Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika diabkate

diabkate

#6834701 Napisano: 31.12.2021 14:56:18 w Kupię...

diabkate

#6834700 Napisano: 31.12.2021 14:53:31 w Wkurza mnie...
agaluna napisał(a):

Kurier DPD, który zaznacza w systemie nieobecność odbiorcy, mimo że byłam w domu o tej godzinie emotka  pewnie mój instax przez to wróci do Sulejówka...  emotka

Zgłoś w centrali. Ja rozumiem, że gość się na sylwestra może spieszyć, ale bez przesady... Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834695 Napisano: 31.12.2021 14:31:13 w Avanti
marzenier napisał(a):

danaaa napisał(a):

diabkate napisał(a):

danaaa napisał(a):

Co to za loteria Cheetosy z kodami od 3.01 ? Czy mógłby ktoś zamieścić link? Nie mam dostępu do Zapowiedzi, a nie mogę znaleźć nic na ten temat, w tym wątku była dyskusja gdzie szukać kodów.

Nie ma nawet jeszcze strony tej loterii (na opakowaniu informacja, że szczegóły na cheetos.pl). Po prostu się kupuje cheetosy z paskiem "napełniaj miski, graj o nagrody" i od 03.01 będzie można zgłaszać kody, które znajdują się wewnątrz opakowania - trzeba je zachować.

Dziękuję za informację emotka

Z tego co doczytałam na odwrocie tego paska,przyczepionego na opakowanie,to zgłoszenia będą tam przyjmować przez messengera. 

Z przodu też jest o tym informacja. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834675 Napisano: 31.12.2021 13:13:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emi napisał(a):

roksanawu napisał(a):

Emi napisał(a):

kalina590 napisał(a):

Emi napisał(a):

Czy dostajecie potwierdzenia zgłoszeń na Tyskie ?U mnie wczoraj na dwa- NICDzisiaj też NIC, poczta Onet

U mnie wczoraj wieczorem było od razu (poczta Onet). 

Dziękuję emotka  Dziwne to trochę.Wysłać to samo zgłoszenie z innej poczty ?

Na Gmail u mnie i partnera też nie przychodzi jakby co  emotka

Na tlenie też ZERO emotka  

Jeszcze przedwczoraj dostałam na gmaila. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834674 Napisano: 31.12.2021 13:11:10 w Avanti
danaaa napisał(a):

Co to za loteria Cheetosy z kodami od 3.01 ? Czy mógłby ktoś zamieścić link?
Nie mam dostępu do Zapowiedzi, a nie mogę znaleźć nic na ten temat, w tym wątku była dyskusja gdzie szukać kodów.

Nie ma nawet jeszcze strony tej loterii (na opakowaniu informacja, że szczegóły na cheetos.pl). Po prostu się kupuje cheetosy z paskiem "napełniaj miski, graj o nagrody" i od 03.01 będzie można zgłaszać kody, które znajdują się wewnątrz opakowania - trzeba je zachować. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

diabkate

#6834647 Napisano: 31.12.2021 11:53:32 w Pomocy!!!!
henius napisał(a):

Mam problem z wykorzystaniem kodu 50zl z konkursu MKCafe (chodzi o ten z ekspressami do kawy). Po wpisaniu tego boku pojawia się komunikat:  " KOD został dodany, zostanie zastosowany po spełnieniu jego wymagań". Ale potem nie ma takiej opcji, by zapłacić bonem i w związku z tym nie mogę go wykorzystać. Doradzi ktoś?.

Sprawdziłeś, o jakie wymagania chodzi? Może trzeba zrobić zamówienie na konkretną kwotę minimalną? Może koszty dostawy się nie wliczają w tę kwotę? Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834641 Napisano: 31.12.2021 11:23:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margo1 napisał(a):

Czy w konkursie Kiory "Czas,by być razem" można dołączyć zdjęcie paragonu,czy trzeba skan? W regulaminie nie znalazłam nic na ten temat, w formularzu jest tylko słowo skan,dziś ostatni dzień,nie mam gdzie zeskanować

Też mnie to zastanawiało, bo jak dotąd spotykałam się z zapisem zdjęcie lub skan, ale nie sam skan.  Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834638 Napisano: 31.12.2021 11:20:49 w Avanti
Biorąc pod uwagę, że przynajmniej 3 kolejne konkursy/loterie szykują od 03.01, to chyba dobrze by było, jakby dziś zamknęli podwójne. Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6834581 Napisano: 30.12.2021 22:46:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Rodzina niedługo zacznie dziwnie na mnie patrzeć, jak kolejny raz powiem, że nie kupię czegoś w sklepie na osiedlu, bo w innym sklepie, leżącym 10 razy dalej, ten produkt jest konkursowy i ja muszę mieć paragon stamtąd.emotka
Niech te odległe wędrówki chociaż zaowocują jakąś fajną wygraną. Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

diabkate

#6834497 Napisano: 30.12.2021 16:07:14 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

melancholia napisał(a):

mampytanie napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 

a może księgi wieczyste, jak kupowałaś / sprzedawałaś nieruchomość emotka

No właśnie zero takich spraw. Nawet na Allegro czy OLX nic nie kupuję. Jak już zamawiam coś z w internecie, to w sprawdzonych sklepach, więc wątpię, żeby te firmy miały jakieś sprawy w sądach i że wzięliby mnie na świadka spośród tylu klientów. Jedynie to jakieś 2 lata temu u notariusza odrzuciłam spadek, ale myślę, że na tym sprawa powinna być zamknięta. Tyle ostatnio się naczytałam o oszustach, że teraz boję się, że ktoś gdzieś wykradł moje dane i mnie w coś wrobił...

Bardzo możliwe, że to dalej sprawa tego spadku. Być może jakiś wierzyciel albo gmina szuka spadkobierców i sąd będzie Was wzywał, ale wystarczy wtedy pokazać notarialny akt odrzucenia spadku i tyle. Nie stresuj się, bo z Twojego opisu wynika, że nie masz czym emotka  To powinna być jakaś błahostka. Daj nam znać, co to było, bo teraz wszyscy umierają z ciekawości emotka  Jak coś to będziemy Ci podsyłać paczki z konkursowymi fantami do więzienia emotka emotka No stres emotka

O tak. Właśnie mi przypomniałaś sytuację, jak musiałam jechać do sądu po to, żeby posiedzieć tam chwilę i powiedzieć, że sprawa mnie nie dotyczy (chodziło o sprzedaż jakiejś działki, którą bym częściowo dziedziczyła), bo odrzuciłam spadek. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834495 Napisano: 30.12.2021 16:01:41 w Avanti
anaesth napisał(a):

diabkate napisał(a):

O. I o to mi chodziło! Na pw się nikomu nie pcham, bo to by było chyba zbyt nachalne. Ogólnie zadane pytanie nie stawia nikogo (poza mną) w niekomfortowej sytuacji. Poza tym chciałam po prostu ogólnych odpowiedzi. Nawet to, że z doświadczenia ktoś może powiedzieć, że nie ma reguły byłoby dla mnie wystarczającą opinią. emotka  I tak tydzień się zbierałam, żeby o to tutaj zapytać, co dopiero jakbym miała do kogoś prywatnie pisać.emotka

Spoko, nie przebijesz jednego gościa, który wypocił długie błagania o gotowce i wysyłał do wielu osób z forum na zasadzie "kopiuj+wklej". Jak dostał ode mnie podstawowe porady, to nie podziękował, tylko za jakiś czas znów napisał żal-PW, bo on nic nie wygrywa i chce znać receptę na wygranie wszystkiego, co się da wygrać. Mógł zacząć na przykład od zgłębienia ortografii i interpunkcji, ale widocznie uznał, że to nie jest klucz do sukcesu emotka
A tak poza tym, to na forum jest mnóstwo uprzejmych osób, które chętnie pomogą, ale pytanie, czego oczekujesz od konkursów. Po 3 latach (wiem, że to nie tak dużo i dalej jestem żółtodziobem) chyba dojrzałam do tego, żeby grać totalnie dla frajdy i traktować "rozgryzanie" agencji jako skomplikowaną zagadkę emotka

No nie, o to bym nie poprosiła nikogo, chyba że zależałoby mi jedynie na korzyściach majątkowych. emotka  Nie chcę, żeby ktoś mi zdradzał swoje sposoby na wygrane czy że np. Avanti lubi jak się co 4 słowo pisze, jakiż to wspaniały jest konkursowy produkt, bo nie czułabym wtedy, że ja coś osiągnęłam. Wolę pisać to, co naprawdę myślę, jedynie forma przekazu jest dla mnie problematyczna. Teraz już wiem, że nie trzeba się wcale wysilać na żadne wyniosłe teksty, które w moim mniemaniu są lepsze od prostych słów, bo moje zdanie ma akurat najmniejsze znaczenie podczas oceny zgłoszenia.

Co do oczekiwań... W tej chwili to chyba kwestia tego, że za wyznacznik swojej wartości podstawiłam wygrane w konkursach. Wiadome - loteria to zwykłe szczęście, ale jak już trzeba coś napisać, to jednak gdy się długo nic nie wygrywa można różne rzeczy o sobie pomyśleć. Przynajmniej ja tak mam, ale to zapewne dotyczy wielu osób, które dopiero co zaczynają próbować swoich sił. Tak więc zdarzyło się, że zapychałam się chipsami czy chrupkami powtarzając sobie w głowie, jaka to jestem beznadziejna, że nie umiem napisać czegoś, co się spodoba KOMUŚ (bo przecież nawet nie wiem, kto to tam ocenia, nie znam ludzi, a jednak od ich opinii uzależniłam moją samoocenę). Wiele przede mną, jak widać. emotka

Dzięki za odpowiedzi! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834489 Napisano: 30.12.2021 15:47:55 w Avanti
noemi82 napisał(a):

Czy ktoś już kupował Cheetosy z loterii która startuje 3.01 ? Kupiłam trzy paczki i wyraźnie pisze, żeby kodów szukać wewnątrz opakowania, ale kiedy je otworzyłam to ich nie było. Miał ktoś taką sytuację?

Kody są na zgrzewie. Prawie niewidoczne, lekko tłoczone. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834488 Napisano: 30.12.2021 15:46:48 w Wkurza mnie...
melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 

Nie stresuj się na zapas. emotka
W wolnej chwili idź odebrać.


Mnie wkurza to, że instytucje pilnują terminów, jakie człowiek ma dotrzymać, żeby coś załatwić, ale same mają czas na wszystko... Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6834484 Napisano: 30.12.2021 15:41:05 w Avanti
magie1982 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Ale Paula już kierunkowala rano, to co więcej można napisać?

No a jeśli to za mało, to moim zdaniem oczekujesz praktycznie gotowca 

A pomyślałaś, że mogłam po prostu nie zauważyć tej odpowiedzi? emotka  
Cofnęłam się kilkadziesiąt stron wstecz w wątku i tam czytałam.
Poza tym nie wiem, jak można tu mówić o gotowcu? Gdyby coś takiego było możliwe, to wygrywałyby praktycznie te same osoby od pierwszego etapu, bo wiedziałyby, co po pisać. 
Czy poprosiłam kogoś o pokazanie wygranych tekstów? Nie.
O podanie poruszanej tematyki? Nie.
O podanie konkretnych słów? Nie.
Jeżeli powiedzenie "wolą rymy" czy "wolą prozę" a nawet "lubią i prozę i rymy" to dla Ciebie zdradzenie jakiejś wielkiej tajemnicy, to powiedz wprost. Nie będę drążyć.

Podwójne wygrywanie się już skończyło, więc jak mogę oczekiwać gotowca? Jest jakiś uniwersalny tekst wygrywający we wszystkich konkursach? Bo nie rozumiem, czym jest ten gotowiec. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834480 Napisano: 30.12.2021 15:33:29 w Avanti
paula9891 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Dobra. Zamiast ubolewać nad swoją marnością zadam pytanie, może ktoś odpowie, jesli nie tu to na priv.emotka Nie znam jeszcze żadnej z agencji, tzn. jakie zgłoszenia preferują, w związku z tym moglibyście coś powiedzieć o Avanti? Kończę właśnie paczkę cheetosów i stwierdziłam, że jak już muszę to zjadać, to fajnie by było cokolwiek wygrać. emotka

O coś takiego jak juz, pytaj pw. emotka Druga rzecz, że różne zgłoszenia wygrywają. I jak ktoś tutaj pisał, ja się zgadzam. U mnie zazwyczaj wygrywa prosty pomysł, ale ciekawie przedstawiony. I tekst na pewno musi być zrozumiały, lekko napisany.

O. I o to mi chodziło! 
Na pw się nikomu nie pcham, bo to by było chyba zbyt nachalne. Ogólnie zadane pytanie nie stawia nikogo (poza mną) w niekomfortowej sytuacji. Poza tym chciałam po prostu ogólnych odpowiedzi. Nawet to, że z doświadczenia ktoś może powiedzieć, że nie ma reguły byłoby dla mnie wystarczającą opinią. emotka  
I tak tydzień się zbierałam, żeby o to tutaj zapytać, co dopiero jakbym miała do kogoś prywatnie pisać.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834475 Napisano: 30.12.2021 15:27:11 w Avanti
magie1982 napisał(a):

diabkate napisał(a):

magie1982 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Dobra. Zamiast ubolewać nad swoją marnością zadam pytanie, może ktoś odpowie, jesli nie tu to na priv.emotka Nie znam jeszcze żadnej z agencji, tzn. jakie zgłoszenia preferują, w związku z tym moglibyście coś powiedzieć o Avanti? Kończę właśnie paczkę cheetosów i stwierdziłam, że jak już muszę to zjadać, to fajnie by było cokolwiek wygrać. emotka

Nie znasz, to czas zacząć poznawać. Każdemu z nas zajmuje to miesiące, a często i lata. Nikt raczej nie poda Ci tu gotowego przepisu na tacy, bo sam zgłębiał temat latami. Poza tym poczujesz, tak naprawdę jaka to frajda, wygrywając własnymi siłami. emotka

Ech. Nie oczekuję, że ktoś napisze za mnie zgłoszenie.Ale ok, nie było pytania. Ktoś doradził mi zapytać, choć  mówiłam, że tak to się pewnie skończy. emotka   Przynajmniej mogę powiedzieć, że miałam rację.emotka

To może ten co doradził, będzie też umiał doradzić na temat Avanti?Nie bulwersuj się, tu co chwilę (na forum) pojawia się ktoś nowy, kto zadaje podobne pytania. A chyba nie tędy droga, nie?

To nie jest bulwersowanie się (uwierz, umiem się spektakularnie zbulwersować. emotka  ). Ktoś inny, nawet w tym wątku, pisał, że pytał o rady i jeżeli ktoś nie chciał za wiele zdradzać, to chociaż ukierunkował. 
Ów ktoś, kto doradził, nie jest użytkownikiem forum. emotka  
anaesth napisał(a):

Prawda! A od siebie mogę dodać, że nawet czytanie konkretnych odpowiedzi nagrodzonych dychą z Tyskiego, głównymi po 10-15-20 tysięcy u Smolara czy Columbita, wiele nie wnosi, bo i tak trzeba agencję zaskoczyć czymś innym, równie nowatorskim emotka

Ale ja nie nawet nie chcę czytać konkretnych odpowiedzi, chyba że za takowe można uznać stwierdzenie, że wygrywał prozą, wygrywał wierszem, wygrywał długimi wywodami, wygrywał krótkimi hasłami. Nie pytam o tematykę, składnie, słowa klucze. emotka  

No ale ok, zapytałam. Satysfakcja, że znów miałam rację jest, mogę powiedzieć "a nie mówiłam?".emotka W pewnym sensie coś wygrałam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834466 Napisano: 30.12.2021 15:14:24 w Avanti
magie1982 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Dobra. Zamiast ubolewać nad swoją marnością zadam pytanie, może ktoś odpowie, jesli nie tu to na priv.emotka Nie znam jeszcze żadnej z agencji, tzn. jakie zgłoszenia preferują, w związku z tym moglibyście coś powiedzieć o Avanti? Kończę właśnie paczkę cheetosów i stwierdziłam, że jak już muszę to zjadać, to fajnie by było cokolwiek wygrać. emotka

Nie znasz, to czas zacząć poznawać. Każdemu z nas zajmuje to miesiące, a często i lata. Nikt raczej nie poda Ci tu gotowego przepisu na tacy, bo sam zgłębiał temat latami. Poza tym poczujesz, tak naprawdę jaka to frajda, wygrywając własnymi siłami. emotka

Ech. Nie oczekuję, że ktoś napisze za mnie zgłoszenie.
Ale ok, nie było pytania. Ktoś doradził mi zapytać, choć  mówiłam, że tak to się pewnie skończy. emotka   Przynajmniej mogę powiedzieć, że miałam rację.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834464 Napisano: 30.12.2021 15:12:05 w Zapowiedzi konkursów
antylopia napisał(a):

Oreo zglaszanie od 1.02 zakupy od 1.01https://www.oreo.eu/pl/coming-soon.html

Orientujesz się czy do tej pory wszystkie produkty oreo można było kupować czy jakieś konkretne albo w konkursowych opakowaniach? Nie znalazłam regulaminu.
Ostatnio widziałam oreo z batmanem na opakowaniu, stąd pytanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834460 Napisano: 30.12.2021 15:02:57 w Avanti
Dobra. Zamiast ubolewać nad swoją marnością zadam pytanie, może ktoś odpowie, jesli nie tu to na priv.emotka
Nie znam jeszcze żadnej z agencji, tzn. jakie zgłoszenia preferują, w związku z tym moglibyście coś powiedzieć o Avanti? Kończę właśnie paczkę cheetosów i stwierdziłam, że jak już muszę to zjadać, to fajnie by było cokolwiek wygrać. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834391 Napisano: 30.12.2021 10:36:34 w Paragony na trwające konkursy
diabkate napisał(a):

Kupię paragon na "Zima z pepsi" ITM.emotka

Nikt nie ma? Czyli będę musiała się ruszyć do Intermarche. Wyświetl w wątku >>
0 0