Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agaga

agaga

#7117562 Napisano: 19.08.2023 06:18:30 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś się doczytał czy w regulaminie Avanti Rockstar jest coś na temat nagród na gospodarstwo domowe lub uczestnika? Nie mogę się doczytać, a zagrałabym jeszcze raz 😜 Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7117561 Napisano: 19.08.2023 06:16:30 w WC - rozmowy o wszystkim
delfinka101 napisał(a):

Z jakiego numer dzwoni Jacobs Biedronka? Mam 2 nieodebrane na konkursowym i się łudzę.

22 873 76 .. Wyświetl w wątku >>

agaga

#7117521 Napisano: 18.08.2023 20:49:14 w Wkurza mnie...
caramela napisał(a):

Yazpik napisał(a):

caramela napisał(a):

Wkurzam się, ale jednocześnie jest mi smutno, bo nie wiem jak wyleczyć złamane serce... dobija mnie mnie to wszystko

Pomyśl sobie, że to co najpiękniejsze jeszcze przed Tobą. Widocznie to nie był ten jedyny. A jeśli był, to jeszcze nic nie jest przesądzone, życie pisze czasami zaskakujące scenariusze emotka Skup się teraz na sobie i bądź dobra dla siebie. Jeszcze będzie pięknie emotka emotka

Dziękuję Ci za miłe słowa.

Z perspektywy czasu bycie singielką wspominam najlepiej. Ciesz się życiem 😉 Wyświetl w wątku >>

agaga

#7117000 Napisano: 17.08.2023 11:13:38 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali z Tołpa? Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7116398 Napisano: 14.08.2023 10:55:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Napiszę do nich, że regulamin jest ważny, ale dobre imię agencji również. Na tle innych organizatorów konkursów wypadają conajmniej blado… Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7116388 Napisano: 14.08.2023 10:15:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Od 4all

Odpowiadając na Pani list, całkowicie rozumiem Pani wzburzenie, my robimy co w naszej mocy, ale musimy działać zgodnie z zasadami zawartymi w regulaminie i zgodnie z literą prawa.W dniu przekazania Laureatom konkursu karnetów ich wartość była dokładnie taka sama jak ta ujęta w regulaminie konkursu, tym samym wypełniliśmy zobowiązanie wynikające z zasad konkursu. Nikt nie wiedział o odwołaniu festiwalu, w mediach społecznościowych Organizatora Fest Festiwalu pojawiały się zdjęcia i opisy z budowy miasteczka festiwalowego, poszczególnych scen. Wszystko wyglądało idealnie. Decyzja oraz informacja o odwołaniu a potem o ogłoszeniu upadłości była dla wszystkich bardzo dużym zaskoczeniem. Zgodnie z regulaminem konkursu Organizator Konkursu nie ponosi odpowiedzialności na organizację Fest Festiwalu oraz karnety stanowiące nagrodę nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny. Mimo to, prowadzimy długie, trudne rozmowy z Organizatorem Fest Festiwalu, aby umożliwić zwrot lub wymianę karnetów wręczonych przez nas Laureatom konkursu. Dobrą informacją jest zmiana upadłości w proces restrukturyzacyjny firmy Fest Festival (informacje o zmianie są dostępne na stronie https://festfestival.pl/). I tak jak informowaliśmy w oświadczeniu gdy tylko uzyskamy stosowne informacje prześlemy je wszystkim Laureatom.Przepraszamy za to niespodziewanie smutne zakończenie konkursu, robimy co w naszej mocy, aby mimo wszystko cała sytuacja zakończyła się pozytywnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7115900 Napisano: 11.08.2023 08:32:41 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
byekitty napisał(a):

agaga napisał(a):

byekitty napisał(a):

Co jedzie glsem z Komorniki/Głuchowo?

Też bym chciała wiedzieć…

100 C4 albedo?

Pewnie tak! Dzięki! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7115893 Napisano: 11.08.2023 08:13:43 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
byekitty napisał(a):

Co jedzie glsem z Komorniki/Głuchowo?

Też bym chciała wiedzieć… Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7115853 Napisano: 10.08.2023 21:26:49 w Pomocy!!!!
Chcę zagrać w loterii Tymbark, najeżdżam na kapsle i…. Nic się nie dzieje… czekam nieruchomo, aż załapie ale niestety nic a nic się nie dzieje… ktoś może zna przyczynę? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7115787 Napisano: 10.08.2023 15:42:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
amastowa napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

agata1221 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

mysia napisał(a):

Ja nigdy na festa nie pojechałam bo widziałam sporo komentarzy, że to głośna impreza do samego rana, ludzie nie mogą spać itd. Wygrałam karnety w konkursie oreo, wartość konkretna i pytanie czy organizatorzy zwrócą pieniądze… :

Po oficjalnym odwołaniu zapytanie do agencji o rekompensatę. Jeśli umywają ręce i nie chcą pośredniczyć, kontakt bezpośredni ze sponsorem, w sumie to i tak on wykłada kasę. Też mam z Oreo, będę aktywnie działał.

Czyli co… słodki upominek i umywamy ręce?

O jakiej "procedurze zwrotu karnetów" oni piszą? Ja nie wiem jak te karnety z Oreo, ale np. te z Lecha mają wpisaną wartość "0 zł" (czyli na ten moment jak najbardziej aktualną)... Kto, co, komu ma oddawać? To oni zrobili konkurs, bilety pewnie dostali z jakiejś puli dla partnerów, ale w momencie gdy nagroda jest warta guzik z pętelką, a wartość regulaminowa jest znacznie wyższa, to powinni chyba starać się to jakoś zrekompensować... Słodki upominek... masakra...


uważam, że organizator konkursu nie wywiązał się z regulaminu, wg którego wartość biletu była inna niż na bilecie.

Nie ma procedury upadłościowej, gdyż organizatorzy Fest festiwalu wycofują się z niej. Skąd te informacje? Z pudelka? Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7115714 Napisano: 10.08.2023 11:17:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

agaga napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Już ja im przygotuję słodką Oreo niespodziankę! W środku takiego lodzika będzie darmowa reklama w mediach tradycyjnych i social mediach, interwencja w UOKIK i WIIH, a na końcu pewnie sprawa sądowa. Na szczęście pół rodziny to prawnicy. Wygrałem coś przyrzeczonego w regulaminie  o określonej wartości, otrzymałem bezwartościowy świstek. Niech wyłożą  swoją kasę, a potem  ściągają od Fallow The Step, my byliśmy tylko trybikiem w ich sponsorskimi dealu Tyle w temacie.

Hej
Może złożymy pozew zbiorowy? 🤔

Do przemyślenia. Teraz ważny jest nacisk na Fronerii, żeby poczuli, że ta oszczędność finalnie może im się nie opłacać...

Ok. Niech każdy napisze do nich pismo. Może coś to da … 👍 Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7115708 Napisano: 10.08.2023 11:05:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

Już ja im przygotuję słodką Oreo niespodziankę! W środku takiego lodzika będzie darmowa reklama w mediach tradycyjnych i social mediach, interwencja w UOKIK i WIIH, a na końcu pewnie sprawa sądowa. Na szczęście pół rodziny to prawnicy. Wygrałem coś przyrzeczonego w regulaminie  o określonej wartości, otrzymałem bezwartościowy świstek. Niech wyłożą  swoją kasę, a potem  ściągają od Fallow The Step, my byliśmy tylko trybikiem w ich sponsorskimi dealu Tyle w temacie.

Hej
Może złożymy pozew zbiorowy? 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7115551 Napisano: 09.08.2023 15:43:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dziś dzwoniła miła Pani poinformować mnie, że wygrałam w loteri Jacobs Biedronka nagrodę I stopnia 😁😁😁 ekspresik z 
poniedziałku jest mój 😁😁 Wyświetl w wątku >>

agaga

#7115367 Napisano: 09.08.2023 05:16:12 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że ja się cieszę z każdej nawet małej wygranej, podczas gdy mój mąż narobił w tajemnicy przede mną długów 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ i to nie kilka tysięcy tylko kilkadziesiąt 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ brak słów… Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7115239 Napisano: 08.08.2023 14:11:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

mrmax napisał(a):

czy ktoś ma jakąś odpowiedź z 4ALL/Froneri w sprawie karnetów na FEST z lodów Oreo z Żabki?


Cisza, pisałem do agencji i przez formularz Froneri.  Będą się pewnie bronić zapisem z regulaminu, że nie odpowiadają za organizację festiwalu. Wysyłam dziś pisemną reklamację, jest na to 30 dni od zakończenia konkursu, czyli 11.07. Decyduje data wpłynięcia. W regulaminie jest też taki ciekawy zapis.

Skorzystanie z postępowania reklamacyjnego nie wyłącza możliwości dochodzenia przez Uczestnika swoich praw na drodze postępowania sądowego lub skorzystania z innych form
pozasądowego rozstrzygania sporów np. ze Stałego Polubownego Sądu Konsumenckiego przy
Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej w Warszawie:
http://spsk.wiih.org.pl/index.ph

W odwodzie są  UOKIK i opisanie przyjemności z grania z Oreo w social mediach

Racja. Porada prawna w tym temacie by się przydała. Chodzi między innymi o przekazanie praw własności intelektualnej i braku nagrody, bo nagroda w postaci bezwartościowych biletów to jakby nie nagroda 🤔 No ale ja się za bardzo nie znam… 😞🤦🏻‍♀️ Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7115159 Napisano: 08.08.2023 09:48:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

czy ktoś ma jakąś odpowiedź z 4ALL/Froneri w sprawie karnetów na FEST z lodów Oreo z Żabki?

Pisałam do nich, niestety bez odzewu. Wysłałam polecony, ale nie liczę na nic… 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7114728 Napisano: 06.08.2023 11:11:45 w Wygraj mi / Wygram za...
Hej
Również poszukuje pomocy Kinder i nestle. Może czymś się odwdzięczę? Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7113984 Napisano: 03.08.2023 16:31:00 w Kupię...
Kupię w dobrej cenie kod Empik 👍 Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7113753 Napisano: 03.08.2023 06:22:31 w Kupię...
Kupię zwykły mikser w dobrej cenie. 😉 Wyświetl w wątku >>
0 0

agaga

#7112752 Napisano: 30.07.2023 16:54:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam 2 karnety 4 dniowe na Fest Festival 9-13 sierpnia. Cena za oba - 1000 zł do negocjacji. Bilety są w formie elektronicznej na okaziciela. 👍

mozliwa wymiana na bony spożywcze lub Allegro, lub coś o podobnej wartości. Wyświetl w wątku >>
0 0