Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#7171978 Napisano: 24.04.2024 17:17:11 w Wkurza mnie...
samdej napisał(a):

Gdy Ci nie idzie to myśl sobie skrycie - "Mistrzów Ławka to chyba ustawka". Jeżeli po tym nie będzie Ci lżej, to lepiej czym prędzej człowieku stąd wiej.

W sumie to taka dedykacja dla naszego trolla wyszła emotka

Ale że jak? emotka Że ten troll to niby ja? emotka
Nie życzę sobie. To insynuacja emotka
Fuj, fuj, wstydź się tak rzucać kalumnie na tak sympatycznego stwora, jakim przecież jestem NIEWĄTPLIWIE   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7171977 Napisano: 24.04.2024 17:13:00 w Wkurza mnie...
lolzek napisał(a):

...od około roku już prawie nie biorę udziału w konkursach - czasem jedynie wyślę jakieś pojedyncze zgłoszenie. A chciałabym żeby było inaczej, niestety nagrody z roku na rok mam wrażenie, że są coraz marniejsze. A i konkursy kreatywne są wypierane przez loterie, a co gorsza - bramki. Może to zabrzmi głupio (w stylu "kiedyś to było czasy, a teraz już ni ma czasów..." emotka ) ale - no zwyczajnie tęskno mi za starymi dobrymi konkursami, w których były wypasione nagrody i czekanie na wyniki z dreszczykiem emocji...

...wkurzam się, że TEŻ tęsknię do czasów, w których KONKURENCJA była mniejsza, bo ludzie nie wierzyli, ze może wygrać kto inny, niż pociotek kierownika sklepu organizującego konkurs, ech. emotka Do czasów konkursów urnowych w supermarketach, gdzie zgłoszonych kuponów było kilkanaście i ZAWSZE kilka z wygranych to były moje, wysyłane na różne zaprzyjaźnione słupy: sąsiadów, znajomych, ech... Wkurza mnie, że tęsknię za czasami, kiedy ogłoszenie wyników jakiegoś lokalnego konkursu to był istny FESTYN, połączony z występami artystycznymi, udziałem lokalnych mediów i ogólnie rzecz biorąc, takim WYDARZENIEM, na którym urządzało się spęd ludności, ech... Ileż ja WTEDY ponawygrywałem, to się w łepetynie nie mieści!! Reporterki radiowe rozgłośni lokalnych znały mnie już jako "Stałego Słuchacza" bo wiedziały, że nie tracę głowy przed mikrofonem, że nie ogarnia mnie trema i mogę z marszu opowiadać ciekawie na każdy temat związany z akcją/konkursem, ech.... Ileż ja wtedy miałem reporterskich wejść antenowych na żywo, nagrań puszczanych na antenie, ech. Czasem zmuszone były robić skróty montażowe, by się zmieścić w założonych ramach czasowych, bo się rozgadywałem nader swobodnie, ech.... emotka emotka

A tak naprawdę to chyba wkurzam się tą świadomością, że się po prostu zestarzałem i zszedłem na boczny tor, poszedłem w odstawkę, że młody narybek, ten niby plankton konkursowy, przewyższa mnie pod wieloma względami, ech. Buuu... emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7171968 Napisano: 24.04.2024 16:43:08 w Wkurza mnie...
rufus napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

W nic nie gram, nic mi się nie podoba, nie czuję zapału. Nawet kupuję czasem produkty na konkurs i ostatecznie nie wysyłam - bo mi się nie chce (...)

A moze w taki sposob jak w poscie nad twoim byloby dobrze. emotka
Wyslac ot tak, bez "pieszczenia" - od niechcenia..emotka
Nawet sie zrymowalo. emotka

Od niechcenia, bez pieszczenia, ODRUCHOWO (byle z głową emotka )
wysłać, wygrać emotka podbić stawkę i zasiedlić Mistrzów Ławkę. emotka

Wkurza mnie, że od dłuższego już czasu okupuję jedynie Oślą Ławkę. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7171462 Napisano: 22.04.2024 18:37:02 w Smolar
rufus napisał(a):

cb656 napisał(a):

anaesth napisał(a):

...ciekawe, co znajdziemy w środku… Elektryczna (zgodnie z regulaminem), czy soniczna (zgodnie z info w stronie) emotka

Gwoli ścisłości: by soniczna w ogóle działała, musi mieć zasilanie elektryczne, w tym zatem sensie jest szczoteczką elektryczną, jak by na to nie patrzeć. emotka emotka
To tak, jak u stolarza: każde krzesło jest meblem. Na przykład. emotka

Ale jedna robi bZiuuu a druga zZzZz emotka

Jedna robi jak nietoperz, druga robi jak zdyszany dzik. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7171455 Napisano: 22.04.2024 18:29:08 w Smolar
anaesth napisał(a):

...ciekawe, co znajdziemy w środku… Elektryczna (zgodnie z regulaminem), czy soniczna (zgodnie z info w stronie) emotka

Gwoli ścisłości: by soniczna w ogóle działała, musi mieć zasilanie elektryczne, w tym zatem sensie jest szczoteczką elektryczną, jak by na to nie patrzeć. emotka emotka
To tak, jak u stolarza: każde krzesło jest meblem. Na przykład. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7171263 Napisano: 21.04.2024 22:09:58 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Szpilko, ależ ja się zgadzam całkowicie w kwestii moderacji początkujących, pisałem o tym wcześniej! Chodzi mi jedynie o sytuację, z którą mamy do czynienia obecnie, póki pionas niecwdroży naszej prośby. Czyli: IGNOROWAĆ TROLLA! 
No nie powiesz mi, że zawsze musisz zareagować na czyjąś głupotę czy chamstwo? Wdając się w jakiekolwiek przepychanki z kimś takim niestety zniżamy się do jego poziomu, a nie o to chodzi. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7171237 Napisano: 21.04.2024 19:22:03 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Czyli ewidentnie widać, że Majkii jednak nie rozumie tego, co napisałem. Trudno. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7171231 Napisano: 21.04.2024 17:46:48 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Majkii napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pionas czemu w ogóle można założyć konto i od razu pisać, bez potwierdzenia adresu e-mail? To po co jest weryfikacja i wysyłany link do potwierdzenia, skoro od razu można pisać posty? Możesz uzależnić możliwość założenia konta od kliknięcia w link aktywacyjny w mailu? Wtedy ten 🤡 będzie musiał też za każdym razem zakładać nowego maila. Dajmy mu trochę dodatkowej roboty, bo gość ma smutne życie i ewidentnie cierpi na nadmiar czasu emotka

To go nie powstrzyma bo gość objął sobie taki cel i on będzie teraz robił wszystko aby każdy go wielbił itd. to jest po prostu taki typ, jedyne co może zadziałać to nie doprowadzać do publikacji jego postów.

Przyznam, że choć wpisy tego kogoś są debilne i mogą irytować, to ja jakoś nie rozumiem reakcji forumowiczów. Czy to naprawdę tak trudno POWSTRZYMAĆ SIĘ od reakcji, odpowiadania mu, komentowania??! SERIO???? emotka Tacy inteligentni ludzie, a tacy nieopanowani. Rety, moim zdaniem najlepszą reakcją jest BRAK REAKCJI. Jemu zależy na uwadze, więc nie należy jej okazywać. Rety, to takie proste, a tak niewielu to rozumie.  emotka
Zagłodzić trolla obojętnością. Żadne tam łapki w dół, czy reprymendy tekstowe. Po prostu IGNOROWAĆ i wyłącznie zgłaszać chore wpisy Adminom do moderacji. Wojną podjazdową, a nie zgodnie z zasadą "chamstwu w życiu należy przeiwstawiać siem siłom i godnościom osobistom". NIE ZASŁUŻYŁ SOBIE NA ZAINTERESOWANIE I REAGOWANIE. Błagam... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7170862 Napisano: 19.04.2024 14:03:07 w Kupię...
aaagusia napisał(a):

Kupię kartę podarunkową Zalando pw

POPIERAM!!
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 alexmusic 0

cb656

#7170854 Napisano: 19.04.2024 13:23:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
( pionas )
Adrian, ja jednak obstaję za opcją "bezwzględnej poczekalni".
Czyli konkretnie tak: nowy user ma ograniczenia czasowe. Przykładowo - od zarejestrowania monitorujemy miesiąc aktywności.  KAŻDY jego post na forum powinien podlegać moderacji, nim ukaże się na forum. BEZ ŻADNYCH WARUNKÓW WSTĘPNYCH. Jeśli się okaże, że próbuje publikować chore wpisy, dostaje blokadę i już.
Czy TEGO nie da się zrobić? Serio??! emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7170849 Napisano: 19.04.2024 13:13:57 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

...jeśli https://mxtoolbox.com/blacklists.aspx potwierdzi że IP jest na jakiejkolwiek czarnej liście to blokuję je też u nas

Fajnie, że są takie narzędzia, ech... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7170418 Napisano: 17.04.2024 17:10:02 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Majkii napisał(a):

naprawdę pomyślcie nad jakąś weryfikacji pierwszych postów nowych użytkowników czy cokolwiek, bo stopień żenady jego wpisów już dawno wywaliło poza skale.

POPIERAM!! emotka
pionas to naprawdę niegłupi pomysł. W każdej firmie jest stażysta podlegający pewnej kontroli i ograniczeniom, czemu nie tu?! emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7170417 Napisano: 17.04.2024 17:07:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Ciekawa rzecz, Lidl Kids Team w całej Europie jest losowaniem, a u nas konkursem kreatywnym. My tak lubimy kreatywne wyjątkowo  od innych narodów czy o co chodzi? emotka

Niektórym to dogodzić nie można, ech... emotka
Większość konkursowiczów psioczy na loterie, bramki, losowania, żąda konkursów kreatywnych, a gdy się taki konkurs trafi, ktoś oczywiście marudzi. emotka

P.S. Ciiii... emotka Nie zdradź mnie, ale wiem, że to SPISEK! emotka Organizatorzy mają dostęp do strony e-konków i stąd wiedzą o marzeniach większości zawodowców, ech. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7170174 Napisano: 16.04.2024 17:02:57 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Justintime napisał(a):

Znaczki przy nikach jak z drzwi do WC… tego wczesniej chyba nie bylo… Czy to naprawde potrzebne jakiej kto jest plci?

pionas, dziękuję uprzejmie, o to mi właśnie chodziło. Teraz wiem od razu, czy odpowiadam kobiecie, czy mężczyźnie i nie muszę okrężną drogą dociekać tego faktu. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7169952 Napisano: 15.04.2024 18:07:40 w WC - rozmowy o wszystkim
ZycieToKonkurs napisał(a):

(...)
Chodzi mi o to, czy brał ktoś z Was udział w teleturniejach? Ja próbuje wysyłać zgłoszenia do koła fortuny, poszło już tego bardzo dużo i nawet na pierwszy casting nie zostałem zaproszony. A próbowałem już wysyłać zarówno "zwykły" formularz zgłoszeniowy jak i pisać konkursowe rymowanki ze zgłoszeniem 🤣 czy jest tu ktoś kto brał udział i podpowie jak zwiększyć swoje szanse na dostanie się?

Był taki jeden...
https://www.e-kon.../uzytkownicy/luko922
Nieaktywny od lat. emotka
Mam mgliste wrażenie, że prowadził swoją stronę o kreatywnym marketingu, ale głowy za to nie dam, a adresu strony nie pamiętam. emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7169928 Napisano: 15.04.2024 16:34:41 w SZUKAM....
byekitty napisał(a):

Wiem. Stąd wiem, że jest poczekalnia. Ale ja chcę wiedzieć co czeka, bo nowych konkursów w bazie nie ma, a ciekawam co się pojawia nowego 😎

TEORETYCZNIE JEST taka podstrona, jednak jest zabezpieczona. Porównaj te dwa adresy, różnią się jedna literką.
To baza zaakceptowanych: https://www.e-konkursy.info/konkursy
...a to poczekalnia: https://www.e-konkursy.info/konkurs (przykład konkursu w poczekalni - https://www.e-kon...akcja-ekstraklasa-18 )

emotka emotka Niestety, podgląd wyłączony dla nieuprawnionych. Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

cb656

#7169921 Napisano: 15.04.2024 16:24:59 w SZUKAM....
byekitty napisał(a):

gdzie znajdę poczekalnię? tj. miejsce, gdzie konkursy czekają na akceptację admina? jest jakiś link prowadzący do tych oczekujących?

Jeśli na przykład chcesz sprawdzić, czy jakiś konkurs jest w poczekalni, możesz spróbować go dodać, a jeśli będzie już zgłoszony, pojawi się stosowna informacja. Tylko taki sposób przychodzi mi do głowy. Dla przykładu: spróbuj dodać ten link do bazy, zobaczysz, co wyskoczy:
https://www.lotto...ja%20Ekstraklasa.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7169913 Napisano: 15.04.2024 16:07:34 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas nie podoba mnie się, że zmieniły się zasady dotyczące banowania Usera za punkty karne. emotka
Dotąd (przynajmniej zwyczajowo) było tak, że 5 karniaków user wylatywał.
A teraz ma już 7 i jeszcze się udziela.
emotka emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#7169683 Napisano: 14.04.2024 15:27:54 w Dziś cieszę się z.....
Dziś dziko cieszę się z przegranej emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#7169566 Napisano: 13.04.2024 15:48:16 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
magdapz napisał(a):

Mozliwosc dodawania watkow do ulubionych albo mozliwosc zapisywania ulubionych watkow w jednym miejscu.

emotka Przecież to jest w każdej przeglądarce.
"Dodaj do ulubionych" emotka I zapisuje się na liście zakładek. emotka Wystarczy potem otworzyć listę zakładek i kliknąć w wybraną. Wyświetl w wątku >>
1 pionas 0