Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika aleksandra008

aleksandra008

#6871370 Napisano: 20.07.2022 17:45:31 w Wkurza mnie...
Loteria perła chyba nie istnieje bo nie ma tych zdrapek w sklepach. Może zrobili 100 i udali, że wystarczy? Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksandra008

aleksandra008

#6870705 Napisano: 17.07.2022 15:54:22 w Dyskusje o loteriach
zielonaszpilka napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

Podobno mają być elektroniczne paragony nie znam jeszcze szczegółów. Czy to znaczy, że nie będzie możliwości potwierdzenia zakupu i loterie i konkursy będą mniej wiarygodne? 

Nie bardzo rozumiem dlaczego elektroniczne paragony miałyby sprawić, że loterie i konkursy będą mniej wiarygodne? 🤔

a co będziemy wysyłać print screen czy pdf? jedno i drugie łatwo zrobić samemu Wyświetl w wątku >>
1 sambolera 0

aleksandra008

#6870672 Napisano: 17.07.2022 11:41:47 w Dyskusje o loteriach
Podobno mają być elektroniczne paragony nie znam jeszcze szczegółów. Czy to znaczy, że nie będzie możliwości potwierdzenia zakupu i loterie i konkursy będą mniej wiarygodne?  Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksandra008

#6870619 Napisano: 16.07.2022 19:29:22 w Avanti
visserarthur napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

W Avanti pracują chyba niesympatyczni ludzie... Dzwoni wczoraj do kuzyna babka, że w liście umieścił karteczkę, aby odesłali mu z nagrodą paragon. Pani stwierdziła, że trzeba zamieścić kopertę ze znaczkiem, to jej mówi, że teraz nie ma możliwości na poczcie, aby kupić znaczek na polecony, bo są naklejki, to uznała, ze naklejkę można kupić (może i firmy mogą, tak samo, jak dostawały kiedyś naklejki na polecony, żeby później na poczcie nie trzeba było kleić). Finalnie uznała, że dla nich to problem, bo u nich dużo ludzi pracuje. ile? 100?... No tak, najlepiej agencji nie robić problemów, ale oni nam tak. Straszny ton ta kobieta miała.

mi odesłali bo dałam ze znaczkiem. po co ci polecony?

A po co wysyła się poleconym... żeby mieć dowód nadania, żeby dostać odszkodowanie... Dziwne pytanie... Paragon do ważnej wygranej też wysyłasz zwykłym listem...?

nie ale to z wygraną. zakładam że odsyłany paragon jest dopiero z potencjalną wygraną. Teoretycznie jak masz dwie wygrane na jednym paragonie to chyba nie muszą Ci go odsyłać. W końcu mogą sobie zatrzymać paragon jeśli chcesz od nich nagrodę i go zarchiwizować. Wyświetl w wątku >>

aleksandra008

#6870613 Napisano: 16.07.2022 18:59:02 w Avanti
visserarthur napisał(a):

W Avanti pracują chyba niesympatyczni ludzie... Dzwoni wczoraj do kuzyna babka, że w liście umieścił karteczkę, aby odesłali mu z nagrodą paragon. Pani stwierdziła, że trzeba zamieścić kopertę ze znaczkiem, to jej mówi, że teraz nie ma możliwości na poczcie, aby kupić znaczek na polecony, bo są naklejki, to uznała, ze naklejkę można kupić (może i firmy mogą, tak samo, jak dostawały kiedyś naklejki na polecony, żeby później na poczcie nie trzeba było kleić). Finalnie uznała, że dla nich to problem, bo u nich dużo ludzi pracuje. ile? 100?... No tak, najlepiej agencji nie robić problemów, ale oni nam tak. Straszny ton ta kobieta miała.

mi odesłali bo dałam ze znaczkiem. po co ci polecony? Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

aleksandra008

#6870576 Napisano: 16.07.2022 15:25:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
trhspfb napisał(a):

  


Podobnie w konkursach na FB czy IG jeśli masz pusty profil to możesz sobie dać sobie siana ze startami. Nikt tego oczywiście nie napisze w regulaminie, ale profil również będzie składową w ocenie kandydata, zwłaszcza przy trudnościach z wyborem. Inaczej konkurs byłby załatwiany przez maile/stronę www (tu np. ELMEX był i pod tym z wględem fajnie, a tak to konkurs żenada - normalnie przestałbym ich kupować jakby była w dobrej cenie alternatywa, jak niegdyś adent).     

czasami pisze z pustego profilu atrakcyjne teksty które będą musieli odrzucić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksandra008

#6870082 Napisano: 13.07.2022 14:26:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kto by przewidział że akurat w loterii bez ograniczeń będzie mało zgłoszeń/będą uczciwie losować, eh  Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksandra008

#6869307 Napisano: 10.07.2022 08:37:50 w WC - rozmowy o wszystkim
basiag napisał(a):

dlaczego zamknęli już Leibniz skoro regulamin mówi że do dziś do północy ?
https://wygrajzleibniz.pl/

Nie fair zagrali. Piszcie do nich niech ugną się pod ciężarem naszego oburzenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksandra008

aleksandra008

#6868415 Napisano: 05.07.2022 17:34:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

W Develey voucher rabatuje zakupy, a za dostawę płaci się dodatkowo? Tak to wygląda?

są dukaty min. za utworzenie konta, za 13 już masz darmową wysyłkę Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksandra008

#6867347 Napisano: 29.06.2022 13:30:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
southlander napisał(a):

sabanerro napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

sabanerro napisał(a):

notta napisał(a):

cb656 napisał(a):

PRZYPADEK?! emotka

Nie sądzę. Wałek, przekręt, lipa, lewizna. emotka emotka

może tylko tyle było zgłoszeń na ten konkurs emotka  

Dzień dobry,
 
Na etapie wyboru laureatów komisja konkursowa bierze pod uwagę:
- zdjęcie konkursowe- analiza paragonu (data, numer, produkt)- adres e-mail z którego przyszło zgłoszeniePodane przez Panią numery to 3 różne paragony, 3 różne adresy zgłoszeniowe.Na etapie oświadczeń laureatów, jeśli okaże się, że dane zgłoszenia będą z jednego gospodarstwa domowego – wówczas zgodnie z Regulaminem będzie przysługiwała 1 nagroda.
 emotka

no cóż, myślę że jedna osoba kupiła i zagrała najpierw na siebie, potem na swoją matkę a na końcu np babcię więc będą 3 adresy. Nieważne że autor wszystkich fotek jeden. A potem na olx wystawi 3 leżaki do sprzedaży emotka    

No tez mi się nie chce wierzyć, że taki zbieg okoliczności z tymi nr

Z drugiej strony może to i dobrze? Przecież mogli sobie pomyśleć w komisji "eee zbyt bliskie siebie numery paragonów, lepiej wybierzmy inne zgłoszenia żeby potem nie było przypału, przecież nikt nam nie udowodni że uwaliliśmy jakąś pracę mimo że była ładna, ale nam paragony nie pasowały". A tu stwierdzili: "te są najlepsze, więc wybieramy zgodnie z regulaminem właśnie te, a reszta się wyjaśni na etapie formalności."

Nie zdziwiłbym się gdyby w niektórych komisjach niejedno zgłoszenie zostało uwalone mimo że było dobre, ale coś im nie pasowało i woleli machnąć ręką żeby uniknąć komplikacji i wybrać coś wg nich gorszego. 

Oni nie pokazują które zdjęcia wygrały mimo, że jest galeria zgłoszeń. Raczej ukrywają swoje wybory. Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksandra008

#6867217 Napisano: 28.06.2022 20:12:42 w moje dzisiejsze wygrane :)

aleksandra008

#6866419 Napisano: 23.06.2022 17:10:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
trzeba się trzymać piw, co prawda też nie wygrywam ale jest weselej Wyświetl w wątku >>

aleksandra008

#6865971 Napisano: 21.06.2022 19:31:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
mandarynka16 napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

W konkursie Dropu na wszelki wypadek nie zaznaczyli wygranych zdjęć w galerii.emotka

podlinkujesz ? bo nie widzę galerii

to jest główna strona konkursu trzeba kliknąć wasze zjęcia Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksandra008

#6865966 Napisano: 21.06.2022 19:01:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
W konkursie Dropu na wszelki wypadek nie zaznaczyli wygranych zdjęć w galerii.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksandra008

#6865662 Napisano: 20.06.2022 17:37:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ten konkurs  "Przygotuj się na lato i wygraj" z Fortiusu to który numer paragonu się wpisuje. Oni chyba zawsze chcą ten na dole prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksandra008

#6863160 Napisano: 04.06.2022 16:30:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

jak wbija się koddy KFC na frytki? mógłby mi ktoś napisać na priv lub tu? dziekuję

Nikt tego nie wie. Podobno był jeden programista z Ukrainy który zaprojektował te kody ale pracował zdalnie z miejsca zamieszkania, wybuchła wojna i słuch o nim zaginął.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksandra008

#6863059 Napisano: 03.06.2022 17:44:33 w Co można dostać gratis?
Zapraszamy do Mobilnej Strefy Zdrowia
Badania bezpłatne w Warszawie jutro w innych miastach trzeba sprawdzić samemu
min. spirometria, mammografia, pulmonolog, dermatolog, dietetyk, internista, ekg, glukoza, usg płuc Wyświetl w wątku >>
0 0

aleksandra008

#6862979 Napisano: 03.06.2022 11:52:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0