Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#7164248 Napisano: 13.03.2024 16:52:17 w Smolar
Smolarze, Smolarze, wygrane z Tobą w parze! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7164191 Napisano: 13.03.2024 13:47:52 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas nie  podoba mi się, że w komentarzach do konkursów małpa (@) przyczepiona do nicka Usera nie generuje powiadomienia o przywołaniu, a na forum tak. emotka Mam dziwne wrażenie, że już kiedyś o tym pisałem, ale nie chce mi się teraz szukać. Nie da się tego ujednolicić?

możesz podać linka gdzie nie zadziałały powiadomienia? bo tak jak napisałeś już to robiliśmy emotka

https://www.e-kon...-wszedzie#komentarze
Nie miałem powiadomień o żadnym z tych komentarzy... emotka

a jesteś pewien że ktoś użył @?



Hm... emotka Przyznam, że to pytanie mnie zaskoczyło. Uważam, ze to Admin jest w stanie zweryfikować z zapisanych danych na serwerze, CZY User użył malpy (@) przy nicku, czy nie. Zakładam bowiem naiwnie, że skoro widzę swój nick, to ktoś UŻYŁ jednak dostępnego narzędzia przywołania, bo niby czemu nie miałby użyć?! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7163988 Napisano: 12.03.2024 16:19:08 w WC - rozmowy o wszystkim
radosna napisał(a):

Pytanie do znawców, bo nigdy nie popsuł mi się sprzęt RTV/AGD.
Mam protokół odbioru nagrody. I gdzie z nim idę w przypadku zepsucia się sprzętu?
Od razu do punktu naprawy i tam protokół będzie od razu honorowany?

emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

cb656

#7163987 Napisano: 12.03.2024 16:17:49 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

No i się skończyło, dostałam reprymendę od starego, że wszystkie szafki, lodówka (w tym zamrażalnik) pękają od jedzenia, a ja po nowe zakupy chodzę. Wiecie... on boomer, do tego mugol - nie rozumie, że każdy zakup przybliża do złotego garnca emotka
Koniec z tym, chyba się wezmę za jedzenie, najgorsze to, że przez te promo nie mam na nic ochoty.
A już na słodycze to aż mnie odrzuca emotka
Wiecie co... nie widział znowu zepsutego piekarnika, a tam skitrałam kindery z piniaty. No co emotka nie mam gdzie trzymać emotka
Ale wtedy już nic nie napiszę, bo tego nie przeżyję.

DRAMAT. Czysty, żywy dramat CZŁOWIEKA, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7163431 Napisano: 09.03.2024 14:36:02 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas nie  podoba mi się, że w komentarzach do konkursów małpa (@) przyczepiona do nicka Usera nie generuje powiadomienia o przywołaniu, a na forum tak. emotka Mam dziwne wrażenie, że już kiedyś o tym pisałem, ale nie chce mi się teraz szukać. Nie da się tego ujednolicić?

możesz podać linka gdzie nie zadziałały powiadomienia? bo tak jak napisałeś już to robiliśmy emotka

https://www.e-kon...-wszedzie#komentarze
Nie miałem powiadomień o żadnym z tych komentarzy... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7163369 Napisano: 08.03.2024 22:35:42 w Życzenia na święta i nie tylko
Drogie Panie, Dziewczyny, Kobiety i Babcie - jedyne, czego w życiu nigdy za wiele, to poczucie humoru i TEGO WAM ŻYCZĘ! Bo kwiaty zwiędną, czekoladki pójdą w biodra, a tylko śmiech to zdrowie emotka emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#7163366 Napisano: 08.03.2024 22:29:52 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas nie  podoba mi się, że w komentarzach do konkursów małpa (@) przyczepiona do nicka Usera nie generuje powiadomienia o przywołaniu, a na forum tak. emotka Mam dziwne wrażenie, że już kiedyś o tym pisałem, ale nie chce mi się teraz szukać. Nie da się tego ujednolicić? Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7163160 Napisano: 07.03.2024 19:16:30 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

Zdecydowanie powinieneś "sprawić" sobie jakieś zwierzątko. Może byłbyś milszy, choć po teraźniejszym podejściu, obawiam się o tego zwierzaka, ale niejeden nie chciał, a później okazywało się, że "zakochany", także może i z Tobą by tak było...

Widzisz, tu różnimy się bardzo wyraźnie podejściem do tematu relacji człowieka ze zwierzęciem, ech.
JA BARDZO LUBIĘ ZWIERZĘTA! Czasem mam wrażenie, że zwierzęta bardziej, niż niektórych ludzi. emotka emotka
Lubię naszych braci mniejszych za ich NATURALNOŚĆ. Lubię za okazywaną czytelnie miłość, oddanie, przywiązanie, bezinteresowność. To są także moje wartości. Może dlatego potrafię zaczepić totalnie obcego psa czy kota, wygrzewającego się na schodkach prowadzących do sklepiku czy prowadzonego na smyczy na spacerek po osiedlu. Nie raz i nie dwa dawałem sobie mordę lizać psu, który WYCZUŁ, że jestem mu życzliwy w takim ciepłym kontakcie, mizianiu, głaskaniu, zabawie, ech...
Wielu sąsiadów/nieznajomych z osiedla jest zdumionych wręcz, że ich pies "za mną przepada".  Tak, jestem nieskromny, wiem emotka Ale czy z faktami można dyskutować?! Tak jest i już!
Jestem bardzo miłym człowiekiem praktycznie dla każdego. Na wstępie KAŻDY MA U MNIE SZANSE! Kiedy te szanse zaprzepaści, wchodzimy w etap konfliktu interesów. Bo pewnych zachowań nie zniosę i potrafię być niemiły. Oj, jak ja to  potrafię!!! emotka emotka
No i do brzegu, do brzegu, szybciutko!

Prowadzę takie życie, że posiadanie żywego stworzenia PO PROSTU NIE WCHODZI W GRĘ!
Bo nie zapewniłbym codziennej OBECNOŚCI w takim stopniu, w jakim zwierzątko potrzebuje.
Dlatego wolę być okazjonalnym kumplem dla różnych stworzeń, niż "posiadaczem" jakiegoś jednego konkretnego.
BO LUBIĘ ZWIERZĘTA!! I dobrze im życzę, mrau... emotka
A ta parchata kotka z mojej piwnicy to był dziki degenerat, który akceptował tylko i wyłącznie kobietę, która dawała jej jeść. Na wszystkich innych syczała i prychała. Trudno z kimś takim związać się emocjonalnie, ech... Wyświetl w wątku >>

cb656

#7163068 Napisano: 07.03.2024 13:51:35 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
0 0

cb656

#7163064 Napisano: 07.03.2024 13:37:54 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Czy w Sensodyne da się wygrać tekstem? czy tylko zdjęcia nagradzają ?

wysłałam zdjęcie - nie wygrałam...

emotka emotka emotka
Klasyka gatunku - na różnych forach pełno takich Odpowiadających, na pytanie o jakiś konkret muszą się udzielać w stylu "nie wiem, ale myślę że nie"

 ty się gościu chyba mocno w życiu nudzisz...

Ty się chyba mocno nie orientujesz, jakie są znaczenia prostych słów. emotka
Mandarynka oczekiwała potwierdzenia od tych, którzy WYGRALI TEKSTEM, ale oczywiście zawsze znajdzie się jakaś nanajka, która ma przymus napisania, że ona NIE WYGRAŁA ZDJĘCIEM! Totalnie nie na temat. Choć właściwie jest to straszliwie żałosne, no ale mnie przy tym jeszcze śmieszy.  emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7163061 Napisano: 07.03.2024 13:21:05 w Popraw sobie humor...
MamaKinga napisał(a):

Wow, wygrałam box Haribo, ale sztuczna inteligencja się nie popisał z obrazkiem haha  emotka

Język polski jest piękny, a zarazem trudny, zwłaszcza dla AI emotka emotka emotka emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#7163054 Napisano: 07.03.2024 12:39:33 w Wkurza mnie...


Wkurza mnie urzędniczy bełkot, który nic nie mówi tak naprawdę! emotka
Jakby nie można było napisać zgodnie z prawdą, otwarcie, jawnym tekstem:

"W związku z informacją otrzymaną od osób dokarmiających piwnicznego sierściucha, starą, wyliniałą, parchatą, przygłuchą i schorowaną kotkę, że przestała się pojawiać w porach karmienia, zachodzi podejrzenie, że dokonała swego żywota w jednej z piwnic. Prosimy Lokatorów o sprawdzenie swoich boksów, czy nie zalega tam truchło owego zwierzęcia."

Tak by było po prostu uczciwiej i jednoznacznie. A nie jakieś pitu-pitu, okrężną drogą przez ogródek! emotka
P.S. Fakt, rozkładające się zwłoki kota to z pewnością jest "zbędny przedmiot" w piwnicy. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7163045 Napisano: 07.03.2024 12:12:48 w Popraw sobie humor...
nanajka81 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Czy w Sensodyne da się wygrać tekstem? czy tylko zdjęcia nagradzają ?

wysłałam zdjęcie - nie wygrałam...

emotka emotka emotka
Klasyka gatunku - na różnych forach pełno takich Odpowiadających, na pytanie o jakiś konkret muszą się udzielać w stylu "nie wiem, ale myślę że nie". Wyświetl w wątku >>
0 1 nanajka81

cb656

cb656

#7162903 Napisano: 06.03.2024 15:14:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LuckyLuke napisał(a):

cb656 napisał(a):

LuckyLuke napisał(a):

Drodzy jakiś czas temu mój znajomy wygrał nagrodę o wartości ok 2300 zł, musiał wypełnić formularz i podać swój pesel i numer dowodu, podał tylko pesel i dostał nagrodę. Dzisiaj pani z konkursu zadzwoniła do niego żeby podał również numer dowodu powołując się na artykuły prawne, z tego co mi wiadomo nawet do celów podatkowych potrzebny jest tylko pesel ale pani obstaje przy swoim że niezbędny jest numer dowodu. Pomóżcie proszę.

Jakiej pomocy oczekujesz, bo nie rozumiem?
Nagrodę otrzymał? Otrzymał!
Domagają się dodatkowych danych? No i co z tego???
Ja bym te żądania olał.
No bo co, odbiorą mu nagrodę siłą, czy co???
Ludzie, litości... Niech podają podstawy prawne takich żądań. A jak nie, to na drzewo!

Tak nagrodę otrzymał ale podstawy prawne też podała, ustawa o grach hazardowych, w ewidencji podobno powinni podać imię, nazwisko, numer i serie dokumentu tożsamości i pesel. Zastanawiam się poprostu co mu podpowiedzieć i czy może mieć jakieś nieprzyjemności z tego tytułu, z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Ujmę to najprościej, jak umiem.
Ja bym te żądania po prostu olał.
Wysłali, on odebrał, po co drążyć temat.
Miałem kiedyś podobny przypadek - po otrzymaniu nagrody poprosili o dodatkowe dane. Zignorowałem. Minęło kilka lat, konsekwencji nie ma. Wyświetl w wątku >>

cb656

#7162896 Napisano: 06.03.2024 14:59:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LuckyLuke napisał(a):

Drodzy jakiś czas temu mój znajomy wygrał nagrodę o wartości ok 2300 zł, musiał wypełnić formularz i podać swój pesel i numer dowodu, podał tylko pesel i dostał nagrodę. Dzisiaj pani z konkursu zadzwoniła do niego żeby podał również numer dowodu powołując się na artykuły prawne, z tego co mi wiadomo nawet do celów podatkowych potrzebny jest tylko pesel ale pani obstaje przy swoim że niezbędny jest numer dowodu. Pomóżcie proszę.

Jakiej pomocy oczekujesz, bo nie rozumiem?
Nagrodę otrzymał? Otrzymał!
Domagają się dodatkowych danych? No i co z tego???
Ja bym te żądania olał.
No bo co, odbiorą mu nagrodę siłą, czy co???
Ludzie, litości... Niech podają podstawy prawne takich żądań. A jak nie, to na drzewo! Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7162873 Napisano: 06.03.2024 12:54:22 w WC - rozmowy o wszystkim
Rybcia0707 napisał(a):



Prawie jak koniec świata : P

Szok, niedowierzanie, panika! Normalnie panie, żyć się nie da...

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7162872 Napisano: 06.03.2024 12:51:05 w Dziś cieszę się z.....
Rybcia0707 napisał(a):

Prawie jak koniec świata : P

Dziś dopiero przeczytałem tego newsa i ucieszyłem się... emotka
Mój powód do radości bierze się z uświadomienia sobie takiego oto faktu, że choć uważałem się za uzależnionego od internetu emotka to przeżyłem cały ten dzień totalnie nieświadomy faktu zaistnienia jakiejś awarii! emotka emotka Czyli chyba nie jest ze mną aż tak źle, jak mnie się wydawało, ech... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7162498 Napisano: 04.03.2024 14:46:57 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

(...) ten paragon na który to kupię może być wart miliony...

"Mówią o mnie, że jestem ZERO, a więc widać jestem ceniony.
Wszak jednostka to nic, dopiero ZERA - zmienią ją wam w miliony.
Zaświadczy paru sztywnych iż (hi, hi emotka ) z mego powodu ich absencja
Ja szara gęś - gę, gę, ja szara mysz - pi, pi... Ja szara eminencja!"
emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7162261 Napisano: 02.03.2024 20:03:49 w skojarzenia
DONOSZĘ (listy) - - - > LASKOWIK (swojego czasu, ech) Wyświetl w wątku >>
0 0