Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika adriannaa

adriannaa

#6727330 Napisano: 07.09.2020 10:27:51 w moje dzisiejsze wygrane :)

adriannaa

#6727186 Napisano: 06.09.2020 10:55:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak Karlsbad podchodzi do weryfikacji paragonów?
Mam na paragonie jeden produkt, który nie jest do końca dobrze opisany i zastanawiam się czy np zadzwonią w tej sprawie żeby wyjaśnić czy od razu napiszą, że po ptakach Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6726969 Napisano: 04.09.2020 18:14:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z doppelherz są już wyniki na stronie, a dostał już ktoś maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6726933 Napisano: 04.09.2020 15:44:01 w Czy informują/ informowali?
Doppelherz za konkrus z shotem już informował? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6726846 Napisano: 04.09.2020 12:52:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Apart a tyle nagród było do rozdania Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6726693 Napisano: 03.09.2020 21:54:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
3dominika3 napisał(a):

Cześć, czy ktoś wysyłał zgłoszenie na konkurs Biodermy Respect my choices? emotka  Ciekawa jestem jakie prace wybiorą emotka  


Ja wysyłałam, jednak nie liczę na zbyt wiele bo nagrody są rewelacyjne, więc zapewne konkurencja również emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6725287 Napisano: 28.08.2020 12:21:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

Czy Fortis Odido cały czas informuje o pozytywnej weryfikacji paragonów? Bo nie dostałam jeszcze..


Ja dostałam już wczoraj Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

adriannaa

#6725205 Napisano: 28.08.2020 07:31:23 w Paragony na trwające konkursy
Kupię dobrze opisany paragon oxford Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6725204 Napisano: 28.08.2020 07:29:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lubiejesien napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Konkurs Carrefour Oxford, czy ktoś posiada paragon, który tak jak to jest w regulaminie pozwala stwierdzić, iż został zakupiony zeszyt oxford?

U mnie opisany "Zeszyt A5 16 KR"


U mnie dokładnie tak samo, ale sprawdzałam regulamin i tam jest adnotacja o tym, że po opisie na paragonie musi dac się jednoznacznie stwierdzić, że zakupiony został produkt oxford, wysyłasz ten paragon czy szukasz lepiej opisanego? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6725190 Napisano: 27.08.2020 23:29:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Carrefour Oxford, czy ktoś posiada paragon, który tak jak to jest w regulaminie pozwala stwierdzić, iż został zakupiony zeszyt oxford? Wyświetl w wątku >>

adriannaa

#6724960 Napisano: 27.08.2020 09:49:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon Travelist z fortis z wczoraj ;D Wyświetl w wątku >>

adriannaa

#6724874 Napisano: 26.08.2020 19:46:15 w Smolar
prosiaczek napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Nie potrafię zupełnie rozgryźć Smolara, o ile ze zdjęciami to jako tako to tekstem zupełnie nie mogę trafić, zdradzi ktoś chociaż czy lepiej ich podejść rymem czy prozą?

Szczęściem Moja Droga. Szczęściem emotka  



A ja głupia myślałam, że o kreatywność chodzi emotka Wyświetl w wątku >>

adriannaa

#6724871 Napisano: 26.08.2020 19:31:51 w Smolar
Nie potrafię zupełnie rozgryźć Smolara, o ile ze zdjęciami to jako tako to tekstem zupełnie nie mogę trafić, zdradzi ktoś chociaż czy lepiej ich podejść rymem czy prozą? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6724866 Napisano: 26.08.2020 19:12:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Wygrał ktoś w odido a ma słabo opisany paragon?


Co to znaczy: słabo? Masz jakiś inny opis produktów na liście zakupów, niż "Coca-Cola"? Bo na moich wszystkich paragonach (różne sklepy) opisy produktów są prawidłowe. A nazwą sklepów się nie przejmuję, skoro te adresy widnieją na oficjalnej stronie sieci Odido.



U mnie widnieje jedynie napis 'napój' Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6724790 Napisano: 26.08.2020 16:10:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrał ktoś w odido a ma słabo opisany paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6724619 Napisano: 26.08.2020 07:51:14 w SZUKAM....
Szukam osoby, która ma patent na wygrywanie koszulek w Lechu ;D Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6724570 Napisano: 25.08.2020 21:18:51 w Paragony na trwające konkursy
Kupię bilety z konkursu helios Wyświetl w wątku >>
0 0

adriannaa

#6723745 Napisano: 22.08.2020 13:49:41 w moje dzisiejsze wygrane :)

adriannaa

#6723547 Napisano: 21.08.2020 12:46:08 w moje dzisiejsze wygrane :)

adriannaa

#6723140 Napisano: 19.08.2020 23:17:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

adriannaa napisał(a):

konkursowyninja napisał(a):

melancholia napisał(a):

bluszczowelove napisał(a):

Hej z racji tego, że za długo nie gram w konkursach mam takie pytanie - do Was bardziej doświadczonych. Ostatnio pojawiły się wyniki do konkursu https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-kulinarny-rok-z-wsp-spolem.html

Konkursowy Ninja wygrał główną nagrodę.... i rozpętała się burza pod postem , że przepis (składniki) skopiował z jakiegoś bloga. Jak to jest w takich sytuacjach/ konkursach z autorskimi przepisami? Jeżeli składniki się nie zmieniają a np. ilość i kolejność dodawania już tak to jest to nasz autorski przepis? czy tylko modyfikacja i nie mamy prawa go użyć w konkursie? Pytam z czystej ciekawości  (bez hejtu)- bo nie ukrywam, że lubię gotować i chcę więcej uczestniczyć w takich konkursach i dobrze było by wiedzieć jak się za to zabierać żeby być fair emotka  


Nie narusza natomiast prawa autorskiego wykorzystanie pomysłu na daną potrawę, nawet gdy użyte zostaną identyczne składniki, w tych samych proporcjach i przy takiej samej procedurze praktycznego wykonania potrawy, o ile autor książki kulinarnej nada całkowicie inną formę opisowi przygotowania.

Zależy jak na to spojrzeć, ja jestem za autorskimi rzeczami, ale ogólnie przepisy trudno objąć prawami autorskimi. Biedronka też często wykorzystuje sama przepisy różnych blogerów.

Hej Kochani  emotka

Odniosę się do tych wszystkich dziwnych wpisów i oskarżeń. Po pierwsze mój przepis nie jest taki sam. Dziwię się zatem, że przytakujecie osobie, która rozpoczęła to całe zamieszanie, nie sprawdzając dokładnie składników. O dziwo i tu Was zaskoczę - nawet gdybym chciał dodać przepis z tymi samymi składnikami, to w świetle prawa mógłbym to zrobić. Pomimo to mój przepis ma inny skład i jest unikatowy, czy to się komuś podoba, czy też nie - TAKIE SĄ FAKTY . W związku z tym, że w mojej potrawie inny jest skład, to nabiera ona indywidualnych walorów smakowych. Zgadzam się, że gdybym podał identyczną procedurę wykonania przepisu jak ktoś inny (PROCEDURĘ, nie SKŁADNIKI) to naruszyłbym jego prawa autorskie - ja na szczęście takich rzeczy nie robięProponuję zatem przeczytać dokładnie przepisy prawne (w tym te szczegółowe) i wtedy dopiero zabierać się za wszelkie oskarżenia (nie proponuję tego robić publicznie, o ile nie ma się pewności co do przedstawianych tez).
Po drugie do zdjęcia dodanego w konkursie też mam prawa autorskie, czy to się komuś podoba, czy też nie.

Ochronie prawnej podlega jedynie sposób i forma przedstawienia przepisu, a nie receptura (skład) na daną potrawę.  Póki co przemilczę publiczne oskarżenia mojej osoby na portalu FB.

Pozdrawiam  emotka   

Nie do końca rozumiem jaki jest sens w tej sytuacji udawać greka, skoro w komentarzu konkursowym były wklejone widocznie przypadkiem nawet odnośniki do innych przepisów z bloga więc tego kopiuj-wklej nie da się nie zauważyć emotka  

Podejrzewam, że ten Thermomix i tak Pan dostanie, bo sama miałam sytuację, że komuś coś nie pasowało gdy byłam laureatem po czym organizator napisał, że oficjalnie usunie mnie z listy laureatów, jednak nagroda i tak do mnie dotrze, jednak starając się być rozpoznawalnym w tym konkursowym świecie powinno się chociaż brać na siebie tę odpowiedzialność za plagiaty

Tylko pytanie czy same skladniki sa obiete prawem o autorstwie? Bo jesli ktos nie ma patentu oplaconego na "babcina recepture" to jak ten "pierwotny" autor udowodni, ze sam wymyslil przepis na cos tak powszedniego i znanego od lat?

Tu bardziej chodzi o przekopiowanie całej treści przepisu z bloga, włącznie z błędem w nazwie przepisu jak i odnośnikami w treści, które miały odwoływać do innych przepisów znajdujących się na tymże blogu

W świetle praw autorskich sam przepis nie jest utworem, zatem nie ma możliwości plagiatu, jednak treści publikowane na blogu już są objęte prawami autorskimi, zatem skopiowanie części wpisu włącznie z przypisami dodanymi przez autora bloga stanowi już plagiat emotka Wyświetl w wątku >>