Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aaagusia

aaagusia

#6345410 Napisano: 12.04.2017 12:04:16 w Paragony na trwające konkursy
Będę miała paragony ze sklepu Primus pw Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6340891 Napisano: 31.03.2017 22:54:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na Velvet trzeba słać w etapie, w którym był zakup? Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6340228 Napisano: 30.03.2017 16:34:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mountain napisał(a):

witam czy wy tez macie problem aby załadować zdjęcie w kampanii purina na streetcom ?

Ja nie mogę dodać na activie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6329955 Napisano: 07.03.2017 19:22:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@@gnieszk@ napisał(a):

aaagusia napisał(a):

Zrobiłam zakupy w sklepie Gama A na paragonie Spolem emotka
Ma ktoś też tak?
Nie wiem czy grać na ten paragon 

Sprawdź czy sklep jest na liście i jeśli tak to graj emotka
https://sklepygam...sklepy/znajdz-sklep/


Dzięki za podpowiedzi:) W takim razie gram:) Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6329932 Napisano: 07.03.2017 18:33:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zrobiłam zakupy w sklepie Gama A na paragonie Spolem emotka
Ma ktoś też tak?
Nie wiem czy grać na ten paragon  Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6325149 Napisano: 23.02.2017 13:45:34 w Kupię...
Kupie lub wymienie na cos z moich rzeczy zestawy z wypasionego, może ktoś wygrał za duzo:)
Propozycje na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6320150 Napisano: 08.02.2017 18:22:47 w Smolar
izkak napisał(a):

Czy ktoś wysyłał wczoraj zgłoszenie na konkurs Rama w Biedronce? Jakiej treści dostaliście zwrotki?  emotka   emotka Ja mam dwie różne - wczoraj inna, dzisiaj inna (regulaminowa)  emotka  Mam nadzieję, że zgłoszenie dotarło tam gdzie trzeba...  emotka

Też mam za wczorajsze zgłoszenie zwrotke inną niż w regulaminie emotka Wyświetl w wątku >>
1 izkak 0

aaagusia

#6288094 Napisano: 22.11.2016 06:46:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

aaagusia napisał(a):

bruce napisał(a):

kadett33 napisał(a):

Agnes napisał(a):

kadett33 napisał(a):

1. Czy na loterie Bakusia należy zachować opakowanie oraz paragon? Bo w regulaminie nie widzę takiego wymagania.
2. W loterii zakupy bez gotówki można zgłosić zakupy zrobione przez internet na stronie typu amazon? Bo przy sklepach stacjonarnych jest informacja że tylko w sklepach w Polsce, a przy zakupach internetowych nie ma takiej informacji.

mnie się wydaje ze tylko opakowanie przynajmniej taką mam nadzieję bo paragony wywaliłam

W regulaminie nic nie piszę że należy zatrzymać opakowanie oraz paragon, więc dlatego się upewniam się na forum że mogę wyrzucić opakowania i paragony przed losowaniem.

Poczytałam teraz z ciekawości... Faktycznie nie ma tam mowy nawet o konieczności zachowania opakowania ze zgłoszonym kodem ani o konieczności wysłania go potem przez laureata emotka (o paragonie - tym bardziej - nic), ale - nie wiem, czy to tylko u mnie - nie otwiera się podany w regulaminie link do formularza dla laureatów, który potem trzeba wypełnić - nie wiadomo zatem, czy tam nie będzie np. dodanego drobnym druczkiem warunku: "do niniejszego formularza dołączam paragon oraz opakowanie promocyjne". emotka

Nawet nie strasz, ja wszystko wyrzucam emotka

Spokojnie... emotka Wiesz, wydaje mi się, że najlepiej zrobić sobie zrzut ekranu z obecną treścią regulaminu (i go zapisać u siebie na kompie), gdzie absolutnie nie ma mowy o żadnych paragonach ani opakowaniach do zachowania! Przecież np. Lay's robi teraz obecną akcję (podobną do poprzedniej), w której też zgłasza się kody z promocyjnych opakowań, a - ani ich, ani paragonów potem organizator nie wymaga, hojnie obdzielając laureatów całkiem fajnymi nagrodami. emotka

I tego się trzymam:)  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

aaagusia

#6288020 Napisano: 21.11.2016 22:05:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

kadett33 napisał(a):

Agnes napisał(a):

kadett33 napisał(a):

1. Czy na loterie Bakusia należy zachować opakowanie oraz paragon? Bo w regulaminie nie widzę takiego wymagania.
2. W loterii zakupy bez gotówki można zgłosić zakupy zrobione przez internet na stronie typu amazon? Bo przy sklepach stacjonarnych jest informacja że tylko w sklepach w Polsce, a przy zakupach internetowych nie ma takiej informacji.

mnie się wydaje ze tylko opakowanie przynajmniej taką mam nadzieję bo paragony wywaliłam

W regulaminie nic nie piszę że należy zatrzymać opakowanie oraz paragon, więc dlatego się upewniam się na forum że mogę wyrzucić opakowania i paragony przed losowaniem.

Poczytałam teraz z ciekawości... Faktycznie nie ma tam mowy nawet o konieczności zachowania opakowania ze zgłoszonym kodem ani o konieczności wysłania go potem przez laureata emotka (o paragonie - tym bardziej - nic), ale - nie wiem, czy to tylko u mnie - nie otwiera się podany w regulaminie link do formularza dla laureatów, który potem trzeba wypełnić - nie wiadomo zatem, czy tam nie będzie np. dodanego drobnym druczkiem warunku: "do niniejszego formularza dołączam paragon oraz opakowanie promocyjne". emotka

Nawet nie strasz, ja wszystko wyrzucam emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

aaagusia

#6274261 Napisano: 24.10.2016 15:10:59 w Paragony na trwające konkursy
Paragon pelafen sprzedam za 15zl
Pw Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6270067 Napisano: 15.10.2016 22:52:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

magnus napisał(a):

jokan napisał(a):

cos czytalam na forum, ale nie doczytalam...czy ten konkurs Elseve to ogolnopolski czy tylko Tesco, bo nie rozumiem...W regulaminie nie jest napisane ze trzeba w Tesco kupic, ale w regulaminie podają 'Numer SMS PREMIUM -numer podany w celu zgłoszenia i uczestnictwa w Konkursie dla sieci sklepów TESCO". Kto mi to wytłumaczy?

Jeśli robisz zakupy w dowolnym sklepie RP to dajesz prefix ELSEVE, jeśli robiłaś zakupy w Tesco to prefix TESCO

Moim zdaniem to Tesco to jakaś pozostałość po poprzednim regulaminie, ale trzeba poczekać do poniedziałku na potwierdzenie przez agencję. W regulaminie prefix jest jeden - Elseve, nr też jeden - 7036, nie ma wzmianki o prefiksie Tesco, chyba, ze jest jakiś inny regulamin. 

Wchodzac w regulamin bezposrednio ze strony konkursu juz nie ma mowy o Tesco,czyli pewnie poprawili już  Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6260989 Napisano: 28.09.2016 11:46:52 w Carrefour konkursy
ivanotta napisał(a):

andii napisał(a):

ivanotta napisał(a):

może ktoś pomoże rozjaśnić.. ws. loterii C4 wedel?

Z regulaminu wynika, że "loterią promocyjną objęte są wszystkie produkty znajdujące się w ofercie handlowej spółki LOTTE Wedel sp. z o.o. poza cukierkami sprzedawanymi na wagę, tj. tzw. „luzem”, dostępne w sprzedaży na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w sklepach sieci Carrefour biorących udział w Loterii (lista sklepów objętych Loterią znajduje się w Załączniku nr 1 do Regulaminu), (zwane dalej: Produktami Promocyjnymi)."

Pokusiłam się na zakup cukierków, ale paczkowanych by uzupełnić domowe braki. Skoro regulamin nie wyklucza tego typu zakupów to postanowiłam zaszaleć i kupić sobie tych cukierków za dwie dychy. Natomiast po powrocie do domu dojrzałam coś takiego jak zakładka produktów, która zawiera listę, która już wyklucza dowolny zakup bo wskazuje bezpośrednio na produkty które trzeba kupić, a tam już paczkowanych cukierków nie ma emotka . Regulamin powinnien być bardziej precyzjny jeśli podają takie produkty gotowe lub zapis o liście produktów objętych promocją powinnien również mieć odzwierciedlenie w reglaminie. No chyba że jest to tylko lista sugerowanych produktów, które można kupić. Kupił ktoś cukierki w paczkach i zgłaszał na konkurs?

hello, a gdzie jest ta zakładka z produktami? bo nie umiem dostrzec emotka

zobacz tutaj:  http://www.odjazd...duktow%20E.Wedel.pdf

Też kupiłam mieszanke wedlowska  i myślę,że jest ok,tej podanej listy nawet nie widzialam,w reg. tez nie widze zeby jakies produkty byly wyszczegolnione Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6238064 Napisano: 05.08.2016 21:24:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

monnikk napisał(a):

aaagusia napisał(a):

Tak 2 etap, tylko mam 3 maile, a zgłoszenie poszło jedno no i jeden paragon

U mnie jest dokładnie tak samo.

Odeślijcie im 1 paragon i opiszcie problem emotka  

Właśnie odeslalam jeden paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6238048 Napisano: 05.08.2016 20:53:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak 2 etap, tylko mam 3 maile, a zgłoszenie poszło jedno no i jeden paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6237984 Napisano: 05.08.2016 17:27:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Garniera przychodzi kilka powtorzonych maili? Zgłoszenie wysłałam tylko jedno Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6227206 Napisano: 09.07.2016 19:38:16 w Paragony
Sprzedam Tesco Leon za 10zl
pw Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6223606 Napisano: 01.07.2016 11:26:31 w Paragony
Paragon familijne TIM  sprzedam za 10zl
Pw Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6207601 Napisano: 03.06.2016 22:01:51 w Paragony
Sprzedam paragon na ponymanie za 5zl
Pw Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6198833 Napisano: 18.05.2016 13:19:50 w Kupię...
Kupie Lego Duplo Nowe(tylko zestawy ze zwierzatkami)
Pw Wyświetl w wątku >>
0 0

aaagusia

#6195984 Napisano: 13.05.2016 08:37:28 w Paragony
Sprzedam paragon Belvita Auchan Łódź za 10zl
Pw Wyświetl w wątku >>
0 0