Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika inska

inska

#6775374 Napisano: 14.04.2021 13:37:54 w Czy informują/ informowali?
lager napisał(a):

Na jakim dniu stanął Jacobs?

wczoraj informowali za niedziele, może ktoś dostał info za poniedziałek? Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

inska

#6774448 Napisano: 09.04.2021 11:43:44 w SZUKAM....
kalinea napisał(a):

Gdzie kupię papier Regina na konkurs? Widziałam w Tesco a gdzieś jeszcze?

w Delikatesach Centrum 12 rolek dobrze opisany Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6774126 Napisano: 07.04.2021 19:51:49 w WC - rozmowy o wszystkim
domiiwolk napisał(a):

Kochani forumowicze jak to jest ze w wielu konkursach wygrywają wciąż ci sami konkursowicze z tego forum
np jacobs dziennie ma chyba 8 nagród z czego 5 osób jest z tego forum na cała Polskę 38.000.000 ludzi xd

gdyby nie to forum to wcale bym nie wysłała zgłoszenia do Jacobsa, może należy odwrócić to pytanie - ile osób, które tu nie wchodzi grywa konkursach i loteriach?
może na forum jest większość populacji graczy w Polsce?
wcześniej czy później ten kto gra może tu trafia? emotka Wyświetl w wątku >>

inska

#6773888 Napisano: 06.04.2021 20:33:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
@gnieszk@ napisał(a):

125 zł od Jacobs emotka

u mnie też wygrane 125 zł, tylko nie wiem z którego dnia a w mailu nie ma tej informacji, chyba muszę się skontaktować emotka Wyświetl w wątku >>

inska

#6773789 Napisano: 06.04.2021 14:17:57 w SZUKAM....
Szukam gdzie mogę kupić ciasto czekoladowe Gellwe na dużą blachę, jakiś czas temu widywałam często teraz nie  mogę znaleźć, może ktoś  w ostatnich dniach gdzieś widział? Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6771856 Napisano: 24.03.2021 20:30:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw Somat w Czystej przyjemności gotowania Wyświetl w wątku >>

inska

#6771716 Napisano: 24.03.2021 08:31:29 w SZUKAM....
Szukam serków Valbon,  ktoś już widział te konkursowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6771715 Napisano: 24.03.2021 08:28:55 w Hochland
Informacja na stronie

Szanowni Państwo,
Z uwagi na dobro Uczestników Loterii Hochland oraz w trosce o zaufanie Konsumentów i wielbicieli marki, pragniemy poinformować, iż w związku z powstałą w wyniku siły wyższej awarią zewnętrznych serwerów firmy OVH Cloud w Strasburgu usilnie pracujemy nad odzyskaniem danych dotyczących zgłoszonych przed dniem 9 marca br. kodów.
W obliczu tej bezprecedensowej sytuacji i tego, że na chwilę obecną nie mamy pewności co do zakresu i terminu odzyskania danych, zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich Uczestników loterii, którzy w terminie od 1 lutego do 9 marca 2021 roku włącznie rejestrowali kody na stronie www.loteria-hochland.pl, o ponowną rejestrację kodów z promocyjnych opakowań, tak aby z całą pewnością wzięły one udział w losowaniu nagrody głównej oraz nagród dodatkowych. Zwracamy uwagę, by kody powtórnie rejestrowane oznaczyć jako zgłoszenie ponowne, korzystając z już uruchomionej funkcjonalności na stronie dedykowanej do zgłaszania kodów w Loterii. Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie losowania są realizowane z zachowaniem najwyższych standardów i zgodnie z prawem. Podkreślamy, że kody zgłoszone w loterii po 9 marca br. nie wymagają ponownego ich zgłoszenia.
Jest nam niezmiernie przykro, że przez awarię, z której skutkami mierzy się obecnie wiele europejskich firm, zostali Państwo narażeni na tę niedogodność. Wierzymy, że mimo zaistniałych trudności loteria, której przyświeca hasło „Dzielimy się tym, co dobre”, dostarczy pozytywnych emocji z wygrywania oraz satysfakcji ze wsparcia programu Pajacyk.
Jednocześnie informujemy Państwa, że Zarząd Spółki Hochland, będący administratorem danych osobowych Uczestników Loterii Hochland dokonał zgłoszenia zaistniałego incydentu Prezesowi Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
W przypadku wszelkich pytań, zachęcamy także do kontaktu przez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie 801 304 305.

Z wyrazami szacunku
Organizator Loterii Hochland
Albedo Marketing Wyświetl w wątku >>

inska

#6771663 Napisano: 23.03.2021 19:56:50 w SZUKAM....
kalinea napisał(a):

Gdzie znajdę mała kawe Jacobs?

miałam w lokalnym sklepie dobrze opisany za 1,60zł,
może masz jakoś blisko nie sieciówkowy, jakiś osiedlowy?
w supermarketach nie widziałam tych saszetek na sztuki tylko na pudełka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6771423 Napisano: 22.03.2021 18:35:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Dziala wam apka rossmanna? Zrobilam aktualizacje, ale tylko kulki skacza i nie wiem czy jak zrobie teraz zakupy, to zalicza do loterii?

Aplikacja się zawiesiła i mi też muli  emotka

Mi juz odmulila, ale sypnelam jedna maska do twarzy i samymi punktami, juz mam punktow na 2 losy tygodniowe  emotka  aczkolwiek fajnie, nie bedzie mega trudno zdobyc te punkty, dostalam kilka razy po 3 pkt. Troche sie nastalam i nawylaczalam aplikacje, ale sie udalo.

Tam jest chyba tylko jedna tygodniowa razy 8 tygodni promocji...

wychodzi, że trzeba wydać minimum 600 żeby grać o nagrodę główną? Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6771117 Napisano: 20.03.2021 15:57:35 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

bywa tak że nie musisz brać produktów do domu by mieć paragon. produkty nie biorą udziału raczej przy wygranej potrzebny jest papier

dzisiaj w lidlu zbierają dla banku żywności czy na jakiś taki cel - spokojnie można było kupić i od razu tam odłożyć a tylko paragon do domu zabrać Wyświetl w wątku >>

inska

#6770650 Napisano: 18.03.2021 14:50:39 w Czy informują/ informowali?
FBmarta22 napisał(a):

Czy Develey za pierwszy tydzień już informowało? Chyba się widzę w wynikach, ale wiadomości brak... https://icotuwiec...dawac.pl/wyniki.html

dostałam już maila Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

inska

#6769397 Napisano: 11.03.2021 21:25:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

kkrystek11984 napisał(a):

Odnośnie hohland...czy wam też nie udaje sie zalogować na swoje konto?

Z powodu awarii nie można zalogować się na swoje konto. Trzeba zarejestrować się jeszcze raz na te same dane. Niestety na razie na koncie brak zarejestrowanych dotychczas kodów. Nie wiem czy przepadły czy jeszcze coś z tym zrobią. 

krąży info, że to ma jakiś związek z tym https://niebezpie...G-gV2DyMX0JFoR7zwBHg Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

inska

#6769396 Napisano: 11.03.2021 21:22:19 w Wkurza mnie...
Napisałam, chciałam wysłać, tylko maila sprawdzić jeszcze, wchodzę na strone a tu... hmm mimo, że konkurs do 21ego to już podali zwycięzców, nie wiem czy bardziej się wkurzyłam czy śmiać mi się chce https://www.e-kon...rsum-metro-2033.html Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6769226 Napisano: 11.03.2021 10:26:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mój mikser ręczny już wydaje mocno niepokojące odgłosy i momentami jakoś tak spowalnia, więc kupiłam 3 x 2 kasie niestety, nie udało się chyba musze się wybrać po mikser zanim zabiorę się za pieczenie z tych margaryn...  Wyświetl w wątku >>
1 madllen 0

inska

#6769085 Napisano: 10.03.2021 14:24:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

inska napisał(a):

kalinea napisał(a):

Czy w Monini można wygrać hasełkiem czy tylko zdjęciem?

zestaw zdjęciem wygrałam, ale w hasełka nawet nie próbuje jak jest wybór bo słabo piszę

Ja wygrałam zestaw tekstem emotka

o i doczytałam, ze nie poprawię się w tym konkursie bo można tylko raz wygrać w pierwszym etapie emotka

"5. Każdy Uczestnik może zgłosić w okresie trwania Konkursu dowolną liczbę Zgłoszeń, zzastrzeżeniem, że jeden paragon (bądź faktura) upoważnia do złożenia jednego
Zgłoszenia Konkursowego. W przypadku kiedy Uczestnik dokonał zakupów
wielokrotnie i posiada kilka różnych paragonów (bądź faktur), każdy dowód zakupu
uprawnia do kolejnego Zgłoszenia Konkursowego. Liczba Zgłoszeń Konkursowych
przesłanych przez jednego Uczestnika nie wpływa na liczbę nagród. Jeden Uczestnik
może uzyskać tylko jedną nagrodę w każdym etapie konkursu. Laureat pierwszego
etapu konkursu może uzyskać kolejną nagrodę (nagrodę główną) jedynie w drugim
etapie, jeżeli zostanie przez Organizatora wybrany Zwycięzcą Konkursu"

a tylko wygrana w 1szym etapie przenosi do rywalizacji w 2gim... bye bye vespo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6769014 Napisano: 10.03.2021 11:30:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

Czy w Monini można wygrać hasełkiem czy tylko zdjęciem?

zestaw zdjęciem wygrałam, ale w hasełka nawet nie próbuje jak jest wybór bo słabo piszę Wyświetl w wątku >>
0 0

inska

#6769003 Napisano: 10.03.2021 11:07:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
nataliii napisał(a):

E-mail przed chwilą-zestaw produktów MONINI emotka

u mnie też zestaw emotka  oj, trzeba jeszcze lepsze zdjęcie przygotować po tą vespe emotka Wyświetl w wątku >>

inska

#6768818 Napisano: 09.03.2021 13:30:40 w Wkurza mnie...
FBemilia6 napisał(a):

Chyba, że masz nieziemskie szczęście albo jesteś botem 
Od momentu kiedy słynny Jaś Fasola (niektórzy pewnie wiedza kto zaś) wrócił ze szkolenia z gier hazardowych i wprowadzono system losowania bramkowego , nie ma już nawet losowania, a konkursy to wspomnienie. Za tym Jegomościem poszły inne agencje i w ten sposób mamy wcale nie tanie zakupy i praktycznie prawie zero szans wygrania - niby 500 nagród po 100 zł (krąg kilkunastu w porywach kilkudziesięciu osób)  i JEDNĄ GŁÓWNĄ, to już stały schemat  
Pozostaje zbiorowo olać takie losowanki i finansowanie królika albo pisać do sponsorów.
......Kup za 10 zł czekoladki, pobawimy się w bączka
a może uda ci złapać za 5 zeta zajączka......

??? ale że jak? naiwna jestem i kupuję jeden (sporadycznie więcej produktów) na loterie, przecież w większości trzeba mieć paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0