serio Smolar w ogóle nie musiał informować o loterii na swojej stronie... Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7054213 Napisano: 18.10.2022 15:32:31 w Smolar
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

Czyli co? ZA WCZORAJ to króliki Smolara sami wysyłali zgłoszenia?
Skoro info o loterii w którym można wygrać 8x 500zł dziennie jest dziś a loteria od wczoraj.../

Smolar często z opóźnieniem publikuje info o akcjach promocyjnych na swojej stronie (nie doszukiwałabym się tutaj jakiegoś podstępu) emotka  

No ale skoro wczoraj było 8x500zł - a oficjalnego info nie było = to co z tą kasą? 
- wygrali króliki Smolara - bo aby wygrać = trzeba o konkursie/loterii wiedzieć.
A skoro "Smolar często publikuje info o akcjach z opóźnieniem" = znaczy robi to z pełną premedytacją. 
jeśli akcja, loteria, konkurs zaczyna się danego dnia = do publicznej wiadomości należy przekazać info najpóźniej w dniu rozpoczęcia "akcji" o godz. 0;01 / 

Sorry, ale gdzie jest napisane, że info ma się w ogóle pojawić na stronie agencji, która organizuje konkurs? Ile agencji regularnie publikuje takie info na swojej stronie  oprócz Smolara i Columbita? Są reklamy na portalach społecznościowych i stronach www (wiadomo wyświetlają się w oparciu o jakieś algorytmy więc pewnie nie wszystkim), ale i tak najważniejsza jest oficjalna strona konkursu i to ona musi wystartować punktualnie. Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7054203 Napisano: 18.10.2022 15:20:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Graj o parę stów za parę słów - 500 - VI etap Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7053855 Napisano: 17.10.2022 11:17:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Czy były już "weryfikacje paragonów" z konkursu ITM "śmigaj z nestle po nagrody"? Dzisiaj przyszła z II etapu, a z I brak.

Weryfikację za pierwszy etap miałam 4.10. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#7053018 Napisano: 12.10.2022 23:52:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

Wiem ze pisaliscie ze kilka osob z gospodarstwa moze do REC wyslac jednym listem paragony, a czy moge wyslac dwa paragony z dwoch roznych konkursow jednym listem? emotka  oczywiscie jakos bym opisal ktoy paragon jest do ktorego konkursu ale nieraz na kopercie trzeba zrobic dopisek wiec nie wiem czy podwojny zrobic czy co? 

O to też pytałam emotka  Bez problemu można dwa konki razem, prosili tylko żeby wszystko ładnie poprzypinać, w sensie oświadczenia z odpowiednimi paragonami. Na kopercie zrobię dwa dopiski, na szczęście są krótkie... Nie to co u Avanti czasami  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#7052871 Napisano: 12.10.2022 16:14:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Jeszcze z dino się upewnie ,bi nie widze w regulaminie ograniczenia ,ani na osobę,ani na gospodarstwo domowe. Czyli w 1 kopercie mogę wysłać i moje i męża ? Czy lepiej osobno . Jak Wy robicie? 

Pytałam u źródła, można razem. Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7052740 Napisano: 12.10.2022 11:36:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szkodnik1988 napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na maile Dino Rec?

Spokojnie, jeszcze idą, mam w bardzo różnych odstępach czasu, póki co 4/6... Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

FBmarta22

#7052715 Napisano: 12.10.2022 10:57:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0303 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

rare85 napisał(a):

Czyli znowu powtórka z rozrywki, bo u mnie maili z Dino nie ma... Chyba że jeszcze dojdą emotka

Ja też mam dopiero na jednej poczcie... Pewnie się jeszcze kulają...

Niestety trzeba wysyłać "w papierze" i zastanawiam się czy się pogniewają jak im dwa oświadczenie puszczę razem (C4 i Dino).

A ja się zastanawiam czy można w jednej kopercie kilka oświadczeń? ktoś im wysyłał z Namysłowa w ten sposób?

Niestety (a właściwie to "stety" emotka ) Namysłów był wysyłany e-mailem... też się zastanawiam czy małżona nie dorzucić do tej koperty... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#7052709 Napisano: 12.10.2022 10:44:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

Czyli znowu powtórka z rozrywki, bo u mnie maili z Dino nie ma... Chyba że jeszcze dojdą emotka

Ja też mam dopiero na jednej poczcie... Pewnie się jeszcze kulają...

Niestety trzeba wysyłać "w papierze" i zastanawiam się czy się pogniewają jak im dwa oświadczenie puszczę razem (C4 i Dino). Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#7052660 Napisano: 12.10.2022 08:40:04 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
kkrystek11984 napisał(a):

Czy czeka jeszcze ktoś na czytnik z Kinley ?

Nie kojarzę żeby ktoś się chwalił, że czytnik do niego dotarł. Ja też jeszcze czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#7052570 Napisano: 11.10.2022 18:25:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dino 6/6, sprawdzone na stronie więc czekam grzecznie na e-maile emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7052496 Napisano: 11.10.2022 15:21:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
daisygirl napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

Szalenie nieprecyzyjny opis emotka  ...: "Rozwiązanie zadania konkursowego może składać się z maksimum 300 znaków pisarskich włącznie ze „spacjami”. Dopuszcza się użycie małych i wielkich liter."  Znaki pisarskie to jednak chyba tylko w piśmie mogą być stosowane emotka  


Po prostu zazdrościta ludzie, bo nie umita zastosować małych i wielkich liter w tekście mówionym/śpiewanym emotka
Weźta się do roboty emotka  

Ej nooo, jak to nie potrafię.... krzyczę zawsze wielkimi literami emotka emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7052492 Napisano: 11.10.2022 15:12:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

anaesth napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

jarekaska napisał(a):

Właśnie miałam zamiar coś napisać na Garage w Żabce
Zobaczcie na co wpadłam na YouTube:

https://www.youtu.../watch?v=Rg64TSx2oRU

Ręki nie dam sobie obciąć, ale jestem prawie pewna, że ten link został dodany w odpowiedzi na pytanie konkursowe w tym właśnie konku
Eh, odechciewa się grać emotka
W regulaminie możliwość odpowiedź na 300 znaków

dzięki, dzięki! zrobiłaś mi dziś dzień, jak nie tydzień... miesiąc??? emotka  aż zacznę gościa wyglądać na dzielnicy! emotka  emotka

Uważaj, żeby Cię nie potrącił, jak będzie jednocześnie jechał rowerem i nagrywał monolog emotka

używam dzwonka na ścieżkach na takich "krejzoli" - a jak się ze mną zderzy, to już nie będzie mógł takich pięknych filmów i śpiewanek wrzucać, bo seplenienie nie pozwoli emotka



o chryste…. Nie wpadłabym nawet na pomysł aby wysyłać film gdzie jest konkurs jak byk - odpowiedz pisemna…. 🥹 



Pan Marcin ma zasady emotka  Jak widać smolar nie doprecyzował formy zgłoszenia w regulaminie emotka  

Szalenie nieprecyzyjny opis emotka  ...: "Rozwiązanie zadania konkursowego może składać się z maksimum 300 znaków pisarskich włącznie ze „spacjami”. Dopuszcza się użycie małych i wielkich liter."  Znaki pisarskie to jednak chyba tylko w piśmie mogą być stosowane emotka   Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7052408 Napisano: 11.10.2022 12:59:31 w Informują
Informują z Wygraj All Access na 1 z 3 epickim imprez

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
Okazuje się, że mimo że wywalało błąd, zgłoszenia docierały - schładzacz... Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0