Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inska

inska

#6779860 Napisano: 07.05.2021 22:03:28 w SZUKAM....
szukam konkursów, w których można wygrać vouchery do ikei

może komuś wpadły w oko i podpowie Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6779757 Napisano: 07.05.2021 15:24:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBemilia6 napisał(a):

Czy Jacobs to już wszystko poinformował  emotka

wczoraj chyba już główna powinna polecieć Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6779756 Napisano: 07.05.2021 15:23:20 w Dziś cieszę się z.....
dzisiaj się cieszę, z odkrycia niewysłanego paragonu z dove i wyszło, że nie to, że tak kiepsko mi poszło tylko go nie wysłałam... to z niewyspania w ostatnich tygodniach chyba emotka

cieszę się, że już prawie mam czas na konkursy od tego momentu jak ostatnio zamknęli przedszkola, chyba przed Wielkanocą ledwie żyłam a w tym tygodniu wreszcie się wyspałam i mogłam chociaż pomyśleć o jakiś zgłoszeniach a nie tylko zaznaczania w czym zagram ...  
cieszę się, że pojawiły się konkursy z nagrodami w postaci rowerów.
cieszę się, ze ikea zrobiła wysyłkę za 1 zł więc nie muszę tam jechać i zaoszczędzę czas,

aaa i wielkie cieszenie się moje było przez ostatni czas z konkursu u jacobsa - nie wymagał intelektualnego wkładu a produkt zawierał kofeinke emotka  bez tej loterii to chyba bym całkiem straciła ducha do grania, a tak przetrwałam emotka Wyświetl w wątku >>

inska

#6779316 Napisano: 05.05.2021 17:01:32 w Pomocy!!!!
nanajka81 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

inska napisał(a):

Lata temu emotka posłałam na nagrodę 3/4 jej wartości, nie wygrałam emotka Książka wpadła za jej wartość ale znam też osobę co wygrała książkę 4 SMSami. Zależy od nagrody i konkursu, ja omijam te konkursy szerokim łukiem ale pewnie wiele osób(nie czytających regulaminu) śle po 1 smsie i tylko sponsoruje nagrody emotka


10 smsów to minimum które trzeba wysłać aby coś tam wygrać, raz za 10 smsów wygrałam ciastka - aczkolwiek zanim dotarły do mnie to jedne (z 5) były przeterminowane emotka Za drugim razem gdy grałam o miód i książkę 11 smsów to było za mało i nie wygrałam. Osobiście unikam. Nieopłacalny interes - no chyba że masz środki do wykorzystania to próbuj, aczkolwiek myślę że oni mają stałych wygrywających, którzy wiedzą ile trzeba wysłać na daną rzecz aby wygrać.

dzięki za odpowiedź, to chyba lepiej kase na tej karcie spożytkować na jakieś charytatywne smsy Wyświetl w wątku >>
3 ZetZ, joan, emi 0

inska

#6779132 Napisano: 04.05.2021 20:55:26 w Pomocy!!!!
Jako, że ja gram głównie o książki ale jeszcze ani razu w sms-owych, to postanowiłam tam spróbować bo pojawiają się pozycje, które chciałabym wygrać i przeczytać.

Jak to jest z tymi konkursami sms-owymi do 20tej?
Pytam zwłaszcza tych, którzy coś w nich wygrali.
Na karcie córki mam jakieś duże ilości niewykorzystanych zasileń i postanowiłyśmy spróbować.
I teraz moje pytanie - jak dużo musieliście wysłać smsów - czy mniej więcej równowartość okładkową książki? czy już mniej Wam się zdarzało i udało wygrać?  Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6779101 Napisano: 04.05.2021 18:10:35 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

A nie rzucanie adwokatami i paragrafami... 
Skoro nie wiesz, co w glowie matki po stracie dziecka siedzi, to wyobraz sobie, ze to ty...

Wygląda na to, że dorosły facet wybrał sobie żonę, założył rodzinę miał dzieci - nie planował do końca życia mieszkać z matką...
także ten, jakby to powiedzieć ... ta matka już dawno powinna się w pewien sposób pogodzić ze stratą, już od dawna nie była najważniejszą osobą w życiu syna...
A jeśli nie może poukładać sobie tego w głowie to jednak do specjalisty pora się wybrać. Wyświetl w wątku >>

inska

#6777781 Napisano: 26.04.2021 21:43:57 w WC - rozmowy o wszystkim
slavek napisał(a):

Pomóżcie, ile się teraz daje chrześniakowi na 18-stkę?

mąż niedawno dał 1k swojemu chrześniakowi ale to taki fajny chrześniak co potrafi zadzwonić z życzeniami imieninowymi i przy okazji świąt też umie się odezwać chociaż przez telefon... do tego dorzucił lód Dukaja i butelke z % żeby na pamiątkę coś było  Wyświetl w wątku >>
1 slavek 0

inska

#6777273 Napisano: 23.04.2021 13:53:39 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
fiona25 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Czy ktoś już dostał nagrodę z konkursu Czysta przyjemność gotowania rossman. Wysyłali meile Twoja nagroda (SOMAT) zostanie wysłana najpóźniej do 16-04-2021 i cisza :

Jeżeli chodzi Ci o "Czyśtą przyjemność gotowania z C4" to nic nie dostałam - a było jak piszesz , mail,że wysyłka 16-go...aż dziwne bo Smolar zawsze wszystko miał na czas...

czy do kogoś dotarł ten zestaw?  Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6776745 Napisano: 21.04.2021 10:44:29 w SZUKAM....
szukam gdzie są te nowe smaki piccolo, ktoś widział te arbuzowe, jagodowe i co tam jeszcze jest od nich nowego?
w jakich sieciach się pojawiły? Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6776499 Napisano: 19.04.2021 21:56:41 w moje dzisiejsze wygrane :)

inska

#6776043 Napisano: 16.04.2021 19:20:26 w dzis mam urodzinki
Sto Lat! dla wszystkich dzisiejszych 40tek - swoją "zdobyłam" ponad miesiąc temu, ale fajnie, że nas tutaj tak dużo emotka Wyświetl w wątku >>

inska

#6775883 Napisano: 16.04.2021 09:58:15 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy ktoś dostał już zestaw z czystej przyjemności gotowania w C4? Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6775734 Napisano: 15.04.2021 14:01:18 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

inska napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Develey z konkursu foto ,I co tu więcej dodawać’ nagrody główne?

wyniki już na stronie od wczoraj

Możesz podać link? 
U mnie w wynikach tylko dodatkowe dalej się pokazują

ten sam link od pierwszego tygodnia https://icotuwiec...dawac.pl/wyniki.html Wyświetl w wątku >>

inska

#6775721 Napisano: 15.04.2021 13:25:43 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

Develey z konkursu foto ,I co tu więcej dodawać’ nagrody główne?

wyniki już na stronie od wczoraj Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6775673 Napisano: 15.04.2021 11:17:22 w Pomocy!!!!
kiedystobylo napisał(a):

Potrzebuję pomocy w związku z urzędem skarbowym, oczywiście w planach mam też telefon do urzędu, ale być może tutaj wypowie się ktoś z doświadczeniem. Oczywiście może być wiadomość prywatna. 

Sprzedałam wygraną przed upływem 6 miesięcy, gdyż niestety pandemia dała się we znaki. Oczywiście sprzedaż poniżej wartości regulaminowej i znacznie taniej niż rynkowa. Czy powinnam uiścić jakiś podatek? Pierwszy raz w życiu się rozliczam, i to na zero, gdyż jestem studentką.

najlepiej telefon wykonać nie do Urzędu Skarbowego tylko na infolinie podatkową
https://www.podat...efon-do-konsultanta/ Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6775649 Napisano: 15.04.2021 10:16:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
hebe nic nie dało emotka  ale LosMejores jeszcze nigdy mnie nie nagrodziło za to na osłodę wskoczyła książka z naekranie.pl Wyświetl w wątku >>

inska

#6775625 Napisano: 15.04.2021 09:33:48 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
rufus napisał(a):

superloser napisał(a):

rufus napisał(a):

gdzie dobrze opisana regina na loterie? najdluzszy recznik i blitz

Opis jak opis, kod sie wpisuje emotka

Fakt, ale nawet jeszcze nie spotkałem promocycjnych opakowan. a tego blitz w ogole. c4

w Delikatesach centrum wczoraj widziałam promocyjne ręczniki z kodami cena 8,99

jest tam też piwo jasne żywiec w masakrycznej cenie 5,39 z opisem na paragonie PIWO Żywiec SESYJNEX Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

inska

#6775622 Napisano: 15.04.2021 09:22:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zazdrosnica napisał(a):

Czy jest tu ktoś, kto wciąż czeka na nagrodę z konkursu "Produkt Roku 2020 iMagazine"? Konkurs trwał do 30 stycznia, nagrody brak a na e-maile nie odpisują.

dostałam nagrodę książkową bardzo szybko, więc trochę nie na temat, że nie czekam ale dostałam sprawnie Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6775467 Napisano: 14.04.2021 16:29:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
izak1000 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

No to jeszcze 100 od Smolara -lewiatan 3 stopien

Też mam 100zl z Lewiatana

u mnie też 100 ale z jawy emotka Wyświetl w wątku >>

inska

#6775418 Napisano: 14.04.2021 15:19:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

nkba napisał(a):

To się pobujałam emotka może dlatego, ze nie mam jaj do bujania? emotka

wiesz ile ja wysłałam zgłoszeń? 17! I jeden fotel wpadł więc u mnie w SMOLARZe tylko na ilość się udaje, gdy wyślę 1-2 zgłoszenia to nigdy nic.

podziwiam,
ja max wysyłam 2 jeśli produkt albo wygrana jest super, może kiedyś dojdę do wprawy, że będę w stanie więcej układać - na razie weny nie mam na taką ilość 

a w temacie - no nic nie wygrałam dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0