Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika cb656

cb656

#7158895 Napisano: 12.02.2024 23:53:27 w teraz (tylko info, bez pytań i dyskusji !)
https://opetanicz...rs-walentynkowy.html
Aby zdobyć książkę należy:
- polubić post z książką
- punktualnie o godz. 20:00
na adres [email protected] wysłać tytuł i autora.
Pierwsza osoba wygrywa.
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7158582 Napisano: 10.02.2024 18:53:28 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Nie przepadam za słodyczami, wafli typu Grzeski nie cierpię. Ale te sztabki tak kuszą...
A dalej sobie tłumaczę: nic dwa razy się nie zdarza. A szafki puchną w szwach...

WQRZA MNIE TO NIEZMIERNIE!!!!! emotka Jak można, "nie przepadać za słodyczami" helou???! Wyświetl w wątku >>

cb656

#7158578 Napisano: 10.02.2024 18:45:19 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Mnie by wkurzyło, gdybym była osobą rezerwową do jakiejś wypasionej nagrody i zostałabym o tym fakcie na dodatek poinformowana mailowo czy SMS. Na zasadzie: jeśli ktoś tam nie odeśle paragonu, czy swoich danych, to ma Pani szansę wygrać. To niehumanitarne takie dręczenie człowieka! Co innego dostać już tylko oficjalne info: "tak, przyznajemy Pani nagrodę w związku z tym, że inny Uczestnik nie spełnił warunków".

POPIERAM!! emotka emotka emotka emotka Też by to mnie dobiło... Wyświetl w wątku >>

cb656

#7158566 Napisano: 10.02.2024 17:52:10 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs fotograficzny z narzędziami AEG (etapy miesięczne)

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki finału konkursu 𝗭𝗱𝗷𝗲̨𝗰𝗶𝗲 𝗥𝗼𝗸𝘂 𝟮𝟬𝟮𝟯!
Dziękujemy Wam za ogromne zaangażowanie przy głosowaniu i zaciekłą walkę aż do samego końca. Z blisko 250 zdjęć zgłoszonych przez cały rok do konkursu wybraliście tylko jedno, to najlepsze! Laureatem całorocznego konkursu 𝗭𝗱𝗷𝗲̨𝗰𝗶𝗲 𝗥𝗼𝗸𝘂 𝟮𝟬𝟮𝟯 zostaje...

(KLIK) Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7157635 Napisano: 06.02.2024 17:01:34 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
...no a mnie się nie podoba, że na jednym z przejść dla pieszych na osiedlu uszkodzona jest AI sterowania sygnalizacją świetlną, co skutkuje tym, że gdy na wszystkich innych przejściach po godzinie 23 sygnalizacja przechodzi w tryb nocny, czyli pulsujące pomarańczowe światło dla jadących, to w tym jednym, jedynym miejscu nadal rządzi tryb dzienny, to znaczy, że trzeba nacisnąć przycisk, by zapaliło się zielone światło dla pieszych. I to w sytuacji, kiedy o tej porze ruch zamiera! emotka emotka emotka
Taki mam problem, ot co! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7157394 Napisano: 05.02.2024 23:49:10 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Raz miałam rezerwę w kiełbasie i niby to tylko chyba 500 czy 1000 zeta, ale boli do dziś. Rozumiem to...


Rezerwa zawsze rodzi nadzieję, a ta ma kolor zielony. emotka Rozumiem zatem ten ból po kiełbasie... emotka

W TEMACIE: wkurza mnie, że kończy mi się mięta spod płota w ogródku na wsi, którą zawsze dodawałem dla smaku do zielonej herbaty... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7156904 Napisano: 03.02.2024 15:55:05 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

Nie podoba mi się, że nie zadziałał właściwie skrypt odpowiedzialny za przepisywanie komentarza z wynikami do właściwego tematu na forum. emotka Smutno mi z tego powodu, chlip... emotka
Skoro konkurs był w kategorii FACEBOOK i jest oddzielny top tylko na wyniki konkursów ogłaszanych na tej platformie, to dlaczego komentarz został przeniesiony do topu ogólnego z wynikami? emotka emotka emotka emotka
Konkurs:
https://www.e-kon...lenie-strefy-relaksu
Wyniki na forum:
https://www.e-kon...?strona=144#p7156693

Konkurs w kategorii Konkursy Social Media nie jest konkursem tylko na facebooku stąd skrypt wyniki dodaje takie odpowiedzi w wątku głównym...

Uważam, ze to błąd.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7156740 Napisano: 02.02.2024 20:16:37 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Marcin199 napisał(a):

to widzę, że ludzie mają różne zarzuty. Czytam te posty, no i faktycznie, nie tylko mnie coś tu nie gra...

Bo ja wiem, czy zaraz tam "zarzuty"? emotka Zgłaszanie usterek, nieprawidłowości, wniosków, propozycji zmian, ulepszeń...
Poczytaj sobie od początku choćby kilka stron, zorientujesz się, jaka jest rola tego wątku.
P.S. Porównaj z jeszcze jednym, bardzo podobnym: https://www.e-kon...mogloby-byc#p1848159
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7156701 Napisano: 02.02.2024 18:00:47 w Opisy z paragonów
gosiak351 napisał(a):

szczerze to mi ręce opadają, organizują te konkursy w konkretnym markecie, a market opisuje tak, żeby nic nie wygrać

Szczerze? Market to ma głęboko gdzieś jakieś konkursy, opisuje produkty tak, jak o tym zadecyduje pracownik wprowadzający nowe pozycje do systemu. A jak pracowników kilku, jeden zrobi to na swój sposób, a drugi na inny sposób, też swój emotka
Czytniki w kasach zorientowane są na kod kreskowy, w systemie im się wszystko zgadza, a czy ciastko się nazywa na paragonie "MILKA" czy "PIEGUSKI" czy "CIASTKA CZEK." to już naprawdę marketowi obojętnie.
Ja tam bym nie liczył, że skargi jakiegoś grona konkursowych nawiedzonych sprawią, że nagle ktoś zada sobie dodatkową, żmudną pracę poprawiania opisów. Jak znam życie i ludzkie lenistwo, czy jak kto woli - wygodnictwo. Sorry, taki lajf. emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7156699 Napisano: 02.02.2024 17:41:39 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Nie podoba mi się, że nie zadziałał właściwie skrypt odpowiedzialny za przepisywanie komentarza z wynikami do właściwego tematu na forum. emotka Smutno mi z tego powodu, chlip... emotka
Skoro konkurs był w kategorii FACEBOOK i jest oddzielny top tylko na wyniki konkursów ogłaszanych na tej platformie, to dlaczego komentarz został przeniesiony do topu ogólnego z wynikami? emotka emotka emotka emotka
Konkurs:
https://www.e-kon...lenie-strefy-relaksu
Wyniki na forum:
https://www.e-kon...?strona=144#p7156693 Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7156693 Napisano: 02.02.2024 17:31:13 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Oświetlenie strefy relaksu"

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia konkursowe! Zdecydowaliśmy się nagrodzić Panią *****. Prosimy o wiadomość prywatną emotka emotka


WYNIKI: https://www.faceb..._id=1540017006838302 Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7156172 Napisano: 31.01.2024 19:00:16 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Nie podoba mi się, że:
  •  a) system nie rozpoznał linka do dodawanego konkursu o pozwolił zgłosić konkurs do bazy
  • b) że dostałem od Admina powiadomienie o odrzuceniu zgłoszenia, bo już taki jest w bazie
  • c) że mimo, iż konkurs dodany był dzisiaj (taki widnieje opis: o godzinie 18:27:34) to nadal nie jest widoczny o godzinie 18:55 na tej stronie https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane
Krotko mówiąc nie podobają mi się opóźnienia w odświeżaniu bazy. emotka
To odkrycie dzisiejsze tłumaczy wreszcie, dlaczego o wielu konkursach dowiaduję się po czasie, MIMO IŻ ZAWSZE PRZED PÓŁNOCĄ zaglądam na tę stronę!! https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane (mam ją ustawioną jako startową, więc każdy start przeglądarki zaczyna się czytaniem, co przybyło w bazie)
Cieszy mnie, że odkryłem przyczynę, bo już się zastanawiałem, czy mam Alzheimera, czy co innego, że przegapiam tyyle konkursów! emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7156121 Napisano: 31.01.2024 15:29:49 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Wygraj "Ręce Boga" Macieja Torebko

WYNIKI: KLIK Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7155940 Napisano: 30.01.2024 15:52:20 w Smolar
visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):

Och, Smolar!!! emotka emotka emotka emotka MÓJ CI ON, MÓJ!! emotka emotka

Nie sądziłem, żeś taki otwarty. Ty- on, Smolar- on i takie wyznania...emotka

Ech, najwidoczniej dotąd jeszcze nie zostałeś trafiony tym z nieba gromem prawdziwego uczucia, dla którego nie istnieją żadne bariery fałszywej skromności czy wstydu, ech... emotka emotka Żałuj, głęboko żałuj! Wyświetl w wątku >>

cb656

#7155863 Napisano: 30.01.2024 12:03:41 w Smolar
Och, Smolar!!! emotka emotka emotka emotka MÓJ CI ON, MÓJ!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7155420 Napisano: 27.01.2024 20:54:12 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Majkii napisał(a):

A mnie wkurza ta osoba która chwali się wygranymi z Monstera i wygrywa po 10 dziennie...

A wierzysz w ogóle w te jego hurtowe wygrane? Bo ja na przykład nie. On to pisze, bo mu się ewidentnie nudzi w życiu i lubi drażnić ludzi. Taki typ.

BRAWO KAŚ! Tak trzymaj! emotka Wnikliwe, analityczne wejrzenie na świat, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7155400 Napisano: 27.01.2024 17:43:36 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

wkurza mnie to, że marnujesz swój czas na pisanie takich wypowiedzi...

Ojejku, przerażasz mnie niewiasto! emotka emotka
Dobzie, dobzie już, ruki pa szwam!!!
Już siadam do pisania konkursowego, aha... Ech... emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7155398 Napisano: 27.01.2024 17:34:30 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie niezmiennie, uporczywie wręcz... emotka emotka
Brak istotnych powodów do wkurzania się, ech...
No bo niby na CO mam się wkurzać, hę?!
Że ludzie w swej masie są bezmyślnymi durniami?! Albo że jedna pani drugiej pani.... emotka emotka
Hm, to nie jest do przeskoczenia, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7155317 Napisano: 26.01.2024 21:50:00 w Wkurza mnie...
MamaKinga napisał(a):

cb656 napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

Dlaczego moje zgłoszenia do Podravki nie spodobały się?! ;/

A ktoś to jadł w rzeczywistości? I jakie były reakcje? Chwalili, czy poprosili, by już więcej nie robić? emotka

Zdjęcie robiłam chwilę przed zjedzeniem obiadu, który był z dodatkiem Vegety faktycznie emotka ogólnie to wzmacniało smak emotka

No ale my chyba mówimy o różnych aspektach tego samego tematu. Okej, już wiem, że to nie przepis będący fikcją literacką emotka
Przypomnę: pytałem o reakcje tych, którzy to jedli. Nie o wygląd na zdjęciu. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7155291 Napisano: 26.01.2024 19:05:51 w Wkurza mnie...
MamaKinga napisał(a):

Dlaczego moje zgłoszenia do Podravki nie spodobały się?! ;/

A ktoś to jadł w rzeczywistości? I jakie były reakcje? Chwalili, czy poprosili, by już więcej nie robić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0