Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika FBmarta22

FBmarta22

#7052388 Napisano: 11.10.2022 12:18:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

jarekaska napisał(a):

Właśnie miałam zamiar coś napisać na Garage w Żabce
Zobaczcie na co wpadłam na YouTube:

https://www.youtu.../watch?v=Rg64TSx2oRU

Ręki nie dam sobie obciąć, ale jestem prawie pewna, że ten link został dodany w odpowiedzi na pytanie konkursowe w tym właśnie konku
Eh, odechciewa się grać emotka
W regulaminie możliwość odpowiedź na 300 znaków

Do Metaxy też ma filmik.
Ogólnie gościu na FB wrzuca podobne filmiki do wszystkich konkursów emotka

I nawet stylówy nie zmienia... Mam nadzieję, ze to dziecko z filmiku na konek Metaxy chociaż jego jest, a nie jakieś obce sfilmował...
Ps. Ale narobiliśmy mu wyświetleń emotka  Zdziwi się... Wyświetl w wątku >>
1 jarekaska 0

FBmarta22

#7052302 Napisano: 11.10.2022 08:29:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Stówka Heineken/Desperados w C4 1/2 emotka  wycieczka na pocztę gratis.... Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7051388 Napisano: 06.10.2022 08:53:07 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
trhspfb napisał(a):

paula9891 napisał(a):

trhspfb napisał(a):



Ja natomiast uważam, że klient, który to de facto funduje nagrody wszystkim konkursowiczom, powinien mieć jak najlepsze rozeznanie czy dany konkurs ma dla niego sens i jak środkami pochodzącymi z jego zakupów rozporządza dany organizator. Powinien móc się dowiedzieć jak żenujący gust mają niektóre agencje (a doprawdy niektóre mają gust iście disco-polowy). I tak - jeśli zauważy, że w kółko dany organizator nagradza te same osoby za bynajmniej niewybitne "dzieła", by mógł zaprotestować przez bojkot konsumencki lub wybieranie/domaganie się w przyszłości loterii (nie-bramkerii). Jeśli chodzi o protesty dotyczące rezultatów konkursu, to każdy kto choć parę miesięcy śledził to forum wie, ze nic one nie dają, nawet gdy zwycięskie zgłoszenie nie spełnia warunków opisanych w regulaminie (ponownie - niskie standardy cywilizacyjne i kultura prawna).

Sorry, ale czegoś tak głupiego dawno nie czytałam... A poprzeczka jest bardzo wysoko podniesiona przez Twittera...
Klient płaci za coś co wchodzi w jego posiadanie. Zje to sobie, wypierze w tym, albo kibelek umyje... i tyle, tu się kończy jego "rola"... To nie on funduje nagrody tylko producent, bo wcześniej zainwestował w to żeby produkt powstał. Jak Ci pracodawca przelewa pensję, to też ma prawo sprawdzać jak środkami pochodzącymi z jego zakupów (Twoich "usług") rozporządzasz? emotka  

A konkursy są tylko po to, żeby napędzać sprzedaż... I pewnie napędzają ją zakupami "konkursowiczów", bo przecięty Kowalski raczej przy zakupie konkiem się nie zasugeruje. Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7050966 Napisano: 04.10.2022 10:40:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ehhh Milko... gdzieś tam mam w pamięci, że od Ciebie to wszystko raczej na raz leci...
Przyjąć zatem na klatę muszę kolejne niedocenienie...
Jak żeś tak mogła potraktować moje jedyne zgłoszenie? emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7050689 Napisano: 03.10.2022 10:15:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dobra, przyznaję drogi Wątku, że coś tam mi ogarniasz... ale mógłbyś się odrobinę więcej przykładać, to może ja też będę... plissss emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#7050380 Napisano: 01.10.2022 00:01:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alita napisał(a):

goarik napisał(a):

Czy tylko u mnie nie działa strona monster? pokazuje  błąd przy próbie wysłania zgłoszenia.

Mam niestety to samo emotka

Ich formularz kontaktowy wyrzuca ten sam błąd, a adresu email do kontaktu nie ma emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#7050353 Napisano: 30.09.2022 21:56:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

notta napisał(a):

Powodzenia dla tych, co dzisiaj tak jak ja  zostawiają wszystko na ostatnią chwilę emotka

Wzajemnie emotka  przyszło mi dzisiaj ogarnąć zgłoszenia za cały weekend...a czasu do północy tak niewiele emotka

Też jestem w tym "klubie", właśnie piszę "na łeb, na szyję" wszystko, co mi się dzisiaj kończy, a paragony leżały tyle dni na stoliku.

Ja dla podkręcenia emocji jeszcze się  zdrzemnęłam i dopiero teraz dołączam do tego maratonu emotka  Good luck! emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7049868 Napisano: 29.09.2022 10:52:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Co prawda tylko III st. ale 2/2 z "Ruszaj po piątkę".... co jest, jak na moje dotychczasowe relacje z Los Mejores, niebywałym osiągnięciem  emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7048783 Napisano: 23.09.2022 14:59:51 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ch_magd napisał(a):

Redheads to haribo? Niestety pracuje i nie mogę odebrać paczki a zostawią ją w takim miejscu ze nie mam jak dojechać...  Ehh i zawsze wiatr w oczy

Tak, Haribo. Wyświetl w wątku >>
1 ch_magd 0

FBmarta22

#7048782 Napisano: 23.09.2022 14:55:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Annysz napisał(a):

 Dostałam info o wygranej stock, ale nie doczytałam, że trzeba mieć paragon między 18.07 a 11.11. Czy jak kupię dziś to przejdzie?

Nie.



[quote=
Annysz napisał(a):

 Dostałam info o wygranej stock, ale nie doczytałam, że trzeba mieć paragon między 18.07 a 11.11. Czy jak kupię dziś to przejdzie?

Diana02] Dostałam info o wygranej stock, ale nie doczytałam, że trzeba mieć paragon między 18.07 a 11.11. Czy jak kupię dziś to przejdzie?

Akurat w tym przypadku guzik prawda... Myślę, że zanim zacznie się ludziom udzielać porad warto spojrzeć na regulamin... emotka

Oczywiście, że przejdzie, ten regulamin zakłada nawet zakup produktu po zakończeniu ostatniego etapu... I nigdzie nie ma informacji, że data paragonu ma być wcześniejsza od daty zgłoszenia.  Z tego co pamiętam, to takie zasady obowiązują chyba nie pierwszy raz w Stock'owym konku.


Ps. Sorry za te edycje ale próbowałam zrobić porządek z drugim cytatem i nie potrafię emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7047805 Napisano: 19.09.2022 12:42:39 w Czy informują/ informowali?
kachakacha napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

olivkap napisał(a):

maryjane napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy ktoś wygrał w ostatnim etapie Somersby? Wiem, że termin informowania był do 15.09, ale poprzednio mieli poślizg... emotka

Nikt się nie chwalił, mam nadzieję, że nie informowali i dziś do nas zadzwonią emotka

Ktoś już w ubiegłym tygodniu chwalił się bonem.

Wydaje mi się, że na forum ktoś chwalił się bonem z Orlenu... Tutaj pytają raczej o "Graj w kolory"....


oni dzwonią czy ślą maile?

Wg regulaminu e-maile. Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7047801 Napisano: 19.09.2022 12:27:38 w Czy informują/ informowali?
olivkap napisał(a):

maryjane napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy ktoś wygrał w ostatnim etapie Somersby? Wiem, że termin informowania był do 15.09, ale poprzednio mieli poślizg... emotka

Nikt się nie chwalił, mam nadzieję, że nie informowali i dziś do nas zadzwonią emotka

Ktoś już w ubiegłym tygodniu chwalił się bonem.

Wydaje mi się, że na forum ktoś chwalił się bonem z Orlenu... Tutaj pytają raczej o "Graj w kolory".... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#7039253 Napisano: 13.09.2022 14:31:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
freyja88 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ktoś wie, czy w Dino jest Heineken w puszcze? U mnie w trzech tylko butelki, a to cholernie ciężkie...

W moich trzech DINO też tylko butla. Obawiam się, że wszędzie będzie tak samo.

Byłam w dwóch (Zabrze) i też wyłącznie butelki... W jednym tylko te 650 ml emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6967424 Napisano: 10.09.2022 22:51:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

samuraj napisał(a):

Ja obstawiam,że wszystko już poleciało,smsy po 15 i 17

Przy takiej ilości nagrod zazwyczaj chwali się około 5% nagrodzonych. Tutaj byłoby około 80 wpisów i biorąc pod uwagę fakt, że u niektórych chwalących jeden SMS oznacza kilka nagród, to by się zgadzało. Według mnie też poszło już wszystko. Szkoda, że mail nie ma od razu. Powinni to lepiej skoordynować, tak, żeby SMS nie wyprzedzał nie wiadomo o ile maila i możliwości sprawdzenia wygranej na stronie. 

O tym samym pomyślałam... Taki np. Smolar zanim nie podepnie wyników na stronie nie wysyła smsów i wszystko można sobie sprawdzić... Tutaj bałagan totalny... Żywiec: e-mail po 9. , sms po 15, możliwość sprawdzenia na www wieczorem... Namysłów: smsy razem z tymi z Żywca, e-maili do tej pory brak, podobnie jak możliwości sprawdzenia wyników na www... Nawet schematu jednolitego nie mają emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6880964 Napisano: 06.09.2022 19:36:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

cleo25 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Kupilam na loterie eti dare 3 batony w Carrefour.Gdy wpisuje ten numer z paragonu  tym lamancem czyli ten sześciocyfrowy łamane przez czterocyfrowy, to mi pisza, że nieprawidłowy. To może w tej sytuacji mam pominąć te cyfry po łamaniu?

Tak na przyszłość ... wystarczą 2  emotka

..aż mi serce zabiło mocniej!! Jak to 3.  emotka

To samo miałam emotka  Już się w myśli ochrzanialam za niewystarczające zapoznanie się z regulaminem emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6880552 Napisano: 05.09.2022 10:32:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dzień dobry Drogi Wątku,
z tego co się zorientowałam, to na niewiele czekam, ale byłoby miło otworzyć wrzesień emotka
Będę wdzięczna z pomoc  emotka   emotka   Wyświetl w wątku >>
2 sabaka, rare85 0

FBmarta22

#6879462 Napisano: 30.08.2022 13:34:54 w Avanti
ashanti napisał(a):

notta napisał(a):

ashanti napisał(a):

U mnie też totalna lipa emotka aż nie chce mi się wierzyć, że takie odpowiedzi nie łapią się na jedną z 55 nagród tygodniowo emotka  o głównej nawet nie śmiem marzyć...

ja w każdym etapie wysyłam nie mniej niż 7 zgłoszeń. Na 3 etapy nie mam nic. Ale Avanti wybitnie mi nie siedzi emotka

Ja ślę po jednym na etap, kiedyś to wystarczało, by wygrać i niższy stopień, i główną, teraz - zupełnie nic nie wygrałam, nawet "marnej 500-tki"  emotka

Ja na to pytanie nie jestem w stanie ogarnąć nawet jednej sensownej odpowiedzi na etap... więc już dwa pominęłam... a tak dobrze się dogadywaliśmy ehhhh  emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6878380 Napisano: 25.08.2022 09:53:42 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Jak długo w tym roku czekało się na karty większych nominałów z loterii Żywca? Trafiłam je dopiero w dwa ostatnie dni i zaczynam się odrobinę martwić, że jeszcze się nie przykulały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6877849 Napisano: 23.08.2022 11:11:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Fortis w końcu docenił to, że w żyłach mojego chłopa zamiast krwi już chyba płynie Kinley emotka  Czytnik (rezerwa). Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6877587 Napisano: 22.08.2022 12:14:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pszczoły nic nie dały, chociaż tak je hołubię  emotka

Za to Royal Canin podarował miesięczny zapas karmy emotka Wyświetl w wątku >>