Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agnesita

agnesita

#6805860 Napisano: 03.09.2021 14:38:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bilety do kina z aquafresh Wyświetl w wątku >>

agnesita

#6805727 Napisano: 03.09.2021 07:27:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po północy mail od Fortisa z kwiatową bombą Wyświetl w wątku >>
2 pmww, mili05 0

agnesita

#6805632 Napisano: 02.09.2021 17:31:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
karolinaaa123 napisał(a):

100 zł w loterii "Zamień codzienność w słodką przyjemność". 

I u mnie emotka  oraz hamak z Wakacje z czystą przyjemnością emotka   Wyświetl w wątku >>

agnesita

#6804683 Napisano: 30.08.2021 13:58:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

Smolar wysyłał już o weryfikacji z loterii kaw Dallmayr?

Raczej nie. Też czekam i to był konkurs a nie loteria emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

agnesita

#6804682 Napisano: 30.08.2021 13:57:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnesita napisał(a):

inska napisał(a):

agnesita napisał(a):

inska napisał(a):

Czy ktoś tak jak ja ma problem (od piątku) z przesłaniem oświadczenia z konkursu Cortes - zwrotka mówi że skrzynka dedykowana do kontaktu jest przepełniona, napisałam do agencji SG Marketing, która obsługuje ten konkurs na maila z ich strony- cisza, próbowałam się dodzwonić - mają ustawioną skrzynkę pocztową.

Ja wysyłam w sobotę i przeszło bez problemu. Jak probowalas wysłać oświadczenie to zapewne skopiowalas adres z ich wiadomości o wygranej, usunęłaś kropkę za pl? 

nie mam kropki w adresie w wysyłce emotka  za to zwrotkę z informacją o przepełnionej skrzynce z MAILER-DAEMON@evie.rev.domeny.host,  który wylądował w spamie więc się też od razu nie zorientowałam, że nie dotarło

O jeju faktycznie też mam, choć na głownej stronie pokazuje tak jakby przeszlo, ale sprawdziłam teraz spam ;/

Wysłałam jeszcze raz i chyba przeszło bo przez prawie 2 godziny nie ma żadnej zwrotki (tym razem sprawdzalam spam na bieżąco) więc Ci dziękuję bo gdyby nie Ty to bym się nie zorientowała, że wiadomość nie dotarła...  Wyświetl w wątku >>
0 0

agnesita

#6804625 Napisano: 30.08.2021 11:20:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
inska napisał(a):

agnesita napisał(a):

inska napisał(a):

Czy ktoś tak jak ja ma problem (od piątku) z przesłaniem oświadczenia z konkursu Cortes - zwrotka mówi że skrzynka dedykowana do kontaktu jest przepełniona, napisałam do agencji SG Marketing, która obsługuje ten konkurs na maila z ich strony- cisza, próbowałam się dodzwonić - mają ustawioną skrzynkę pocztową.

Ja wysyłam w sobotę i przeszło bez problemu. Jak probowalas wysłać oświadczenie to zapewne skopiowalas adres z ich wiadomości o wygranej, usunęłaś kropkę za pl? 

nie mam kropki w adresie w wysyłce emotka  za to zwrotkę z informacją o przepełnionej skrzynce z MAILER-DAEMON@evie.rev.domeny.host,  który wylądował w spamie więc się też od razu nie zorientowałam, że nie dotarło

O jeju faktycznie też mam, choć na głownej stronie pokazuje tak jakby przeszlo, ale sprawdziłam teraz spam ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

agnesita

#6804616 Napisano: 30.08.2021 11:07:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
inska napisał(a):

Czy ktoś tak jak ja ma problem (od piątku) z przesłaniem oświadczenia z konkursu Cortes - zwrotka mówi że skrzynka dedykowana do kontaktu jest przepełniona, napisałam do agencji SG Marketing, która obsługuje ten konkurs na maila z ich strony- cisza, próbowałam się dodzwonić - mają ustawioną skrzynkę pocztową.

Ja wysyłałam w sobotę i przeszło bez problemu. Jak probowalas wysłać oświadczenie to zapewne skopiowalas adres z ich wiadomości o wygranej, usunęłaś kropkę za pl?  Wyświetl w wątku >>
0 0

agnesita

#6803926 Napisano: 26.08.2021 14:12:06 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

agnesita napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Everydayme z bonami do Smyka - jeszcze nie informowali, prawda? Czy coś mi umknęło?

Jeszcze czekamy emotka

Ja nie brałam udziału, ale widziałam wpisy na fb z wygranymi do Smyka z everydayme ok 11 sierpnia

Widziałam ten wpis z 16.08, ale w mailu napisali o bonie na 250zł, a w tym o który mi chodzi, były bony na 100zł.
https://www.e-kon...-wygraj-voucher.html
No i może byłyby też jakieś wpisy dotyczące bonów na 10zł, skoro mieli ich tak dużo do rozdania emotka

Jeden wpis ze stówką też widziałam, ale faktycznie jak na tyle nagród to mało i może faktycznie to była inna akcja...  Wyświetl w wątku >>
0 0

agnesita

#6803918 Napisano: 26.08.2021 13:46:26 w Smolar
U mnie pozytywna weryfikacja Nestea emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

agnesita

#6803911 Napisano: 26.08.2021 13:34:23 w Czy informują/ informowali?
flinta_13 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Everydayme z bonami do Smyka - jeszcze nie informowali, prawda? Czy coś mi umknęło?

Jeszcze czekamy emotka

Ja nie brałam udziału, ale widziałam wpisy na fb z wygranymi do Smyka z everydayme ok 11 sierpnia Wyświetl w wątku >>
0 0

agnesita

#6803847 Napisano: 26.08.2021 10:58:22 w moje dzisiejsze wygrane :)

agnesita

#6803447 Napisano: 24.08.2021 19:14:37 w moje dzisiejsze wygrane :)

agnesita

#6801156 Napisano: 13.08.2021 19:14:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gra Smart Kubuś
Voucher Martes Coca Cola Wyświetl w wątku >>

agnesita

#6800879 Napisano: 12.08.2021 22:43:50 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
faworek napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Czy ktoś z Was dostał już zmywarkę z konkursu "Wielka Encyklopedia Oszczędzania Wody" od agencji Tolino?

tak w poniedziałek, możesz do nich napisać i zapytać kiedy się spodziewać 

Ja już dość dawno, ale jak ich pytałam jeszcze przed wysyłką to odpowiedzieli, że będą wysyłać partiami Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

agnesita

#6800700 Napisano: 11.08.2021 22:34:24 w Smolar
FBmonika33 napisał(a):

Mam pytanie dotyczące loterii "Dobierz ochronę dopasowana do twoich potrzeb..".

19 lipca wygrałam nagrodę natychmiastowa. dostałam informację na maila i odrazu wysłałam oświadczenie laureata. Ale nie dostałam informacji na maila , że złożyłam oświadczenie. nie zwróciłam nawet na to uwagi. Gram od niedawna. Weszłam dzisiaj w wyniki i laureatów i nie widnieje jako laureat.

Było tylko potwierdzenie o wygranej od Deo Fiesta, wchodząc w formularz automatycznie wyskakuje, że już jest wypełniony. Przypuszczam, że w laureatach będą nagrody z Carrefour i Hebe. Nie mam informacji o złożeniu oświadczenia i też nie ma mnie w laureatach a moja paczka jest w przygotowaniu. Jest tu osobny formularz a nie bezpośrednio przez stronę Smolara i pewnie z tego to wynika a na te gotówkowe nagrody pewnie dłużej trzeba poczekać  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agnesita

#6800343 Napisano: 10.08.2021 10:02:27 w Smolar
babska napisał(a):

Czy Smolar wysyła nagrody inpostem? W aplikacji mam jakąś przesyłkę od SK Client, a nie spodziewam się niczego innego. 

Do paczkomatu ma jeszcze iść zestaw produktów z obecnej loterii Smolara: Rexona, Dove, Axe...  Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

agnesita

#6800056 Napisano: 08.08.2021 16:01:02 w co chcielibyście wygrać?
agnesita napisał(a):

Po ostatnich przygodach:  -samochód, samochód i jeszcze raz samochód emotka  
- pralkę bo moja padła na dobre
- zmywarkę bo nie posiadam
- rower dla mamy bo wiem, że bardzo chce kupić
- i niezmiennie gotówkę

Jedno z konkursowych marzeń udało się spełnić więc warto stawiać sobie cele, ale podniosłam sobie poprzeczkę 
- auto dla męża na dojazdy do pracy a dla mnie rodzinne (wierzę, że to realne emotka
- rower już nie tylko dla mamy, ale i dla siebie i miło byłoby sprezentować też mężowi.
- domek/remont/większa gotówka - by jak najbardziej się ustabilizować emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

agnesita

#6799952 Napisano: 07.08.2021 13:19:21 w moje dzisiejsze wygrane :)

agnesita

#6799669 Napisano: 06.08.2021 09:46:31 w Smolar
Właśnie leci pozytywna weryfikacja bonów z Nagrod Fest emotka   Wyświetl w wątku >>

agnesita

#6799565 Napisano: 05.08.2021 16:49:47 w Smolar
izak1000 napisał(a):

U Smolara część załogi na urlopie, proszą o wyrozumiałość. Ja jestem za, też muszą odpocząć  emotka

Czyli nie dobijać się jeszcze do nich czy z moją weryfikacją wszystko ok?  Wyświetl w wątku >>
0 0