Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika diabkate

diabkate

#6833614 Napisano: 27.12.2021 09:50:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

domika napisał(a):

ivanotta napisał(a):

diabkate napisał(a):

ivanotta napisał(a):

jest tu ktoś kto trafił coś w vegecie? emotka

Też mnie to zastanawia, bo jeszcze nie widziałam takiej informacji na forum.

Agencję graf kojarzę z dawnych lat i wiem, że to fajna agencja była kiedyś. Mam nadzieję, ze się nic nie zmieniło. Teraz widzę, że laureaci się pojawiają w wynikach ale nikogo nie znam, kto by się tam wstrzelił w gust emotka

Ale pojawiają się ci sami laureaci co trafili w poprzednim konkursie emotka

A gdzie są wyniki? Nie mogę znaleźć na stronie.

W zakładce "laureaci". Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

diabkate

#6833562 Napisano: 26.12.2021 17:48:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

jest tu ktoś kto trafił coś w vegecie? emotka

Też mnie to zastanawia, bo jeszcze nie widziałam takiej informacji na forum. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833541 Napisano: 26.12.2021 14:45:03 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to, że nie mogę wysłać zgłoszenia na jedynki ITM. Do tej pory nie miałam żadnego problemu z wiadomościami, nawet jak wysyłałam zdjęcia, a dziś bez przerwy komunikat o nieaktywnej usłudze. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833484 Napisano: 25.12.2021 12:23:21 w Paragony na trwające konkursy
Wymienię lub sprzedam paragon na konkurs Czas by być razem Biedronka. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833378 Napisano: 24.12.2021 01:26:56 w WC - rozmowy o wszystkim
tea napisał(a):

Czy ktoś z Was przechodził COVID w domu? Jakie mieliście objawy?

Kilka dni wytrzymałam w domu myśląc, że wielkanocna wyżerka mi zaszkodziła, bo pojawiły się wymioty. Smak straciłam, ale pokrętnie łączyłam to z wymiotami. Potem już wylądowałam na covidowym,  nie miałam innych objawów. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833370 Napisano: 24.12.2021 00:25:27 w Avanti
cudaczek121 napisał(a):

Ja to w ogóle uważam, że oni tego wszystkiego nie czytają, bo by im życia nie starczyło. Losują kilkaset zgloszen i z tego ewentualnie wybierają. A wiadomo, konkursowicze się starają i byle czego nie wysla. A ze przy okazji ich dopracowany pod każdym względem tekst został wyłowiony spośród kilku tysiecy nadesłanych w danym etapie, to juz inna sprawa. Mnie się udawało wygrywać za tekst u Avanti jak byly 50 czy 100 zl do wygrania.Trafilam kilkanascie razy 50 zl i kilka stówek.

To ja nie wiem, jak można mieć takiego farta, że akurat jednej osoby zgłoszenia prawie zawsze trafiają do tej puli kilkuset wylosowanych. emotka
Jakiś protip na to?
Może to naiwne, ale według mnie ktoś to jednak czyta. Wątpię, że robi to jedna, dwie czy nawet 10 osób, ale raczej kilkadziesiąt. 
Być może na bierząco analizują nadesłane teksty, część odrzucają, a pod koniec wybierają z wcześniej wybranych. 
Nie znam się, ale takie mam wyobrażenie.emotka Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6833366 Napisano: 23.12.2021 23:40:50 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

cb656 napisał(a):

A co powiecie na ten program, reklamowany obecnie w zwiastunach, gdzie Marylka Rodowicz będzie opowiadała, jak kochała Daniela Olbrychskiego, a do drzwi dobijała się żona Daniela? emotka Czy to normalne? emotka Nie wiem, czy tamta żona aktora żyje, bo się nigdy tym nie interesowałem, ale jesli tak, to jak się poczuje po tej emisji? Toż to upokarzające. emotka To telewizyjna misja Kurskiego. Za pieniądze z naszych kieszeni. emotka

Niestety, ale jestem pewna, że i taka produkcja znajdzie szerokie grono zadowolonych odbiorców.

Ja również nie mam żadnych złudzeń, że są rzesze ludzi widzących w czymś takim "rozrywkę". Wystarczy tylko postawić pytanie, czy osoba znana z tego, że jest znana nie jest człowiekiem, jak każdy inny? Nie ma uczuć? Nie ma wyobraźni?!Czy Kowalski spod siódemki w naszym bloku chciałby widzieć w telewizji program, w którym jego żona opowiada, jak go zdradzała z listonoszem? I chętnie obejrzy, mając na karku tę świadomość, że obejrzą to także wszyscy sąsiedzi, koledzy z pracy, nawet kierowca autobusu, którym do tej pracy dojeżdża?
O tym piszę... emotka

Cóż... Jeżeli ta kobieta żyje, to podejrzewam, że się na to zgodziła.  Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833362 Napisano: 23.12.2021 23:27:23 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

bluszczowelove2 napisał(a):

Akurat leciał materiał o kolejnym dziecku chorym na SMA (...) Zaraz po nim wyemitowany został materiał  o sylwestrze w ZAKOPANEM! No serio?

No cóż. NAS to obchodzi, ale nie każdego musi... Niektórzy chcą się dobrze bawić i mają do tego prawo, tak jak i "Artyści" mają prawo zarabiać. Skoro ktoś im płaci za playback, a ludziom się to podoba, to co poradzić? W końcu Ci ludzie też za to płacą.

A co powiecie na ten program, reklamowany obecnie w zwiastunach, gdzie Marylka Rodowicz będzie opowiadała, jak kochała Daniela Olbrychskiego, a do drzwi dobijała się żona Daniela? emotka Czy to normalne? emotka Nie wiem, czy tamta żona aktora żyje, bo się nigdy tym nie interesowałem, ale jesli tak, to jak się poczuje po tej emisji? Toż to upokarzające. emotka To telewizyjna misja Kurskiego. Za pieniądze z naszych kieszeni. emotka

Niestety, ale jestem pewna, że i taka produkcja znajdzie szerokie grono zadowolonych odbiorców. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833349 Napisano: 23.12.2021 22:41:15 w Avanti
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Jestem podejrzliwą, pesymistką, nieco nieufną, zrażoną i wątpiącą w ludzi. Moje wyobrażenia o czymś/kimś zwykle wzbudzają we mnie taki lęk, że nie jestem w stanie się z tym skonfrontować.Nie znam za dobrze użytkowników, mam jedynie jakieś "pierwsze wrażenia" - raczej dobre, ale to i tak nie wystarcza, żebym się odważyła kogokolwiek o coś zapytać. Konkursy miały być odskocznią, rozrywką, a stały się powodem frustracji i pogłębienia poczucia beznadziejności.

emotka Zupełnie na taką nie wyglądasz... emotka

I teraz nie wiem, czy mówisz serio czy to ironia. emotka Trochę Twoich odpowiedzi już przeczytałam, ale to wciąż internet, dlatego ciężko jednoznacznie stwierdzić.  Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833347 Napisano: 23.12.2021 22:38:52 w Wkurza mnie...
bluszczowelove2 napisał(a):

A mnie wkurza hipokryzja. Dziś byłam u znajomych i w tle leciały wiadomości. Ja na co dzień nie oglądam TV no i jak to nowicjusz zaczęłam się wsłuchiwać w to co mówią. Akurat leciał materiał o kolejnym dziecku chorym na SMA emotka  straszna wiadomość dla rodziny - łzy matki, ojca, dziadków. Zaraz po nim wyemitowany został materiał  o sylwestrze w ZAKOPANEM! No serio? jak tak można, przecież wiadomo że będzie to NAS kosztowało miliony - tak bo to my utrzymujemy ten cały grajdołek TVP. To nie lepiej oddać tą kasę dla tego dziecka????? niż płacić "artystą" za playback???? Wkur....mnie to  niemiłosiernie. Cała jestem nabuzowana.... 

No cóż. NAS to obchodzi, ale nie każdego musi... Niektórzy chcą się dobrze bawić i mają do tego prawo, tak jak i "Artyści" mają prawo zarabiać. Skoro ktoś im płaci za playback, a ludziom się to podoba, to co poradzić? W końcu Ci ludzie też za to płacą. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833344 Napisano: 23.12.2021 22:31:46 w Avanti
gregory napisał(a):

a ja mam odwrotne doświadczenia. wiele razy pytałem na forum wygyrwających o radę i nigdy nikt mi nie odmówił. zdarzało się, że ktoś przynał, że nie chce zdradzać konkretnego sposobu, ale ukierunkował. Ogólnie do tej pory spotykam na forum same życzliwe osoby. i sam też staram się pomagać, jeśli wczymś mogę.

No ja nie mam doświadczeń, bo po prostu moje wizje apokalipsy, jaka mnie spotka po zadaniu pytania skutecznie mnie powstrzymują. 
Jestem podejrzliwą, pesymistką, nieco nieufną, zrażoną i wątpiącą w ludzi. Moje wyobrażenia o czymś/kimś zwykle wzbudzają we mnie taki lęk, że nie jestem w stanie się z tym skonfrontować. Konkursy miały być odskocznią, rozrywką, a stały się powodem frustracji i pobłębienia poczucia beznadziejności. 
Nie znam za dobrze użytkowników, mam jedynie jakieś "pierwsze wrażenia" - raczej dobre, ale to i tak nie wystarcza, żebym się odważyła kogokolwiek o coś zapytać. Może to też kwestia tego, że na początku mojego pobytu na forum ktoś zapytał w którymś wątku o radę co do tekstów i według mnie reakcja nie była raczej pozytywna/miła... Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833337 Napisano: 23.12.2021 21:52:53 w Avanti
noemi82 napisał(a):

Czuję się wywołana do odpowiedzi. Tak, wygrałam już 7000zł w tym konkursie i nie wiem dlaczego to źle? Tyskie wysyłam codziennie i nie wygrałam. Są osoby, które wygrały tam 10000 i nadal wysyłają zgłoszenia, jak nie na siebie to na członków rodziny. W wielu konkursach biorę udział i nie wygrywam nic, tutaj akurat szczęście mi dopisało i tyle. 

Ja odebrałam tamten komentarz jako wyjaśnienie braku wygranych - ktoś wie, jak grać, gra, wygrywa, a ilość nagród ograniczona i tyle. To że byś nie grała nie spowodowałoby, że na bank ktoś z forum by zaczął wygrywać.
kerocna napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Czy tylko ja nie wygralam nic w żadnym etapie?

Z tego co widziałam na forum "Dziś nic nie wygrałam" jest więcej takich osób. Myślę że duży wpływ na to ma fakt iż konkursowicze nie poprzestają na jednej wygranej (wiedzą jak pisać bo już wygrali to czemu nie grać ponownie?) bo ktoś się chwalił, że już na tym konkursie "zarobił" 7 tysiaków... Ja wygrałam jednym zgłoszeniem 500 i już więcej nie gram. Nie lubię takim badziewiem karmić rodziny.

A potem się dziwić, że ludzie nie piszą o wygranych i uzyskanie jakiejkolwiek informacji graniczy z cudem...

No odkąd tu jestem, to się boję zapytać kogokolwiek o radę, bo mam wrażenie, że odebrane by to było jako coś nie na miejscu, a ja wyszłabym na wariatkę, która naiwnie liczy na to, że ktoś chociaż zasugeruje, w jakim kierunku iść. Nawet przy zwykłej wymianie zdań na temat gustu czy jury Avanti nie mam odwagi zapytać, jaki jest ten gust, co lubią, czego nie.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833319 Napisano: 23.12.2021 20:20:30 w Avanti
nanajka81 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Czy tylko ja nie wygralam nic w żadnym etapie?

Z tego co widziałam na forum "Dziś nic nie wygrałam" jest więcej takich osób. Myślę że duży wpływ na to ma fakt iż konkursowicze nie poprzestają na jednej wygranej (wiedzą jak pisać bo już wygrali to czemu nie grać ponownie?) bo ktoś się chwalił, że już na tym konkursie "zarobił" 7 tysiaków... Ja wygrałam jednym zgłoszeniem 500 i już więcej nie gram. Nie lubię takim badziewiem karmić rodziny.

No może coś w tym jest.
Ja to już byłam w stanie sobie wmówić, że w Avanti  nie lubią mojego miasta czy sklepów danej sieci.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833307 Napisano: 23.12.2021 19:48:24 w Avanti
cudaczek121 napisał(a):

Czy tylko ja nie wygralam nic w żadnym etapie?

Ja od 23.11 wysłałam 6 zgłoszeń i ani jedno nie wygrało. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833287 Napisano: 23.12.2021 17:53:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

Czy Heineken już wysłał wszystkie piwa?

Do mnie dziś dotarły wygrane przed 9.12, więc raczej nie. Wyświetl w wątku >>
1 halliday 0

diabkate

#6833273 Napisano: 23.12.2021 17:09:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

Od jakiegoś czasu obserwuję ciekawe zjawisko konkursowe u siebie i jestem ciekawy Waszego zdania. Otóż wygrywam w loteriach przy jednym zgłoszeniu, natomiast gdy zwiększam szansę, kupuję kolejne produkty itd, to nie wygrywam często nic, nawet drobniejszych nagród. Oczywiście nie jest to bezwzględna reguła, ale myślę, że potwierdza się w około 70-80 procentach. Przy jednym zgłoszeniu wpadło mi już kilka głównych nagród i mnóstwo drobnicy. Może organizatorzy eliminują tych, którzy wysyłają więcej (to teoria spiskowa, ale daje mi do myślenia), żeby dawać równe szanse. Słucham/czytam czasem wypowiedzi lauretatów, którzy mówią: "Wysłałem jedno zgłoszenie". Zamierzam w nowym roku przyjrzeć się temu dokladniej. Macie podobne obserwacje?

Zanim zainteresowałam sie konkursami i loteriami wielokrotnie wysyłałam jedno zgłoszenie i jeszcze nic się nie udało w ten sposób wygrać. Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6833226 Napisano: 23.12.2021 14:33:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smolar też mnie nie lubi. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6833225 Napisano: 23.12.2021 14:29:30 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)

diabkate

#6833195 Napisano: 23.12.2021 13:30:44 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję wszystkim imponujących wygranych!
Prześlijcie telepatycznie trochę pozytywnych myśli, może dzięki temu coś porządnego w końcu trafię!  emotka Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6833194 Napisano: 23.12.2021 13:28:13 w Nasze wygrane w minionym roku
Co prawda mogę podsumować jedynie miesiąc konkursów i loterii, ale jak podliczyłam, to łącznie udało się wygrać 10 nagród o łącznej wartości ok. 1800zł. Mam nadzieję, że jeszcze coś wpadnie. Wyświetl w wątku >>