Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika paulaaa

paulaaa

#7151330 Napisano: 05.01.2024 09:45:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
Małgosia74 brawo! emotka piękna nagroda! Wyświetl w wątku >>

paulaaa

#7151209 Napisano: 04.01.2024 17:14:34 w Gratulacje! Dla wygranych!
Madzia88 i rare85 (przepraszam, nie potrafię oznaczać) - dla Was również ogromne gratulacje!emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

paulaaa

#7151149 Napisano: 04.01.2024 14:12:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ale miło się czyta te gratulacje! Dziękuję bardzo Wam wszystkimemotka  oby było jak najwięcej okazji do wpisów w tym wątku i każdy mógł tu przeczytać gratulacje pod swoim adresem 😊 Wyświetl w wątku >>

paulaaa

#7151082 Napisano: 04.01.2024 11:15:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj cudowny sms od Albedo o wygraniu 10000zł w konkursie "Oszczędzaj w pięknym stylu"emotka  wg regulaminu - rezerwa. Wymarzone rozpoczęcie roku! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

paulaaa

#7150581 Napisano: 02.01.2024 11:15:35 w Nasze wygrane w minionym roku
To mój ulubiony wątek na forum! Zawsze mnie motywował, szczególnie na początku mojej konkursowej drogi, więc i ja dopiszę swoje osiągnięcia emotka
Mój drugi, pełny rok konkursowania. Zdecydowanie udany. Wartość regulaminowa nagród przekroczyła 45 tysięcy. Dla mnie to ogromny sukces, bo nie dość, że często odpuszczam konkursy to (jak już gram) puszczam max 2 zgłoszenia na konkurs/etap. Zdecydowanie najlepszy był dla mnie okres wakacyjny. Tłumaczę sobie to tym, że miałam więcej spokoju, bo dzieci nie chodziły do szkoły oraz tym, że wielu świetnych konkursowiczów "urlopowało" i łatwiej było wtedy coś trafić emotka
Wśród najlepszych nagród zdecydowanie przewagę maja te wygrane od Avantiemotka : Bon do Wakacje.pl na 10 tysięcy, bon do Wakacje.pl na 8 tysięcy, Samsung Galaxy S22, 2* 1000zł do Eventim i całkiem sporo gotówki.
Do tego klasyka: słuchawki, głośniki, drukarki do zdjęć, bilety do Suntago, bilety do kina, słodycze, kosmetyki, alkohol i spora liczba bonów do sklepów spożywczych, które lubię wygrywać najbardziej emotka
Dzięki konkursom zdecydowanie mogę sobie pozwolić na więcej, ale też są dla mnie super odskocznią i dają mi dużo radości!
Mam nadzieję, że Nowy Rok będzie obfitował w ciekawe konkursy i każdy z nas będzie mógł w grudniu napisać, że „to był bardzo udany rok”, czego sobie i Wam życzę! emotka
Z noworocznych postanowień: więcej porządku w paragonach, więcej grać i więcej udzielać się na forum, z którego sama czerpię ogrom informacji! Wyświetl w wątku >>

paulaaa

#7126429 Napisano: 26.09.2023 11:03:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw Elmex z konkursu "Pozbądź się nadwrażliwości". Kurier DPD, dokumenty do podpisania Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

paulaaa

#7124866 Napisano: 19.09.2023 21:37:32 w Czy informują/ informowali?
zezowaty_kot napisał(a):

mampytanie napisał(a):

pati12b napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Martini z Biedronki zaspało z mailami odnośnie zestawów?

pytałam w piątek mailem czy wszyscy laureaci zostali poinformowani i odpisali mi, że tak
ale coś mi tu śmierdzi, bo nikt się zestawem nie pochwalił
chociaż ja liczyłam, że jestem na liście walizek...

Właśnie co do zestawów mam raczej pewność, że wygrałam, natomiast też maila brak, tak jak i u innych.

Zdublowali maile z netto (chyba netto walizki, ludzie pisali na forum, poprawcie mnie jeśli coś pokręciłam), może im się tylko wydaje, że wysłali wszystko  emotka  Też uważam, że jestem na liście martini biedronka zestaw, ale maila nie mam.

Zdublowali maile z Biedronki właśnie, więc pewnie się pomylili i zamiast zestawów wysłali drugi raz walizki i nie pokojarzyli, że coś jest nie tak. Wyświetl w wątku >>

paulaaa

#7123748 Napisano: 14.09.2023 21:12:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Też dostaliście drugi raz maila o wygraniu walizki z Martini (Biedronka)? Wczoraj dostałem i dzisiaj znowu po osiemnastej.

Również mam dwa maile. Jeden z wczoraj, drugi z dziś. Pewnie coś im się pomyliło emotka Wyświetl w wątku >>

paulaaa

#7120817 Napisano: 01.09.2023 16:04:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

paulaaa napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Logaris co dzis nadaje ?Orbity?

Obstawiam drukarkę z konkursu FuzeTea emotka

ok tylko mam dwa nadane, a drukarke jedna wygralam...
orbitów oni nie wysylaja? bo na nie czekam xD

A tego to już nie wiem emotka  może i to i to. Ja niestety Orbit nie wygrałam, mimo posłania wieeelu zgłoszeń, więc w tej kwestii nie pomogę. Ale mąż ma właśnie przesyłkę od Logaris a czeka tylko na drukarkę Wyświetl w wątku >>

paulaaa

#7120815 Napisano: 01.09.2023 16:00:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Logaris co dzis nadaje ?Orbity?

Obstawiam drukarkę z konkursu FuzeTea emotka Wyświetl w wątku >>

paulaaa

#7117457 Napisano: 18.08.2023 16:17:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
Główna z Rockstaremotka  I głośnik u męża emotka Avantiemotka Wyświetl w wątku >>

paulaaa

#7115917 Napisano: 11.08.2023 09:47:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalmia86 napisał(a):

Jak jest opisany Maxi king na paragonach z Biedronki?

Mlecz Kanapka 35g Wyświetl w wątku >>
1 kalmia86 0

paulaaa

#7113600 Napisano: 02.08.2023 13:05:02 w Smolar
adamo86 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Tak z ciekawości... Już kolejny raz widzę na forum wpis o wizycie w siedzibie Smolara przy głównej nagrodzie, ale w regulaminie nigdy nie widziałam punktu o osobistym stawieniu się po odbiór wygranej. Oni zapraszają na jakieś symboliczne i dobrowolne przekazanie nagrody? Czy bardziej obowiązkowo trzeba stawić się dopełnić formalności?

Bardziej raczej chodzi o osobiste dostarczenie papierów zamiast liczenie, że poczta wyrobi się w terminie emotka

Albo... Nie zgubi listu, bo i takie wypadki się zdarzają Wyświetl w wątku >>
0 0

paulaaa

#7113521 Napisano: 02.08.2023 10:11:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

mam pytanie, nie chcę burzy wywoływać, ale jak Wy wykręcaliście te czasy po 3s w redbull?
5 obrazków + znalezienie tych pieruńskich puszek, ja czasem musiałam się wgapiać w jeden obrazek bez końca bo puszki zwyczajnei nie było, plus kliknięcie i załadowanie strony z kolejnymi obrazkami.... rozumiem, że obrazki się powtarzały, więc można było się ich nauczyć. Ale 2-3-4s dla 5 obrazków? przecież to technicznie trudne emotka  

i nie, nie neguję, nie podważam, po prostu staram się zrozumieć, może ktoś ogarnięty i cierpliwy mi wytłumaczy  emotka

Paradoksalnie czym dłużej grałam podczas jednego „posiedzenia”, tym łatwiej było mi znaleźć ukryte puszki. Najtrudniejsze były 2 pierwsze obrazki. Jak tam udało się szybko znaleźć to potem było już z górki. Dodatkowo, podczas zmiany obrazka, jeśli wpatrywałam się akurat w tę część planszy, na której pojawiała się puszka, to miałam wrażenie, że ona na moich oczach „wskakuje” na to miejsce. Poza tym były miejsca lepiej widoczne i takie, które trudniej było odszukać, mimo znajomości wszystkich lokalizacji, więc wynik zależał również od zwykłego szczęścia. Raz udało mi się znaleźć wszystkie puszki w 3 sekundy, wieeele razy 4, ale też i 20 sekund się zdarzało, bo się człowiek „zawiesił” na jednym obrazku emotka Wyświetl w wątku >>

paulaaa

#7112922 Napisano: 31.07.2023 12:24:01 w Avanti
gregory napisał(a):

Paulina K. Główna w  Auchan. Jeśli Pani jest na forum, to gratulujemy, bo było to i moje marzenie.

Dziękuję  emotka emotka
To również było moje konkursowe marzenie i nawet w najśmielszych marzeniach nie sądziłam, że kiedykolwiek się spełni! Wow! Ale emocje!  emotka
Życzę i Tobie wygrania wymarzonych wakacji  emotka Wyświetl w wątku >>

paulaaa

#7112333 Napisano: 28.07.2023 11:45:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Drukarka Instax z konkursu "Letnie Duety - Auchan" (info o wygranej 18.07.) Kurier DPD, bez dokumentów do podpisania Wyświetl w wątku >>
2 aja, mili05 0

paulaaa

#7109828 Napisano: 18.07.2023 16:42:33 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
jakaja napisał(a):

Czeka ktoś na patelnie z Kujawskiego?

Tak, ja czekam emotka Wyświetl w wątku >>
1 jakaja 0

paulaaa

#7108893 Napisano: 14.07.2023 14:57:46 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dołączam się do wszystkich gratulacji! emotka  Piękne nagrody! Wyświetl w wątku >>
0 0

paulaaa

#7096571 Napisano: 30.05.2023 12:19:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bilety z Konkursu Filmowego Pepsi (etap VII) na maila, a wczoraj  Zepter ArtMix Pro z Konkursu Mutti, kurier DPD Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

paulaaa

#7094297 Napisano: 18.05.2023 16:27:54 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ewikewikk napisał(a):

Czy wszyscy już dostali paczki z Familijnych i z Kubusia? Do mnie jeszcze nic nie dotarło a forumowicze dostawali paczki już parę dni temu...  emotka

Familijne dotarły wczoraj Fedexem, bez żadnego wcześniejszego info, na Kubusie czekam i też nie mam nawet info w aplikacji Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0