Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika peterpanek

peterpanek

#6880209 Napisano: 02.09.2022 16:26:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
I karta przedpłacone 500 zł z loterii Dare emotka Wyświetl w wątku >>

peterpanek

peterpanek

#6875809 Napisano: 12.08.2022 13:00:13 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Wiecie że agencjom zależy na wydaniu wszystkich naród? Z reguły ich klient płaci tylko za nagrody wydane, a agencja ma  prowizje od tych wydanych - klienci z reguły nie przekazują nagród fizycznych. Widzę że na forum latają różne dziwne teorie tego dotyczące. Zapisy regulaminowe o pozostawaniu nagród we własności organizatora to fikcja prawna wymagana przez ustawodawcę.

To że nie ma rezerw wynika najczęściej z przeładowania pracą. Wolą nie dawać tego, bo się nie wyrobią - zwłaszcza jak idzie to na masówkę. Wyświetl w wątku >>

peterpanek

#6875365 Napisano: 10.08.2022 16:45:07 w Czy informują/ informowali?
Informowali z konkursu Desperados?  https://www.e-kon...onkurs-desperados-18

45 nagród i nikt z forum się nie chwali? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

peterpanek

#6873728 Napisano: 02.08.2022 16:45:52 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
monisss napisał(a):

Emememe napisał(a):

miss_koala napisał(a):

monisss napisał(a):

A co z Lubelskimi? Ktoś dostał ? 


nie...


Moje mają być dziś dostarczone emotka SMS od DHL był rano

ja nic nie dostałam emotka moja etykieta nadal jest wygenerowana a towar nie nadany emotka   

U mnie już czeka do odbioru w punkcie dhl. Wyświetl w wątku >>
0 0

peterpanek

#6873638 Napisano: 02.08.2022 11:57:45 w Avanti
adamo86 napisał(a):

peterpanek napisał(a):

Przeszedłem przez ich stronę. Accounci od obsługi to same kobiety - raczej w grupie wiekowej 25-35 z osób które to czytają. Może warto próbować tak jakby poderwać taką dziewczynę emotka

Aż strach pomyśleć jakie "smakowite historie" wyjdą przy takim podejściu emotka

Napisz smakowity romans w 500 znakach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

peterpanek

#6873632 Napisano: 02.08.2022 11:44:46 w Avanti
Przeszedłem przez ich stronę. Accounci od obsługi to same kobiety - raczej w grupie wiekowej 25-35 z osób które to czytają. Może warto próbować tak jakby poderwać taką dziewczynę emotka Wyświetl w wątku >>

peterpanek

#6873597 Napisano: 02.08.2022 10:23:16 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

maaateo1985 napisał(a):

Czy tak wszyscy piją zerówki to nie wiem emotka w tym tygodniu pewnie roześlą emaile emotka

Piją czy nie piją to chyba nieważne emotka  zapewne niektóre osoby z forum, które nie piją w ogóle piwa też powysyłały po 6, 8 czy 15 zgłoszeń emotka

Osobiście poszło 5 w różnych stylach emotka   Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

peterpanek

#6873571 Napisano: 02.08.2022 09:07:30 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

maaateo1985 napisał(a):

Czy informowali już o laureatach w konkursie Carrefour , www.postawnamozliwości.pl , mieli 7 dni roboczych więc dziś ostatni dzień emotka

To nie był konkurs tylko w Carrefour.
7 dni na wybór + 3 na info. Mają czas do piątku.

Pula nagród była bardzo duża jak na konkurs,, a nie loterie, konkurs trwał półtora miesiąca - mają pewnie pod kilka lub nawet kilkanaście tysięcy zgłoszeń więc nie spodziewam się że wyrobią się z wyborem przed piątkiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

peterpanek

#6873398 Napisano: 01.08.2022 12:14:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
E-mail z vouchrem Suntago II tydzień bodaj.

https://www.e-kon...dy-korzystaja-z-lata Wyświetl w wątku >>
2 Majkii, mili05 0

peterpanek

#6872369 Napisano: 26.07.2022 16:01:14 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

trhspfb napisał(a):

Brak transparentności i uczciwości w konkursach to dopiero jest problem. Zwycięskie prace nie mają jakości i nie spełniają kryteriów podawanych w regulaminach (mowa tylko o tych, które są prezentowane publiczności, te utajnione to muszą być dopiero...) Wystarczy pół roku to wszystko poobserwować, by mieć dość. 

Aż nie wiadomo co gorsze. Brak uczciwości przy braku transparentności, czy brak uczciwości i nie czajenie się z tym.
Bo gdy się kryją, to przynajmniej wiedzą że są nie fair i trochę się wstydzą tego co robią... 

Chyba jednak raczej prace nie są publikowane, bo ocena takich zawsze jest subiektywna, a marki i agencje chcą uniknąć publicznej dyskusji - bo każdy kto nie wygrał mógłby zacząć głośno protestować, bo w jego ocenie był lepszy - a tego nie trzeba wizerunkowi marki. Wyświetl w wątku >>

peterpanek

#6872303 Napisano: 26.07.2022 11:30:20 w Avanti
as32572 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Zastanawia mnie zasadność pobierania łącznie numeru dowodu i peselu, jak np. w Pepsi do nagrody 3000 zł. Ktoś ma doświadczenie w tym temacie...? Przecież wystarczyłby sam Pesel...?!

Wydaje mi się,że przy nagrodach powyżej 2280zł jest to konieczne, ale nie mogłam na szybko znaleźć artykułu i tez pewnie nie każdy się do tego stosuje (może nie trzeba w konkursach,ale loteriach już tak?).

Tak - wymaga tego ustawodawca, który loterie konsumenckie traktuje trochę jak hazard i zabezpiecza się na wypadek próby prania brudnych pieniędzy emotka Wyświetl w wątku >>
2 darog, cb656 0

peterpanek

peterpanek

peterpanek

#6868224 Napisano: 05.07.2022 08:46:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Lubelska - wódeczka. Było 1000 zestawów, trudno nie trafić emotka Wyświetl w wątku >>

peterpanek

#6866258 Napisano: 23.06.2022 10:07:25 w Czy informują/ informowali?
Hej,
według regulaminu tego konkursu https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-wakacje-z-lidlem-18  mają 12 dni roboczych od zakończenia przyjmowania zgłoszeń na informowanie. Tj. do 28 czerwca? Czy się mylę i już były? Wyświetl w wątku >>
0 0

peterpanek

#6862206 Napisano: 30.05.2022 15:01:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andzik napisał(a):

mixik napisał(a):

andzik napisał(a):

Czy gwarancja na elektronikę chodzi mi o Smolara z protokołem jest tylko na rok, czy zależy od sprzętu? Moja wiedza w tej kwestii jest znikoma emotka

Gwarancja nie zależy od organizatora (Smolar), tylko od producenta oraz sklepu, w którym sprzęt nabyto. Przeważnie zamiast standardowego paragonu/faktury wystarczy protokół odebrania nagrody - Smolar daje, ale są agencje, które oprócz nagrody nie wysyłają zupełnie nic

Dziś dostałam info, że gwarancja do końca roku, a na stronie producenta dwa lata, więc wychodzi na to, że te nagrody były zakupione rok wcześniej czy każdy w swoją stronę, by szybciej pozbyć się problemu.

W przypadku zakupów B2B gwarancja jest tylko na rok - dwa lata dotyczą zakupu konsumenckiego. Jeżeli agencja kupiła je na fakturę - a na pewno tak zrobiła, by rozliczyć się z klientem, to ma gwarancję tylko na rok. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

peterpanek

#6861297 Napisano: 25.05.2022 10:11:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj 150 złotych do Empiku od Lecha  emotka Wyświetl w wątku >>