Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika diabkate

diabkate

#6830889 Napisano: 14.12.2021 12:01:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Obiektywnie patrząc na sytuację moje jedno zgłoszenie w Tchibo było raczej z tych słabszych, zwyczajnych, więc mimo cichej nadziei na jakąkolwiek wygraną nie jestem bardzo zaskoczona jej brakiem. 
Większe nadzieję wiąże z tyskim i podwójnym świętowaniem - wątku, nie zawiedź mnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6830863 Napisano: 14.12.2021 10:31:07 w moje dzisiejsze wygrane :)

diabkate

#6830840 Napisano: 14.12.2021 09:07:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Czy ja jestem uprzedzona czy te odpowiedzi jakoś szału nie robią? emotka  Dwa o kotach na odkurzaczach, jeden o oświeceniu i jeden o pedałowaniu. emotka

a wygrały? Jak tak to się nie dziwię, napisane dość inaczej a Ci co wybierają lubią gdy ludzie piszą oryginalnie i z tzw czapy.

No wygrały. Pewnie masz rację, ale nawet jeśli, to i tak były oryginalniejsze. Kot na odkurzaczu jest trochę oklepany.🙄 Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6830806 Napisano: 13.12.2021 23:10:54 w co chcielibyście wygrać?
Czekam na tego maila z tyskiego i się doczekać nie mogę! Dej pan 10k. Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6830796 Napisano: 13.12.2021 22:12:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
Brawo myja . emotka   Wyświetl w wątku >>
1 myja 0

diabkate

#6830783 Napisano: 13.12.2021 21:29:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ja jestem uprzedzona czy te odpowiedzi jakoś szału nie robią? emotka  Dwa o kotach na odkurzaczach, jeden o oświeceniu i jeden o pedałowaniu. emotka Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6830782 Napisano: 13.12.2021 21:26:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anaesth napisał(a):

diabkate napisał(a):

anaesth napisał(a):

kalina590 napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

:( Jak wy sobie radzicie z miesiącami posuchy? A może nikt tutaj czegoś takiego nie doświadcza i solidne nagrody wpadają co najmniej po jednej w miesiącu? Ja już zaczęłam grać nawet o drobiazgi, żeby zobaczyć gratulacje... A tu nic. Dzisiaj zamiast kumulacji wygranych, kumulacja przegranych. Kolejny miesiąc dno, może nigdy nic już nie wygram.  emotka

Wygrasz, wygrasz. Jeszcze nie raz zobaczysz "gratulacje". Mówię Ci to ja, która nie raz chciała konkursowanie rzucić w pi.duemotka  ale w tym momencie coś wpadało i od razu zmieniałam zdanie emotka

Mi zawsze pomaga wyżalenie się mamie (która również gra w konkursach), że nie wygrywam i czas to wszystko rzucić. Wtedy coś wpada i gram dalej emotka No i chyba nadszedł czas, aby się wyżalić emotka A może Tyskie za weekend jeszcze nie poszło? emotka

Poszło za 9, więc trochę wątpię, że ogarnęli kolejne dni.Ja jestem rozczarowana konkursem mi-home. Jakieś mało kreatywne te wygrane odpowiedzi, jak dla mnie. Chyba przez rymowanki już zapomniałam, że można pisać inaczej.emotka  Tak czy siak - odpowiedzi mi się nie podobały, widziałam lepsze. emotka  

A widziałaś jaka odpowiedź wygrała u nich hulajnogę elektryczną? Aż wstawiłam ją wtedy do wątku „dyskusje o wynikach”, bo mnie coś trafiło. Po co się człowiek stara, skoro nagradzają skrajne badziewie? emotka

No komisja nie prezentuje, według mnie, wysokiego poziomu. Zaraz wrzucę do dyskusji o wynikach zlepek screenów z wygranymi komentarzami, który jakaś kobieta dodała w komentarzach. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

diabkate

#6830775 Napisano: 13.12.2021 21:09:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anaesth napisał(a):

kalina590 napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

:( Jak wy sobie radzicie z miesiącami posuchy? A może nikt tutaj czegoś takiego nie doświadcza i solidne nagrody wpadają co najmniej po jednej w miesiącu? Ja już zaczęłam grać nawet o drobiazgi, żeby zobaczyć gratulacje... A tu nic. Dzisiaj zamiast kumulacji wygranych, kumulacja przegranych. Kolejny miesiąc dno, może nigdy nic już nie wygram.  emotka

Wygrasz, wygrasz. Jeszcze nie raz zobaczysz "gratulacje". Mówię Ci to ja, która nie raz chciała konkursowanie rzucić w pi.duemotka  ale w tym momencie coś wpadało i od razu zmieniałam zdanie emotka

Mi zawsze pomaga wyżalenie się mamie (która również gra w konkursach), że nie wygrywam i czas to wszystko rzucić. Wtedy coś wpada i gram dalej emotka No i chyba nadszedł czas, aby się wyżalić emotka A może Tyskie za weekend jeszcze nie poszło? emotka

Poszło za 9, więc trochę wątpię, że ogarnęli kolejne dni.


Ja jestem rozczarowana konkursem mi-home. Jakieś mało kreatywne te wygrane odpowiedzi, jak dla mnie. Chyba przez rymowanki już zapomniałam, że można pisać inaczej.emotka  Tak czy siak - odpowiedzi mi się nie podobały, widziałam lepsze. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6830770 Napisano: 13.12.2021 20:38:27 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
estrelitta napisał(a):

Z jakich dni wysyłają wygrane miśki z Auchan Coca Cola? 

Ja dziś dostałam wygranego 05.12. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6830687 Napisano: 13.12.2021 17:07:36 w Gratulacje! Dla wygranych!
incendio12 napisał(a):

Gratulacje Faworek emotka

I ode mnie. emotka Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0

diabkate

diabkate

#6830639 Napisano: 13.12.2021 14:19:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Misiek XXL z coca coli i fitband z quizu o Saksonii.🤗



 Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6830580 Napisano: 13.12.2021 10:27:25 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

To mi się nie podoba

E, nie, TO trzeba odpuścić. Wszędzie są jakieś warunki wstępne, stażowe - więc i tutaj.
Ja to akceptuję.

...trudno mi za to zaakceptować fakt, że pełny dostęp do bazy konkursów mają ci, co nigdy nie dodali żadnego. emotka
A były już takie wnioski składane, jednak pionas stoi na stanowisku, że baza zawsze będzie otwarta. Co innego forum. No okej, nie moja brocha, rządzi, utrzymuje, to ma prawo narzucać SWOJE warunki. I tak to wszystko jest wielkim dobrodziejstwem dla ludków, a że trafi się jakieś małe ograniczenie... Niedawno napisał między wierszami, że jak będziem za dużo marudzić, to może się zdarzyć tak, że zwinie zabawki i zostawi pustą piaskownicę... emotka emotka

Toż napisałam, że z jednej strony rozumiem, ale się poirytowałam, bo chciałam iść na łatwiznę, zobaczyć jakie paragony teraz są potrzebne, a tu psikus. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6830524 Napisano: 12.12.2021 21:41:34 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
To mi się nie podoba, ale w sumie tylko dlatego, że chciałam zerknąć, jakie są aktualne konkursy, a w wątku z paragonami byłoby najszybciej. 
Z jednej strony rozumiem, że trafiają się oszuści i to może dlatego, ale z drugiej nie, bo uważam, że każdy sam może zobaczyć aktywność użytkownika, z którym miałby dokonać jakiejkolwiek transakcji i podjąć decyzję.

Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6830278 Napisano: 10.12.2021 23:19:49 w co chcielibyście wygrać?
Tak się dziś zdenerwowałam
Że aż do sklepu pognałam
Żeby kupić piwo Tyskie
I zgoszenia zmiażdżyć wszystkie
Już z mym zakupem wracając
Rymy w głowie układając
Stworzyłam dzieło wspaniałe
W każdym calu doskonałe
Takie durne, że aż wstyd
Ale mówię: będzie hit!
No i chodzę dumna z siebie
Że konkurencje pogrzebie
I że wygram wmawiam sobie
Bo jak nie, to nie wiem co zrobię... Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6830172 Napisano: 10.12.2021 17:54:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Olać to, idę po tyskie, bo się wkurzyłam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6830040 Napisano: 10.12.2021 15:08:47 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wkurza mnie... emotka ...gdy ktoś nie rozróżnia. No ludzie... Albo 5000 zł, albo 5 tys. zł! A nie "5000 tys." emotka

Też mnie to wkurza. A jak zwrócić uprzejmie takiej osobie uwagę, albo żartobliwie, że coś kosztuje 5 milionów emotka  to wielki foch i obraza. 

I te gigantyczne dzieci, co się rodzą... 4200 kg, jak ta kobieta to w brzuchu mieściła? Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6829861 Napisano: 10.12.2021 12:17:05 w Avanti
paula9891 napisał(a):

diabkate napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Poproszę info z jakiego dnia informują z podwójnego emotka Miał ktoś @ za 27?

Z tego co zrozumiałam nagrody nie są przyznawane za konkretne dni, ale laureatów wybiera się z całego etapu.

Ale ja nie o tym emotka Informują po kolei według dat, dlatego pytam.

Aaa, w ten sposób. No to może jeszcze mam szanse. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6829852 Napisano: 10.12.2021 12:10:43 w Avanti
paula9891 napisał(a):

Poproszę info z jakiego dnia informują z podwójnego emotka Miał ktoś @ za 27?

Z tego co zrozumiałam nagrody nie są przyznawane za konkretne dni, ale laureatów wybiera się z całego etapu. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6829837 Napisano: 10.12.2021 12:01:06 w Avanti
Widzę listę zwycięzców z liptona, widzę swoje imię i pierwszą literę nazwiska, a maila brak. Można być bardziej złośliwym? :P  Wyświetl w wątku >>
0 0