Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika diabkate

diabkate

#6833948 Napisano: 28.12.2021 19:18:03 w Avanti
Pojawiła się lista z VI etapu i znów moja imienniczka zgarnęła 500zł. Aż przeszukałam maila z nadzieją, że wiadomość się zawieruszyła, ale jednak to nie byłam ja. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833947 Napisano: 28.12.2021 19:12:42 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Jakby ktoś chciał wziąc udział w konkursie Jesteś o włos od nagrody i szukał produktów w promocyjnych cenach, to w carrefour market (nie wiem czy w hipermarketach też jest ta promocja) jest 30% na produkty schwarzkopf. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833908 Napisano: 28.12.2021 16:02:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

koala33 napisał(a):

deva napisał(a):

marzenier napisał(a):

marzenier napisał(a):

Wawel z Groszka już cały poszedł?

Sama sobie potwierdzam emotka  500 zł wpadło Mail w spamie.Sprawdzajcie ostrożnie bo prawie go skasowałam,bo wyglądał podejrzanie.

czy macie w mailu załącznik z oświadczeniem do wypełnienia? Ja mam bez, a w regulaminie tez nie ma wzoru

U mnie też nie ma. Już do nich napisałam i czekam na odpowiedź, pewnie doślą.

Chyba do maili z inf o wygranych bonach nie ma załącznika 
A w mailach o ekspresach jest 
Ja mam od innej konkursowiczki emotka  
Mogę Wam dosłać na maila 

Że tak przy okazji zapytam - czy w oświadczeniu naprawdę potrzebny jest numer dowodu osobistego? Jakoś nie jestem przekonana do podawania tego typu danych... Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833875 Napisano: 28.12.2021 13:47:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
W końcu poczułam się doceniona!
Ekspres DELONGHI EC260BK z konkursu Wawel w Groszku.emotka Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6833873 Napisano: 28.12.2021 13:44:41 w Informują
Informują z Konkurs "Wawel" Groszek, Euro Sklep

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Mail wpadł do spamu. emotka Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6833813 Napisano: 28.12.2021 11:08:50 w Smolar
frodo napisał(a):

diabkate napisał(a):

anialistopad napisał(a):

ivanotta napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Są te wyniki podpięte z itm obsypalo nagrodami?

Sprawdzał ktoś dziaiaj?

Godzinę temu nic nie miałam,ale pewnie i tak nie wygralam

Nie trać nadziei. Póki co jest tylko w zakładce dla laureatów, więc może jeszcze nie podpieli, skoro w wynikach ich nie ma.

Już i w wynikach jest zakładka. U mnie pusto... Ciekawe czy już laureaci podpięci?

Ja znów się łudziłam, że jednym zgłoszeniem trafię.😅 Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833776 Napisano: 27.12.2021 22:34:21 w Popraw sobie humor...
W sobotę znajomy pytał co robię. Odpowiedziałam, że jem chipsy. Ten zdziwiony: to takie rzeczy jecie na święta?!
I weź wytłumacz takiemu, że jest podwójne świętowanie i obecnie masz w domu więcej chipsów niż chleba.

Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6833770 Napisano: 27.12.2021 22:19:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No i nic.
Chociaż tyle, że kupując cheetosiki dostałam skarpetki gratis.emotka Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

diabkate

#6833704 Napisano: 27.12.2021 17:07:16 w Czy informują/ informowali?

diabkate

#6833699 Napisano: 27.12.2021 16:53:51 w Smolar
anialistopad napisał(a):

ivanotta napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Są te wyniki podpięte z itm obsypalo nagrodami?

Sprawdzał ktoś dziaiaj?

Godzinę temu nic nie miałam,ale pewnie i tak nie wygralam

Nie trać nadziei. Póki co jest tylko w zakładce dla laureatów, więc może jeszcze nie podpieli, skoro w wynikach ich nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833671 Napisano: 27.12.2021 14:35:13 w co chcielibyście wygrać?
magie1982 napisał(a):

diabkate napisał(a):

domika napisał(a):

diabkate napisał(a):

Piniendze, bo na zwierzęta nie dają 500+, a mój kot postanowił się rozchorować w momencie, kiedy jestem bez pracy. W dodatku nie ma diagnozy, więc co wizytę lecą $...emotka

Współczuję. U nas na kota poszło półtora tysiąca w ciągu tygodnia emotka A co chciałabym wygrać ? Pieniążki to zawsze fajna nagroda,  dobry odkurzacz, który poradzi sobie z sierścią mojej kociej zgrai i kompa albo porządną kartę graficzną emotka

Żeby jeszcze było wiadomo, co kotu dolega... A tu kot nie ma żadnych objawów poza tym, że codziennie chrząka jakby był zakłaczony.emotka  

Ciekawe czy u kota możliwa jest alergia? Ja ciągle chrzakam i to alergiczne właśnie emotka

Możliwa, ale nic się ostatnio nie zmieniło, a kot ma tak trzeci tydzień, więc nawet nie mam pomysłów na alergen. emotka  
Astma, pasożyty, wada serca...emotka  Dobra, już nie zrzędze. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

diabkate

#6833662 Napisano: 27.12.2021 14:20:04 w co chcielibyście wygrać?
domika napisał(a):

diabkate napisał(a):

Piniendze, bo na zwierzęta nie dają 500+, a mój kot postanowił się rozchorować w momencie, kiedy jestem bez pracy. W dodatku nie ma diagnozy, więc co wizytę lecą $...emotka

Współczuję. U nas na kota poszło półtora tysiąca w ciągu tygodnia emotka A co chciałabym wygrać ?
Pieniążki to zawsze fajna nagroda,  dobry odkurzacz, który poradzi sobie z sierścią mojej kociej zgrai i kompa albo porządną kartę graficzną emotka

Żeby jeszcze było wiadomo, co kotu dolega... A tu kot nie ma żadnych objawów poza tym, że codziennie chrząka jakby był zakłaczony.emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833641 Napisano: 27.12.2021 12:57:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

diabkate napisał(a):

monisss napisał(a):

diabkate napisał(a):

monisss napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

IMC - "Jedynki" - konkurs na nową nazwę Jedynek (SMS) - czy po wysłaniu smsa dostaje się zwrotkę?

tak

Od razu czy możliwe jest opóźnienie? 

ja mialam odrazu

flinta_13 napisał(a):

diabkate napisał(a):

monisss napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

IMC - "Jedynki" - konkurs na nową nazwę Jedynek (SMS) - czy po wysłaniu smsa dostaje się zwrotkę?

tak

Od razu czy możliwe jest opóźnienie? 

Od razu,

Czyli znów jakiś problem...emotka

Wlacz znaki GSM , max 3 SMS bo 4 SMS to jako MMS nalicza (przynajmniej u mnie )

No to właśnie zrobiłam - włączyłam opcje "tylko proste znaki" przez co od razu treść przekształciła się z powrotem w SMS, wysłało się, ale zwrotki nie dostałam... emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833639 Napisano: 27.12.2021 12:47:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

diabkate napisał(a):

monisss napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

IMC - "Jedynki" - konkurs na nową nazwę Jedynek (SMS) - czy po wysłaniu smsa dostaje się zwrotkę?

tak

Od razu czy możliwe jest opóźnienie? 

ja mialam odrazu

flinta_13 napisał(a):

diabkate napisał(a):

monisss napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

IMC - "Jedynki" - konkurs na nową nazwę Jedynek (SMS) - czy po wysłaniu smsa dostaje się zwrotkę?

tak

Od razu czy możliwe jest opóźnienie? 

Od razu,

Czyli znów jakiś problem...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833636 Napisano: 27.12.2021 12:43:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

IMC - "Jedynki" - konkurs na nową nazwę Jedynek (SMS) - czy po wysłaniu smsa dostaje się zwrotkę?

tak

Od razu czy możliwe jest opóźnienie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833635 Napisano: 27.12.2021 12:39:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

diabkate napisał(a):

Jedynki ITM. Czy miał ktoś problem z wysłaniem zgłoszenia? Bo już nie wiem, czy to kwestia problemów z siecią czy u nich coś "odbija" moją wiadomość. Fakt, poniosła mnie fantazja, ale cała wiadomość to nieco ponad 500 znaków, więc mieszczę się w limicie. Co prawda długość spowodowała, że sms zmienił się w mms, ale to raczej nic nadzwyczajnego.

Jezeli mms to ci nie przejdzie

Wpadłam na pomysł z apką dopiero po Twojej odpowiedzi, ale wcześniej postanowiłam pogrzebać w ustawieniach i wystarczyło jedno kliknięcie, żeby dłuższe wiadomości zostały smsami.emotka Dzięki! emotka   Wyświetl w wątku >>
1 domika 0

diabkate

#6833633 Napisano: 27.12.2021 12:36:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

diabkate napisał(a):

Jedynki ITM. Czy miał ktoś problem z wysłaniem zgłoszenia? Bo już nie wiem, czy to kwestia problemów z siecią czy u nich coś "odbija" moją wiadomość. Fakt, poniosła mnie fantazja, ale cała wiadomość to nieco ponad 500 znaków, więc mieszczę się w limicie. Co prawda długość spowodowała, że sms zmienił się w mms, ale to raczej nic nadzwyczajnego.

Jezeli mms to ci nie przejdzie

Czyli muszę ogarnąć inną aplikację do wiadomości, bo ta automatycznie zmienia SMS w MMS. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833632 Napisano: 27.12.2021 12:34:00 w co chcielibyście wygrać?
Piniendze, bo na zwierzęta nie dają 500+, a mój kot postanowił się rozchorować w momencie, kiedy jestem bez pracy. W dodatku nie ma diagnozy, więc co wizytę lecą $$$...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833630 Napisano: 27.12.2021 12:29:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jedynki ITM. Czy miał ktoś problem z wysłaniem zgłoszenia? Bo już nie wiem, czy to kwestia problemów z siecią czy u nich coś "odbija" moją wiadomość. Fakt, poniosła mnie fantazja, ale cała wiadomość to nieco ponad 500 znaków, więc mieszczę się w limicie. Co prawda długość spowodowała, że sms zmienił się w mms, ale to raczej nic nadzwyczajnego. Wyświetl w wątku >>
0 0