Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika FBmarta22

FBmarta22

#6877083 Napisano: 19.08.2022 12:33:14 w Avanti
domika napisał(a):

mietowa napisał(a):

gregory napisał(a):

pewnie do poniedziałku.

Też zaczynam mieć takie obawy.

Ja tym razem nie czekam , nie leży mi to pytanie całkowicie emotka

No dokładnie... "smaczna historia z Lay's"?! Jeden, średnich lotów pomysł przyszedł mi do głowy i kolejne jakoś wpaść nie chcą emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6876765 Napisano: 17.08.2022 23:42:56 w Wkurza mnie...
norweska20 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie wzięłam udziału w loterii piwnej Dino ..tak się ociągałam z wyjazdem do Dino ,że loteria przeszła ..a na forum wysyp wygranych ...i to mnie wkurza że nawet nie spróbowałam tam zagrać:( 
Ps.: Nie wspominając już o sytuacji "ogólnej" w naszym kraju ...to to już mnie mega wkurza ,ale to temat rzeka.

Ten wysyp, to z kreatywnego nie z loterii... Loteria jest tutaj https://www.e-kon...yslow-w-dino-2022-18 i jeszcze trwa.

A w temacie, to wkurza mnie to, że teraz jest taaak gorąco, a weekend zapowiada się zimny i deszczowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6876431 Napisano: 16.08.2022 18:24:59 w Gratulacje! Dla wygranych!
targicola napisał(a):100 z Pepsi ale......
Traktuje to jako mega wygrana....po 4 miesiącach 2 tony ekogroszku ze sklepu PGGemotka Wiem nie ma takiego konkursu....

Ja naprawdę gratuluję upolowania tego ekogroszku w sklepie pgg emotka  Sama próbuję od dwóch miesięcy i już powoli szlag mnie trafia... Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6876312 Napisano: 16.08.2022 10:20:03 w Czy informują/ informowali?
marzenier napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Somersby było dzisiaj? Niby czas mają do 15, ale to święto wolne od pracy, a w sobotę raczej też nie pracują, więc wychodzi na to, że dziś powinni informować. 

Wiadomo coś?
Było, nie było?
Czekać nie czekać?

Było w piątek info w MDW. Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

FBmarta22

#6875354 Napisano: 10.08.2022 16:25:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bony do Dino - Wszystkie smaki lata emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6875300 Napisano: 10.08.2022 13:35:26 w Czy informują/ informowali?
wojteke-konkursy napisał(a):

Whiskas nie jest tak, że jedno zgłoszenie bierze udział do samego końca?

Tak est, ale dzięki poprzedniej wypowiedzi wiemy, że są na bieżąco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6875248 Napisano: 10.08.2022 11:28:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tak się na wszelki wypadek wpisuję, żebyś pamiętał o mnie drogi Wątku emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6874151 Napisano: 04.08.2022 10:09:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

A ja objechałam 4 Żabki i w żadnej nie ma tej wody Żywiec emotka

Ja musiałam poprosić obsługę o pomoc, bo zlokalizować nie potrafiłam... Myślałam, że jak woda, to między wodami trzeba szukać... Zostałam uświadomiona, że to jest napój i między napojami stoi... Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

FBmarta22

#6874073 Napisano: 03.08.2022 19:58:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olabas napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

Zabka tradycyjnie nie wysyła kodów za zakup żywca mocny gaz, robią tych konkursów teraz dużo, kup zeskanuj kartę , dostaniesz kod , wyślij zgłoszenie, dzisas czy to musi być takie skomplikowane?

U mnie też kodów brak, za Zywca i piwo Brooklyn emotka

Kurcze, ale to nie jest standard... Ja miałam i jedno i drugie od razu po zakupie... Ciekawe od czego to zależy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6873991 Napisano: 03.08.2022 16:09:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie stówka od Lay's w C4 emotka   Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6873624 Napisano: 02.08.2022 11:28:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie na otwarcie sierpnia głośniczek od Pepsi&Lays w Stokrotce \emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6873356 Napisano: 01.08.2022 10:34:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Drogi Wąteczku bądź tak miły i weź się do roboty... Plissss... emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6873305 Napisano: 31.07.2022 23:39:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

emotka  Somersby zmieniło już pytanie emotka  I co ja teraz z moimi zaproszeniami do strefy chillu mam zrobić? emotka

Też przed chwilą to zauważyłam, ale wysłałam... Chyba do nich napiszę, że coś nie tak z zegarem mają...  Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6872893 Napisano: 28.07.2022 22:35:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

notta napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

notta napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Kochani proszę o pomoc
Chcę wyslac zgłoszenie na loterie Kinley, ale nie moge na Facebooku potwierdzic swoich danych i przejsc dalej. 
Co robie zle? Dodam, ze w temacie fb jestem kompletnie zielona, bo konto zalozylam dopiero wczoraj. 

może masz zablokowane wyskakujące okienka? 

A jak to mozna sprawdzic i odblokowac? 
Pojawia mi sie biale okienko a pozniej komunikat o błędzie.

zależy jaką masz przeglądarkę. Czasami się na pasku adresu pojawia ikonka że coś tam się zblokowało. Zobacz może z innej czy czasami nie będzie łatwiej. 

Probuje na różnych i ciagle ten sam problem. Pojawia sie komunikat: Potwierdz swoje dane i jak klikam by potwierdzic wyskakuje puste okienko i po chwili info, ze bład 

może to jakiś błąd FB..? Nie mam pojęcia emotka

Musi być jakiś błąd po ich stronie, teraz próbowałam potwierdzić dane mojego chłopa i też się nie udało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6871724 Napisano: 22.07.2022 10:51:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sesyjnie1 napisał(a):

Zaraz oszaleje z tym paragonem whiskas! 
Żaden nie wchodzi 
mały 
duzy 
jasny 
screen 
itp 

Mi wchodzą tylko poniżej 1MB Wyświetl w wątku >>
1 sesyjnie1 0

FBmarta22

#6871714 Napisano: 22.07.2022 10:10:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

magisterek napisał(a):

peppa7 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Czy z Whiskas przychodzi potwierdzenie zgłoszenia na @ ?

Nie prxychodzi

Dziękuję za odpowiedź emotka

Mi coś takiego przyszło:
Cześć Zuzia i Dominika
Jeszcze za mało mruczenia?
Nowy domek z nieużywanych pudełek kartonowych sprawi, że Zuzia pomruczy jeszcze więcej!
Zobacz, jak go zrobić tutaj.
Ponadto wzięła/ wziąłeś udzial w loterii Purr to Win z szansą na wygranie nagród losowanych codziennie oraz cotygodniowo.
Pozdrawiamy, Whiskas

 
Ja dostałem e-mail z muzyką dla kota a informacji o braniu udziału w loterii z szansą na wygranie nagród brak! Więc nie wiem czy moje zgloszenie wezmie udzial czy nie? Mialem dostać numer zgloszenia - tak jest w regulaminie. Prócz piosenki informacji o wzieciu udzialu w loterii nie dostałem.

Jak nie jak tak? emotka
"Cześć Mietek i Marta
Jeszcze za mało mruczenia?
Tutaj znajdziesz przygotowany przez nas utwór, który Mietek pokocha.
Puść go swojemu czworonogowi, a może wskoczy jeszcze wyżej w tabeli wyników!
Ponadto wzięła/ wziąłeś udzial w loterii Purr to Win z szansą na wygranie nagród losowanych codziennie oraz cotygodniowo.
Pozdrawiamy, Whiskas"

W regulaminie jest info, że zgłoszeniu zostanie nadany unikalny numer, o tym, ze zostanie wysłany nie napisali...

U mnie tylko taka informacja - 

Cześć Franciszka i DariuszJeszcze za mało mruczenia?Nowy domek z nieużywanych pudełek kartonowych sprawi, że Franciszka pomruczy jeszcze więcej!Zobacz, jak go zrobić tutaj. Franciszka znajduje się również w naszej tabeli wyników. Kliknij tutaj, by zagrać ponownie i wspiąć się jeszcze wyżej. Pozdrawiamy, Whiskas

U mojego chłopa:
"Cześć Mieczysław i M
Jeszcze za mało mruczenia?
Nowy domek z nieużywanych pudełek kartonowych sprawi, że Mieczysław pomruczy jeszcze więcej!
Zobacz, jak go zrobić tutaj.
Ponadto wzięła/ wziąłeś udzial w loterii Purr to Win z szansą na wygranie nagród losowanych codziennie oraz cotygodniowo.
Pozdrawiamy, Whiskas"

Aaaaa i nie nagrywaliśmy mruczenia, ani ja ani małżon - od razu loteria...

Edit.
Szanowna rodzicielka dziś zgłaszała i też ma ten dopisek, może lepiej dopytaj organizatora dlaczego akurat u Ciebie go nie ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6871702 Napisano: 22.07.2022 09:53:52 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
mietowa napisał(a):

faworek napisał(a):

mietowa napisał(a):

Bony 300 zł z Interakcje w Intermarche?

czekam emotka

Dziękuję!emotka

Nic nie mówię, ale mają czas do 22.09... a z nimi to na dwoje babka wróżyła emotka
Też czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6871700 Napisano: 22.07.2022 09:49:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

peppa7 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Czy z Whiskas przychodzi potwierdzenie zgłoszenia na @ ?

Nie prxychodzi

Dziękuję za odpowiedź emotka

Mi coś takiego przyszło:
Cześć Zuzia i Dominika
Jeszcze za mało mruczenia?
Nowy domek z nieużywanych pudełek kartonowych sprawi, że Zuzia pomruczy jeszcze więcej!
Zobacz, jak go zrobić tutaj.
Ponadto wzięła/ wziąłeś udzial w loterii Purr to Win z szansą na wygranie nagród losowanych codziennie oraz cotygodniowo.
Pozdrawiamy, Whiskas

 
Ja dostałem e-mail z muzyką dla kota a informacji o braniu udziału w loterii z szansą na wygranie nagród brak! Więc nie wiem czy moje zgloszenie wezmie udzial czy nie? Mialem dostać numer zgloszenia - tak jest w regulaminie. Prócz piosenki informacji o wzieciu udzialu w loterii nie dostałem.

Jak nie jak tak? emotka
"Cześć Mietek i Marta
Jeszcze za mało mruczenia?
Tutaj znajdziesz przygotowany przez nas utwór, który Mietek pokocha.
Puść go swojemu czworonogowi, a może wskoczy jeszcze wyżej w tabeli wyników!
Ponadto wzięła/ wziąłeś udzial w loterii Purr to Win z szansą na wygranie nagród losowanych codziennie oraz cotygodniowo.
Pozdrawiamy, Whiskas"

W regulaminie jest info, że zgłoszeniu zostanie nadany unikalny numer, o tym, ze zostanie wysłany nie napisali... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6871479 Napisano: 21.07.2022 10:11:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
daisygirl napisał(a):

rufus napisał(a):

To po co zrobiłem zapas karmy?! Ja nawet kota nie mam. emotka

A ja mam 2 koty, to wychodzi, że tylko 1 kota mogę zgłosić? emotka  

Oni sami chyba nie wiedza co napisali...
Po pierwsze:
"8.    Uczestnik jest uprawniony do dokonania zgłoszenia danego dowodu dokonania Zakupu Promocyjnego wyłącznie jeden raz w całym okresie przyjmowania zgłoszeń." - danego czyli jednego konkretnego paragonu nie ogólnie jednego
po drugie piszą, że 
"5.    W Loterii jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę w danej kategorii, tj. 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową I Stopnia, 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową II Stopnia oraz 1 (jedną) Nagrodę Dzienną.  "

"7.    Na jedno Zgłoszenie może przypadać wyłącznie jedna Nagroda. "
No to jak, mogę wygrać trzy nagrody, ale na jedno zgłoszenie może przypaść tylko jedna... a zarejestrować też mogę tylko jedno?!  emotka emotka  Cuda... Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6871032 Napisano: 19.07.2022 13:58:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
Daaawno nie dostałam smsa od Smolara więc II stopień z YOPE cieszy emotka Wyświetl w wątku >>