Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika adamo86

adamo86

#6843434 Napisano: 09.02.2022 13:36:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Smolar wziął się ostro za losowania emotka
Dzienna w Cherrissimo! i głośnik z Pringles emotka Wyświetl w wątku >>

adamo86

#6843338 Napisano: 08.02.2022 20:47:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Czy z Ptasiego mleczka informowali juz za zgłoszenia z soboty?

Nikt się jeszcze nie chwalił. Ostatnio chyba w czwartek informowali za cały pierwszy tydzień. Wyświetl w wątku >>

adamo86

#6843309 Napisano: 08.02.2022 18:34:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Piniaty zawsze z dnia na dzień informują?Muszę się wstrzelić w odpowiedni moment jak będzie mało zgłoszeń 

Dobre zgłoszenie zawsze się wybroni emotka

Dobre tak emotka Wyświetl w wątku >>
1 daisygirl 0

adamo86

#6843267 Napisano: 08.02.2022 15:01:38 w Avanti
lolzek napisał(a):

adamo86 napisał(a):

lolzek napisał(a):

Lecą jeszcze maile?  emotka  Czy już kuniec? emotka

Podobno przed chwilą jeszcze szły.Ciekawe gdzie te wszystkie nasze 5k emotka

No właśnie, ustrzelił ktoś ładną sumkę? emotka  

Ze 2 czy 3 były, na 4 etapy  Wyświetl w wątku >>
1 lolzek 0

adamo86

#6843265 Napisano: 08.02.2022 14:58:22 w Avanti
lolzek napisał(a):

Lecą jeszcze maile?  emotka  Czy już kuniec? emotka

Podobno przed chwilą jeszcze szły.
Ciekawe gdzie te wszystkie nasze 5k emotka  same stówki Wyświetl w wątku >>
1 lolzek 0

adamo86

#6843259 Napisano: 08.02.2022 14:47:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Za który etap informuje Cheetos?

IV Wyświetl w wątku >>

adamo86

#6843231 Napisano: 08.02.2022 13:50:35 w Avanti
luko922 napisał(a):

O wow, wpadła stówka z Cheetosów w końcu, a już mówiłem sobie, że wysyłam ostatni raz, bo to nie ma sensu. emotka

Dotrzymałeś sobie słowa i serio nie puściłeś w V etapie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamo86

#6843208 Napisano: 08.02.2022 13:09:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katee14 napisał(a):

Mam pytanie o ptasie mleczko bo piszecie, że otrzymaliście walentynkowy box bez wcześniejszej informacji o wygranej. Ale w zgłoszeniu podaje się tylko email i zdjęcie paragonu bez adresu do wysyłki. O co dokładnie chodzi?

Pewnie chodzi o jakiegoś maila przypominającego o wypełnieniu formularza laureata emotka  przynajmniej ja tak to rozumiem, ale to niech zainteresowani się wypowiedzą Wyświetl w wątku >>
0 0

adamo86

#6843197 Napisano: 08.02.2022 12:48:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Piniaty zawsze z dnia na dzień informują?
Muszę się wstrzelić w odpowiedni moment jak będzie mało zgłoszeń  Wyświetl w wątku >>
0 0

adamo86

#6843128 Napisano: 07.02.2022 23:17:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Czy w konkursie typu Prince polo dajmy na to ktoś poda datę urodzenia nie swoją własną, ale taką wskazującą, ze uczestnik jest pelnoletni- np 21 lutego 2001 roku, a w rzeczywistości ma inna datę urodzenia, ale i tak jest pelnoletni, to organizator ma prawo odmówić wydania nagrody, nawet gdy paragon będzie ok? Pytam czysto hipotetycznie, ja tam odklikuje zawsze własną, rzeczywista datę urodzin, ale przyznam, że mnie to drażni, ze musze ta strzałka tyle razy odklikiwac. Chyba ze da sie tam ręcznie ta datę narodzin od razu wpisać?

Jak klikniesz na rok to możesz wybrać konkretny rok i potem tylko do miesiąca strzałkami  Wyświetl w wątku >>

adamo86

#6843109 Napisano: 07.02.2022 21:01:23 w Smolar
mandarynka16 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Word nie liczy "enterów" jako znaki a formularze zazwyczaj tak.Excel za to liczy tak jak formularze - a przynajmniej nigdy nie miałem problemu - nawet jak policzył mi równo 300 to wszystko się zgadzało, więc polecam Excela emotka

Word pokazuje ilość znaków ze spacjami i bez

Spacje dobrze liczy, z "enterami" ma problem. A formularze traktują je zwykle jako oddzielne znaki Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

adamo86

#6843105 Napisano: 07.02.2022 20:51:02 w Smolar
mietowa napisał(a):

violinromance napisał(a):

Ja się zastanawiam, jak działają niektóre formularze jesli chodzi o ilość znaków. Wrzucając teraz odpowiedź do Centrum word pokazywał ok 280 znaków, a na stronie nie chciało przejść (odpowiedź miała mieć max 300 znaków). Dodatkowo strona nie pokazuje ile znaków zczytała. Ktoś ogarnia jak to działa? To nie pierwszy taki przypadek swoją drogą emotka

Ot dobre pytanie. Mam swoje podejrzenia, tj., że formularz inaczej odczytuje liczbę znaków niż Word, więc wklejenie tekstu kończy się jak się kończy. Ciągle sobie obiecuję, że przepiszę tekst, zamiast go kopiować - żeby to sprawdzić, ale ostatecznie lenistwo wygrywaemotka  

Word nie liczy "enterów" jako znaki a formularze zazwyczaj tak.
Excel za to liczy tak jak formularze - a przynajmniej nigdy nie miałem problemu - nawet jak policzył mi równo 300 to wszystko się zgadzało, więc polecam Excela emotka Wyświetl w wątku >>

adamo86

#6843089 Napisano: 07.02.2022 19:46:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pingwinek i u mnie  emotka
Mail z 19:17 Wyświetl w wątku >>

adamo86

#6843051 Napisano: 07.02.2022 17:44:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elewandowska25 napisał(a):

Czy Kinder Pingui już wszyscy byli powiadomieni?

Ja jeszcze nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamo86

#6843027 Napisano: 07.02.2022 16:11:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Na kasie samoobsługowej wyskakuje komunikat czy chcesz brać udział w loterii i jak naciśniesz tak to się te numer sam drukuje na końcu paragonu.Inna sprawa,że zakup za minimum 99 zł i jest przypisany do numeru karty biedronki.Więc jak ktoś zbierze paragony nie będzie miał fizycznie przypisanej do numeru loteryjnego karty biedry.Ale czy to będą sprawdzać przy odbiorze trudno powiedzieć.Ale mnie rozśmieszyło,że maksymalnie 10 zakupów za minimum 99 zł dziennie ma jedną kartę.Nawet ja mistrz zakupów nie podołam 10 razy dziennie:P Takie trochę szansę na wygraną jak w lotto na mniejszą skalę.

Nie musi być 10 razy dziennie, wystarczy zrobić jedne zakupy na wielokrotność 99zł i dostaje się od razu kilka losów. Wyświetl w wątku >>
0 0

adamo86

#6843021 Napisano: 07.02.2022 16:06:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

adamo86 napisał(a):

faworek napisał(a):

Ale lipa z tą loterią Biedronki. Myślałam, że każdy los trzeba zarejestrować... a wygląda na to, że ten wydrukowany na paragonie już bierze udział i trzeba sprawdzać później, czy się wygrało. Wyobraźcie sobie ile ludzi, gdzieś walnie paragon z losem... Ciekawe czy kasjerzy drukują za każdym razem te losy, czy faktycznie trzeba pytać przy kasie, bo kasjerowi wyskakuje komunikat, czy chce się wziąć udział w loterii...

Trzeba potwierdzić chęć udziału w loterii, więc powinien jakiś komunikat kasjerowi wyskakiwać na kasie przed zakończeniem sprzedaży.Losy automatycznie się rejestrują na karcie więc nawet nie trzeba trzymać paragonu.Dzwonić zapewne będą przed publikacją listy wygranych, więc jak ktoś wygra to i tak dowie się wcześniej.
A jak ktoś nie odbierze to lepiej nie wiedzieć, że nagroda przepadła, więc chyba lepiej nawet nie sprawdzać tych losów...

a widzisz mi się ubzdurało, że trzeba okazać później ten paragon. Czyli nie trzeba tego trzymać później? 

Nie trzeba, trzeba tylko odebrać telefon Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0

adamo86

#6843015 Napisano: 07.02.2022 16:04:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

Ale lipa z tą loterią Biedronki. Myślałam, że każdy los trzeba zarejestrować... a wygląda na to, że ten wydrukowany na paragonie już bierze udział i trzeba sprawdzać później, czy się wygrało. Wyobraźcie sobie ile ludzi, gdzieś walnie paragon z losem... Ciekawe czy kasjerzy drukują za każdym razem te losy, czy faktycznie trzeba pytać przy kasie, bo kasjerowi wyskakuje komunikat, czy chce się wziąć udział w loterii...

Trzeba potwierdzić chęć udziału w loterii, więc powinien jakiś komunikat kasjerowi wyskakiwać na kasie przed zakończeniem sprzedaży.
Losy automatycznie się rejestrują na karcie więc nawet nie trzeba trzymać paragonu.
Dzwonić zapewne będą przed publikacją listy wygranych, więc jak ktoś wygra to i tak dowie się wcześniej.
A jak ktoś nie odbierze to lepiej nie wiedzieć, że nagroda przepadła, więc chyba lepiej nawet nie sprawdzać tych losów... Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0

adamo86

#6842970 Napisano: 07.02.2022 13:58:29 w Czy informują/ informowali?
witegz napisał(a):

A Lego Masters - losowanie dodatkowe ? Informowali? 

Nikt się chyba nie chwalił, a termin był do 3 lutego. Wyświetl w wątku >>
0 0

adamo86

adamo86

#6842870 Napisano: 06.02.2022 23:15:28 w Czy informują/ informowali?
nelunia napisał(a):

adamo86 napisał(a):

mstelmas11 napisał(a):

A KInder Pinue Imię dla Pingwinka z 2 etapu informowali?

Nikt się nie chwalił, mają czas do jutra

Czy informacja o laureatach w II etapie nie powinna być do dnia 02.02.2022 r.?

Nie, jakiś zły regulamin jest podpięty w bazie. Wg tego na stronie mają czas do jutra.  Wyświetl w wątku >>