Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika adriannaa

adriannaa

#6760148 Napisano: 21.01.2021 17:09:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
oklahoma napisał(a):

fiona25 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

joan napisał(a):

nanajka81 - na szczęście organizatorzy dbają o komunistyczną równość i przeważnie można wygrać tylko 1. nagrodę na dom, co za ulga! Wiwat państwo dobrobytu. 

organizatorzy może i dbają ale konkursowicze grają na kogo się da z rodziny. Więc ciocie, babcie, siostry, mamy, teściowe - często są laureatami a nagrodę tak naprawdę oddają temu kto na nich grał emotka

Wiem,że tak robi większość bo znam kilka grających osób...ja gram TYLKO na siebie, na jeden mail, na jeden numer telefonu , nagrody są dla moich dzieci,męża i dla mnie ... jeszcze sprawia mi to radość ,ale jak długo... ? Mam świadomość,ze zginę w tym wyścigu...

Podziękujcie "konkursowemunindży" on tym swoim pseudo blogiem nagonił te "trzódkę" jak się nazywają - teraz mamy tyle pseudo-konkursowiczów co dadzą się pokroić za kabanosy duda, pasztet profi, czy 15 piniat kinder grając na kogo się da

Ostatnio zobaczyłam jego post z jakimś konkursowym kubkiem to tam się roiło od komentarzy jego 'fanów' chwalących się konkursowymi kubkami, ja szczerze mówiąc jak wygram jakąś taką zapchaj dziurę to nawet nie odsyłam paragonu bo nie chcę sobie mieszkania zagracać. A mam wrażenie, że on nakręca tych ludzi aby o każdą pierdołę grali  emotka Wyświetl w wątku >>

adriannaa

#6759792 Napisano: 20.01.2021 12:44:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie też porażka z proszkiem a byłam wyjątkowo zadowolona ze zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6759756 Napisano: 20.01.2021 11:30:28 w Czy informują/ informowali?
jest zakładka w laureatach u Smolara 'urodzinowe wygranE' czy ktoś potwierdzi czy wyniki już podpięte? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6759741 Napisano: 20.01.2021 10:40:25 w WC - rozmowy o wszystkim
FBmarta22 napisał(a):

jokan napisał(a):

fantagiro napisał(a):

kreatia napisał(a):

jarekcda napisał(a):

Na OLX wprowadzono przesyłki gwarantowane przez ich stronę. Teraz zakupy są bardziej bezpieczne.

te przesyłki od olxa spowodowały tę falę oszustów. ludzie nie wiedzą co i jak i się łapią emotka

mało brakowało i przez to całe OLX wysyłka moje konto zubożało by o 2100zł
Cytuję  część rozmowy tel z kUPUJĄCYM
"już przelałem kasę na konto olx więc proszę o natychmiastową wysyłkę paczkomatem 
-nie wiem o co z tym chodzi więc puki kasa nie będzie na moim koncie dotąd nie wyślę
ale masz grwarancję z olx i potwierdzenie, że pieniądze czekają jak tylko dostanę przedmiot , potwierdzę i ci przelewają
-nie nie nie wyślę i rób sobie co chcesz z tym , że przelałeś kasę!...za dużo oszustw ostatni się słyszy..
...śmiech w tle i do  drugiego faceta- odpuszczamy nie uda się"

KU PRZESTRODZE  emotka

trzeba być czujnym na każdym kroku...ja kiedyś wystawiałam na olx, teraz rzadko kiedy...za dużo tam kombinatorów i tych, co jeleni szukają...no i oszustów

Szczerze, to ja jestem zachwycona przesyłkami OLX. Wcześniej to człowiek musiał te durnowate rozmowy prowadzić, że ani za pobraniem, ani bez przedpłaty nie wyśle... I (taka na marginesie) sam rozumiał tych, którzy przed przesyłką przelewu nie chcieli robić (ja bym tak w życiu nie zrobiła, ale kilka osób tak mi zapłaciło)...
A teraz kupujący płaci najczęściej online, przesyłkę nadaję w paczkomacie (uwielbiam ten sposób nadawania, kiedyś to się na tej poczcie nastało)...
Po dwóch dniach kasa na koncie emotka  Do tej pory zero problemów (tfu tfu tfu)...
A co do oszustów to są wszędzie... I sorry, ale wystarczy umieć czytać i mieć odrobinę zdrowego rozsądku, żeby się nie naciąć (też tfu tfu tfu)...

Na OLX wkurzają mnie tylko Ci wszyscy targujący się... wystawię coś za 300 zł i za chwilę wysyp wiadomości "wezmę za 200 + wysyłka"  emotka  Zawsze grzecznie dziękuję za propozycję, piszę że aż tak zdesperowana nie jestem i już, na szczęście, nie marudzą emotka

Mi się również bardzo podobają wysyłki olx, zwłaszcza dlatego, że obojętnie czy ktoś weźmie przesyłkę za pobraniem czy płatność z góry to dla sprzedającego procedura wygląda tak samo i nie trzeba opłacać wcześniej przesyłki.
Ale faktycznie największym minusem jest to targowanie się, ja wystawiłam rower o wartości 2700, dałam cenę 1700 a dostawałam mnóstwo propozycji 900 i 1000 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6759273 Napisano: 18.01.2021 15:08:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nowy rok rozpoczynam samymi porażkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6759250 Napisano: 18.01.2021 14:38:38 w Czy informują/ informowali?
rufus napisał(a):

Walker wszystko poszło naraz?

idą partiami, ale raczej już tylko plecaki zostały Wyświetl w wątku >>

adriannaa

#6759240 Napisano: 18.01.2021 14:29:05 w Czy informują/ informowali?
escada napisał(a):

Dino z Tchibo już rozstrzygnięte, wszyscy sprawdzali wyniki na stronie Smolara czy powiadomienia o wygranej normalnymi drogami tez szły? bo w końcu na każdym paragonie trzeba będzie sobie zapisywać agencję, nazwę konkursu i daty, a nie mam tego nawyku i po wysłaniu zgłoszenia zapominam o nim bez wnikania kto organizował.
konkursy do tej pory rozpoznaję po tym co i gdzie trzeba było kupić, to pamiętam

SMSY też poszły tego samego dnia co pojawiły się wyniki na stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6758638 Napisano: 15.01.2021 08:57:20 w Czy informują/ informowali?
Czy Monte Santi za grudzień już poinformowane? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6758488 Napisano: 14.01.2021 15:07:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Miseczki z Profi,ktoś może chce sprzedać?

ja chętnie oddam za jakiś paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6758379 Napisano: 14.01.2021 11:23:47 w moje dzisiejsze wygrane :)

adriannaa

#6758087 Napisano: 13.01.2021 12:13:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z Kinder przychodzi zwrotka? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6757050 Napisano: 08.01.2021 17:17:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
poprzedni rok był moim najlepszym konkursowym, ale w tym już kilka rozwiązań było a u mnie nadal wielkie zero emotka Wyświetl w wątku >>

adriannaa

#6757044 Napisano: 08.01.2021 16:50:55 w Czy informują/ informowali?
https://www.e-kon...ierowce-freenow.html z tego konkursu już ktoś dostał wiadomość? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6756615 Napisano: 07.01.2021 10:24:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

adriannaa napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Glade sweterek w mdw to z dziś czy wcześniejszy? 

mnie się wydaje że ktoś to sprzedaje 

Zapytałam. Mejla z wczoraj z 19. Ale tylko jeden?


Ja dostałam informację, że to wygrana z połowy grudnia, chyba jeszcze nie było rozwiązania kolejnego etapu

tylko że wg regulaminu z tego co wyczytałam, jeśli było za mało zgłoszeń w 1 etapie, to mieli nagrody dorzucić do 2 etapu rozwiązywanego wg regulaminu 2 stycznia. No to go rozwiązali, czy nie? Bo rezerwy typowej tam chyba nie było


W poprzednim etapie rozwiązanie miało być 10 grudnia, ja maila z instaxem dostałam 14 grudnia a maile ze sweterkami rozsyłali do 17 Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6756512 Napisano: 06.01.2021 11:03:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Glade sweterek w mdw to z dziś czy wcześniejszy? 

mnie się wydaje że ktoś to sprzedaje 

Zapytałam. Mejla z wczoraj z 19. Ale tylko jeden?


Ja dostałam informację, że to wygrana z połowy grudnia, chyba jeszcze nie było rozwiązania kolejnego etapu Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6754898 Napisano: 29.12.2020 11:07:53 w SZUKAM....
karolkas napisał(a):

Po jakim czasie przychodzą e-vouchery do Decathlona z Lubisiów? W ogóle ktoś dostał?

ja nadal czekam na ten z pierwszego etapu Wyświetl w wątku >>
1 karolkas 0

adriannaa

#6754606 Napisano: 27.12.2020 18:30:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Czy dostajecie zwrotki po wysłaniu MMS-a na decomorreno z ITM?


Ja dostałam od razu, ale wysyłałam zgłoszenie kilka dni temu Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6752996 Napisano: 17.12.2020 10:50:09 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

Czy sweterki z Galde wczoraj też poszły?



Raczej nie, ja wcześniej dostałam informację, że będą informować na początku przyszłego tygodnia Wyświetl w wątku >>

adriannaa

adriannaa

#6752060 Napisano: 14.12.2020 16:15:04 w Czy informują/ informowali?
czy Glade ale z tego konkursu https://www.glade...ozdolaponii.pl/enter informował za pierwszy etap? Wyświetl w wątku >>
0 0