Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika majonez1992

majonez1992

#7158419 Napisano: 09.02.2024 15:50:26 w Avanti
notta napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

notta napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

notta napisał(a):

ashanti napisał(a):

notta napisał(a):

Szykuja się moze na olimpiade xp

Może... chociaż tak długiej przerwy w kreatywnych chyba jeszcze nie mieli. Mam nadzieję, że wkrótce powrócą emotka

albo był przetarg na obsługe lay's i pepsi. Ile już avanti lat miotało tam konkursy? 3 lata? Może akurat w tym roku był nowy konkurs na obsługę tych produktów i dlatego na start nowych trzeba poczekać do marca aż wszystko będzie przyklepane na kolejne lata

Wg mnie to zmiana strategii, już widoczna w 2023. Zamiast kreatywnych, loteria wygraj kolejną paczkę chetosów
Lays nie łączy się z Olimpiadą, jeżeli już to z piłką nożną - ME i Liga mistrzów

może, może.. obstawiam że trzeba poczekać cierpliwie od 1.03

Albo do 1.04 lub 1.05 emotka

Bez przesady emotka Żabkę też tak niektórzy przeżywali, że olaboga nic nie będzie, a jednak coś jest emotka

Będą zaraz emotka

Cos jest.. kiedys było po 4-5 wyzwan na tydzien, a teraz mamy max 1.

A ja pamiętam, jak zapalczywie grałam 10 lat temu, że był okres dosłownie samych loterii emotka  Nie było zupełnie nic sensownego, temu przestałam grać. Z tego co mówisz potem się coś  jednak pojawiło i to w dużej ilości, więc wszystko może się zmienić, i na lepsze, i na gorsze:P Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7158383 Napisano: 09.02.2024 13:48:00 w Avanti
Cynamon28 napisał(a):

notta napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

notta napisał(a):

ashanti napisał(a):

notta napisał(a):

Szykuja się moze na olimpiade xp

Może... chociaż tak długiej przerwy w kreatywnych chyba jeszcze nie mieli. Mam nadzieję, że wkrótce powrócą emotka

albo był przetarg na obsługe lay's i pepsi. Ile już avanti lat miotało tam konkursy? 3 lata? Może akurat w tym roku był nowy konkurs na obsługę tych produktów i dlatego na start nowych trzeba poczekać do marca aż wszystko będzie przyklepane na kolejne lata

Wg mnie to zmiana strategii, już widoczna w 2023. Zamiast kreatywnych, loteria wygraj kolejną paczkę chetosów
Lays nie łączy się z Olimpiadą, jeżeli już to z piłką nożną - ME i Liga mistrzów

może, może.. obstawiam że trzeba poczekać cierpliwie od 1.03

Albo do 1.04 lub 1.05 emotka

Bez przesady emotka Żabkę też tak niektórzy przeżywali, że olaboga nic nie będzie, a jednak coś jest emotka

Będą zaraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7158106 Napisano: 08.02.2024 10:45:59 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
FBkasia17 napisał(a):

Dzień dobry 
Jestem zainteresowana kupnem walizki o ile jest ogłoszenie aktualne?
Jeżeli tak to poproszę o numer telefonu do blika. 
Dziękuję bardzo, pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia i wszystkiego dobrego!
Katarzyna

Chyba nie tu chciałaś to wysłać emotka  ^_^ Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7158056 Napisano: 07.02.2024 22:32:18 w Pelargos
Ciesze sie, ze jest wysyp na forum, mimo ze nie wygralam! W koncu dali znac :-D ale ich zachowanie… slabo;) Gratki! Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7157910 Napisano: 07.02.2024 16:34:07 w Pelargos
anik01 napisał(a):

Właśnie napisałam na everydayme... poczekamy, zobaczymy, obyśmy się doczekali odpowiedzi emotka

Oj już z 20 osób wysłało, ale oni się nie kwapią do żadnej odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

majonez1992

#7157904 Napisano: 07.02.2024 15:18:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

mietowa napisał(a):

rufus napisał(a):

Ktos znalazl w ogole te produkty?
Ani dzemu, ani makaronu ani sosu
Chyba keczup pozostaje, ale ciezko wspiac sie na wyzyny kreatywnosci i z nim samym zrobic jakies danie 😁

Ogólnie to jakaś kpina. U nas i w Lidlach w miejscowościach w pobliżu tylko ogórki. A ja już zrobiłam dwa piękne zdjęcia dań z Lubellą emotka .

Ogórki gotowane w sosie własnym, podane z aromatycznym musem ketchupowym w asyście kieliszka wytrawnego octu z zalewy.

czuć luksus, widać, że człowiek może sobie na dużo pozwolić emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7157887 Napisano: 07.02.2024 14:29:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

rufus napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu WYGRAJMY RAZEM” w Lidlu. Tam w regulaminie są podane smaki i rodzaje produktów promocyjnych. Byłam w czterech Lidlach i są wszystkie inne dżemy Łowicz, makarony Lubella, i sosy Łowicz tylko nie te co oni podali. Teraz moje pytanie czy ja dobrze rozumiem regulamin że to mają być produkty z tabeli w regulaminie? niedostępne w Lidlu. Pisałam do amooco ale oni nie odpisują.

Na pewno tylko te produkty. Zawsze tak jest. Ale powiem szczerze, że dopiero ja będę w Lidlu jutro i nie mogę się o swoim wypowiedzieć. Ja kiedyś z Amooko miałam rajd po Groszkach w poszukiwaniu parówek konkursowych "Jedynki". Nigdzie też ich nie było, więc finalnie zamówiłam je w chyba 6 tym groszku emotka

Jestem ciekawa jak u ciebie będzie w Lidlu. Bo ja mieszkam w dużym mieście i żeby w żadnym Lidlu u mnie nie było produktów. Albo pech, albo jakaś lipa. Z Amooco to korespondencja z doświadczenia u mnie, to brak korespondencji.

Ktos znalazl w ogole te produkty?
Ani dzemu, ani makaronu ani sosu
Chyba keczup pozostaje, ale ciezko wspiac sie na wyzyny kreatywnosci i z nim samym zrobic jakies danie 😁

ewentualnie można kupić keczupy tam, a produkty, z któych chcesz zrobić danie gdzieś indziej tyko trochę za drogo wychodzi taki biznesik emotka

No właśnie tu może być problem, bo wysyła się zdjęcie paragonu od razu. Czyli danie z makaronem, a na kwitku ogórki. Niby regulamin tego nie tyka, ale czy oni nie będą się tym sugerować?

Myślę, że nie ma to znaczenia. Amooco są  dość normalną agencją w moim odczuciu... Wyświetl w wątku >>
2 mietowa, taak 0

majonez1992

#7157878 Napisano: 07.02.2024 14:15:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu WYGRAJMY RAZEM” w Lidlu. Tam w regulaminie są podane smaki i rodzaje produktów promocyjnych. Byłam w czterech Lidlach i są wszystkie inne dżemy Łowicz, makarony Lubella, i sosy Łowicz tylko nie te co oni podali. Teraz moje pytanie czy ja dobrze rozumiem regulamin że to mają być produkty z tabeli w regulaminie? niedostępne w Lidlu. Pisałam do amooco ale oni nie odpisują.

Na pewno tylko te produkty. Zawsze tak jest. Ale powiem szczerze, że dopiero ja będę w Lidlu jutro i nie mogę się o swoim wypowiedzieć. Ja kiedyś z Amooko miałam rajd po Groszkach w poszukiwaniu parówek konkursowych "Jedynki". Nigdzie też ich nie było, więc finalnie zamówiłam je w chyba 6 tym groszku emotka

Jestem ciekawa jak u ciebie będzie w Lidlu. Bo ja mieszkam w dużym mieście i żeby w żadnym Lidlu u mnie nie było produktów. Albo pech, albo jakaś lipa. Z Amooco to korespondencja z doświadczenia u mnie, to brak korespondencji.

Ktos znalazl w ogole te produkty?
Ani dzemu, ani makaronu ani sosu
Chyba keczup pozostaje, ale ciezko wspiac sie na wyzyny kreatywnosci i z nim samym zrobic jakies danie 😁

ewentualnie można kupić keczupy tam, a produkty, z któych chcesz zrobić danie gdzieś indziej tyko trochę za drogo wychodzi taki biznesik emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

majonez1992

#7157865 Napisano: 07.02.2024 13:52:40 w Pelargos
olunka napisał(a):

dajcie maile gdzie pisaliście, chcę wysłać ten sam tekst do więcej osób

Może tutaj wpisujmy, kto gdzie wysłał i do kogo.

Mozna wysylac np. tutaj:
https://consumers...l=false#brandListDiv

pelargos@pelargos.com.pl
Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

majonez1992

#7157851 Napisano: 07.02.2024 13:27:18 w Czy informują/ informowali?
radziosny napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Też czekam na jakieś powiadomienie od Ariela. Serio, jeszcze tego nie rozstrzygnęli? Przyznam osobiście, że wiązałem z tym konkursem wielkie nadzieje.

Chyba jak każdy z konkursowiczów... Niektórzy nawet zainwestowali w więcej niż jedno opakowanie i spędzili długie godziny aby napisać odpowiedź godną pralki... A tu lipa. Jak nic się nie rozwiąże to chyba tylko w mediach pozostaje syf zrobić... PS. A co to znaczy "były wysyłane"? Powinni listę wrzucić i wtedy powiedzmy że wszystko byłoby jasne a tak to mamy zwycięzców - widmo...

To też nie jest gwarancja. Listę można choćby stworzyć z pomocą AI, jak komuś się nie chce. Dać mu polecenie „stwórz listę unikalnych imion z inicjałami nazwiska w liczbie 110” i voila emotka

No to się zgadza, ale co z potwierdzeniami wysyłki nagród, protokołami itp dla samej firmy P&G. Chyba 60 koła nie chcą wrzucić byle gdzie...
Za dużo ściem by było.  Ale niewykluczone, że tak będzie emotka

Nie jestem za bardzo w temacie, akurat nie brałem udziału w tym konkursie, ale żeby aż tak ktoś ściemniał? Jestem ciekaw jak to się skończy.. teraz jest jakiś konkurs z produktami P&G i ciekawe czy w ogóle warto brać udział..

Uprzedzam, organizuje go ta sama agencja. 
Konkurs powinien zostać rozwiązany do 31/01, do dziś nie ma wyników.
Tzn. w praktyce nie ma, w teorii oni twierdzą, że laureaci dostali informację, jednak nikt z całego forum na 110 nagród (a paragon kosztował 40 zl) Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7157846 Napisano: 07.02.2024 13:11:55 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Też czekam na jakieś powiadomienie od Ariela. Serio, jeszcze tego nie rozstrzygnęli? Przyznam osobiście, że wiązałem z tym konkursem wielkie nadzieje.

Chyba jak każdy z konkursowiczów... Niektórzy nawet zainwestowali w więcej niż jedno opakowanie i spędzili długie godziny aby napisać odpowiedź godną pralki... A tu lipa. Jak nic się nie rozwiąże to chyba tylko w mediach pozostaje syf zrobić... PS. A co to znaczy "były wysyłane"? Powinni listę wrzucić i wtedy powiedzmy że wszystko byłoby jasne a tak to mamy zwycięzców - widmo...

To też nie jest gwarancja. Listę można choćby stworzyć z pomocą AI, jak komuś się nie chce. Dać mu polecenie „stwórz listę unikalnych imion z inicjałami nazwiska w liczbie 110” i voila emotka

No to się zgadza, ale co z potwierdzeniami wysyłki nagród, protokołami itp dla samej firmy P&G. Chyba 60 koła nie chcą wrzucić byle gdzie...
Za dużo ściem by było.  Ale niewykluczone, że tak będzie emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

majonez1992

#7157833 Napisano: 07.02.2024 12:59:22 w Czy informują/ informowali?
fan-mandaryny napisał(a):

Też czekam na jakieś powiadomienie od Ariela. Serio, jeszcze tego nie rozstrzygnęli? Przyznam osobiście, że wiązałem z tym konkursem wielkie nadzieje.

Inaczej, oni twierdzą że rozstrzygnęli i maile "były wysyłane" od poniedziałku. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7157827 Napisano: 07.02.2024 12:48:19 w Czy informują/ informowali?
nanajka81 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Jeśli będziecie rozmawiać z kimś z Ariela, to od razu mówcie, że jesteście z konkursowej mafii kontrolującej 99% rynku konkursowych wyników  emotka

emotka emotka

Pewnie się zastanawiają, skąd wiemy, że nie poszło, skoro powiedzieli że maile "były wysyłane" xD
Statystyka jest bezlitosna, a statystycznie, jak ktoś słusznie wcześniej zauważył nawet przy loterii powinno coś nam wpaść emotka

Tak naprawdę to chyba głównie konkursowicze wzięli udział w tym konkursie i w ogóle o nim wiedzieli. Co prawda na stronie Kaufa było info ale wiadomo, że wiadomości o konkursie raczej rozchodzą się w inny sposób. Poza tym dużo trzeba było zrobić aby w ogóle w tym konkursie wziąć udział (kupić drogie kapsułki, zarejestrować się na every, wkleić paragon, odpowiedzieć na pytania...)

Tak, a dla nich to już po temacie, bo poinformowali XD ciekawe kogo xD misia gogo chyba.
Jak to czytacie to proszę  grzecznie maile wysłać i być  uczciwym, macie czas do dziś do 16:00.
emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7157821 Napisano: 07.02.2024 12:38:30 w Czy informują/ informowali?
atlantydek napisał(a):

Jeśli będziecie rozmawiać z kimś z Ariela, to od razu mówcie, że jesteście z konkursowej mafii kontrolującej 99% rynku konkursowych wyników  emotka

emotka emotka

Pewnie się zastanawiają, skąd wiemy, że nie poszło, skoro powiedzieli że maile "były wysyłane" xD
Statystyka jest bezlitosna, a statystycznie, jak ktoś słusznie wcześniej zauważył nawet przy loterii powinno coś nam wpaść emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7157814 Napisano: 07.02.2024 12:25:33 w Czy informują/ informowali?
nanajka81 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

olunka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

awangarda napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

nique napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

nikos napisał(a):

Dziewczyny, dajcie namiary na jakie maile piszemy. Zapewne jest więcej zainteresowanych osób, które skorzystają z możliwości zapytania.

majonez1992 Były wysyłane, jak dla mnie to czas przeszły niedokonany. Ktoś niby wysyłał, ale bez weryfikacji, że maile zostały WYSŁANE, wyszły z serwera, nie wróciły. Na dobrą sprawę, jeśli nikt nie otrzymał maila z gratulacjami, nikt nie potwierdzi danych, to cała pula zostanie u nich... O nie! Z całą łaskawością "wyślą" w ten sam sposób do rezerwy. Jaka oszczędność emotka

Też z chęcią napisze do nich i podeślę linka do dyskusji na forum niech wiedzą,że mamy baczne oko na ich poczynania

pelargos@pelargos.com.pl

i w zakładce kontakt do p&g bezpośrednio przez formularz, bo nie znalazłam ich maila.

Pani z Obsługi Konsumenta P&G upiera się, że Pelargos powiadomił Laureatów. Infolinia P&G: 801 258 825 a wiadomość ze strony: https://pg-lex.my...rydayme#brandListDiv

Do mnie też napisała, że Pelargos od poniedziałku powiadamiał laureatów.



Żart, czyli od nas z forum nie wygrał NIKT? Nie dość że gow..ne kapsułki to jeszcze cholernie drogie

Moim zdaniem nas oszukali.. chyba, ze faktycznie jest jakiś laureat na forum to powinien się ujawnić

Jak było 10 nintendo z Albedo to chyba 4 osoby się pochwaliły, a tutaj 110 i nic? Dodatkowo paragon za 40 zł XD Nie wierzę w to, że cokolwiek wysłali. Chyba, że do podstawionych koleżanek i członków rodziny emotka

jakby co to tez dzisiaj napisałam maila


Szkoda, że tak trzeba z gęby nagrody wydzierać. Jakby to tak wszędzie wyglądało, to nikt by nie grał.

najlepszy cytat z ich regulaminu: "Wykonawca Konkursu przekazuje Nagrodę pocztą lub za pośrednictwem firmy kurierskiej w terminie 30 dni po zakończeniu Konkursu i po skutecznym poinformowaniu zwycięzcy. Jeżeli zwycięzca nie odbiera Nagrody z
dowolnej przyczyny nieleżącej wyłącznie po stronie Wykonawcy Konkursu, wówczas traci uprawnienie do otrzymania Nagrody, a Nagroda zostaje przyznana kolejnemu zwycięzcy z listy rezerwowej..."

To jakaś agencja debili. Nie dziwią mnie już opinie pracowników na necie. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7157812 Napisano: 07.02.2024 12:23:35 w Czy informują/ informowali?
awangarda napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

olunka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

awangarda napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

nique napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

nikos napisał(a):

Dziewczyny, dajcie namiary na jakie maile piszemy. Zapewne jest więcej zainteresowanych osób, które skorzystają z możliwości zapytania.

majonez1992 Były wysyłane, jak dla mnie to czas przeszły niedokonany. Ktoś niby wysyłał, ale bez weryfikacji, że maile zostały WYSŁANE, wyszły z serwera, nie wróciły. Na dobrą sprawę, jeśli nikt nie otrzymał maila z gratulacjami, nikt nie potwierdzi danych, to cała pula zostanie u nich... O nie! Z całą łaskawością "wyślą" w ten sam sposób do rezerwy. Jaka oszczędność emotka

Też z chęcią napisze do nich i podeślę linka do dyskusji na forum niech wiedzą,że mamy baczne oko na ich poczynania

pelargos@pelargos.com.pl

i w zakładce kontakt do p&g bezpośrednio przez formularz, bo nie znalazłam ich maila.

Pani z Obsługi Konsumenta P&G upiera się, że Pelargos powiadomił Laureatów. Infolinia P&G: 801 258 825 a wiadomość ze strony: https://pg-lex.my...rydayme#brandListDiv

Do mnie też napisała, że Pelargos od poniedziałku powiadamiał laureatów.



Żart, czyli od nas z forum nie wygrał NIKT? Nie dość że gow..ne kapsułki to jeszcze cholernie drogie

Moim zdaniem nas oszukali.. chyba, ze faktycznie jest jakiś laureat na forum to powinien się ujawnić

Jak było 10 nintendo z Albedo to chyba 4 osoby się pochwaliły, a tutaj 110 i nic? Dodatkowo paragon za 40 zł XD Nie wierzę w to, że cokolwiek wysłali. Chyba, że do podstawionych koleżanek i członków rodziny emotka

jakby co to tez dzisiaj napisałam maila


Szkoda, że tak trzeba z gęby nagrody wydzierać. Jakby to tak wszędzie wyglądało, to nikt by nie grał.

To może piszemy reklamację czy bezsens?

Ogólnie reklamację można było napisać wg ich regulaminu do 31/01 emotka

Jeśli będą się dalej upierać do piątku, że wszystko zostało wydane, to tak, ja piszę reklamację i jeszcze podważę ich smieszny zapis ze reklamacje są do 31/01 mimo że wyniki rzekome były w ten poniedziałek. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7157785 Napisano: 07.02.2024 11:50:46 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

awangarda napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

nique napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

nikos napisał(a):

Dziewczyny, dajcie namiary na jakie maile piszemy. Zapewne jest więcej zainteresowanych osób, które skorzystają z możliwości zapytania.

majonez1992 Były wysyłane, jak dla mnie to czas przeszły niedokonany. Ktoś niby wysyłał, ale bez weryfikacji, że maile zostały WYSŁANE, wyszły z serwera, nie wróciły. Na dobrą sprawę, jeśli nikt nie otrzymał maila z gratulacjami, nikt nie potwierdzi danych, to cała pula zostanie u nich... O nie! Z całą łaskawością "wyślą" w ten sam sposób do rezerwy. Jaka oszczędność emotka

Też z chęcią napisze do nich i podeślę linka do dyskusji na forum niech wiedzą,że mamy baczne oko na ich poczynania

pelargos@pelargos.com.pl

i w zakładce kontakt do p&g bezpośrednio przez formularz, bo nie znalazłam ich maila.

Pani z Obsługi Konsumenta P&G upiera się, że Pelargos powiadomił Laureatów. Infolinia P&G: 801 258 825 a wiadomość ze strony: https://pg-lex.my...rydayme#brandListDiv

Do mnie też napisała, że Pelargos od poniedziałku powiadamiał laureatów.



Żart, czyli od nas z forum nie wygrał NIKT? Nie dość że gow..ne kapsułki to jeszcze cholernie drogie

Moim zdaniem nas oszukali.. chyba, ze faktycznie jest jakiś laureat na forum to powinien się ujawnić

Jak było 10 nintendo z Albedo to chyba 4 osoby się pochwaliły, a tutaj 110 i nic? Dodatkowo paragon za 40 zł XD Nie wierzę w to, że cokolwiek wysłali. Chyba, że do podstawionych koleżanek i członków rodziny emotka

jakby co to tez dzisiaj napisałam maila


Szkoda, że tak trzeba z gęby nagrody wydzierać. Jakby to tak wszędzie wyglądało, to nikt by nie grał. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7157779 Napisano: 07.02.2024 11:29:25 w Czy informują/ informowali?
Szkoda, że ten cały śmieszny Pelargos organizuje konkurs obecnie w Biedrze, bo podobały mi się nagrody, i już nawet coś puściłam, a pewnie znów paragon będę mogła sobie co najwyżej do kosza wyrzucić emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7157775 Napisano: 07.02.2024 11:26:40 w Czy informują/ informowali?
awangarda napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

nique napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

nikos napisał(a):

Dziewczyny, dajcie namiary na jakie maile piszemy. Zapewne jest więcej zainteresowanych osób, które skorzystają z możliwości zapytania.

majonez1992 Były wysyłane, jak dla mnie to czas przeszły niedokonany. Ktoś niby wysyłał, ale bez weryfikacji, że maile zostały WYSŁANE, wyszły z serwera, nie wróciły. Na dobrą sprawę, jeśli nikt nie otrzymał maila z gratulacjami, nikt nie potwierdzi danych, to cała pula zostanie u nich... O nie! Z całą łaskawością "wyślą" w ten sam sposób do rezerwy. Jaka oszczędność emotka

Też z chęcią napisze do nich i podeślę linka do dyskusji na forum niech wiedzą,że mamy baczne oko na ich poczynania

pelargos@pelargos.com.pl

i w zakładce kontakt do p&g bezpośrednio przez formularz, bo nie znalazłam ich maila.

Pani z Obsługi Konsumenta P&G upiera się, że Pelargos powiadomił Laureatów. Infolinia P&G: 801 258 825 a wiadomość ze strony: https://pg-lex.my...rydayme#brandListDiv

Do mnie też napisała, że Pelargos od poniedziałku powiadamiał laureatów.



Żart, czyli od nas z forum nie wygrał NIKT? Nie dość że gow..ne kapsułki to jeszcze cholernie drogie

Moim zdaniem nas oszukali.. chyba, ze faktycznie jest jakiś laureat na forum to powinien się ujawnić

Jak było 10 nintendo z Albedo to chyba 4 osoby się pochwaliły, a tutaj 110 i nic? Dodatkowo paragon za 40 zł XD Nie wierzę w to, że cokolwiek wysłali. Chyba, że do podstawionych koleżanek i członków rodziny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7157773 Napisano: 07.02.2024 11:25:36 w Czy informują/ informowali?
nanajka81 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Monika11 napisał(a):

A takie zwroty były za zakup Pampersów, heden schouders, gillette  i dużo innych marek było. Dostał ktoś kasę na konto ? To nie było z tej samej strony ?

Tak, ja dostałam kilka zwrotów za pampersy. Za to jak była akcja ze zwrotem za zakupy w Rossmannie (zamiast kasy na konto przysyłali e-kartę podarunkową do Rosska), to jednego nie dostałam. Niestety nie zapisałam sobie numeru „zlecenia”, więc nie mogłam też złożyć reklamacji emotka  Ale poza tym jednym, reszta normalnie przyszła i to dosyć szybko.

ja tak samo: za jednego nie dostałam ale poza tym zawsze zwroty były i to szybciutko. U nich w konkursach wygrałam tylko dwa razy: jak z Żabką coś organizowali (wygrałam bon na 25 zł) i jak był konkurs z miotełkami Swiffer - żadnego powiadomienia o wygranej nie dostałam tylko po kilku miesiącach od zakończenia konkursu przyszły miotełki...

może jakieś boniki i miotełki chętniej wysyłają, a łapę kładą na pralkach i bonach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0