Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika majonez1992

majonez1992

#7160850 Napisano: 23.02.2024 18:08:56 w Czy informują/ informowali?
LittleSuzy napisał(a):

Czy informowali "Spróbuj roślinnego" z żabki?

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7160704 Napisano: 22.02.2024 23:02:08 w WC - rozmowy o wszystkim
zezowaty_kot napisał(a):

Ja na forum jestem 11 lat. A pamiętacie swoją pierwszą nagrodę? Ja pamiętam. To był tukan-pluszak z... uwaga (to jest najlepsze) Katolickiego Radia Podlasie 😆 napisałam wierszyk, w podstawówce. Moja mama słuchała tego radia i ogłosili konkurs dla dzieci. Pamiętam, że wysłaliśmy do nich pocztą tradycyjną obrazek z wierszykiem (nie złamałam regulaminu, wtedy tak się wysyłało) emotka

Ja w 6 klasie wygralam nagrode w postaci indywidualnego zwiedzania miejskiej oczyszczalni sciekow w konkursie przyrodniczym. Bylo wspaniale - zwlaszcza ze moglam nie byc na sprawdzianie z matmy. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7160312 Napisano: 21.02.2024 10:47:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
50 zł z rosska (były takie vouchery?), wczoraj 30 i 10 zł emotka Everyday Me

Edit:D to dwa inne konkursy z tego co widzę emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7160167 Napisano: 20.02.2024 14:07:45 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Empatia napisał(a):

Szukam kogoś kto pomoże mi sprzedać 4 bilety na wystawe Intel Cars Ikony motoryzacji na stadionie Narodowym w zamian za prowizję,za część pieniędzy ze sprzedaży.

Wrzuć to na jakąś grupę motoryzacyjna na fb czy coś. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7160087 Napisano: 20.02.2024 09:21:19 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
apoccalipsa napisał(a):

Sprzedam wyjazd dla 2 osób na Warsztaty Kulinarne z Alessandro - kuchnia włoska ( z tego konkursu   https://michel-an...l/konkurs/#nagrody   ) które odbędą się 9 marca 2024 roku w Warszawie Czas trwania warsztatów: od 16:00 do 21:00. ( niestety tego dnia mam urodziny i imieniny i nie mogę jechać. Organizatorzy zaproponowali, że mogę podać dane 2 innych osób, które z nich skorzystają)
Zapewniają :
2 bilety kolejowe (dojazd i powrót) dla dwóch osób o łącznej maksymalnej wartości 300 zł - tam i z powrotem - lub zwrot za dojazd samochodem w kartach paliwowych ( wartość kart podarunkowych na paliwo uzależniona od ilości kilometrów ) czyli zwracają koszt dojazdu i powrotu do domu,
Zakwaterowanie na 1 dobę w hotelu wraz ze śniadaniem w miejscowości, w której odbywaćbędą się warsztaty kulinarne czyli Warszawie dla 2 osób ( łóżko wspólne lub 2 pojedyncze ),
Chętnych zapraszam do napisania wiadomości prywatnej i podanie w niej proponowanej kwoty za zakup
Po otrzymaniu pieniędzy podam dane organizatorom. 



Byłam na tych warsztatach i serdecznie polecam - są świetne emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7159957 Napisano: 19.02.2024 15:44:39 w PODZIĘKOWANIA
kubabogdan
Dzięki Kubuś za świetną wymianę emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7159841 Napisano: 18.02.2024 21:51:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pozdrawiam uczestnikow warsztatow Michel Angelo;) Bylo super emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7159824 Napisano: 18.02.2024 19:32:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Czy terax rzeczywiście jest większa szansa wygrac w eveline, gdy juz nie mozna kupować?
Bo w pierwszym etapie mi nie szło i tak trzymam ostatni paragon.

No na pewno jest wieksza szansa emotka Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

majonez1992

#7159541 Napisano: 16.02.2024 12:50:02 w Czy informują/ informowali?
8igora9 napisał(a):

Co z tym Martini w Kauflandzie? Temat powinien być już dawno zamknięty, tymczasem na stronie listy nagrodzonych walizkami i biżuterią krótsze niż powinny być, a nagrodzonych zestawami Prosecco w ogóle nie ma. I na forum chyba też nikt się nie pochwalił wygranym zestawem?

były zestawy Wyświetl w wątku >>
1 8igora9 0

majonez1992

#7159015 Napisano: 13.02.2024 17:56:48 w Żabka
cb656 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

...ja mam wpisane w żabce że się nazywam Ewka Marchewka. Nie mam ochoty udostępniać swoich danych Żabce, a druga sprawa pokazywać swojego imienia i nazwiska w aplikacji typowi z kasy w Żabie. Paragony też kupujemy na forum, a również właściwie wszędzie jest zapis, że zakup ma być dokonany na własny rachunek, a raczej nikt z tym nie ma problemu.

TYPOWY przykład roztrojenia jaźni. Co innego mówi, co innego robi, w co innego wierzy, ech... emotka
BRAWO TY! emotka emotka emotka

O co ci chodzi? To jakas nowosc, ze jak nie masz ITM to placisz komus za zakupy a on ci w zamian daje paragon? Czy ja kupuje paragony po konkursie? Wtf? Moja wypowiedz jest spojna, wiec przeczytaj ja jak ochloniesz raz jeszcze. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7158999 Napisano: 13.02.2024 16:49:07 w Żabka
adamo86 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

kasiulaa napisał(a):

Czy ktos wie czy kody sa przypisane do osoby? czy można zagrać w konkursie na inne dane niz dane które były w aplikacji?

Smialo graj. To nie ma znaczenia.

Tak śmiało to nie... zależy jaki konkurs.
Były takie konkursy, gdzie w regulaminie był zapis, że muszą być dane zgodne z aplikacją.

Nie maja do tego w ogole wgladu. W jakim konkursie tak miales?  Mi sie nie zdarzylo, a nawet gdy byl zapis, to i tak mialam zawsze nagrode w domu (chociaz nie kojarze w ogole takich zapisow)


jesli chodzi o aktualny konkurs Albedo to smialo emotka  x 10

We FuzeTea chyba tak było.
Mają wgląd czy nie mają... jak w Regulaminie tak napisane, to chyba nie można? emotka
Jak chłop z gitarą bierze udział w pisanych konkursach to wszyscy piszą, że łamie regulaminy... a tak to można łamać regulamin bo "martwy zapis"? emotka

Nie porównuj linka z YT do kodu z cudzej aplikacji, ja mam wpisane w żabce że się nazywam Ewka Marchewka. Nie mam ochoty udostępniać swoich danych Żabce, a druga sprawa pokazywać swojego imienia i nazwiska w aplikacji typowi z kasy w Żabie. Paragony też kupujemy na forum a również właściwie wszędzie jest zapis, że zakup ma być dokonany na własny rachunek, a raczej nikt z tym nie ma problemu. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7158992 Napisano: 13.02.2024 15:45:17 w Żabka
adamo86 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

kasiulaa napisał(a):

Czy ktos wie czy kody sa przypisane do osoby? czy można zagrać w konkursie na inne dane niz dane które były w aplikacji?

Smialo graj. To nie ma znaczenia.

Tak śmiało to nie... zależy jaki konkurs.
Były takie konkursy, gdzie w regulaminie był zapis, że muszą być dane zgodne z aplikacją.

Nie maja do tego w ogole wgladu. W jakim konkursie tak miales?  Mi sie nie zdarzylo, a nawet gdy byl zapis, to i tak mialam zawsze nagrode w domu (chociaz nie kojarze w ogole takich zapisow)


jesli chodzi o aktualny konkurs Albedo to smialo emotka  x 10

We FuzeTea chyba tak było.
Mają wgląd czy nie mają... jak w Regulaminie tak napisane, to chyba nie można? emotka
Jak chłop z gitarą bierze udział w pisanych konkursach to wszyscy piszą, że łamie regulaminy... a tak to można łamać regulamin bo "martwy zapis"? emotka

W fuzTea gralam cudzym kodem i mam nagrode. Wg mnie agencje nie maja wgladu w to czyj jest kod Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7158986 Napisano: 13.02.2024 15:14:38 w Żabka
adamo86 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

kasiulaa napisał(a):

Czy ktos wie czy kody sa przypisane do osoby? czy można zagrać w konkursie na inne dane niz dane które były w aplikacji?

Smialo graj. To nie ma znaczenia.

Tak śmiało to nie... zależy jaki konkurs.
Były takie konkursy, gdzie w regulaminie był zapis, że muszą być dane zgodne z aplikacją.

Nie maja do tego w ogole wgladu. W jakim konkursie tak miales?  Mi sie nie zdarzylo, a nawet gdy byl zapis, to i tak mialam zawsze nagrode w domu (chociaz nie kojarze w ogole takich zapisow)


jesli chodzi o aktualny konkurs Albedo to smialo emotka  x 10 Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7158982 Napisano: 13.02.2024 15:02:28 w Żabka
kasiulaa napisał(a):

Czy ktos wie czy kody sa przypisane do osoby? czy można zagrać w konkursie na inne dane niz dane które były w aplikacji?

Smialo graj. To nie ma znaczenia. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7158880 Napisano: 12.02.2024 21:26:12 w Czy informują/ informowali?
Magia napisał(a):

https://konkurswawel.pl/ były wyniki z tego konkursu?

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7158606 Napisano: 10.02.2024 23:34:08 w Wkurza mnie...
FBsebastian3 napisał(a):

Jestem twardy zawodnik ale na jakich pracowników dzisiaj trafiłam w Auchan to zgroza. Naparli się,ze nie przyłożą pieczątki,a o parafce ..zapomnij. Nie wiadomo do czego to użyje 🤣. Bonduelle. Tłumaczenie po 10 razy. Powtarzali mantre, potem chciałam kierownika. Telefony i przyłożyli pieczątke.🤣🤣 parafki odmówili więc od nowa taniec. Kierownik,zastępca kierownika i mam ...parafke pracownika Auchan jak autigraf Lewandowskiego. Rownie trudny do zdobycia

Bylo sobie samemu parafke postawic emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7158588 Napisano: 10.02.2024 19:17:21 w Opisy z paragonów
gregory napisał(a):

Czy Amocco w przypadku wygranej uzna mi paragon opisany: ptasie mleczko we.
Chodzi o mleczkiem Wedel i nowy konkurs.

Tak. To normalna nazwa. « We » sugeruje ze to Wedel. Smialo graj. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7158573 Napisano: 10.02.2024 18:38:59 w Żabka
Monika11 napisał(a):

Alpro - 25,98 - za dwa mleka emotka  Takie same ceny macie?

Sojowe jest tansze Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992