Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika adriannaa

adriannaa

#6794576 Napisano: 12.07.2021 13:01:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

Czy przychodzi jakieś powiadomienie na maila z tego konkursu rossman kwietne łąki?

Mi nie przyszło Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

adriannaa

#6794478 Napisano: 11.07.2021 20:58:29 w Smolar
A z konkursu Somat Auchan(zmywarki) informowali już o pozytywnej weryfikacji? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6794096 Napisano: 09.07.2021 14:40:53 w Czy informują/ informowali?
Z Kinder Bueno były już maile za IV etap czy tylko lista na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6792464 Napisano: 02.07.2021 07:05:48 w Czy informują/ informowali?
Informowali już z konkursu Kotlin tam gdzie trzeba było zrobić GIF? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6788965 Napisano: 16.06.2021 21:39:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

aerdna napisał(a):

zoonder napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy cokolwiek robicie, jeśli nie macie zwrotki z Nestle? Pisać do nich maila?  emotka

Też nie otrzymałam zwrotki, nie wiem co robić emotka

Właśnie przyszła zwrotka, że przyjmowanie zgłoszeń zakończyło się 14.06. Więc rozumiem, że zgłoszenia z ostatniego dnia poszły się .

U mnie ta sama sytuacja. Pisałam do nich maila w ostatni dzień konkursu, niestety cisza.. 

Do mnie też przyszła zwrotka, z informacją, że skończyło się przyjmowanie zgłoszeń, laureaci pewnie już wybrani więc po ptakach Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6788702 Napisano: 16.06.2021 11:34:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrał ktoś dzienną w Nestle ITM zgłoszeniem bez zwrotki? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6788074 Napisano: 14.06.2021 10:39:54 w Czy informują/ informowali?
Było coś z tego konkursu? https://www.e-kon...eppes-challenge.html
Wszystkie konkursowe posty zniknęły z ich instagrama a do dzisiaj mieli informować Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6786283 Napisano: 07.06.2021 12:58:01 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Wchodząc w wiadomości czasami zamiast moich wiadomości pojawiają się konwersacje zupełnie obcych użytkowników, nie mam zielonego pojęcia jaka jest zależność, mam wrażenie, że po prostu czasem zanim coś się przeładuje to wtedy wchodzą mi czyjeś konwersacje Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6786261 Napisano: 07.06.2021 12:23:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Już było Zabrze, więc jeśli idą kodami to już raczej po ptakach Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6786253 Napisano: 07.06.2021 12:14:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

Bielsko

a o której godzinie? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6783886 Napisano: 26.05.2021 09:16:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
telefon POCO M3 z konkursu urodzinowego Auchan, cieszy jeszcze bardziej bo to pierwsza wygrana u Los Mejores, nigdy nie mogłam ich rozgryźć Wyświetl w wątku >>

adriannaa

#6781138 Napisano: 13.05.2021 15:42:38 w Smolar
pusheen napisał(a):

W wynikach pojawiła się zakładka z eksperckim składem z Rossmanna 

A są już podpięte? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6780549 Napisano: 11.05.2021 17:55:39 w Czy informują/ informowali?
domika napisał(a):

kumulacja napisał(a):

JACK DANIELS - czy raczył kogoś z Was nagrodzić?
Bo o mnie zapomniał. Jak tak można Jacku???

Jack Daniels dziś informował mailowo.
Na facebooku pochwalili się screenem wiadomości od Jacka emotka


A z którego tygodnia informowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6778946 Napisano: 04.05.2021 09:53:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak to jest z tym Vanishem, oni na bieżąco informują za te dwudniowe etapy czy dopiero pod koniec konkursu będą informować? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6766634 Napisano: 25.02.2021 13:17:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

kumulacja napisał(a):

wojteke-konkursy napisał(a):

Ktoś się orientuje ze zwycięzców jak sytuacja z zegarkami huawei w sensie jak z gwarancją jest, bo dzisiaj dotarły emotka

Nawet nie pytajcie organizatorów o gwarancję, ponieważ nagród NIE MOŻNA SPRZEDAWAĆ i organizator może je odebrać, gdy stwierdzi, że nagroda została sprzedana. Nie żartuję!

Oni mieli taki zapis w regulaminie? Bo to o zakazie sprzedaży brzmi lekko abstrakcyjnie Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

adriannaa

#6765037 Napisano: 15.02.2021 22:52:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z tresemme przychodzi zwrotka? Bo u mnie tylko czarna strona się pojawiła Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6764127 Napisano: 10.02.2021 14:40:37 w Czy informują/ informowali?
Z apartu już ktoś dostał wiadomość prywatną czy na razie tylko wyniki na stories? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6762501 Napisano: 02.02.2021 09:49:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
jacu007 napisał(a):

jokan napisał(a):

jacu007 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

reniii napisał(a):

adriannaa napisał(a):

oklahoma napisał(a):

fiona25 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

joan napisał(a):

nanajka81 - na szczęście organizatorzy dbają o komunistyczną równość i przeważnie można wygrać tylko 1. nagrodę na dom, co za ulga! Wiwat państwo dobrobytu. 

organizatorzy może i dbają ale konkursowicze grają na kogo się da z rodziny. Więc ciocie, babcie, siostry, mamy, teściowe - często są laureatami a nagrodę tak naprawdę oddają temu kto na nich grał emotka

Wiem,że tak robi większość bo znam kilka grających osób...ja gram TYLKO na siebie, na jeden mail, na jeden numer telefonu , nagrody są dla moich dzieci,męża i dla mnie ... jeszcze sprawia mi to radość ,ale jak długo... ? Mam świadomość,ze zginę w tym wyścigu...

Podziękujcie "konkursowemunindży" on tym swoim pseudo blogiem nagonił te "trzódkę" jak się nazywają - teraz mamy tyle pseudo-konkursowiczów co dadzą się pokroić za kabanosy duda, pasztet profi, czy 15 piniat kinder grając na kogo się da

Ostatnio zobaczyłam jego post z jakimś konkursowym kubkiem to tam się roiło od komentarzy jego 'fanów' chwalących się konkursowymi kubkami, ja szczerze mówiąc jak wygram jakąś taką zapchaj dziurę to nawet nie odsyłam paragonu bo nie chcę sobie mieszkania zagracać. A mam wrażenie, że on nakręca tych ludzi aby o każdą pierdołę grali   emotka

Taaa. Zachęca do grania o bzdety i bajety, a sam plagiatuje w innych konkursach o nagrody z wyższej półki

To zobaczcie co się dzieje z pralką, jest nawet "szampan". "Wyznawcy" wniebowzięci.

Nie do końca sięz Wami zgadzam, przecież im wiecej ludzi gra tym aganecje mają większą motywację, żeby robić konkursy bo widzą efekt w postaci zainteresowania. Ja rozumiem, że niekórzy są zazdrośni/zachłanni/zawistni i najchętniej nikomu by nie powiedzieli o konkursie żeby samemu wziąć udział, ale nie tędy droga.

Nie zgodzę się z tym...co z tego, że więcej ludzi gra...ale o co grają? Właśnie o kubki, smycze, maskotki i inne pierdoły. Natłok zgłoszeń sprawia, że organizatorzy widzą, że jest zainteresowanie w wygrywanie tego typu rzeczy, to teraz masowo są takie "konkursy" z takim badziewiem.
Swoją drogą np. ninja umieścił post o konkursie Kinder piniaty dużo po czasie (ja juz miałam dawno 1 wygraną) i z tego co czytałam w komentarzach (z czystej ciekawości), trochę osób mu to wypominało...Myślę, że o niektórych nie informuje wcale...no ale to nie jest moje źródło wiedzy o konkursach to też tam nie zaglądam.

Popatrz na to z drugiej strony, skoro 50 000 ludzi gra o misie, to mogą powiedzieć" "Nieźle, to wystawmy samochód i będzie 500 000." Ja pozostanę przy swoim, lepiej jak nas więcej niż mniej.


Moim zdaniem właśnie przez to wzrasta przekonanie agencji o tym, że wcale nie trzeba wymyślnych nagród a wystarczy badziewny miś i ludzie kupują produkty jak głupi, co może wpływać na obniżenie jakości nagród w kolejnych konkursach, już teraz był wysyp tandety, typu kubki, misie czy zniewalająca kwota 5 zł Wyświetl w wątku >>

adriannaa

#6762023 Napisano: 30.01.2021 11:54:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Czy ktoś coś wie na temat gwarancji do głośnika JBL Flip 5 z konkursu w Carefour "Imprezuj stylowo - pomysł na stylową imprezę" ? Czy w pudełku są jakieś dokumenty ? (nie odfoliowałam opakowania).

Też chętnie się dowiem  emotka



W pudełku nie ma żadnych dokumentów Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6760153 Napisano: 21.01.2021 17:19:27 w Czy informują/ informowali?
gosiak351 napisał(a):

czy było już E z Biedronki?

tak, wczoraj Wyświetl w wątku >>
0 0