Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika diabkate

diabkate

#6839558 Napisano: 23.01.2022 14:01:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kejt_son napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kejt_son napisał(a):

Hej,czy ktoś wie po jakim czasie podawane są wyniki z konkursów Cheetos albo STAR? Bo nie wiem, czy jeszcze mieć nadzieję emotka  

cheetos w tamten poniedziałek bodajże były wyniki za 1 Etap.A to oni podają wyniki etapami?  Dobrze wiedzieć, dziękuję  emotka  

No raczej nie czekaliby do końca trwania konkursu, żeby podać wyniki z 10 etapów cheetos. 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6839423 Napisano: 22.01.2022 15:22:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja czytam i się zażeram tymi kinderami, aż głupio.emotka  Jedna paczka kinder bueno mini jest jak 2,5 batona, więc prawie nic.emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

diabkate

#6839359 Napisano: 22.01.2022 10:02:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

fiona25 napisał(a):

diabkate napisał(a):

fiona25 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

diabkate napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.

Ani forma, ani treść emotka .Mam na to żelazny dowód - uwierz mi na słowo emotka

Dokładnie tak...myślicie,że oni czytają każdy poemat i robia to w takim tempie,że następnego dnia po zgłoszeniu mamy zwyciezców? emotka

Czyli wychodzi na to, że mam u nich wyjątkowe szczęście, skoro losują.emotka

Dokładnie tak  emotka  

Napisałam post i usunęłam przypadkowo… jeszcze raz: Uważam, że każda agencja ma oprogramowanie, które wyłapuje zgłoszenia ze słowami-kluczami, jakich dana agencja w danym konkursie oczekuje. To zawęża im znacznie pole wyboru, tym bardziej, jeśli zaznaczą sobie, ile % ma się takich słów-kluczy znaleźć. Takie oprogramowanie to żadna innowacja czy coś zaawansowanego, także dla programistów z agencji to żaden problem, by to stworzyć. Z puli zgłoszeń, które „zdały egzamin”, agencja faktycznie później wybiera zgłoszenia, czytając je (a nie losując). To jest moja teoria, także proszę bez hejtu, ja po prostu uważam, że tak to się odbywaemotka  

No to zdecydowanie brzmi sensowniej niż "wzięli i wylosowali". Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6839352 Napisano: 22.01.2022 09:45:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

diabkate napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.

Ani forma, ani treść emotka .Mam na to żelazny dowód - uwierz mi na słowo emotka

Dokładnie tak...myślicie,że oni czytają każdy poemat i robia to w takim tempie,że następnego dnia po zgłoszeniu mamy zwyciezców? emotka

Czyli wychodzi na to, że mam u nich wyjątkowe szczęście, skoro losują.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6839328 Napisano: 21.01.2022 23:19:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

diabkate napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.

Ani forma, ani treść emotka .Mam na to żelazny dowód - uwierz mi na słowo emotka

Jaki to dowód?
Wypowiadam się w oparciu o więcej niż jedno wygrane zgłoszenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6839324 Napisano: 21.01.2022 23:00:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6839289 Napisano: 21.01.2022 21:04:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Nakrętka z coca-coli 500 ml, gdzie jest ten kod? Albo zapis w regulaminie, że są to jakoś specjalnie oznaczone butelki z kodem? Jakoś nie widzę ani jednego, ani drugiego…

Up, up, ktoś coś?

Ja wczoraj wyczaiłam, które butelki prawdopodobnie mają kody na nakrętkach, poza świątecznymi (choć potwierdzę to dopiero jak kupię colę).
Zeskanowałam kody QR na dwóch różnie oznaczonych etykietkach - jeden przekierował na stronę, drugi do aplikacji. Ten drugi koło kodu QR ma też okienko z tą "białą falą", ale bez napisu.
Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6839281 Napisano: 21.01.2022 20:24:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No i kolejny dzień bez wygranej. To trochę demotywuje.

Nic mi z masy paragonów, jak nawet nie wiem, co pisać...
Star, Lay's, kody na cheetosy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6839278 Napisano: 21.01.2022 20:06:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

mietowa napisał(a):

emi napisał(a):

mietowa napisał(a):

sabanerro napisał(a):

emi napisał(a):

sabanerro napisał(a):

emi napisał(a):

Czy do loterii Gellwe, jeśli na paragonie nie istnieje nr transakcji, wpisujecie nr systemowy, który jest na dole dołu paragonu ?

U mnie na paragonach z Żabki na dole jest Nr sys. 1214xx i ja to wpisuję, bo z pierwszego zdjęcia paragonu "syst. nr transakcji"  wnioskuję że nr transakcji=nr systemowy. Czy dobrze robię to nie wiem

Dziękuję emotka Też tak zrobiłam, paragon też z Żaby, opis (bez Gellwe )  Słodki Kubek i ten numer emotka  , z innych sklepów są dwa numery i faktycznie Nr transakcji jest taki jak systemowy, a tu inaczej.

Ja robię zdjęcie paragonu na tle kupionego produktu. Jeszcze nie miałam przyjemności wygrać, więc nie wiem czy to przechodzi emotka

Radzę Wam czytać regulaminy. W niektórych jest wyraźnie zaznaczone (nie wiem, czy tutaj), że paragon musi wskazywać, że o dany produkt chodzi. Zwłaszcza jeśli produkt może być kupiony gdziekolwiek. Bo wiecie, jeśli sami żądają, żeby coś kupione było np. w ITM, no to można już trochę umyć ręce od opisu. Ale tutaj nie.I zawsze wyobrażajcie sobie, że wygraliście na taki paragon główną - tutaj auto. Czy naprawdę nie szkoda nerwów, skoro produkt konkursowy kosztuje grosze? P.S. Zdjęcie na tle produktu moim zdaniem zda się dokładnie na nic. To paragon jest dokumentem uprawniającym do odbioru nagrody, koniec, kropka. 

Czy kisiel i budyń Słodki Kubek produkuje jeszcze ktoś poza Gellwe ? Akurat w Żabce te produkty są najdroższe a nie najtańsze, więc nie dlatego tu kupione.Z C4 i Leclerc i Biedronki  też opis Soda oczyszczonaemotka

Nie wiem, czy ktoś jeszcze to produkuje. Jeśli tylko Gellwe, to pewnie jest ok. A jeśli chodzi o ceny, nawet drogi Słodki Kubek w Żabce to wciąż produkt za kilka groszy. Też biorę udział w tej loterii i puszczam tylko takie paragony, co do których nie mam wątpliwości. "Sody oczyszczonej" bym nie puściła. Ale wiadomo, każdy robi, jak uważa emotka

Soda Oczyszczona akurat kupiona w dużych marketach, obok nazwy jest symbol produktu.
Nie wiem jaki sklep/market daje prawidłowy paragon tzn z nazwą Gellwe

Ja kupuję zwykle w Carrefourze, bo tam na paragonie jest przy produktach "Gellwe". Proszek do pieczenia za 39gr. emotka Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

diabkate

#6839180 Napisano: 21.01.2022 14:12:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
daisygirl napisał(a):

isana123 napisał(a):

jak jesteśmy przy piniatach: 1 osoba może wygrać więcej niż 1 raz?

z tego co kojarze w regulaminie to nie? 

Jedna osoba - jedna nagroda. Pisali coś o IP nawet, z tego co pamiętam. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6839178 Napisano: 21.01.2022 14:10:43 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

No bo ja mówię o poprzednich nagrodach, dlatego też pisałam o swetrze a nie o bluzie, a właściwie "bluzokocu", który rozmiar ma w nazwie.

...zawsze możesz użyć niezgodnie z przeznaczeniem, czyli jako tropik do namiotu na przykład. emotka

Albo spadochron. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6839177 Napisano: 21.01.2022 14:10:01 w Wkurza mnie...
magdalena-chili napisał(a):

diabkate napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):



No to u mnie jest coś takiego ... 

No bo ja mówię o poprzednich nagrodach, dlatego też pisałam o swetrze a nie o bluzie, a właściwie "bluzokocu", który rozmiar ma w nazwie.

Z moich krótkotrwałych obserwacji wynika, że jeśli chcemy eksponować nasz niewątpliwy seksapil, to niekoniecznie w konkursowych ciuchach emotka  chociaz podobno ładnemu i w bluzie z coli ładnie będzie. emotka

Mi tam nie zależy na eksponowaniu czegokolwiek. Po prostu myślałam, że będę mieć wygodny sweterek (do rozmiaru L jeszcze bym mogła go za takiego uważać), ale w tym to ja się dosłownie topie... Długością blisko mu do sukienki.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6839156 Napisano: 21.01.2022 13:31:11 w Wkurza mnie...
magdalena-chili napisał(a):



No to u mnie jest coś takiego ... 


No bo ja mówię o poprzednich nagrodach, dlatego też pisałam o swetrze a nie o bluzie, a właściwie "bluzokocu", który rozmiar ma w nazwie. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6839129 Napisano: 21.01.2022 12:01:03 w Popraw sobie humor...
Konkursy wciągają tak, że zapominam o zwykłych sprawach.
Zadzwonił kurier - ja zaskoczona, bo żadnej nagrody się nie spodziewałam. Okazało się, że to zamówiony zapas kociej karmy. Jakby nie było kot coś wygrał - jedzenie i karton + taśmę zabezpieczającą do zabawy. Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6839110 Napisano: 21.01.2022 11:30:21 w Zdjęcia naszych wygranych
aendrius1 napisał(a):

fellow napisał(a):

Ogromna piniata i masa słodkości od Kinder emotka tylko tyle jest tam słodyczy??

W regulaminie jest napisane, że wartość to ok. 141zł.
15 paczek słodyczy to mało? Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6839104 Napisano: 21.01.2022 11:14:59 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Biorąc pod uwagę fakt, że według norm mam kilka kilo niedowagi...

To nieprawda! emotka Nie kłóć się ze mną emotka BMI nie kłamie! Powinnaś raczej zmaleć... Po prostu cierpisz na nadwzrost. Bho0sEfo9O4

Masz rację! Nie wiem, czemu zawsze mi się wydawało, że jestem niska...🙄

magdalena-chili napisał(a):

diabkate napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

diabkate napisał(a):

Loteria coca cola. Myślałam, że będę miała fajny sweterek. No i mam. W rozmiarze... 5xl?emotka

Zajadaj żal produktami Frito Lay i lada dzień sweterek będzie pasował. 😉

Biorąc pod uwagę fakt, że według norm mam kilka kilo niedowagi, prędzej bym umarła niż utyła dobrego rozmiaru... 🙊Zmierzyłam ten "sweterek" i obwód klatki to ponad 140cm.🙈🙈🙈

Kate, może dlatego że tam jest napisane ze to coś ala "swetrokoc", wiec z góry wiadomo ze sweterek raczej nie będzie "taliowany" emotka

W aplikacji miałam informacje o swetrze i tego się trzymałam. emotka P Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6839073 Napisano: 21.01.2022 09:22:20 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

diabkate napisał(a):

Loteria coca cola. Myślałam, że będę miała fajny sweterek. No i mam. W rozmiarze... 5xl?emotka

Zajadaj żal produktami Frito Lay i lada dzień sweterek będzie pasował. 😉

Biorąc pod uwagę fakt, że według norm mam kilka kilo niedowagi, prędzej bym umarła niż utyła dobrego rozmiaru... 🙊
Zmierzyłam ten "sweterek" i obwód klatki to ponad 140cm.🙈🙈🙈 Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6839051 Napisano: 20.01.2022 23:01:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kameleon1982 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały i już otrzymały piniatę Kinder: jaki termin ważności mają słodycze? 

Lipiec 2022. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6839022 Napisano: 20.01.2022 19:40:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wszystkie porażki zajadam dziś słodyczami od Kinder. emotka
W mojej sytuacji nie jest to dobra opcja, ale cóż innego mi pozostało? Markę Star cenie nie za to, co potrzeba. Prince polo wychodzi mi bokiem i więcej tych batonów kupię niż to warte. Nie zrobię zapasu płynu do płukania jamy ustnej, szamponów i płatków śniadaniowych na rok... Słabo, słabo. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6838908 Napisano: 20.01.2022 12:03:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Piniata Kinder. 
Do paczkomatu to to nie wejdzie, jakby co.
W środku 5x mini kinder bueno 108g, 5x schoko bons 125g, 5x kinder chocolate mini 120g. Wyświetl w wątku >>