Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika cb656

cb656

#7161254 Napisano: 26.02.2024 16:24:25 w WC - rozmowy o wszystkim
bezaczek7 napisał(a):


Do innego wątku, jak kiblowy, się ten temat nie nadaje. Wnoszę oficjalnie o zbanowanie użytkownika. Psuje atmosferę na forum i ubliża innym, nic konstruktywnego nie wnosi i wywyższa się, jakby nie wiem kim był. Pożegnajmy go minutą ciszy i niech idzie wylewać swe żale gdzie indziej.

Edytuję post, bo admini nie zaglądają w każdy wątek, podejrzewam, więc pionas ziolko zdolnabestia prosimy o interwencję. Ewentualnie napiszę wieczorem priv.


Mam odczucia ambiwalentne po przeczytaniu tego posta. Bo choć rozumiem frustrację Autora, to jestem rozdarty pomiędzy chęcią dowalenia szkodnikowi, a poczuciem, że Regulamin forum jest niedoskonały. Niedoskonały, gdyż dotyczy FORUM, a nie wiadomość PW. Zgodnie bowiem z zapisami Regulaminu, można takiemu szkodnikowi jedynie naskoczyć i tyle. emotka Natomiast Skarżący się już może być pociągnięty za odpowiedzialność chyba emotka Chodzi mi konkretnie o zasady dotyczące naruszania prywatności innych. emotka emotka

Korzystając z Forum Usługobiorca zobowiązany jest do przestrzegania zasad wzajemnego szacunku i dobrego wychowania.  Usługodawca może wypowiedzieć umowę o świadczenie usługi drogą elektroniczną o charakterze ciągłym (np. prowadzenie Konta), w przypadku, gdy Usługobiorca narusza Regulamin, w szczególności, gdy dostarcza (na forum) treści o charakterze bezprawnym po bezskutecznym wcześniejszym wezwaniu do zaprzestania naruszeń z wyznaczeniem odpowiedniego terminu. Umowa w takim wypadku wygasa po upływie 7 dni od dnia złożenia oświadczenia woli o jej wypowiedzeniu (okres wypowiedzenia).  

Stale mam w pamięci słowa Admina, które (cytuję z pamięci) oddawały taką oto myśl:
"nie interesuje nas, co do siebie piszecie prywatnie..." (LEPSON)

Sorry, taki lajf. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7161074 Napisano: 25.02.2024 20:10:52 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

cb656 wyniki wyszukiwania konkursów są cache'owane (jak większość rzeczy), w tym przypadku dla wyszukiwania konkursów dla konkretnego użytkownika był źle zaimplementowany system do generowania tokenu pod którym znajdowałby się cache (nie brało pod uwagę parametru userId stąd w cache'u trzymało informacje o ostatniej osobie dla której były wyszukiwane konkursy) - właśnie naniosłem poprawkę

Aha, czyli to efekt podobny do tego, jaki mamy w systemie komentarzy do konkursów, gdzie po wysłaniu komentarza i po przejściu do zakładki dajmy na to ZGŁOŚ BŁĄD, nadal jest widoczny wpisany przed chwila tekst (nie znika, nie czyści się to pole), jakby to była jakaś treść pływająca sobie stale w chmurze, bo ostatnio wprowadzona? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7161067 Napisano: 25.02.2024 19:29:51 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas wyszukiwarka chyba w pewnym obszarze sfiksowała. Gdzieś musi być błąd, bo chciałem sprawdzić nadesłane przez siebie konkursy i kliknąłem w link w swoim profilu, ten konkretnie:

a otworzyła mi się strona z wynikami dotyczącymi innego użytkownika: https://www.e-kon...o/wyniki?user=130585
Jak widać, jest to ASIAM (ID użytkownika=17), a nie CB656 (ID=13585). emotka


EDIT: Zrobiłem drugą próbę i było już normalnie, czyli widziałem swoje wyniki.

Przy okazji przypominam starą historię sprzed lat, kiedy zgłaszaliśmy do Admina sygnały o tym, że po którejś próbie zalogowania na swoje konto, nagle Użytkownik widział dane kogoś innego, a nie swoje. To nie były sytuacje jednostkowe, choć trudno mówić o jakiejś epidemii masowej, jednakże skala zjawiska była niepokojąca.
Ja te dwie historie łączę ze sobą, ale może nie mam racji. Coś złego dzieje się w tym skomplikowanym systemie. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7160935 Napisano: 24.02.2024 13:15:51 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Ale dziś wygram w lotto, żarcik hahahahh

Nie pij tyle. Bo żartujesz nieśmiesznie. Wszyscy wiedzą, ze to ja wygrałem w Lotto. No, konkretnie w szybkie 600, ale za to całe 4 zeta! emotka
Wkurza mnie, że nie główną... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7160793 Napisano: 23.02.2024 14:11:36 w WC - rozmowy o wszystkim
flinta_13 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Ja na forum jestem 11 lat. A pamiętacie swoją pierwszą nagrodę? Ja pamiętam. To był tukan-pluszak z... uwaga (to jest najlepsze) Katolickiego Radia Podlasie 😆 napisałam wierszyk, w podstawówce. Moja mama słuchała tego radia i ogłosili konkurs dla dzieci. Pamiętam, że wysłaliśmy do nich pocztą tradycyjną obrazek z wierszykiem (nie złamałam regulaminu, wtedy tak się wysyłało) emotka

A moja przygoda z konkursami zaczęła się już w 4 klasie podstawówki gdy zobaczyłam na etykiecie Kujawskiego patelnie do wygrania - zbierałam etykiety, potem z mamą odesłałam na poczcie wraz z formularzem z Gazety Klaudia. Patelnie mam do tej pory, mam do niej sentyment, jest nie do zdarcia

Pierwsza ZAPAMIĘTANA nagroda konkursowa to czasy podstawówki, ech. Czasopismo (miesięcznik, ech), które jako młody człowieczek prenumerowałem (czytaj: było odkładane do tak zwanej teczki w kiosku Ruchu w głębokim peerelu w latach siedemdziesiatych emotka ) organizowało zabawy konkursowe, a jakże! No i cykl wydawniczy sprawiał, że na rozwiązanie konkursu czekało się TRZY MIESIĄCE! emotka Nie do pomyślenia dziś, choć wtedy była to norma. Rozwiązanie zadania wysyłało się na kartce pocztowej, a potwierdzeniem uprawnień do wzięcia udziału był kupon konkursowy, drukowany w czasopiśmie. Konkretnie narożnik strony z wydrukowanym numerem i data, ech. Naklejało się to-to na kartkę pocztową. Według dzisiejszych ekonkowych standardów byłby to konkurs PROMOCYJNY, bo jednak trzeba było egzemplarz kupić, ech... emotka No i wygrałem! emotka Końkretnie samochodzik. Taki wojskowy, w kolorze khaki, z reflektorem na pace. Miał w środku układ żyroskopowy, dzięki temu jak się autko "rozpędziło", to potem "jechało samo" przez cały przedpokój, a jak były otwarte drzwi do kuchni, to nawet dalej! emotka

P.S. Tak, mam świadomość, że właśnie odkryłem tym wpisem, jak bardzo jestem stary hihihi i wiecie co? Cieszem siem nawet emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7160787 Napisano: 23.02.2024 13:42:21 w Dziś cieszę się z.....
radziosny napisał(a):

Wkurza mnie, że inni cieszą się, że mają powód do wkurzenia, gdy powinni się cieszyć, że nie muszą się wkurzać emotka

Podobuje się mene Twoje podejście do tematu, wiesz? emotka
A jeszcze bardziej by się mene podobało, gdybyś wyłapał w tym wszystkim żarcik, ech... Prymitywny być może, ale zawsze jednak żarcik, ech... emotka
P.S. Cieszę się, że nie mam takich egzystencjalnych problemów, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7160778 Napisano: 23.02.2024 13:15:56 w Dziś cieszę się z.....
MMMMRRAUUU... emotka emotka emotka
Jakże mnie cieszy życzliwa pomoc Forumowiczki! Zupełnie bezinteresownie, za darmo, podsunęła mi pomysła do wkurzania się! emotka emotka emotka Ludzie tutaj są tacy kochani, ech... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7160777 Napisano: 23.02.2024 13:11:58 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie mam pomysłu, na co tu się dziś powkurzać, ech. Jakie to dołujące! emotka

Kup sobie milkę, spróbuj trafić w bramkę a potem się wkurzaj że zaś pusto  emotka

Taaa... emotka No i padło to magiczne słowo "KUP", ech... emotka emotka A skąd na to wszystko brać piniędzie, ja się pytam?!
P.S. Dzięks, że mi podsunęłaś powód do wkurzania! emotka emotka
Już zgrzytam zębami, wwwrrr.... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7160763 Napisano: 23.02.2024 12:21:26 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że nie mam pomysłu, na co tu się dziś powkurzać, ech. Jakie to dołujące! emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7160761 Napisano: 23.02.2024 12:13:50 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

Mnie dziś trochę zirytował fakt, że ktoś na profilu naszej forumowej, sp Marioli na fb, wysłał jej życzenia urodzinowe 100 lat i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! A Ona przecież od 2 lat nie żyje (...) No to w takim razie nic z tym sama nie zrobię... Ale jeśli jej synom to nie przeszkadza, że ich nieżyjąca mama ma aktywne konto na fb i niektórzy nadal jej przez to wysyłają życzenia, to w sumie nie moja sprawa.

emotka Taki lajf, trudno. Nie przejmuj się.
P.S. Ty to jesteś takie dobre dziecko, masz wrażliwe serduszko, a to cieszy. emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7160756 Napisano: 23.02.2024 11:52:49 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

Mnie dziś trochę zirytował fakt, że ktoś na profilu naszej forumowej, sp Marioli na fb, wysłał jej życzenia urodzinowe 100 lat i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! A Ona przecież od 2 lat nie żyje (...)
W każdym razie gdzie ja mogę zgłosić władzom Facebooka, żeby to konto ustawić in memoriam?

Aby pomóc nam w usunięciu konta bliskiej Ci osoby, prześlij dokument potwierdzający, że jesteś członkiem najbliższej rodziny lub wykonawcą testamentu właściciela konta.
Najszybszy sposób na rozpatrzenie przez nas wniosku to przesłanie skanu lub zdjęcia świadectwa zgonu bliskiej Ci osoby. Jeśli nie masz aktu zgonu bliskiej osoby, musisz przedstawić dowód potwierdzający Twoje uprawnienia i dowód potwierdzający zgon bliskiej Ci osoby. Poniżej możesz sprawdzić, jakie dokumenty akceptujemy. Prześlij jeden z dokumentów, aby potwierdzić swoje uprawnienia:
  • pełnomocnictwo,
  • akt urodzenia (w przypadku niepełnoletniej osoby zmarłej),
  • ostatnią wolę i testament,
  • zaświadczenie o powołaniu na zarządcę majątku spadkowego.
Prześlij jeden z dokumentów, aby potwierdzić zgon bliskiej Ci osoby:
  • nekrolog,
  • karta upamiętniająca zmarłego.
Uwaga: Informacje w dostarczonej przez Ciebie dokumentacji muszą być zgodne z informacjami na koncie bliskiej Ci osoby. Przesyłając dokumentację, prosimy o zakrycie wszelkich danych osobowych, których nie potrzebujemy do rozpatrzenia Twojego wniosku (na przykład: numer ubezpieczenia społecznego).

https://www.faceb...elp/1111566045566400 Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7160700 Napisano: 22.02.2024 22:45:07 w WC - rozmowy o wszystkim
zdolnabestia napisał(a):

Ja tu jestem od 2005 emotka

Nie jesteś SAMA... emotka

Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7160699 Napisano: 22.02.2024 22:42:17 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Przez lata na gg nie umiem pisać z przecinkami jak dziecko, co podstawówki nawet nie  skończyło, jakie to przykre.

Fakt, TO jest mega przykre. Wstydź się. Fuj, fuj! Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7160692 Napisano: 22.02.2024 22:39:29 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

I też przez smsy z tymi przecinkami. Nawet mi kiedyś stary w wyrzutem, że moje smsy są przez to mało czytelne hahahhah
Dlatego nie piszemy od siebie więcej smsów, co ja jestem wyrocznia przecinkowa, niech spada!
Do ross by się przydało iść po coś na promo jeszcze, ale pogoda jest fatalna i mam już ubłocone trzewiki.

To straszne, ech... emotka
No ze te ubłocone trzewiki, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7160438 Napisano: 21.02.2024 18:02:43 w SZUKAM....
Szukam odpowiedzi na podchwytliwie wredne, emocjonalne pytanie, ech... emotka

Gdyby trzeba było emocjonalnie zareagować i określić opisowo, jak wielka jest radość (czy coś tam innego), to określając stopień/poziom swojej euforii napisał(a)byś raczej, że dobra wiadomość wyzwoliła w Tobie:

a) sporooooo radości
b) spoooro radości
emotka emotka

Czy jest jakaś norma językowa, ortograficzna, która określa zasady zwielokrotniania literek? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

cb656

#7160225 Napisano: 20.02.2024 17:53:29 w PODZIĘKOWANIA
kumulacja
Konkursowicze! emotka Panowie... Panie... emotka Jeśli liczycie się z moim zdaniem emotka to właśnie składam doniesienie, że KUMULACJĘ bardzo cenię! emotka emotka emotka emotka "SOLIDNA FIRMA" z Forumowiczki, chętnie uchyla pomocy drzwiczki, gdy coś obieca czy deklaruje, to ZAWSZE słowa dotrzymuje, NIGDY swej marki nie popsuje! emotka emotka emotka I choćby przyszło tysiąc atletów (a każdy zjadłby tysiąc kotletów emotka ), to choćby nie wiem jak się starali, rzucali kłody pod zgrabne nogi emotka "młynem" ściągaliby do podłogi, lub gdyby skały magmą stały * Jej wola twardsza jest od stali! emotka emotka To tylko się umacnia z wiekiem, emotka bo jest po prostu ZACNYM CZŁOWIEKIEM! emotka emotka emotka emotka (* ortodoksyjnych zwolenników poprawnej pisowni lojalnie uprzedzam, że nie mam pewności, czy taka jest poprawna, dopuszczalna pisownia tego słowa, które mam na myśli i które pasuje mi tu do rymu  emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7160205 Napisano: 20.02.2024 16:49:31 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Z miłości do aktywności"

Są już WYNIKI na stronie: https://consumer....tails/topicId_90605/
emotka emotka
Gratulacje! Spodziewajcie się wiadomości na priv! Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7160197 Napisano: 20.02.2024 16:35:08 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Wygraj czytnik 18+

WYNIKI: https://www.faceb...osts/794602199360743 emotka emotka emotka emotka emotka

Prosimy o pobranie oraz wypełnienie załącznika nr 2 znajdującego się w regulaminie: https://woblink.com/s/konkurs-walentynkowy-woblink-inkbook i przesłanie go do nas na adres woblink@woblink.com

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656