Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika majonez1992

majonez1992

#7164094 Napisano: 12.03.2024 22:27:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dianka26 napisał(a):

Porażka z tym Smolarem… rok temu nic u nich nie wygrałam, myślałam że to pech - jednak w tym roku odkryłam, że to nie pech, tylko czarna lista. Od stycznia grałam na nowy nr telefonu, maila i dziwnym trafem zaczęłam wygrywać.  Pierwsza wygrana to zestaw kosmetyków Eveline… aż strach pomyśleć co będą wysyłać z loterii Tołpy! Do firmy Eveline już napisałam skargę. Na szczęście są inne agencje🩷 które dbają o konkursowiczów i nie wysyłają takiego dziadostwa!

Ogolnie loteria, to loteria, a konkurs to konkurs. Nie sadze ze nowy numer ma cos wspolnego z tym, ze wygralas w loterii. Nie ma co sobie dopowiadac;) zwlaszcza ze w tej loterii bardzo latwo bylo wygrac emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7163925 Napisano: 12.03.2024 12:49:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Czy wszyscy dostali już pozytywne weryfikacje z tego Eveline? Dostałam 2/3, dwie paczki już czekają w paczkomacie, a o trzeciej ani widu, ani słychu. Ma ktoś podobnie? Pisać do nich? Zakupy zrobione tak jak trzeba.

U mojej znajomej też nie dostała jednej weryfikacji pozytywnej (ale też nie ma info o negatywnej) i ma jedną paczkę.
Tylko że ona popełniła błąd i nie kupiła jednego z produktów z działu pielęgnacja czy coś w ten deseń, więc wie że nie ma na co czekać. Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

majonez1992

#7163837 Napisano: 11.03.2024 21:36:48 w Czy informują/ informowali?
gosiak351 napisał(a):

Lidl/ Heinz?

Niby nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7163756 Napisano: 11.03.2024 14:17:52 w Czy informują/ informowali?
A maile z Treseme były już? Bo nie na bieżąco jestem xd wiem, że wyniki na stronie są tak, a maile? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7163743 Napisano: 11.03.2024 13:57:29 w Czy informują/ informowali?
Heinz informował w koncu czy nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7163702 Napisano: 11.03.2024 12:17:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

monisss napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

monisss napisał(a):

lukas08 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Przepuszcza może kogoś Amooco z Wedlem ITM? emotka  Strona główna | Laureaci (amooco.com)


Już przepuszcza.

a mnie nie.. czy Amocco nie blokuje maila potem jak ktoś u nich wygrał 2 ,3 razy .. normalnie te konkursy już mnie dobijają...

nic nie blokują na pewno.
po prostu raz nagrodzą, a raz nie;p
ja u nich wygrywam co drugi konkurs dosłownie. Jeden tak, a drugi nie, i tak w kółko.

no ja wygrywam jeden na 10 już.. albo mniej.. a piszę bardzo podobnie...

Ja u nich wygrałem dosłownie raz, ze 3 lata temu. A naprawdę niezłe zgłoszenia robiłem.. albo tak mi się wydawało..

A c...j wie jak z tymi agencjami jest, ja też nie wiem. emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7163689 Napisano: 11.03.2024 12:06:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

lukas08 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Przepuszcza może kogoś Amooco z Wedlem ITM? emotka  Strona główna | Laureaci (amooco.com)


Już przepuszcza.

a mnie nie.. czy Amocco nie blokuje maila potem jak ktoś u nich wygrał 2 ,3 razy .. normalnie te konkursy już mnie dobijają...

nic nie blokują na pewno.
po prostu raz nagrodzą, a raz nie;p
ja u nich wygrywam co drugi konkurs dosłownie. Jeden tak, a drugi nie, i tak w kółko. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7163356 Napisano: 08.03.2024 21:12:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Kaufland columbit przychodza zwrotki na sms?

ja nie dostałam

Ja juz mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7163321 Napisano: 08.03.2024 17:04:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kaufland columbit przychodza zwrotki na sms? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7163235 Napisano: 08.03.2024 10:37:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wszyscy już dostali blendery z Alpro? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7163191 Napisano: 07.03.2024 22:40:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

anaesth napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Do Kauflandowego Zimowego jak wysyłacie foto to piszecie jeszcze jakiś tekst czy tylko fotkę i paragon?

Zgłosiłam bez tekstu, ale nie wiem czy słusznie...

wpisali w reg "lub" więc się waham... ale dziwne że pole do pisania jest aktywne przy wyborze fotki

Czasem takie cos widze i wysylam i tak jedna forme odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7163130 Napisano: 07.03.2024 16:40:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gema napisał(a):

Ten Smolar to chyba wybiera jakis bełkot, tak się staralam tekst złoto i nic

Fajnie byloby gdybys nie obrazala osob, ktore wygraly. Ja nie wygralam i nie sadze ze wygral jakis… belkot. Po prostu nie ja emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7163053 Napisano: 07.03.2024 12:39:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glamlady88 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Jeszcze dodam, że na ich stronie w formularzu na dole jest zapis " Zakupu i zgłoszenia należy dokonać od dnia 28.02.2024 r. do dnia 07.03.2024 r."

To może jest szansa by się z nimi jeszcze skontaktować żeby pozwolili na zakup w tych dwóch dniach i dali nam kody?

ja ich terroryzuje, ale brak odp xd Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7163050 Napisano: 07.03.2024 12:21:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeszcze dodam, że na ich stronie w formularzu na dole jest zapis " Zakupu i zgłoszenia należy dokonać od dnia 28.02.2024 r. do dnia 07.03.2024 r." Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

majonez1992

#7163042 Napisano: 07.03.2024 12:08:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
danek39 napisał(a):

Aby wziąć udział należało zakupić dwa lody Magnum na patyku bądź rożki w określonym czasie, gdzie dwa ostatnie dni promocji były nie na zakup, ale są na użycie kodu. Ja biorę pierwszy raz w konkursie przy udziale ,,żaapki'' i było ok. Czy będzie z tego nagroda nie wiem, ale było tak:
1. Insatalcja apki z potwierdzeniem numeru i adresu email,
2. zakup lodów ze zeskanowaniem kodu kreskowego,
3. z automatu na samym początku tj. u góry pulpitu obok ikonki ,,Wszystko za żapsy", mam kolejną ikonkę ,,Podejmij wyzwanie!- odbierz kod'', po kliknięciu w nią mam info o konkursie i info, że kody są poniżej tej infografiki. Po scrollowaniu w dół jest alfanumeryczny kod umożliwiający wzięcie udział w konku.
A Ty jak masz? Może masz starszą wersję apki spróbuj zaktualizować wtedy będziesz mieć układ podobny do mojego i uda Ci się odnaleźć kod i termin mija dziś

Ale ja dobrze wiem już o co chodzi, po prostu nie przeczytałam każdego zapisu z regulaminu, jedynie sugerowałam się formularzem i tyle.
Wiele razy brałam udział w różnych konkursach i wkur...ją mnie najbardziej takie  dziwaczne zapisy, gdzie do któregoś tam można kupować, a do któregoś tam można wysyłać. Są bezsensowne i bzdurne. A jeśli już tak bardzo je chcą, to co za kłopot było napisać o tym przy formularzu? Wg mnie żaden.
Było zrobić konkurs do 05/03. I druga sprawa, że powinni wreszcie zrobić porządek z tą pełną błędów aplikacją, bo nie wiadomo już czy naprawdę kupiło się zły produkt/ w złym terminie czy po prostu jak prawie zawsze to aplikacja im nie działa i doślą kod mailem. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7163039 Napisano: 07.03.2024 12:02:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Te kody z Żabki są na maxa p...ne. To tak zniechęca, że szkoda gadać. Na ostatni dzień kupować coś, by otrzymać kod to prawie stuprocentowa gwarancja wku...ienia.........
Dramat.

Czyżbyś kupiła dziś Magnum? emotka

:D
Wczoraj...

No to i tak nie ma na co czekać… Spoko, najlepszym się zdarza emotka



Dalej nie wiem, co ma to na celu, oprócz wkurz....enia uczestników. Ani nie widzę w tym jakiegoś fajnego marketingu, ani potencjalnego zysku. 
Jedynie widzę praktycznie pewną szansę na zdenerwowanie uczestników i zniechęcenie ich do kupowania marki.
Jeśli ktoś wie, w jakim celu robi się coś takiego i mnie oświeci to chętnie się dowiem emotka
Nawet nie ma ani słówka o tym w formularzu. A powinno być to napisane wprost i tyle.
A brak kodu sam w sobie mnie nie dziwi - wiele razy zrobiłam zakupy poprawnie, w poprawnym terminie i kod dostałam po 20 mailach do Żabki emotka

Wydaje mi się, że akurat w przypadku konkursów zanikowych może mieć mieć to związek z fatalnym działaniem aplikacji i tym, że często kod się nie pojawia. Teraz uczestnik kupujący w ostatnim dniu ma jeszcze dwa dni na skontaktowanie się z żabką i uzyskanie kodu, który się nie pojawił. Ale i tak mnie to irytuje. Niech naprawią aplikację, żeby kod zawsze był albo zrezygnują z tych idiotycznych kodów skoro nie potrafią ich ogarnąć. Dodatkowo na stronie formularza jest błąd, bo jest tam informacja, że zakup i zgłoszenie są możliwe do 07.03. Na stronie formularza
powinna być widoczna, wyraźna informacja, że czas na zakupy jest ograniczony.

Dokładnie. W punkt. Jedno zgłoszenie udało mi się wysłać, bo rzadko kiedy zostawiam sobie coś na koniec, ale to są lody. Więc albo trzeba je pożreć, albo zanieść do zamrażalki, więc ich nie wożę w nieskończoność w bagażniku... emotka  Może  chociaż będę przestrogą dla innych, którzy dziś planowali kupić Magnumy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7163033 Napisano: 07.03.2024 11:51:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glamlady88 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Te kody z Żabki są na maxa p...ne. To tak zniechęca, że szkoda gadać. Na ostatni dzień kupować coś, by otrzymać kod to prawie stuprocentowa gwarancja wku...ienia.........
Dramat.

Czyżbyś kupiła dziś Magnum? emotka

:D
Wczoraj...

No to i tak nie ma na co czekać… Spoko, najlepszym się zdarza emotka



Dalej nie wiem, co ma to na celu, oprócz wkurz....enia uczestników. Ani nie widzę w tym jakiegoś fajnego marketingu, ani potencjalnego zysku. 
Jedynie widzę praktycznie pewną szansę na zdenerwowanie uczestników i zniechęcenie ich do kupowania marki.
Jeśli ktoś wie, w jakim celu robi się coś takiego i mnie oświeci to chętnie się dowiem emotka
Nawet nie ma ani słówka o tym w formularzu. A powinno być to napisane wprost i tyle.
A brak kodu sam w sobie mnie nie dziwi - wiele razy zrobiłam zakupy poprawnie, w poprawnym terminie i kod dostałam po 20 mailach do Żabki emotka

Tez mnie to irytuje, bardzo chciałam wziac udział w tym konkursie, bo ta nagroda to moje wielkie marzenie, no ale jak widać nie jest mi dane. No mam też za swoje bo zawsze wszystko na ostatnią chwilę robię grrrr


Jakbyś wczoraj kupiła rano jak ja, to też byłoby za późno. Ostatnia chwila nie ma nic do rzeczy, bo te konkursy trwają tam po 5-6 dni i 2 dni przed uważam za normalny termin, a nie jakąś ostatnią chwilę.

W Amooco Lidl jakiś czas temu również był taki zapis, jednak był on też widoczny w formularzu. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7163031 Napisano: 07.03.2024 11:45:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Te kody z Żabki są na maxa p...ne. To tak zniechęca, że szkoda gadać. Na ostatni dzień kupować coś, by otrzymać kod to prawie stuprocentowa gwarancja wku...ienia.........
Dramat.

Czyżbyś kupiła dziś Magnum? emotka

:D
Wczoraj...

No to i tak nie ma na co czekać… Spoko, najlepszym się zdarza emotka



Dalej nie wiem, co ma to na celu, oprócz wkurz....enia uczestników. Ani nie widzę w tym jakiegoś fajnego marketingu, ani potencjalnego zysku. 
Jedynie widzę praktycznie pewną szansę na zdenerwowanie uczestników i zniechęcenie ich do kupowania marki.
Jeśli ktoś wie, w jakim celu robi się coś takiego i mnie oświeci to chętnie się dowiem emotka
Nawet nie ma ani słówka o tym w formularzu. A powinno być to napisane wprost i tyle.
A brak kodu sam w sobie mnie nie dziwi - wiele razy zrobiłam zakupy poprawnie, w poprawnym terminie i kod dostałam po 20 mailach do Żabki emotka Wyświetl w wątku >>
1 8igora9 0

majonez1992

#7163029 Napisano: 07.03.2024 11:41:57 w Paragony na trwające konkursy
Kupię MAGNUM kod, bo debilna agencja (pozdrawiam), organizuje konkurs do 07/03, ale zakup jedynie do 05/03.
Jeśli ktoś jest tak mądry, żeby opisać mi, co taka taktyka ma na celu poza wkurzeniem uczestników - będę wdzięczna za oświecenie. Mogę też kupić  dowolny inny paragon z prawie każdego sklepu Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7163026 Napisano: 07.03.2024 11:40:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Te kody z Żabki są na maxa p...ne. To tak zniechęca, że szkoda gadać. Na ostatni dzień kupować coś, by otrzymać kod to prawie stuprocentowa gwarancja wku...ienia.........
Dramat.

Czyżbyś kupiła dziś Magnum? emotka

:D
Wczoraj...

Ta Advalue to jakaś dziwna agencja.. np. w numerze paragonu nie można zrobić żadnej kreski, spacji itp.

Aha, widzę, zakup do 5/ 03. Nie no świetnie, to na ch... reklamować  ten konkurs dalej. Czytam te regulaminy zazwyczaj od deski do deski, akurat przegapię gdy jest jakiś pokręcony (delikatnie mówiac) zapis. 
Było zrobić  sobie konkurs do 5/03

Jak ktoś ma kod na sprzedaż to chętnie kupię. Wyświetl w wątku >>
0 0