Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika majonez1992

majonez1992

#7157760 Napisano: 07.02.2024 11:22:17 w Czy informują/ informowali?
kumulacja napisał(a):

nique napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

nikos napisał(a):

Dziewczyny, dajcie namiary na jakie maile piszemy. Zapewne jest więcej zainteresowanych osób, które skorzystają z możliwości zapytania.

majonez1992 Były wysyłane, jak dla mnie to czas przeszły niedokonany. Ktoś niby wysyłał, ale bez weryfikacji, że maile zostały WYSŁANE, wyszły z serwera, nie wróciły. Na dobrą sprawę, jeśli nikt nie otrzymał maila z gratulacjami, nikt nie potwierdzi danych, to cała pula zostanie u nich... O nie! Z całą łaskawością "wyślą" w ten sam sposób do rezerwy. Jaka oszczędność emotka

Też z chęcią napisze do nich i podeślę linka do dyskusji na forum niech wiedzą,że mamy baczne oko na ich poczynania

pelargos@pelargos.com.pl

i w zakładce kontakt do p&g bezpośrednio przez formularz, bo nie znalazłam ich maila.

Pani z Obsługi Konsumenta P&G upiera się, że Pelargos powiadomił Laureatów. Infolinia P&G: 801 258 825 a wiadomość ze strony: https://pg-lex.my...rydayme#brandListDiv

Do mnie też napisała, że Pelargos od poniedziałku powiadamiał laureatów.



Żart, czyli od nas z forum nie wygrał NIKT? Nie dość że gow..ne kapsułki to jeszcze cholernie drogie Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7157744 Napisano: 07.02.2024 10:54:31 w Czy informują/ informowali?
flinta_13 napisał(a):

nikos napisał(a):

Dziewczyny, dajcie namiary na jakie maile piszemy. Zapewne jest więcej zainteresowanych osób, które skorzystają z możliwości zapytania.

majonez1992 Były wysyłane, jak dla mnie to czas przeszły niedokonany. Ktoś niby wysyłał, ale bez weryfikacji, że maile zostały WYSŁANE, wyszły z serwera, nie wróciły. Na dobrą sprawę, jeśli nikt nie otrzymał maila z gratulacjami, nikt nie potwierdzi danych, to cała pula zostanie u nich... O nie! Z całą łaskawością "wyślą" w ten sam sposób do rezerwy. Jaka oszczędność emotka

Też z chęcią napisze do nich i podeślę linka do dyskusji na forum niech wiedzą,że mamy baczne oko na ich poczynania

pelargos@pelargos.com.pl

i w zakładce kontakt do p&g bezpośrednio przez formularz, bo nie znalazłam ich maila. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7157741 Napisano: 07.02.2024 10:38:41 w Czy informują/ informowali?
awangarda napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

nikos napisał(a):

Zazwyczaj po takich naszych zapytaniach do organizatorów i odpowiedziach, że laureaci zostali poinformowani maile z gratulacjami lecą za kilka godzin, albo na kolejny dzień. Tu sponsor nawet twierdzi, że maile wyszły, ale czy sprawdził, czy na słowo od agencji napisał. Nie ma szans, by 110 nagród przeszło koło nosa i nikt z forum nie dostał, nawet jeśli by to było magiczne losowanko, a nie czytanie i wybieranie tekstów. To nie kwestia kupienia wafelka w osiedlowym za 1 zł i loteria... Można przyjąć na klatę porażkę, ale dać robić z siebie wariata to trochę niepoważne.

Oni użyli śmiesznego zwrotu "były wysyłane", co to znaczy, ciężko powiedzieć emotka

Napisałam do nich, zobaczymy co odpiszą i czy w ogóle..

ja parę razy pisałam i nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7157737 Napisano: 07.02.2024 10:18:57 w Czy informują/ informowali?
nikos napisał(a):

Zazwyczaj po takich naszych zapytaniach do organizatorów i odpowiedziach, że laureaci zostali poinformowani maile z gratulacjami lecą za kilka godzin, albo na kolejny dzień. Tu sponsor nawet twierdzi, że maile wyszły, ale czy sprawdził, czy na słowo od agencji napisał. Nie ma szans, by 110 nagród przeszło koło nosa i nikt z forum nie dostał, nawet jeśli by to było magiczne losowanko, a nie czytanie i wybieranie tekstów. To nie kwestia kupienia wafelka w osiedlowym za 1 zł i loteria... Można przyjąć na klatę porażkę, ale dać robić z siebie wariata to trochę niepoważne.

Oni użyli śmiesznego zwrotu "były wysyłane", co to znaczy, ciężko powiedzieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7157716 Napisano: 07.02.2024 09:23:33 w Czy informują/ informowali?
awangarda napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

andzi18 napisał(a):

 assal napisał(a):

Jeśli chodzi o konkursy na everydayme, oni często w ogóle nie informują. Nagle przychodzi nagroda do domu.
Tam lepiej mieć dobrze uzupełnione dane w formularzu emotka

Właśnie we wrześniu wygrałem kapsułki Ariel, dostałem maila z prośbą o uzupełnienie danych (te już były w systemie) i cisza. Nic nie dostałem. Napisałem do everydayme i skierowali mnie do Pelargos, którzy nie raczyli odpowiedzieć emotka

Ale dostales je finalnie czy nie?

może i ten konkurs to ściema

No na pewno trzeba do nich i pisac i dzwonic. Ja robie to samo. A jak nie bedzie nic przez kolejny tydzien to zloze reklamacje. Nikomu nic nie wydali na 100%. Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

majonez1992

#7157713 Napisano: 07.02.2024 09:15:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

notta napisał(a):

kaufland Martini miała być lista dzisiaj na stronie i cisza? Czy wszystkie stopnie nagród były już informowane?

Watpie, bo nie bylo ani jednego zestawu. Ostatnio te agencje coraz glupsze sa.

Ale moim zdaniem jakoś dużo tych walizek było....tzn. dużo osób pochwaliło się jak na tyle nagród, może się pomylili i zamiast zestawow maile z walizkami poszły....

Czemu duzo? Bez przesady.
wyszla normalna ilosc, fajnie ze ktos od nas wygral a nie jakies nol nejmy. Czasem na 10 nagrod od nas wyjdzie wygranych na 5 osob, albo pare osob 10 tys i co tez duzo?;) No sporo, i tak czasem bywa emotka  
Jestem pewna ze zadne zestawy nie poszly. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7157707 Napisano: 07.02.2024 08:50:59 w Czy informują/ informowali?
andzi18 napisał(a):

 assal napisał(a):

Jeśli chodzi o konkursy na everydayme, oni często w ogóle nie informują. Nagle przychodzi nagroda do domu.
Tam lepiej mieć dobrze uzupełnione dane w formularzu emotka

Właśnie we wrześniu wygrałem kapsułki Ariel, dostałem maila z prośbą o uzupełnienie danych (te już były w systemie) i cisza. Nic nie dostałem. Napisałem do everydayme i skierowali mnie do Pelargos, którzy nie raczyli odpowiedzieć emotka

Ale dostales je finalnie czy nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7157706 Napisano: 07.02.2024 08:49:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

kaufland Martini miała być lista dzisiaj na stronie i cisza? Czy wszystkie stopnie nagród były już informowane?

Watpie, bo nie bylo ani jednego zestawu. Ostatnio te agencje coraz glupsze sa. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7157705 Napisano: 07.02.2024 08:49:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

kaufland Martini miała być lista dzisiaj na stronie i cisza? Czy wszystkie stopnie nagród były już informowane?

Watpie, bo nie bylo ani jednego zestawu. Ostatnio te agencje coraz glupsze sa. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7157652 Napisano: 06.02.2024 19:30:18 w Czy informują/ informowali?
tad_pole napisał(a):

A z Martini Kaufland butelki też poszły?

wątpie Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

majonez1992

#7157578 Napisano: 06.02.2024 14:33:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

na tyle nagrod w Arielku nikt nic nie wygrał z grupy jestem w szoku

nikt nie wygrał, bo wbrew temu co tam pisali komuś, w ogóle nie poinformowano zwycięzców;pppp

Też czekałam czy nadal czekam na te wyniki bo zainwestowałam w ten konkurs. Kojarzy mi się, ze jakiś czas temu była już taka akcja z konkursem everydayme, ze wyników nie było, tylko nie pamiętam jaka to była wtedy agencja.

A jak się skończyło to wtedy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7157575 Napisano: 06.02.2024 14:30:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu WYGRAJMY RAZEM” w Lidlu. Tam w regulaminie są podane smaki i rodzaje produktów promocyjnych. Byłam w czterech Lidlach i są wszystkie inne dżemy Łowicz, makarony Lubella, i sosy Łowicz tylko nie te co oni podali. Teraz moje pytanie czy ja dobrze rozumiem regulamin że to mają być produkty z tabeli w regulaminie? niedostępne w Lidlu. Pisałam do amooco ale oni nie odpisują.

Na pewno tylko te produkty. Zawsze tak jest. Ale powiem szczerze, że dopiero ja będę w Lidlu jutro i nie mogę się o swoim wypowiedzieć. Ja kiedyś z Amooko miałam rajd po Groszkach w poszukiwaniu parówek konkursowych "Jedynki". Nigdzie też ich nie było, więc finalnie zamówiłam je w chyba 6 tym groszku emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7157566 Napisano: 06.02.2024 14:13:27 w Czy informują/ informowali?
8igora9 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Nie grałam w tym Arielu, ale jak czytam to mam taką refleksję, że powinna tu na forum istnieć czarna lista agencji. Jakiś system oceniania (terminowość, Zgodność narody z regulaminem, kontakt z agencją, przejrzystość itp). Żeby wszyscy widzieli u kogo nie warto grać. Inwestujemy pieniądze, czas i perfidnie zostajemy oszukani. Kiedy ludzie zaczną omijać takie agencje szerokim łukiem, to jeszcze szerszy łuk wykonają w końcu sponsorzy.

Bez szans. 2 osoby ominą ich szerokim łukiem, a w odpowiedzi na to kolejne 4 tym bardziej wezmą udział z myślą, że będzie mniejsza konkurencja. 🤪 
Może regularne pisanie skarg do sponsorów by coś pomogło, ale też niekoniecznie. Mi normalnie szkoda czasu i nerwów na takie rzeczy, ale raz się wyjątkowo wkurzyłam i zaczęłam napastować Lidla mailami o konkursach widmo na FB i insta Parkside (na stronie Parkside, jak się chce skontaktować z obsługą klienta, to przekierowuje na stronę Lidla). Skończyło się na tym, że w pewnym momencie po prostu przestali odpisywać. 🤣

A czemu? Ja wcale nie uważam tego za głupie. Ja np. nie gram w żadnych T-mobilach gdzie trzeba mieć telefon przy du    pie przez pół roku i nie zachęcają mnie ani nagrody, ani też hipotetycznie mniejsza konkurencja. Warto zwrócić uwagę, że w okresie, gdy konkursów jest dużo, to tez się wybiera niektóre, raczej nikt nie gra w każdym. Ja jak widzę ASPE też nie gram, bo i po co jak u nich się  potrafi ulotnić 500 biletów;) I sądzę, że jeśli ktoś będzie miał wydać 40-50 zł na produkty konkursowe pod kiepską agencją to naprawdę porządnie się zastanowi. Co z tego że konkurencja mniejsza, jak nagrody albo nikt nie uświadczy, albo na jakichś chorych zasadach (np za pół roku w ostatni piątek miesiąca za doręczeniem odbioru i potwierdzeniem protokołu nagrody kroplą krwi z palca naciętego nożykiem introligatorskim)

Ja to wszystko rozumiem i się zgadzam. Chodziło mi o to, że nie wierzę, że konkursowicze zaczną masowo omijać niektóre agencje i sponsorzy zaczną się wycofywać.

Pewnie wszyscy nie, ale my tworzymy tu też treści dla siebie samych emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

majonez1992

#7157559 Napisano: 06.02.2024 14:03:49 w Czy informują/ informowali?
cherry21 napisał(a):

Czy ktoś próbował napisać bezpośrednio do Pelargos? Strona internetowa wygląda dość porządnie, podane nawet numery do kontaktu i mail emotka  Mi się wydaję że maile z nagrodami jednak pójdą, ale z opóźnieniem jak to bywa w dużej ilości Agencji.

A jak sądzisz?
Tak, wiele osób pisało i dzwoniło wszędzie, gdzie się da.
Nie, nie jest to normalne, że informują że informacje o nagrodach "były wysyłane" od wczoraj. Co to w ogóle znaczy?
Konkurs to jest akcja marketingowa, na którą my też się składamy, i niektórzy spośród uczestników coś dostaną, a reszta figę z makiem.
Mają tydzień opóźnienia, regulamin w którym ZAKOŃCZYLI możliwość przyjmowania reklamacji z dniem 31/01/24. 

Jak za coś płacisz, nie wiem VOD, i działa Ci to z opóźnieniem to jest zadowolona czy nie? Ja zapłaciłam za udział w konkursie produktem i żądam informacji względnie na czas. Wyobraź sobie, że również takie opóźnienie może wpływać na to, że taki "Mugol" paragon wyrzuci - bo wg ich regulaminu konkurs się zakończył i wszyscy zostali poinformowani do 31/01. Czy ktoś by chciał być w takiej sytuacji? Nie sądzę.

Tak samo jak oni od nas żądają opisów na paragonie, na które nie masz wpływu i innych rzeczy. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7157553 Napisano: 06.02.2024 13:53:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosiak351 napisał(a):

na tyle nagrod w Arielku nikt nic nie wygrał z grupy jestem w szoku

nikt nie wygrał, bo wbrew temu co tam pisali komuś, w ogóle nie poinformowano zwycięzców;pppp Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7157543 Napisano: 06.02.2024 13:40:52 w Czy informują/ informowali?
8igora9 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Nie grałam w tym Arielu, ale jak czytam to mam taką refleksję, że powinna tu na forum istnieć czarna lista agencji. Jakiś system oceniania (terminowość, Zgodność narody z regulaminem, kontakt z agencją, przejrzystość itp). Żeby wszyscy widzieli u kogo nie warto grać. Inwestujemy pieniądze, czas i perfidnie zostajemy oszukani. Kiedy ludzie zaczną omijać takie agencje szerokim łukiem, to jeszcze szerszy łuk wykonają w końcu sponsorzy.

Bez szans. 2 osoby ominą ich szerokim łukiem, a w odpowiedzi na to kolejne 4 tym bardziej wezmą udział z myślą, że będzie mniejsza konkurencja. 🤪 
Może regularne pisanie skarg do sponsorów by coś pomogło, ale też niekoniecznie. Mi normalnie szkoda czasu i nerwów na takie rzeczy, ale raz się wyjątkowo wkurzyłam i zaczęłam napastować Lidla mailami o konkursach widmo na FB i insta Parkside (na stronie Parkside, jak się chce skontaktować z obsługą klienta, to przekierowuje na stronę Lidla). Skończyło się na tym, że w pewnym momencie po prostu przestali odpisywać. 🤣

A czemu? Ja wcale nie uważam tego za głupie. Ja np. nie gram w żadnych T-mobilach gdzie trzeba mieć telefon przy du    pie przez pół roku i nie zachęcają mnie ani nagrody, ani też hipotetycznie mniejsza konkurencja. Warto zwrócić uwagę, że w okresie, gdy konkursów jest dużo, to tez się wybiera niektóre, raczej nikt nie gra w każdym. Ja jak widzę ASPE też nie gram, bo i po co jak u nich się  potrafi ulotnić 500 biletów;) I sądzę, że jeśli ktoś będzie miał wydać 40-50 zł na produkty konkursowe pod kiepską agencją to naprawdę porządnie się zastanowi. Co z tego że konkurencja mniejsza, jak nagrody albo nikt nie uświadczy, albo na jakichś chorych zasadach (np za pół roku w ostatni piątek miesiąca za doręczeniem odbioru i potwierdzeniem protokołu nagrody kroplą krwi z palca naciętego nożykiem introligatorskim) Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7157517 Napisano: 06.02.2024 13:03:13 w Wygraj mi / Wygram za...
vickichelm napisał(a):

Kto za przelew pomoże mi wygrać piniate Kinder?

a dam ta się to jakoś wykminić? Przecież to nie loteria na bramki tylko zwykła losowanka. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

majonez1992

#7157516 Napisano: 06.02.2024 13:02:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewikk napisał(a):

Za wygrany w ITM Wawel ekspres do kawy mam zapłacić podatek 100 zł - słabo...

w Fortunie to zawsze tak jest Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7157499 Napisano: 06.02.2024 12:33:57 w Czy informują/ informowali?
kumulacja napisał(a):

Trzeba pisać i tyle. Im nas więcej, tym lepiej. 
https://pg-lex.my...rydayme#brandListDiv

Też  napisałam już. Sorry, ja muszę terminów przestrzegać czy wysyłki dokumentów, czy paragonu, czy nawet !!! opisu na paragonie na jaki nie mam wpływu. Uczestnicy "wpłacali" po 40 zł za udział w tym konkursie i też należy im się kuż wa informowanie na czas. Wyświetl w wątku >>