Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika at-babska

at-babska

#7062486 Napisano: 22.11.2022 12:45:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No wątku, wąteczku, wątuniu.... zrób coś... Wyświetl w wątku >>
0 0

at-babska

#7061509 Napisano: 18.11.2022 06:56:05 w Czy informują/ informowali?
Vegeta/Podravka za 2 etap? 
Baq?  Wyświetl w wątku >>
0 0

at-babska

#7061299 Napisano: 17.11.2022 15:13:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chester, jak mogłeś.. Wyświetl w wątku >>
0 0

at-babska

#7061298 Napisano: 17.11.2022 15:13:03 w moje dzisiejsze wygrane :)

at-babska

#7060854 Napisano: 16.11.2022 14:15:31 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

lager napisał(a):

at-babska napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

Czy BAQ 5 etap informowali?

tak, czekamy na 6 

A ktoś się orientuje do kiedy mają max. czas?

Tam chyba nie było żadnych terminów podanych

Pewnie potrwa trochę dłużej, bo od razu będą wybierać główną ... chyba.  Wyświetl w wątku >>
0 0

at-babska

#7060841 Napisano: 16.11.2022 13:38:57 w Wkurza mnie...
Wkurzył mnie pan od mobilnej wulkanizacji. Nie dość, że zmienił mi opony na nie moje (kupiłam nowe), tylko jakiś swój szajs, to jeszcze założył je za szerokie. Od miesiąca wydzwaniam do niego, żeby przyjechał i je zabrał (na szczęście nie zapłaciłam). W sobotę lecę na normalną wulkanizację na wymianę, a jemu to chyba rzucę te opony pod drzwi.  Wyświetl w wątku >>

at-babska

#7060772 Napisano: 16.11.2022 10:11:26 w Czy informują/ informowali?
aspartaqs napisał(a):

Czy BAQ 5 etap informowali?

tak, czekamy na 6  Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

at-babska

#7060573 Napisano: 15.11.2022 16:36:39 w WC - rozmowy o wszystkim
southlander napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

sabart napisał(a):

at-babska napisał(a):

Nie wiem, czy już taki temat był, ale tak mnie naszło przy święcie: czy sądzicie, że jesteście uzależnieni od konkursów? emotka

Ja jestem uzależniona od wygrywania emotka

A tak na serio to dorastam powoli do skupiania się na konkursach, w których oceniam realne szanse na jakąś nagrodę, a nie naiwne branie udziału, no bo może akurat się uda. Dopiero zaczynam tak naprawdę, bo co to jest rok, ale doświadczenie jednak rośnie i tworzą się pewne zasady, których staram się trzymać. Loterie loteriami - puszczam prawie zawsze jedno zgłoszenie dla głównej nagrody z założeniem, że nie wygram, wtedy lzej. Ale Ciężko się nie przejmować konkursami, nie stresować się, nie załamywać jak się widzi chociażby takie akcje jak ostatnio z Fortis... Człowiek się stara, myśli , że no coś tam wpadnie, a tu lipa. 
Czy jestem uzależniona? Jakby był licznik na forum ile spędzam czasu na tej stronie, to by pokazywał, że jest problem haha. Często na ulicy wpadnie mi dobry tekst, więc muszę go zapisać w notatkach. Konkursy to taka część życia. A że siedzę w domu bo dziecko małe to i jest czas chodzić po różnych sklepach po produkty, to korzystam. A że wpada coś przy tym i można dorobić to już osobna sprawa. 😊

Jestem uzależniona od maili, smsów telefonów zaczynających się ; gratulujemy. Daje mi to ogromnego kopa. Szczególnie w ostatnim  czasie kiedy jestem chora, naprawdę stawia mnie to na nogi i gram dalej i czekam na kolejne wyniki. Nawet w szpitalu wysyłałam hasła z powodzeniem. 

I u mnie to samo. Jest w tym coś uzależniającego, że człowiek się czuje lepiej jak zostanie wyróżniony zwłaszcza po jakimś autorskim zgłoszeniu. emotka Pewnie w grę wchodzą te same hormony co przy zwycięskiej rywalizacji sportowej albo przy hazardzie, mózg zostaje "pogłaskany" i szuka kolejnego doznania tego typu. Niestety człowiek trochę się znieczula i chce ciągle więcej tych wygranych, nawet nie chodzi już zawsze o nagrody. Doszło do tego, że jakiś czas temu dostałem info o voucherze na tysiaka, a ja wcale się nie cieszyłem bardziej niż gdy wygrywałem jakiś bilet do kina. Z drugiej strony, gdy przez dłuższy czas nic nie wygrywam, to cały entuzjazm spada i nie miałbym najmniejszych problemów żeby wtedy odpocząć na parę miesięcy, więc czy to można nazwać uzależnieniem...? 

Na pewno ostatnio staram się lepiej selekcjonować konkursy, a te małe z licznymi lecz małymi nagrodami traktuję niemal wyłącznie jako podtrzymanie motywacji, właśnie dla tych słów "gratulujemy!". emotka
 

Wiele ciekawych głosów się pojawiło, a jako pytająca też postaram sobie odpowiedzieć na zadane pytanie emotka  Absolutnie nie uważam się za osobę uzależnioną, choć moje otoczenie twierdzi, że zainteresowanie konkursami nie jest zdrowe. Prawdopodobnie konkursy utożsamiają z loteriami,a przecież to nie to samo. Nigdy nie byłam zwolenniczką "easy money", nie wierzę w szczęście i w loteriach nie biorę udziału, nie kupuję produktów na pęczki, by potem czatować na bramkę. Swój lepszy, konkursowy czas już miałam, teraz ciężko mi cos wygrać. Zapewne urosła kreatywna konkurencja (choć czasem jak zobaczę kogoś takiego, jak facet od ballad na gitarze na cześć boczku, to mam wątpliwości). Ale lubię to uczucie nadziei i czasami wygranej. Konkursy traktuję jak optymalizację kosztów. Skoro i tak coś kupuje, to nie zaszkodzi dołożyć do tego swój pomysł, by się zwróciło z nawiązką. Gdzieś tam marzę, by powrócić do formy i znów wygrywać. Może w końcu mózg się odblokuje. emotka Wyświetl w wątku >>
2 sabaka, cb656 0

at-babska

#7060349 Napisano: 14.11.2022 20:33:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

at-babska napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

at-babska napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Astronautka napisał(a):

Czy termomix trafił w ręce niespełnionego artysty śpiewacza? 😁 OPTIMA 

na Optimę nie znalazłam filmiku, ale boczek Morliny...
a fuj, chyba go już nie kupię emotka

poka poka!

https://www.youtu.../watch?v=VdEtjYHgYsM

o wow... brak mi słów... wżarło mi się w mózg O_O

zaraz, zaraz a zmieścił się w 300 słowach wraz ze spacjami? emotka Panie, zacznij pan pisać teksty skoro w regulaminie jest "napisz" a nie śpiewaj! Twojego śpiewu już cały internet.

no pewnie te 300 słów to link do nagrania emotka  szach mat konkursowicze emotka Wyświetl w wątku >>

at-babska

#7060330 Napisano: 14.11.2022 18:54:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

at-babska napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Astronautka napisał(a):

Czy termomix trafił w ręce niespełnionego artysty śpiewacza? 😁 OPTIMA 

na Optimę nie znalazłam filmiku, ale boczek Morliny...
a fuj, chyba go już nie kupię emotka

poka poka!

https://www.youtu.../watch?v=VdEtjYHgYsM

o wow... brak mi słów... wżarło mi się w mózg O_O Wyświetl w wątku >>
0 0

at-babska

#7060326 Napisano: 14.11.2022 18:37:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

Astronautka napisał(a):

Czy termomix trafił w ręce niespełnionego artysty śpiewacza? 😁 OPTIMA 

na Optimę nie znalazłam filmiku, ale boczek Morliny...
a fuj, chyba go już nie kupię emotka

poka poka! Wyświetl w wątku >>
0 0

at-babska

#7060325 Napisano: 14.11.2022 18:36:13 w Czy informują/ informowali?
No co z tym Baq.... dręczą człowieka psychicznie emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

at-babska

#7059779 Napisano: 11.11.2022 12:00:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Vegety/Podravki przychodzą potwierdzenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

at-babska

#7059774 Napisano: 11.11.2022 11:52:09 w WC - rozmowy o wszystkim
Nie wiem, czy już taki temat był, ale tak mnie naszło przy święcie: czy sądzicie, że jesteście uzależnieni od konkursów? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

at-babska

#7059773 Napisano: 11.11.2022 11:51:17 w WC - rozmowy o wszystkim
nikos napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

nikos napisał(a):

Szukam i szukam, i zdecydować się nie mogę... ile termometrów, tyle opinii...
Termometr bezdotykowy - możecie jakiś polecić, który działa dokładnie, a nie na zasadzie wyciągania mediany z pomiarów?

Mam mikrolife nc75- nie polecam, viscofocus który kupiłam dużo później jest znacznie bardziej wiarygodny. 

Dziękuję za opinię emotka  który masz model Viscofocus?

Jeśli chcesz w czasie rzeczywistym, to faktycznie Viscofocus jest ponoć jedyny na świecie. Moim zdaniem nie ma sensu przepłacać, o ile pomiaru w czasie rzeczywistym nie wymaga specyfika tegoż pomiaru (np. dziecko zasuwające jak Gumiś po pokoju). Mam microlife i sobie cenię. Ustaliłam wartości referencyjne temperatur dla mnie i młodego podczas bycia zdrowym i tyle.  Wyświetl w wątku >>
0 0

at-babska

#7059738 Napisano: 11.11.2022 07:48:26 w PODZIĘKOWANIA
ReneK
I ja również dziękuję i serdecznie polecam (⁠人⁠ ⁠•͈⁠ᴗ⁠•͈⁠) Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

at-babska

#7058532 Napisano: 07.11.2022 10:38:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Visa.
2 razy mam Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie za chwilę. Jeśli błąd będzie się powtarzał, skontaktuj się z organizatorem: loteria.visa.millennium@uniqueone.pl

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

A czy to przypadkiem nie jest loteria dla osób z kartą kredytową Millenium bank? Wyświetl w wątku >>
0 0

at-babska

#7058311 Napisano: 06.11.2022 00:39:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

at-babska napisał(a):

mamimamu napisał(a):

at-babska napisał(a):

Wygrał ktoś w Jagerku nagrodę I i II stopnia na jedno nazwisko? W różnych etapach of kors. 

Nie chcę martwić, ale...
§ 5 pkt 4. Zwycięzca wygrywa jedną Nagrodę. Jeden Uczestnik może wygrać w Konkursie jeden raz podczas całegookresu jego trwania przy wielokrotnym udziale i okazaniu każdorazowo innego dowodu zakupu.

Rzeczywiście, nie pocieszylaś mnie. Gdzie ja miałam oczy, jak czytałam regulamin 😬

Jedno nazwisko, czy jedna i ta sama osoba?
Bo to jest różnica emotka

Rzeczywiście, za duży skrót myślowy. Chodziło mi o tę samą osobę.  Wyświetl w wątku >>

at-babska

#7058308 Napisano: 05.11.2022 23:47:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

at-babska napisał(a):

Wygrał ktoś w Jagerku nagrodę I i II stopnia na jedno nazwisko? W różnych etapach of kors. 

Nie chcę martwić, ale...
§ 5 pkt 4. Zwycięzca wygrywa jedną Nagrodę. Jeden Uczestnik może wygrać w Konkursie jeden raz podczas całegookresu jego trwania przy wielokrotnym udziale i okazaniu każdorazowo innego dowodu zakupu.

Rzeczywiście, nie pocieszylaś mnie. Gdzie ja miałam oczy, jak czytałam regulamin 😬 Wyświetl w wątku >>
0 0

at-babska

#7058298 Napisano: 05.11.2022 21:34:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrał ktoś w Jagerku nagrodę I i II stopnia na jedno nazwisko? W różnych etapach of kors.  Wyświetl w wątku >>
0 0