Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalina590

kalina590

#6835843 Napisano: 05.01.2022 19:48:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Co za dzień emotka  I znowu ta myśl, może rzucić to. Bo jak coś robić, to robić to dobrze emotka  A tu czuję się beznadziejna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalina590

#6835840 Napisano: 05.01.2022 19:42:29 w Avanti
Podsumowując 1/8. Za pierwsze zgłoszenie miałam 500, czyli kolejne 7 mogłam sobie darować i szkoda, że tego nie zrobiłam. Byłoby mniej rozczarowań emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalina590

#6835834 Napisano: 05.01.2022 19:35:45 w Wkurza mnie...
diabkate napisał(a):

Dlatego na początku tego zdania jest "Zaczynam myśleć", bo to postrzeganie wynikające z mojej obecnej sytuacji, ale nie jest to przekonanie czy pewnik. Nie wypowiadam się o przeżyciach, a o podejmowanych działaniach i incjatywach. Oddzielam jedno od drugiego, bo dla mnie to dwa zupełnie różne obszary.
Tego, że ludzie dookoła odnoszą sukcesy nie utożsamiam z tym, że są szczęśliwi. 
Uwierz, myślę o tym i wiem, o czym piszesz. To, że obecnie skupiłam się trochę na pierdołach było jedynie tematem zastępczym, żeby nie myśleć o mojej sytuacji, z której obecnie żadne wyjście nie jest dobre. Wiem, że masz dobre intencje pisząc to wszystko, ale właśnie póki nie wejdziesz w cudze buty, to nie masz pojęcia o jego (czasem traumatycznych) przeżyciach i emocjach, nie wiesz z czym sie zmaga. Mogę tu marudzić o zapomnianym paragonie czy Lidce z Sulejówka, bo na tym łatwiej się skupić niż np. na tym, co zrobić, żeby 1 listopada nie był w tym roku moim świętem. 

Pamiętaj, że My tutaj jesteśmy. Dla siebie nawzajem. Dla Ciebie również. Czasem, żeby wysłuchać, czasem pocieszyć. Więc głowa do góry, teraz jest różnie, ale będzie lepiej. Będzie! Zobaczysz!
Jesteśmy z Tobąemotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

kalina590

#6834987 Napisano: 02.01.2022 19:35:41 w co chcielibyście wygrać?
Jak tak czytam o waszych nagrodach to... rozmarzyłam się jakby to fajnie było wygrać auto, sporo gotówki, wypasiony robot, laptop czy rower. Żeby te marzenia choć trochę się spełniły, oj bardzo bym chciała emotka Wyświetl w wątku >>

kalina590

#6834730 Napisano: 31.12.2021 16:33:37 w Nasze wygrane w minionym roku
Gram tylko o to czego potrzebuję ja lub co mogę podarować bliskiej mi osobie  emotka Nagród nie sprzedaję. W porównaniu z innymi u mnie bardzo skromnie emotka Około 5 tys. w bonach, voucherach i gotówce. Z rzeczowych drobnica: depilator, blender, słuchawki, głośniki, książki, kosmetyki. Absolutnie żadnych dużych nagród wygranych w loterii, do których nie mam szczęścia emotka

W 2022 chciałabym wreszcie zostać wylosowana do głównej w loterii. Marzy mi się auto, gotówka, rower emotka

Życzę sobie i Wam, żeby 2022 był bogaty w loterie i konkursy promocyjne. Aby nagród w nich było dużo i żeby były mega. Precz ze wszystkimi szalikami, czapkami, skarpetami i innymi chińskimi wyrobami. Niech to będzie rok naszego MDW!  Wyświetl w wątku >>

kalina590

#6834724 Napisano: 31.12.2021 16:08:27 w Życzenia na święta i nie tylko
Życzę Wam dużo zdrówka i spełnienia marzeń emotka
oraz szczęścia w loteriach, weny w kreatywnych, sześciu zer na koncie, wiatru w plecy i żeby zawsze było z górki niż pod górkę!emotka Wyświetl w wątku >>

kalina590

#6834664 Napisano: 31.12.2021 12:39:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emi napisał(a):

Czy dostajecie potwierdzenia zgłoszeń na Tyskie ?U mnie wczoraj na dwa- NIC
Dzisiaj też NIC, poczta Onet

U mnie wczoraj wieczorem było od razu (poczta Onet).  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalina590

#6834656 Napisano: 31.12.2021 12:14:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabanerro napisał(a):

margo1 napisał(a):

Czy w konkursie Kiory "Czas,by być razem" można dołączyć zdjęcie paragonu,czy trzeba skan? W regulaminie nie znalazłam nic na ten temat, w formularzu jest tylko słowo skan,dziś ostatni dzień,nie mam gdzie zeskanować

Ja też się kierowałam słowem skan i wciskałam soczek Disney do skanera obok paragonu, bo było słabo opisane... Są też aplikacje skaner na telefon, ale nie wiem jak z jakością.
A sama agencja mi nie odpisała jak pytałam właśnie o to na początku konkursu.

W innym konkursie Kiory dołączyłam zdjęcie paragonu i nagroda doszła emotka  więc pewnie nieważne jest czy to będzie skan, czy zdjęcie  emotka Wyświetl w wątku >>
1 diabkate 0

kalina590

#6834433 Napisano: 30.12.2021 12:42:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Łaszę się do Ciebie wątku, jak Kot do mojej nogi  emotka  No weź zadziałaj, no nie daj się długo prosić! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalina590

#6833416 Napisano: 24.12.2021 13:00:42 w Życzenia na święta i nie tylko
Kochani życzę Wam i Waszym rodzinom dużo zdrowia (zarówno ducha, jak i ciała), bo to ono jest największym szczęściem i bogactwem. Życzę Wam też na te święta dużo spokoju, odpoczynku, relaksu i żeby było pięknie, tak po prostu.emotka emotka Wyświetl w wątku >>

kalina590

#6833215 Napisano: 23.12.2021 14:03:26 w Avanti
pioge7 napisał(a):

Czas chyba pomyśleć o jakiejś walentynce dla p. Lidii emotka  emotka emotka

Na ten moment to raczej trzeba p. Lidii i jej współpracownikom życzyć, żeby sie w te święta porządnie zrelaksowali, a po nich same fajne (nasze) zgłoszenia wybierali! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

kalina590

#6833149 Napisano: 23.12.2021 11:48:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Mea culpa, mea maxima culpa emotka ....no cóż muszę się pogodzić z moją beznadziejnością emotka  i... obiecać poprawę! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalina590

#6833137 Napisano: 23.12.2021 11:32:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
To co się dzieje w MDW to jest szaleństwo! emotka
@gnieszk@ jesteś niesamowita! Moje szczere gratulacje! emotka
pioge7 i lirianka dla Was również gratulacje! emotka Piękna końcówka roku! emotka   Wyświetl w wątku >>

kalina590

#6833005 Napisano: 22.12.2021 22:05:10 w Wkurza mnie...
la-princessa napisał(a):

Wkurzyło mnie spotkanie z osobą, której staram się unikać i która ma na mnie zły wpływ. Nawet chwila rozmowy z nią sprawia, że czuję się wyprana z energii życiowej. W dodatku ma ona niezdrową obsesję na moim punkcie. Doszukuje się u mnie symptomów różnych chorób, kwestionuje to, że mam dobre wyniki, bo coś jej nie pasuje i oczywiście wszystko pod płaszczykiem, że się o mnie martwi. Co jest tak toksyczne, że jestem strasznie roztrzęsiona i nie potrafię tego nawet opisać. Boli mnie żołądek, trzęsą mi się ręce i ogarnia mnie ogromny lęk. Nachalność tej osoby, próby wpłynięcia na moje życie, jakieś chore przekonanie, że musi mi pomóc, uratować przed czymś... po prostu mnie wyczerpuje. Dawno już nie czułam się tak źle. Robię, co mogę, żeby jej unikać. Jednak przez miejsce zamieszkania i pewne połączenia nie zawsze mi się to udaje. I czasem jestem skazana na rozmowę z nią. Nigdy nie sądziłam, że jedna osoba może aż tak wpływać na nastrój drugiego człowieka. Że pod płaszczem toksycznej troski, może niszczyć komuś życie. Przez nią marzę, żeby się już wyprowadzić z mojego miasta, ale obecna sytuacja na świecie pokrzyżowała mi plany. Mam ochotę zmienić tożsamość, odciąć się od wszystkiego, bo ta osoba ciągle mnie szpieguje na każdym kroku. Nie mogę mieć żadnych social mediów, bo zaraz zalewa mnie wiadomościami z fejkowych kont. Dzisiaj nawet oświadczyła, niby żartem, że jak się wyprowadzę i nie zostawię kontaktu, to wynajmie detektywa, żeby mnie znalazł. Bo musi się za mnie wziąć i naprowadzić na dobrą drogę. Aż mi się niedobrze przez to zrobiło. Nie mogę się uspokoić. Mam jakieś czarne myśli i marzę, tylko żeby poprawiła się już sytuacja na świecie i żebym mogła się odciąć od tej osoby. Wyprowadzić daleko. I tylko boję się o moją rodzinę, że będzie nachodzona... W dodatku będę musiała żyć pod przykrywką. Bo ona ciągle będzie wpisywała moje dane w wyszukiwarce. W końcu trafi gdzieś na mój numer służbowy, na jakąś wzmiankę o mnie, na jakiś trop... i znowu zaburzy mi spokój. A ja chcę już obudzić się w miejscu daleko stąd i poczuć się bezpiecznie. Najgorsze, że nie ma na to rozwiązania. Ta osoba jest tak wyrafinowana w swoim toksycznym zachowaniu, że nie mam czego zgłosić na policję. Usunęłam się w cień ze wszystkim, co się dało... a dzisiaj i tak mnie "dorwała" pod domem. Mnie nawet jedno słowo od niej wyprowadza z równowagi. A im bardziej stanowczo mówię, że nie życzę sobie zaczepiania, tym ta osoba jest bardziej zdeterminowana, żeby na mnie wpłynąć. Już nawet nie chcę martwić tym nikogo z rodziny i przyjaciół, bo nie raz mnie w tym wspierali. A jakoś musiałam wyrzucić gdzieś te emocje z dzisiaj... Słabo mi jak pomyślę, że zawsze będę musiała gdzieś się ukrywać, bo ona nie odpuści. Przepraszam Was, że tu tak wylewam swoje żale, ale to chyba ostatnie miejsce w internecie, gdzie nie skasowałam konta i gdzie czuję się w miarę anonimowo.

Przerażające połączenie stalkera z wampirem energetycznym. Trzymaj się! emotka  Przesyłam dużo pozytywnej energii emotka Wyświetl w wątku >>

kalina590

#6832975 Napisano: 22.12.2021 20:45:39 w Wkurza mnie...
gosiak351 napisał(a):

Wyję od rana (w sensie płaczu) bo jestem życiową niedorajdą, zgubiłam paragnon i najgorze jest to, że miałam aż 2 a ja zgubiłam oba - nie dość, że nic mi w życiu nie wychodzi to jeszcze to. 

jestem 
I
D
I
O
T
K
Ą

sory za ten wpis, ale musialam się wygadać i pożalić

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalina590

#6832943 Napisano: 22.12.2021 18:54:01 w Gratulacje! Dla wygranych!
anula790 gratuluję! emotka  Szerokiej drogi! 
Gratulacje dla fiona25 i magdalena_g! emotka Super prezent pod choinkę!  Wyświetl w wątku >>

kalina590

#6832844 Napisano: 22.12.2021 12:36:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak macie opisany Wawel/Groszek na paragonie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalina590

#6832713 Napisano: 21.12.2021 17:52:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
diabkate napisał(a):

kalina590 napisał(a):

diabkate napisał(a):

I ja płaciłam za dostawę.

A długo czekałaś na przesyłkę? 

Zamówiłam 14.12 wieczorem, kurier był 16.12.

Dzięki za odpowiedź  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalina590

#6832704 Napisano: 21.12.2021 17:26:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
diabkate napisał(a):

I ja płaciłam za dostawę.

A długo czekałaś na przesyłkę?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalina590

#6832650 Napisano: 21.12.2021 14:12:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

to ja z miesiąc temu się chyba w jakąś promocję musiałam wstrzelić, bo zapłaciłam równe 100 zł za kawę i bez kosztów wysyłki ;D

O kurcze, to musiałam przegapić, bo sama bym wtedy zamówiła.  Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0