Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika adriannaa

adriannaa

#6739604 Napisano: 27.10.2020 17:18:05 w Czy informują/ informowali?
mrs-mg napisał(a):

a czy Purina informowała już w głównym konkursie za III etap? na stronie nie ma wyników, ale nie wiem czy najpierw wysyłają emaile czy wrzucają wygrane zdjęcia na stronę


Najpierw wrzucają wyniki na stronę, kontakt mailowy jest po kilku dniach Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6737591 Napisano: 19.10.2020 23:35:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

Czy ktoś podpowie, ile znaków przepuszcza formularz z Feminy/Bidronka? - https://www.e-kon...ina-biedronka.html 
To coś w stylu 200-400 zn. czy raczej 1000+ ?  :

wypełniałam formularz 2 dni temu i wydaje mi się, że to było 400 znaków, ale ręki sobie nie dam uciąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6737568 Napisano: 19.10.2020 22:10:12 w Czy informują/ informowali?
Purina Dentalife informowali za drugi tydzień?  Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6736190 Napisano: 14.10.2020 12:05:56 w Czy informują/ informowali?
filemon02c napisał(a):

Czy informowali z Konkurs NIVEA x Rossmann Instax ?

nie, mają czas do 23.10 więc pewnie jeszcze trochę będzie trzeba poczekać  Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6734910 Napisano: 09.10.2020 14:55:00 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

estrelitta napisał(a):

claudia napisał(a):

anaesth napisał(a):

Olewnik TopMarket na FB?

Równiez proszę o info, czy jeszcze się łudzić...

Pisał ktoś do nich na priv? 

Ja nie. A Ty? Czekam na te wyniki, bo jestem ciekawa, czy koleżanka wygra, a nie ja emotka moje słabe zdjęcie nie ma szans przy takiej konkurencji.


Wydaje mi się, że nie będzie odważnego, który napisze Bo wiadomo, że każdy się boi, że zmniejszy to szanse na wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6734725 Napisano: 08.10.2020 18:21:45 w Czy informują/ informowali?
dwaburekoty napisał(a):

basku napisał(a):

witam, napiszcie proszę czy te konkursy już rozwiązane?
https://www.amooc.../duet-pelen-aromatu/

https://www.e-kon...ur.html#.X38sWVngpD1

czy się łudzić czy już po ptokach? emotka emotka


Kucharek ma czas do jutra
Lindt do przyszłego piątku


Kucharek ma czas na informowanie do 14 emotka Wyświetl w wątku >>
1 basku 0

adriannaa

#6730947 Napisano: 22.09.2020 18:24:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

adriannaa napisał(a):

xxdesiree napisał(a):

Nestle Złote śniadanie na Instagramie - coś im się pomieszało i podali 3 zwycięzców zamiast 10  emotka

tylko ciekawe czy ktoś już im zwrócił uwagę

Każdy pewnie się obawia, że jak dopyta, czy zwróci uwagę to trafi na czarną listę tych, co już nie wygrają. I wcale się nie dziwię.

Bardzo ciekawe, czemu takie dziwne są dziś wyniki. Zgłoszeń było dużo, więc nie było tak, że nie było komu tych nagród rozdać.
Trzeba doczytać w regulaminie czy mogą nie rozdysponować wszystkimi nagrodami dziennymi, jeśli uznają według ich kryterium, że poziom był nie wystarczający.

przeczytałam regulamin i tam nie ma takich informacji, a poziom wczorajszych zgłoszeń był dość wysoki dlatego może jest szansa, że się po prostu pomylili Wyświetl w wątku >>

adriannaa

#6730934 Napisano: 22.09.2020 17:40:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xxdesiree napisał(a):

Nestle Złote śniadanie na Instagramie - coś im się pomieszało i podali 3 zwycięzców zamiast 10  emotka

tylko ciekawe czy ktoś już im zwrócił uwagę Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6729029 Napisano: 14.09.2020 23:14:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

Czy w Makro Henkel jest limit znaków?


Tak, w regulaminie jest informacja, że maks 300 znaków Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6728855 Napisano: 14.09.2020 14:53:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
holaaolaa napisał(a):

anaesth napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

pink086 napisał(a):

anaesth napisał(a):

No dobra, wąteczku. W tym tygodniu wygrywam:
- kosmetyki od Tołpy
- coś z Nutelli
- iPhone z Heinz
- tablet od Kiory
- bon na rower z Bref

Umowa? emotka

Ja też się dopiszę:)

to ja będę skromna i mi wystarczy - iPhone z Heinz emotka

Udało się? Nie ma to jak wygrać słuchawki u Fortisa badziewnym zdjęciem robionym 3 minuty, a nie wygrać nic w Heinz zdjęciami i filmikiem, nad którymi spędziłam pewnie kilkanaście godzin. Dzięki, Fortis.

u mnie nic, nie rozumiem tej agencji. ciekawa jestem jakie mają preferencje i co oni nagradzają emotka


Jeśli chodzi o ich preferencje to z tego co mi się udało zauważyć to najczęściej w tego typu konkursach jeśli był do wyboru tekst, filmik i zdjęci to nagradzali filmiki, sporadycznie tekstem coś mi się udało ugrać emotka
Ale to jest pierwszy konkurs fortisa, w którym nie udało mi się zgarnąć żadnej nagrody, mimo że wysłałam kilka zgłoszeń i moim zdaniem w miarę wpasowujących się w ich gusta więc może zmienili preferencje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6728838 Napisano: 14.09.2020 14:15:57 w Czy informują/ informowali?
magdalena-chili napisał(a):

renatak0 napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

adriannaa napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Heinz biedronka już wszystkich poinformował?

ktoś się pochwalił trampkami, ktoś inny plecakiem, telefonem jeszcze nikt... emotka  


Z tego co kojarzę to fortis informuje zaczynając od tych lepszych nagród, więc już po ptakach, jeśli pozostałe nagrody były

Koleżanka wygrała iPhone więc już po..:)



Sms czy maile były?

(podobno) SMS


Powiadomienia sms od fortis to jakoś nie w ich stylu, ale już kiedyś fortis miał akcje, że wysłał maile z nagrodami do osób, które nawet nie brały udziału w konkursie więc nie zdziwię się jeśli znowu coś poszło nie tak, bo coś mało nagród na forum Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6728804 Napisano: 14.09.2020 12:46:55 w Czy informują/ informowali?
magdalena-chili napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Heinz biedronka już wszystkich poinformował?

ktoś się pochwalił trampkami, ktoś inny plecakiem, telefonem jeszcze nikt... emotka  


Z tego co kojarzę to fortis informuje zaczynając od tych lepszych nagród, więc już po ptakach, jeśli pozostałe nagrody były Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6728798 Napisano: 14.09.2020 12:40:04 w Czy informują/ informowali?
Heinz biedronka już wszystkich poinformował? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6728362 Napisano: 11.09.2020 08:53:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostał ktoś już bon Travelist z odido? Pisali, że mają opóźnienie i dojdą do końca tego tygodnia, ale coś kiepsko im idzie Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6727972 Napisano: 09.09.2020 14:37:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Milka ITM, ma już ktoś pozytywną weryfikację? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6727770 Napisano: 08.09.2020 20:34:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
3dominika3 napisał(a):

adriannaa napisał(a):

3dominika3 napisał(a):

adriannaa napisał(a):

3dominika3 napisał(a):

Cześć, czy ktoś wysyłał zgłoszenie na konkurs Biodermy Respect my choices? emotka  Ciekawa jestem jakie prace wybiorą emotka  


Ja wysyłałam, jednak nie liczę na zbyt wiele bo nagrody są rewelacyjne, więc zapewne konkurencja również emotka

Ja właśnie też wysłałam, ale mam wrażenie, że moja pasja nie jest „medialna” i dlatego jestem ciekawa co wybiorą emotka  jeszcze i tak ponad miesiąc musimy poczekać na wyniki emotka  


A dodałaś dużo zdjęć do zgłoszenia?

Dodałam prezentację w pdfie ze zdjęciami/opisami... Trochę cicho o tym konkursie w social mediach, mam nadzieję, że to nie fake emotka  kiedyś się napociłam nad tkonkursem, który okazał się ściemą...

To ja podobnie, chociaż nie wkładałam jakoś bardzo dużo pracy w zgłoszenie, a tak z ciekawości, jaką pasję podałaś? U mnie była to grafika komputerowa i fotografia emotka Wyświetl w wątku >>

adriannaa

#6727730 Napisano: 08.09.2020 16:43:31 w Paragony na trwające konkursy
kupię paragon na konkurs TOPAZ Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6727620 Napisano: 08.09.2020 09:44:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
3dominika3 napisał(a):

adriannaa napisał(a):

3dominika3 napisał(a):

Cześć, czy ktoś wysyłał zgłoszenie na konkurs Biodermy Respect my choices? emotka  Ciekawa jestem jakie prace wybiorą emotka  


Ja wysyłałam, jednak nie liczę na zbyt wiele bo nagrody są rewelacyjne, więc zapewne konkurencja również emotka

Ja właśnie też wysłałam, ale mam wrażenie, że moja pasja nie jest „medialna” i dlatego jestem ciekawa co wybiorą emotka  jeszcze i tak ponad miesiąc musimy poczekać na wyniki emotka  


A dodałaś dużo zdjęć do zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6727444 Napisano: 07.09.2020 14:40:18 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Komputronik - mistrzowie kreatywności?

Sądząc po poprzednim ich konkursie, to jeszcze chwilę poczekamy. O ile dobrze pamiętam, to wtedy poinformowali po terminie...


A informowali mailowo czy wyniki były na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6727441 Napisano: 07.09.2020 14:22:53 w Czy informują/ informowali?
Komputronik - mistrzowie kreatywności? Wyświetl w wątku >>
0 0