Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika cb656

cb656

#6876155 Napisano: 14.08.2022 20:53:26 w Avanti
mia napisał(a):

Czy jest zastrzeżenie w którymś z regulaminów, że nie można zagrać na ten sam paragon w konkursie Lipton&Lay's C4 oraz w konkursie Graj o parę stów za parę słów?
Ja nie widzę takiego, ale ja dziś mocno kiepsko widzę, więc wolę si upewnić...emotka ę

"Konkurs na wakacje Lipton Ice Tea i Lay’s Oven Baked” kontra „Graj o parę stów za parę słów
Na "ten sam numer paragonu" nie można jedynie zagrać dwa razy W TYM SAMYM konkursie.
Ja uznaję, że połączenie obu akcji z uzyciem tego samego numeru JEST MOŻLIWE i choć wydaje się ryzykowne na wypadek dwukrotnego wygrania emotka to jednak fakt, iż oba konkursy organizuje ta sama agencja, znana zresztą z solidności, pozwala na takie ryzyko.
Ja bym w to wchodził. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6876125 Napisano: 14.08.2022 15:16:21 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja się poddaję. emotka Moje pomysły na interpretację tych zamazanych znaków okazały się nietrafione emotka
Jak ktoś chce spróbować, to w prezencie kod do loterii Żywca. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6876037 Napisano: 13.08.2022 16:47:25 w Wkurza mnie...
Wqrza mnie sprzedaż pipsów za bezcen, czyli za zero emotka
Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#6875724 Napisano: 11.08.2022 22:38:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tereniagno napisał(a):

Wpisuję się po raz n-ty i nadal nic.To już przechodzi ludzkie granice,
żeby lipiec i polowa sierpnia nic nie trafić, ani w bramkach, ani w opisowychemotka
Taki wysyp różnych nagród, a u mnie NICO emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Chyba jestem jakaś pechowa:
Pastella, Lay`s, Balcerzak, Pepsi(tona zgłoszeń), Harmony, Nivea, Bref, Nestea, Lipton&Lay`s,
Tymbark-Po prostu, Orange, Hit, Pudliszki, Familijne, Loteriada, Sosy Winiary(tona), Żywiec Zdrój,..
Ile mam jeszcze wypisywaćemotka czy to jeszcze za małoemotka
Codziennie zgłoszenia i ciągle- NIE TYM RAZEM, PRÓBUJ DALEJ,
a ja łudzę się,że MOŻE TERAZemotka

Ojej, ojej, no szokuś... tyle starań i zero wdzięczności ze strony Jury. Oni siem nie znajom po prostu.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6875723 Napisano: 11.08.2022 22:36:09 w Avanti
rufus napisał(a):

Proza wygrywa tez?

Proza życia jest taka, że wygrywa ORYGINALNOŚCI paka... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

cb656

#6875700 Napisano: 11.08.2022 19:29:05 w SZUKAM....
nitka310 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Czy ta Nestea do Loterii, co ma mieć kod jest jakoś oznaczona na etykiecie? Trzy sklepy i bez info o loterii są…

Coś mi się zdjęcie obróciło emotka

Wyświetl w wątku >>

cb656

#6875418 Napisano: 10.08.2022 19:25:02 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
southlander napisał(a):

Nie, voucher nie jest pieniądzem. Voucherem dysponuję w jednym sklepie do którego mogę mieć 200 km, pieniądzem w każdym, nawet w spożywczaku 1 km od domu.

Podtrzymuję swoją opinię, że voucher jest formą pieniądza, co prawda masz rację, że nie jest to do zrealizowania w każdym miejscu, ale podobnie jest na przykład z "monetami Allegro", bonami prezentowymi do określonych sklepów, bonami Sodexo i podobnymi (też nie zapłacę nimi w kiosku na rogu czy na Poczcie, jeśli oczywiście tam ich nie honorują).
Nie ma sensu spierać się o każde słówko. emotka I tak ludkowie mają problemy z tymi kategoriami, które już są. Mało to było uwag, że konkursy są do bani opisane, albo że w niewłaściwej kategorii? Ludzie są tylko ludźmi, jeden pomyśli, pokombinuje, a inny byle do przodu, byle szybko, na łatwiznę.
Mam po prostu nadzieję, że pionas zadecyduje rozsądnie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

cb656

#6875281 Napisano: 10.08.2022 12:51:29 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
...a dlaczego jest taka dysproporcja w wielkości czcionki? emotka
...a dlaczego tu nie ma klamek? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6875274 Napisano: 10.08.2022 12:29:58 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Hm, nie wiem czy to ma związek z błędem 520, ale po zgłoszeniu konkursu do bazy nie otrzymałem zwyczajowego potwierdzenia na zielonym tle, że zgłoszenie zostało przyjęte. Dziwne, dziwne... emotka Strona tylko się przeładowała i już. Cała na biało.
P.S. Sprawdziłem - konkurs się zapisał, no ale powiadomienia nie było. emotka
https://www.e-kon...ny-konkurs-olx-praca Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

cb656

#6875256 Napisano: 10.08.2022 12:10:51 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas tak mi przykro, ale muszę to napisać emotka
Od dawna burzy moje poczucie estetyki jeden drobiazg... Jedna z emotek o nazwie hahaha.gif ma fabryczny błąd. Polega to na tym, iż jedna z klatek zawiera białe tło, co rażąco się kłóci z zielonym tłem forum emotka
No po prostu nie mogę tego znieść emotka
Czy da się to naprawić? emotka
emotka
P.S. No i skoro o emotkach, to poruszę jeszcze jeden wątek, spędzający mi sen z powiek. emotka
Zastanawiam się, dlaczego emotka kiss.gif jest DWA RAZY na liście? emotka
Czy to może chodzi o miejsce, w które należy całować? emotka Że niby jedna to całowanie w buziaka, a druga.... nie, nie przejdzie mi przez usta to straszne słowo... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6875254 Napisano: 10.08.2022 12:02:11 w Avanti
magie1982 napisał(a):

cb656 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Kiedy obstawiacie wyniki pierwszego tygodnia Lays?

Ja zawsze obstawiam, że wygram, już w chwili wysyłania zgłoszenia emotka

Obyś się nie rozczarował emotka

emotka Z reguły ZAWSZE jestem rozczarowany, ale przecież chodzi o to, by STALE BYĆ W GRZE, a nie tylko wiecznie wygrywać! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6875243 Napisano: 10.08.2022 11:15:31 w Avanti
magie1982 napisał(a):

Kiedy obstawiacie wyniki pierwszego tygodnia Lays?

Ja zawsze obstawiam, że wygram, już w chwili wysyłania zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6875155 Napisano: 09.08.2022 18:24:57 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
southlander napisał(a):

...przy rodzajach nagród gdy się dodaje konkurs, nie ma jednej z najpopularniejszych kategorii: voucherów. I jedni kategoryzują vouchery jako "inne", drudzy jako "nagrody pieniężne", jest przez to mały chaos. Wystarczyłoby dodać "vouchery", które przecież jako nagrody występują ekstremalnie często.

Hm. Dla mnie voucher od zawsze jest FORMĄ pieniądza. Tak jak gotówka, czek, karta podarunkowa czy bon rabatowy.
Może lepiej nie zagłębiać się w takie niuanse? emotka Bo za chwilę ktoś zażąda, by stworzyć osobną kategorię dla bonów Sodexho, ktoś inny dla kodów Empik czy monet Allegro. I zrobi się istna piramida kategorii, a jak znam życie, I TAK ZBYT WIELU Userów będzie miało problem z wyborem kategorii właściwej.  emotka
Przecież to, że tylko jakaś ikonka oznaczająca nagrodę jest z "niewłaściwej" kategorii, to przecież pikuś, no bo JEŚLI w polu nagród będzie czytelnie napisane, co jest nagrodą, człowiekowi kumatemu wystarczy emotka

pionas moja rekomendacja: jestem na nie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

cb656

#6875096 Napisano: 09.08.2022 14:09:13 w Wkurza mnie...
incendio12 napisał(a):

Dpd by mogło zawrzeć jakąś umowę z Inpostem i wrzucać do paczkomatu przesyłki  emotka  

Hm, mnie ta propozycja przypomina stawanie na głowie. Dosłownie, czyli odwracanie całej logiki na lewą stronę.
Jak kiedyś Poczta Polska wymyśliła usługę polegającą na tym, że drogą elektroniczną wysyłasz Poczcie tekst, Poczta go drukuje, wkłada do koperty i doręcza adresatowi (sic!) W XXI wieku... emotka
Trzeba zadbać raczej o to, by to nadawca wybierał paczkomaty, a nie kurierów, z którymi są same problemy i jeszcze mnożą na potęgę ślad węglowy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6875092 Napisano: 09.08.2022 13:59:56 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas - patrzę na wpisy w tym topie i widzę, że małpa przyklejona do nicka jest nadal widoczna. A miała przecież służyć do powiadamiania wspomnianego, że ktoś o nim napisał.
Czy to, że tu nie znika, znaczy, że powiadamianie nie działa? emotka
https://www.e-kon...?strona=437#p6875079 Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6874987 Napisano: 09.08.2022 08:24:39 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

PO PROSTU pytam, czy te pliki pozostawiane przez różne strony na naszych dyskach (ciasteczka), to są pliczki ogólnie dostępne, czyli że jedna strona może odczytać pliki ciasteczek pozostawione przez inne strony, czy nie?

To zależy, może ten artykuł https://szkolasecurity.pl/ciasteczka/ pozwoli zrozumieć działanie ciasteczek

Pośrednio znalazłem jednak odpowiedź na swoje pytanie emotka miedzy wierszami tutaj...

Privacy Sandbox  ...większość poufnych informacji będzie ukryta. Aplikacja uniemożliwi przekazywanie plików cookies pomiędzy obcymi stronami internetowymi...

Wyświetl w wątku >>
0 0