Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika diabkate

diabkate

#6832226 Napisano: 19.12.2021 14:16:21 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
diabkate napisał(a):

Wymienię e-kartę podarunkową do Decathlona 200zł na bony/karty Biedronka, Intermarche, Lidl, Carrefour.

- średniej wielkości walizkę z hulajnogą - Ochnik
- Misia XXL z coca coli

Na bony, gotówka, cokolwiek co mi się przyda.  Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6832220 Napisano: 19.12.2021 13:48:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

diabkate napisał(a):

rufus napisał(a):

Letyshops.. da sie wyslac jeszcze zgloszenie?Zakup 17.12Ale Status oczekujacy wszedl 18.12Wg regulaminu jesli zakupilo sie do 17.12 to czas na zgloszenie jest do 20.12
Nie widze juz formularza zgloszeniowego..

Jak nie ma w apce formularza, to spróbuj do nich napisać, bo status "oczekujące" trzeba uzyskać do 20.12, więc powinno się jeszcze dać wysłać zgłoszenie.

Napisalem ale cos czuje ze "to by nic nie dalo" emotka

Jak już coś kupiłeś, to trzeba spróbować. emotka  Nic Cię to nie kosztuje. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

diabkate

#6832197 Napisano: 19.12.2021 09:24:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Letyshops.. da sie wyslac jeszcze zgloszenie?Zakup 17.12
Ale Status oczekujacy wszedl 18.12
Wg regulaminu jesli zakupilo sie do 17.12 to czas na zgloszenie jest do 20.12
Nie widze juz formularza zgloszeniowego..

Jak nie ma w apce formularza, to spróbuj do nich napisać, bo status "oczekujące" trzeba uzyskać do 20.12, więc powinno się jeszcze dać wysłać zgłoszenie. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

diabkate

#6832139 Napisano: 18.12.2021 16:58:53 w Gratulacje! Dla wygranych!
Wszystkim zwycięzcom z tego tygodnia gratuluję wygranych i talentu.  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

diabkate

#6832030 Napisano: 17.12.2021 18:55:28 w Avanti
margobb napisał(a):

diabkate napisał(a):

bocin napisał(a):

Dzisiaj przegrałem w podwójnym świętowaniu, ale dziś należała mi się przegrana. Wysłałem 1 zgłoszenie, aczkolwiek było denne. Za to w minionym etapie też wysłałem 1 zgłoszenie, jednak to już było wporzo. Proza rymizowana, szczerze, bez wspominania o produktach promocyjnych. Zobaczymy co z tego wyniknie. 

Ja to nigdy nie wspomniałam o produktach promocyjnych. Może dlatego nic nie wygrałam?emotka

Wygralam główną bez wychwalania wątpliwych walorów Lays'ow. Także to nie to emotka

Musiałaś mi przypomnieć o mojej beznadziejności? emotka  Łudziłam się, że to jednak wina braku wazeliny. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6832027 Napisano: 17.12.2021 18:47:42 w Avanti
bocin napisał(a):

Dzisiaj przegrałem w podwójnym świętowaniu, ale dziś należała mi się przegrana. Wysłałem 1 zgłoszenie, aczkolwiek było denne. Za to w minionym etapie też wysłałem 1 zgłoszenie, jednak to już było wporzo. Proza rymizowana, szczerze, bez wspominania o produktach promocyjnych. Zobaczymy co z tego wyniknie. 

Ja to nigdy nie wspomniałam o produktach promocyjnych. Może dlatego nic nie wygrałam?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6832025 Napisano: 17.12.2021 18:45:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

stefania7 napisał(a):

rufus napisał(a):

Po jakim czasie zakup z letyshop pojawia sie jako oczekujacy?

Zależy od sklepu, niektóre nawet po kilku minutach, inne po kilku dniach - jak nie ma po powiedzmy tygodniu, to bym zgłosiła, żeby wyjaśnili.

Kupowalem przez allegro

Akurat na allegro nie kupowałam, ale z shopee mniej więcej 2-3 dni to trwało. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

diabkate

#6831969 Napisano: 17.12.2021 15:05:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
agusiamajusia napisał(a):

Naprawdę się dzis popłakałam emotka  Avantii buuuu na 22 zgłoszenia nic.

emotka Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6831956 Napisano: 17.12.2021 14:09:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przegranych zapraszam na ciastka chałwowe.emotka
Sponsorem, ale za moje prywatne pieniądze, jest Biedronka. Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6831905 Napisano: 17.12.2021 12:29:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

diabkate napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Jako że udało mi się z Lays jednym zgłoszeniem to podpowiem wszystkim płaczącym że pisałam totalnie z serca i prawdę o mojej siostrze, którą bym chciała mieć podwójnie, bo umie się cudownie bawić z moimi dzieciakami ale niestety widujemy się tylko raz - dwa razy do roku emotka

Dzięki za podpowiedź, ale wychodzi na to, że ja albo nie mam serca albo nawet pisząc z serca tworzę gnioty. Doszłam do wniosku, że konkursy powinny być tylko dla osób stabilnych emocjonanie. emotka

Do konkursów trzeba podchodzić z dystansem. Się uda to super, się nie uda to walczymy dalej, konkursów jest dużo, nagrody się powtarzają, każdemu starczy. Kiedyś grałam o walizki bo potrzebowałam, walizki już mam to już o nie więcej nie gram. Tak jak i o głośniki, słuchawki i depilator, który kupiłam za wygraną kartę. Owszem, na te wszystkie nagrody się naczekałam kilka lat ale powoli mogę je odhaczać i grać o coś innego albo po prostu nie grać. Teraz moim celem jest pralka bo stara po prostu się psuje. Wygrana w Avanti pozwala mi być bliżej celu do zakupu tejże pralki. Powodzenia wszystkim życzę i naprawdę nie płaczcie! Wcześniej czy później wygracie emotka

Dystans... Dopiero zaczynam i mi go brak. 
Bardziej dołujące od braku nagrody chyba jest to, że przegrana łączy się ze świadomością, że jest się po prostu beznadziejnym w pisaniu prostych tekstów. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6831895 Napisano: 17.12.2021 12:14:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

Jako że udało mi się z Lays jednym zgłoszeniem to podpowiem wszystkim płaczącym że pisałam totalnie z serca i prawdę o mojej siostrze, którą bym chciała mieć podwójnie, bo umie się cudownie bawić z moimi dzieciakami ale niestety widujemy się tylko raz - dwa razy do roku emotka

Dzięki za podpowiedź, ale wychodzi na to, że ja albo nie mam serca albo nawet pisząc z serca tworzę gnioty. 

Doszłam do wniosku, że konkursy powinny być tylko dla osób stabilnych emocjonanie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6831867 Napisano: 17.12.2021 11:31:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
DAIKOKU napisał(a):

jedyna rada na te stany.... nie jedz chipsów... ale ciiiii.... żeby się nie dowiedzieli emotka  emotka  ja mam na to zapas pachnących świątecznych mandarynek emotka aczkolwiek, z racji trochę włożonej pracy nazwę nawet odważnie twórczej emotka chcę siebie zobaczyć na liście "L"... i w przedziale "T"

I chipsy i mandarynki w większych ilościach mi szkodzą, więc w sumie chyba bez różnicy czym się dobije.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6831851 Napisano: 17.12.2021 11:13:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przegrane wpędzają mnie w stany depresyjne. 
Cheetosami zajadam stres i odreagowuje niepowodzenia.
Już mi się odechciewa wszystkiego. Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

diabkate

#6831848 Napisano: 17.12.2021 11:11:08 w Avanti
montezuma napisał(a):

Za 3...2... 1..... emotka  Wszyscy już w blokach? emotka

Już lecą maile (wątek MDW). Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6831846 Napisano: 17.12.2021 11:09:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
nanajka81 napisał(a):

LAYS 500+ !!!! emotka  (czy ktoś wie z którego to etapu?)

V (1-7.12). Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6831777 Napisano: 17.12.2021 00:11:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nawet zdrapki mnie nie lubią. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6831749 Napisano: 16.12.2021 21:19:56 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

southlander napisał(a):

diabkate napisał(a):

Wkurza mnie brak weny. Nie wiem czemu się tak uparłam na to tyskie, co chcę sobie tym udowodnić, ale trzeci dzień rozmyślam, co napisać, jak napisać, czy proza, czy wiersz, durny pomysł czy powaga i... nic. Same gnioty. Nie wiem, może jak wypije kilka tyskich, to stworzę godne arcydzieło?

Gdy mam przez kilka dni słabą wenę, to przełamuję rutynę, czyli zmieniam miejsce pisania i porę. Zamiast wieczorem jak zwykle, piszę rano,  a zamiast w pokoju na kanapie, to siadam na podłodze albo idę do kuchni. Nie jest to magiczna metoda, ale odświeża trochę mózg, w kilku konkursach mi pomogła, spróbuj. emotka

A ja słucham piosenek z głębokim tekstem emotka

Dzięki za pomysły, ale teraz mam dylemat, co wysłać.😅 Proza, rymy... Może pora się pogodzić z tym, że nie jestem dobra w pisaniu i niezależnie od rodzaju nic z tego nie będzie.😓 Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6831685 Napisano: 16.12.2021 16:13:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zamówienie od mokate za kod z minutki.emotka Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

diabkate

#6831636 Napisano: 16.12.2021 14:13:37 w Czy informują/ informowali?
asandraa napisał(a):

diabkate napisał(a):

asandraa napisał(a):

Cz informowali z plebiscytu Tech Awards?

Zgodnie z regulaminem dziś, 16.12. ma być gala podczas której zostaną ogłoszeni zwycięzcy. Trochę wątpię, że owa gala miała już miejsce.

Zawsze mailowo informowali wcześniej zwycięzców...

A to nie wiedziałam. W każdym razie gala będzie dziś o 19, więc może do tego czasu poinformują, o ile już tego nie zrobili. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6831634 Napisano: 16.12.2021 14:10:36 w Czy informują/ informowali?
asandraa napisał(a):

Cz informowali z plebiscytu Tech Awards?

Zgodnie z regulaminem dziś, 16.12. ma być gala podczas której zostaną ogłoszeni zwycięzcy. Trochę wątpię, że owa gala miała już miejsce. Wyświetl w wątku >>
0 0