Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ptaszyna

ptaszyna

#6801005 Napisano: 13.08.2021 12:29:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czy kiedykolwiek w życiu otworzy się dla mnie jakaś bramka? Nigdy nie zaznałam przyjemności trafienia. Halls, Gerber, Tofflairs i wszystkie inne poprzednie - pudło goni pudło. Wyświetl w wątku >>
0 0

ptaszyna

#6798838 Napisano: 02.08.2021 19:26:00 w moje dzisiejsze wygrane :)

ptaszyna

#6787228 Napisano: 10.06.2021 11:35:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Gdzie jesteście wygrane? Ja tu czekam i nic... A tymczasem im więcej gram, tym więcej muszę znieść porażekemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ptaszyna

#6773421 Napisano: 02.04.2021 14:00:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

"Salatino zmieniło regulamin w trakcie trwania konkursu. Początkowo na stronie loterii był zamieszczony regulamin bez informacji..."- Brałaś udział w konkursie, czy loterii  emotka

Edit: Widzę, że edytowałaś, więc nie mieszaj pojęć, bo ja o LOTERII pisałem.

Tak, to prawda, edytowałam, bo faktycznie pomyliłam dwa pojęcia.
A czy regulamin konkursu może być zmieniony w trakcie?
Nie jestem prawnikiem i nie wiem, więc pytam, bo bardzo mnie to zaskoczyło. Wyświetl w wątku >>
0 0

ptaszyna

#6773414 Napisano: 02.04.2021 12:30:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Moja wypowiedź dotyczyła ogólnie forumowych zagrywek, a odnosząc się do tego, co napisałaś, to skoro udział biorą produkty marki Jacobs, to nawet gdyby ktoś dostał negatywną weryfikację (z powodu zakupu małej kawy), to byłoby to niezgodne z tym zapisem.
Ps: Oni chyba o weryfikacji nie informują- przynajmniej ja nic takiego nie mam (a wygrana za kawę w słoiku).

To jutro jednak kupię taką malutką, "pomogę szczęściu". Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam


Przyznam, że ja niby gram na te małe (bez powodzenia), ale tez jakoś nie jestem przekonana na 100%... Również byłabym wdzięczna, gdyby któryś z forumowiczów potwierdził, że na taką saszetkę dostał poprawną weryfikację (bądź nagrodę na konto). Mamy ostatnio przykład z Salatino, że z agencjami różnie bywa. W regulaminie nic nie było o tym, że paragon musi być z danego etapu, oni twierdzili, że jednak tak, po czym zmienili sobie nagle regulamin i tyle.

Regulaminu loterii nie da się ot tak zmienić, także nie ma obaw

Salatino zmieniło regulamin w trakcie trwania konkursu. Początkowo na stronie konkursu był zamieszczony regulamin bez informacji, że zakup produktów promocyjnych ma być dokonany w konkretnym etapie. Prowadziłam z nimi korespondencję na ten temat, ale i tak obstają przy swoim. Według nich nagroda mi się nie należy, bo nie spełniam warunków. Co prawda to tylko buff, więc nie ma o co walczyć:) Ale nie podoba mi się takie podejście agencji, która dokonuje zmian w trakcie, w dodatku na niekorzyść uczestników i jeszcze nie widzi w tym nic niestosownego.
Niesmak po Salatino pozostanie mi na długo;)

Wyświetl w wątku >>

ptaszyna

#6755156 Napisano: 30.12.2020 11:27:27 w Giełda Kodów ; )
Oddam kod zniżkowy do Empik 10 zł przy zakupach za 50 zł (ważny do końca roku). Wyświetl w wątku >>
0 0