Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#7161887 Napisano: 29.02.2024 18:23:55 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

Chciałbym, by na forum w kąciku z opisem Usera pojawiała się informacja o PŁCI. Symbolicznie. Standardowo używane są graficzne symbole, na tyle jednoznacznie opisujące, że myślę, iż to wystarczy. A dlaczego? By uniknąć nieporozumień! emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7161881 Napisano: 29.02.2024 17:52:53 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Teraz się dopiero wkurzyłam! Platforma trnd weszła na nowe poziomy abstrakcji. emotka
Do testu kremów - uwaga, poszukują...
"Do tego projektu poszukujemy profili, które mają powyżej 10 000 followersów na Instagramie."

10 tys to nie jest do zdobycia dla przeciętych użytkowników. Chyba, że kupią wstyd. emotka

Podzielam to oburzenie. emotka Wstyd i poruta. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7161880 Napisano: 29.02.2024 17:49:03 w WC - rozmowy o wszystkim
kalmia86 napisał(a):

Z kim się jutro widzę na koncercie DM w Łodzi? Jaram się jak pochodnia emotka

A ja się temu nie dziwię, wiem dobrze, co będzie dalej lalala... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7161874 Napisano: 29.02.2024 17:28:33 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs fotograficzny "Pokaż kota, wygraj voucher"

WYNIKI: Serdecznie dziękujemy Wam za wspólną zabawę, a Laureatom przesyłamy ogromne gratulacje wygranej! Zwycięzców prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej w celu odbioru nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7161618 Napisano: 28.02.2024 14:22:58 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
emotka emotka emotka
Ta wszechobecna chora cenzura poprawności politycznej nas kiedyś zabije, ech...
Jest top (https://www.e-kon...mory-i-inne- cenzuray


...ale niestety, nie można wkleić linku do niego, bo w adresie podmieniane jest słowo krytyczne emotka emotka emotka
i wychodzi takli dziwoląg, który generuje komunikat błędu emotka   https://www.e-kon...y-i-inne-%20cenzuray Wyświetl w wątku >>

cb656

#7161616 Napisano: 28.02.2024 14:16:02 w Dziś cieszę się z.....
rainbowdash napisał(a):

Czy można się oficjalnie dowiedzieć, kto tu z kim kręci??

Podobno Żwirek kreci z Muchomorkiem, ech... emotka emotka

A tak w ogóle, to idzie wiosna, pora aktywować top: https://www.e-kon...omanse-amory-i-inne-p.i.e.r.d.o.l.y
Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7161613 Napisano: 28.02.2024 14:09:41 w WC - rozmowy o wszystkim
Jak "o wszystkim", to konsekwentnie, ech... emotka

Co sądzicie o tak zwanym parytecie? Czy jest jakieś uzasadnienie, by stwarzać przymus stosowania proporcji podziałów (jakichkolwiek) pomiędzy płcie, wyznania, przekonania polityczne i takie tam wszelkie inne, HĘ?! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7161612 Napisano: 28.02.2024 14:05:56 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

kumulacja napisał(a):

cb656 napisał(a):

STRASZLIWIE MNIE WKURZA, że nie wygrałem Toyota Yaris od Milki... emotka

Dopadła Cię wiosenna głupawka (...) Samochody zostaw nam, zdolnym kobietom emotka

W ogóle zostawmy te parytety. Apeluję żeby wszystko zostawić (nam), zdolnym kobietom. 😆

emotka emotka emotka emotka
Yasssne... Zaraz, jak się wkurzę, to zgłoszę ten wpis Adminom, jako "niezgodny z tematem topu", bo bardziej kwalifikuje się do wątku POPRAW SOBIE HUMOR, względnie: NASZE KOBIECE FANTAZJE ech... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7161450 Napisano: 27.02.2024 15:58:54 w Smolar
atyde25 napisał(a):

Przestańcie, bo to się robi wątek: "nie posłodzisz, nie  pojedziesz"!
Jeden ma dobre doświadczenia z agencją, inny nie. Nie są ani najgorsi, ani najlepsi.

NIEPRAWDA!!!! SĄ NAJLEPSI!!! KOCHAM ICH!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7161274 Napisano: 26.02.2024 17:29:51 w WC - rozmowy o wszystkim
bezaczek7 napisał(a):


Nie ma jednak mojego przyzwolenia na takie zachowanie. Choć myślę, że do innych forumowiczów też się naprodukował. Generalnie tyle razy złamał regulamin w mdw, że się dziwię, że samych karniaków nie starcza, by po prostu zablokować tej osobie konto.

Wiesz... Ja to generalnie stoję od zawsze na stanowisku, że trolla trzeba zagłodzić brakiem zainteresowania.Czyli ignorować, ignorować i jeszcze raz ignorować. Udawać, że tego guana się nie widzi. I tyle. Poza tym stosować wojnę podjazdową, czyli prywatnie blokować delikwenta, a publiczne SZKODLIWE, GŁUPIE, WREDNE wpisy zgłaszać i naciskać na Administrację, ale kanałami prywatnymi. Nie publicznie, bo to nakręca jego miłość własną. RETY...Czy tylko ja jestem tu tak stary, by to rozumiał??! emotka emotka emotka
To straszne!!! Jakiż ja jestem stary! NIGDY CI NIE WYBACZĘ, ŻE MI TO UŚWIADOMIŁEŚ, CHLIP! emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7161267 Napisano: 26.02.2024 17:10:09 w skojarzenia
zaufanie -->> (KOZETKA) uff, uff, nieee!!  emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#7161262 Napisano: 26.02.2024 16:50:02 w Wkurza mnie...
STRASZLIWIE MNIE WKURZA, że nie wygrałem Toyota Yaris od Milki emotka emotka emotka emotka
Już nawet nie o to chodzi, że sobie nie pojeżdżę (nie dostanę prawa jazdy z powodów zdrowotnych, ech, chlip emotka ), ale że nie dali mi szansy sprzedania autka choćby za pół ceny! Co za straszna niewdzięczność! Rzyg, rzyg! Pies ogrodnika z tego Organizatora, ech... Sam nie skorzysta, to i mnie nie da... Buuu...
Ale generalnie to jednak dominuje wkurz-wkurz emotka emotka a nie buu-buu... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7161258 Napisano: 26.02.2024 16:38:29 w WC - rozmowy o wszystkim
kuleczkar napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

Kochani, w temacie pluszaków - i innych rzeczy wyrzucanych do pojemników ...niby PCK (...) Warto te nowe rzeczy ofiarować do żłobków, domów dziecka, punktów pomocy bo faktycznie społeczeństwo ubożeje...

Mam poczucie, że te wszystkie punkty o których piszesz już są przesycone pluszakami i takimi pierdołami i mają zupełnie inne potrzeby niż kurzołapy. ...

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jezdem, ech... emotka
Ale co sądzicie o oddawaniu takich maskotek jako gryzaczków do... SCHRONISK DLA ZWIERZĄT?  emotka Całkiem niedawno oddałem torbę przechodzonych ręczników, które jeszcze śmiało mogą posłużyć jako szmatki do wyściełania legowisk czy choćby w charakterze opatrunkowym dla operowanych zwierząt. Może nie to, że całowali po rękach, ale wdzięczność była widoczna w błyszczących oczach. To przecież non-profit, proszą się o każdy grosz z budżetu, od sponsorów. Zestresowane zwierzaczki TEŻ LUBIĄ PRZYTULANKI!!
Wyświetl w wątku >>

cb656

#7161254 Napisano: 26.02.2024 16:24:25 w WC - rozmowy o wszystkim
bezaczek7 napisał(a):


Do innego wątku, jak kiblowy, się ten temat nie nadaje. Wnoszę oficjalnie o zbanowanie użytkownika. Psuje atmosferę na forum i ubliża innym, nic konstruktywnego nie wnosi i wywyższa się, jakby nie wiem kim był. Pożegnajmy go minutą ciszy i niech idzie wylewać swe żale gdzie indziej.

Edytuję post, bo admini nie zaglądają w każdy wątek, podejrzewam, więc pionas ziolko zdolnabestia prosimy o interwencję. Ewentualnie napiszę wieczorem priv.


Mam odczucia ambiwalentne po przeczytaniu tego posta. Bo choć rozumiem frustrację Autora, to jestem rozdarty pomiędzy chęcią dowalenia szkodnikowi, a poczuciem, że Regulamin forum jest niedoskonały. Niedoskonały, gdyż dotyczy FORUM, a nie wiadomość PW. Zgodnie bowiem z zapisami Regulaminu, można takiemu szkodnikowi jedynie naskoczyć i tyle. emotka Natomiast Skarżący się już może być pociągnięty za odpowiedzialność chyba emotka Chodzi mi konkretnie o zasady dotyczące naruszania prywatności innych. emotka emotka

Korzystając z Forum Usługobiorca zobowiązany jest do przestrzegania zasad wzajemnego szacunku i dobrego wychowania.  Usługodawca może wypowiedzieć umowę o świadczenie usługi drogą elektroniczną o charakterze ciągłym (np. prowadzenie Konta), w przypadku, gdy Usługobiorca narusza Regulamin, w szczególności, gdy dostarcza (na forum) treści o charakterze bezprawnym po bezskutecznym wcześniejszym wezwaniu do zaprzestania naruszeń z wyznaczeniem odpowiedniego terminu. Umowa w takim wypadku wygasa po upływie 7 dni od dnia złożenia oświadczenia woli o jej wypowiedzeniu (okres wypowiedzenia).  

Stale mam w pamięci słowa Admina, które (cytuję z pamięci) oddawały taką oto myśl:
"nie interesuje nas, co do siebie piszecie prywatnie..." (LEPSON)

Sorry, taki lajf. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7161074 Napisano: 25.02.2024 20:10:52 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

cb656 wyniki wyszukiwania konkursów są cache'owane (jak większość rzeczy), w tym przypadku dla wyszukiwania konkursów dla konkretnego użytkownika był źle zaimplementowany system do generowania tokenu pod którym znajdowałby się cache (nie brało pod uwagę parametru userId stąd w cache'u trzymało informacje o ostatniej osobie dla której były wyszukiwane konkursy) - właśnie naniosłem poprawkę

Aha, czyli to efekt podobny do tego, jaki mamy w systemie komentarzy do konkursów, gdzie po wysłaniu komentarza i po przejściu do zakładki dajmy na to ZGŁOŚ BŁĄD, nadal jest widoczny wpisany przed chwila tekst (nie znika, nie czyści się to pole), jakby to była jakaś treść pływająca sobie stale w chmurze, bo ostatnio wprowadzona? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7161067 Napisano: 25.02.2024 19:29:51 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas wyszukiwarka chyba w pewnym obszarze sfiksowała. Gdzieś musi być błąd, bo chciałem sprawdzić nadesłane przez siebie konkursy i kliknąłem w link w swoim profilu, ten konkretnie:

a otworzyła mi się strona z wynikami dotyczącymi innego użytkownika: https://www.e-kon...o/wyniki?user=130585
Jak widać, jest to ASIAM (ID użytkownika=17), a nie CB656 (ID=13585). emotka


EDIT: Zrobiłem drugą próbę i było już normalnie, czyli widziałem swoje wyniki.

Przy okazji przypominam starą historię sprzed lat, kiedy zgłaszaliśmy do Admina sygnały o tym, że po którejś próbie zalogowania na swoje konto, nagle Użytkownik widział dane kogoś innego, a nie swoje. To nie były sytuacje jednostkowe, choć trudno mówić o jakiejś epidemii masowej, jednakże skala zjawiska była niepokojąca.
Ja te dwie historie łączę ze sobą, ale może nie mam racji. Coś złego dzieje się w tym skomplikowanym systemie. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7160935 Napisano: 24.02.2024 13:15:51 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Ale dziś wygram w lotto, żarcik hahahahh

Nie pij tyle. Bo żartujesz nieśmiesznie. Wszyscy wiedzą, ze to ja wygrałem w Lotto. No, konkretnie w szybkie 600, ale za to całe 4 zeta! emotka
Wkurza mnie, że nie główną... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7160793 Napisano: 23.02.2024 14:11:36 w WC - rozmowy o wszystkim
flinta_13 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Ja na forum jestem 11 lat. A pamiętacie swoją pierwszą nagrodę? Ja pamiętam. To był tukan-pluszak z... uwaga (to jest najlepsze) Katolickiego Radia Podlasie 😆 napisałam wierszyk, w podstawówce. Moja mama słuchała tego radia i ogłosili konkurs dla dzieci. Pamiętam, że wysłaliśmy do nich pocztą tradycyjną obrazek z wierszykiem (nie złamałam regulaminu, wtedy tak się wysyłało) emotka

A moja przygoda z konkursami zaczęła się już w 4 klasie podstawówki gdy zobaczyłam na etykiecie Kujawskiego patelnie do wygrania - zbierałam etykiety, potem z mamą odesłałam na poczcie wraz z formularzem z Gazety Klaudia. Patelnie mam do tej pory, mam do niej sentyment, jest nie do zdarcia

Pierwsza ZAPAMIĘTANA nagroda konkursowa to czasy podstawówki, ech. Czasopismo (miesięcznik, ech), które jako młody człowieczek prenumerowałem (czytaj: było odkładane do tak zwanej teczki w kiosku Ruchu w głębokim peerelu w latach siedemdziesiatych emotka ) organizowało zabawy konkursowe, a jakże! No i cykl wydawniczy sprawiał, że na rozwiązanie konkursu czekało się TRZY MIESIĄCE! emotka Nie do pomyślenia dziś, choć wtedy była to norma. Rozwiązanie zadania wysyłało się na kartce pocztowej, a potwierdzeniem uprawnień do wzięcia udziału był kupon konkursowy, drukowany w czasopiśmie. Konkretnie narożnik strony z wydrukowanym numerem i data, ech. Naklejało się to-to na kartkę pocztową. Według dzisiejszych ekonkowych standardów byłby to konkurs PROMOCYJNY, bo jednak trzeba było egzemplarz kupić, ech... emotka No i wygrałem! emotka Końkretnie samochodzik. Taki wojskowy, w kolorze khaki, z reflektorem na pace. Miał w środku układ żyroskopowy, dzięki temu jak się autko "rozpędziło", to potem "jechało samo" przez cały przedpokój, a jak były otwarte drzwi do kuchni, to nawet dalej! emotka

P.S. Tak, mam świadomość, że właśnie odkryłem tym wpisem, jak bardzo jestem stary hihihi i wiecie co? Cieszem siem nawet emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7160787 Napisano: 23.02.2024 13:42:21 w Dziś cieszę się z.....
radziosny napisał(a):

Wkurza mnie, że inni cieszą się, że mają powód do wkurzenia, gdy powinni się cieszyć, że nie muszą się wkurzać emotka

Podobuje się mene Twoje podejście do tematu, wiesz? emotka
A jeszcze bardziej by się mene podobało, gdybyś wyłapał w tym wszystkim żarcik, ech... Prymitywny być może, ale zawsze jednak żarcik, ech... emotka
P.S. Cieszę się, że nie mam takich egzystencjalnych problemów, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7160778 Napisano: 23.02.2024 13:15:56 w Dziś cieszę się z.....
MMMMRRAUUU... emotka emotka emotka
Jakże mnie cieszy życzliwa pomoc Forumowiczki! Zupełnie bezinteresownie, za darmo, podsunęła mi pomysła do wkurzania się! emotka emotka emotka Ludzie tutaj są tacy kochani, ech... emotka Wyświetl w wątku >>