Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika diabkate

diabkate

#6837262 Napisano: 12.01.2022 23:45:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

Hmmm to jak to jest w tych Starach? Myslalem ze z kazdego etapu wybieraja 7 dziennych i 1 najlepsza glowna.. Ale skoro juz sa wyniki z 3 dni to by znaczylo ze wygrana glowna tygodniowa bedzie wybrana sposrod tych ktorzy wygrali dzienna?

A są wyniki?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6837164 Napisano: 12.01.2022 17:55:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aster222 napisał(a):

Gdzie można kupić produkty Voigt?

Też się chętnie dowiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6837005 Napisano: 12.01.2022 10:19:55 w Avanti
byekitty napisał(a):

Czy tylko ja mam dylemat moralny emotka  pisząc odpowiedź na pytanie z Cheetosów? Takie wjeżdżanie na poczucie obowiązku, szantaż emocjonalny i podprogowe namawianie do wydawania ewentualnej wygranej w określony sposób? No bo jak wygram te 5000 zł to może nie powinnam lecieć na kanary, a zasponsorować box w schronisku lub kupić tonę karmy? Co myślicie?i nie wiem jak się zabrać za pytanie emotka  Czy tylko ja mam ten problem?

przypominam: „Co byś kupił zwierzakom gdybyś wygrał nagrodę główną w konkursie i uzasadnij dlaczego?”

Nie jest napisane w jakim konkursie, więc podczas pisania można sobie wyobrazić, że chodzi o jakiś full wypas konkurs, gdzie nagrodą główną jest nie 5000zł a np. 500000zł. Od razu łatwiej przychodzi fantazjowanie o wydawaniu na coś więcej niż własne potrzeby.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836853 Napisano: 11.01.2022 15:10:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ktoś inny będzie jeździł moim samochodem z loterii inpost i ktoś inny pojedzie za mnie na Malediwy.
A niech ludzie poznają moje dobre serce.emotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

diabkate

#6836852 Napisano: 11.01.2022 15:08:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalina590 napisał(a):

margobb napisał(a):

nikos napisał(a):

W Hortex jest ograniczenie na gospodarstwo domowe? Nie mogę się doszukać w regulaminie. I czy jest sens wogóle odsyłać bez podawania numeru dowodu osobistego?

Ja odsyłam, bez podawania numeru dowodu. Czy jest sens? emotka  To się okaże. 

Nie brałam udziału w tym konkursie. Ale zastanawia mnie jedno - po co im dane wrażliwe?Nie podobają mi się takie praktyki niektórych agencji  emotka  

Z tego co wiem, jak wysyłają umowę przeniesienia autorskich praw majątkowych, to tam musi być seria i numer dokumentu tożsamości. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836812 Napisano: 11.01.2022 13:13:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleksiak napisał(a):

O, nawet nie pamiętałam, że dostałam takiego maila.
Odgrzebałam w koszu. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836785 Napisano: 11.01.2022 12:17:46 w Czy informują/ informowali?
paula9891 napisał(a):

Letyshops na stronie jest informacja: Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do 10 stycznia 2022 r. na tej stronie.Widział ktoś listę?
A w regulaminie do 11.01. emotka


Fakt, dwie różne daty, ale czas mają 7 dni na informacje.

"Wybór zwycięzców nastąpi do dnia 10 stycznia 2022 r., lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu - https://letyshops.com/pl/malediwy-za-dyche. Oprócz tego każdy zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej mailowo."


"3.4. Wybór zwycięzców nastąpi do dnia 11 stycznia 2022 r. Niezależnie od łącznej liczby przesłanych w Konkursie Zgłoszeń, jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę w całym Konkursie.3.5. W przypadku, gdy spośród przesłanych w Konkursie zgłoszeń nie będzie możliwe wyłonienie liczby zwycięzców odpowiadającej liczbie przewidzianych do wydania nagród (np. z uwagi na zbyt niską liczbę zgłoszeń lub ich niedostateczną jakość w świetle kryteriów wskazanych w pkt A Regulaminu), może zostać przyznana niższa liczba nagród.3.6. W terminie 7 dni kalendarzowych od dnia wyłonienia zwycięzców Organizator powiadomi zwycięzców o wygranej przesyłając wiadomość na adres e-mail podany podczas rejestracji konta na Platformie. W wiadomości znajdować się będzie aktywny link do elektronicznego formularza, który zwycięzca zobowiązany jest wypełnić i przesłać do Organizatora (nie dotyczy laureatów nagród, o których mowa w pkt. 2.1.8. Regulaminu)." Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836751 Napisano: 11.01.2022 11:02:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No i znów...
Za to ten samochód z inpostu musi być mój. Wyświetl w wątku >>
2 adamo86, mia 0

diabkate

#6836635 Napisano: 10.01.2022 19:40:34 w Wkurza mnie...
inska napisał(a):

2 opakowania oznaczone konkursowe cheetos oba bez kodu w środkuemotka

Zanim je wyrzucisz sprawdź dobrze, bo kody są praktycznie niewidoczne na pierwszy rzut oka, więc prawdopodobnie wkurzać się możesz na siebie, że nie sprawdziłaś dokładnie. Poświeć latarką.


Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6836598 Napisano: 10.01.2022 18:00:48 w Wkurza mnie...
anaesth napisał(a):

cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Dzwonili też do mojej Mamy i również przestali po tym, jak ja postanowiłam odebrać. Jestem tak niemiła, że nawet roboty nie chcą ze mną rozmawiać emotka

Czyli jednak DIABoliczna KATE emotka emotka

Od tych Lay'sów, Belvit i Prince Polo, to część z nas niedługo będzie DIABetic emotka

Ja na pewno nie będę! emotka
A co do żarełka... W typie 2 geny też mają swój udział, z tego co wiem. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836533 Napisano: 10.01.2022 13:54:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przejadło mi się prince polo.
No i takie to życie... Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836420 Napisano: 09.01.2022 21:15:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nowy tydzień, stara ja.
Od początku roku nic, więc może teraz coś ruszy.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836393 Napisano: 09.01.2022 15:30:26 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

Wkurzają mnie sms  tarociarki, jasnowidze, Macieje i inne gady.emotka Każdy sms z innego numeruemotka
Najgorszy jest weekend, bo co chwile przysyłają.emotka
Wysłałam tylko 1 sms na pomoc u Jaworowicz i od tego czasu non stop mnie atakująemotka
Już tak mam chyba z 3 miesiąceemotka

Zablokuj. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

diabkate

#6836373 Napisano: 09.01.2022 09:11:37 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Dzwonili też do mojej Mamy i również przestali po tym, jak ja postanowiłam odebrać. Jestem tak niemiła, że nawet roboty nie chcą ze mną rozmawiać emotka

Czyli jednak DIABoliczna KATE emotka emotka

No cóż... Natury nie oszukam.emotka Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6836366 Napisano: 08.01.2022 22:44:00 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Nie potrzebuję, bo były dwa takie telefony. Za drugim razem musiałam widocznie wkurzyć robota, bo już nie dzwonią.

Policzyłem numery na liście zablokowanych z dopiskiem, że to fotowoltaika: 59 sztuk.Najczęściej powtarzający się prefiks to 41 oraz 45.
Wszystko jeszcze przed Tobą, Kasiu emotka

Dzwonili też do mojej Mamy i również przestali po tym, jak ja postanowiłam odebrać. 
Jestem tak niemiła, że nawet roboty nie chcą ze mną rozmawiać.emotka Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6836338 Napisano: 08.01.2022 19:15:43 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

W takim razie wychodzi na to, że niezależnie od tego, kto dzwoni muszę przestać zupełnie odbierać, bo teraz nie będę wiedziała czy rozmawiam z człowiekiem czy z robotem. emotka W sumie się zastanawiam teraz, czy ostatnia sfochana Pani, która bez pożegnania się rozłączyła, była prawdziwa...

Zrób prosty eksperyment, który pozwoli ocenić, czy to nagranie, czy jednak żywy człowiek.
Dzwoni nieznany telefon, odbierasz i milczysz. Pani zaczyna. Poznajesz po głosie, więc milczysz nadal. Pani ponawia pytanie. Po chwili zmienia pytanie, ale już ostatni raz i rozłącza się sama. Kiedy zadzwoni kolejny raz, znów milczysz i słuchasz. Ten schemat się powtórzy słowo w słowo bez zająknięcia.
Uwierz - to nagrania, nie człowiek na żywo. Człowiek tym steruje, ale nie ingeruje swoim głosem, póki automat wystarczy. Z reguły wystarcza. To już było tu na forum prezentowane, wklejałem link do filmu na youtube, który to wyjaśniał. Jak chcesz, to poszukaj.

Nie potrzebuję, bo były dwa takie telefony. Za drugim razem musiałam widocznie wkurzyć robota, bo już nie dzwonią. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836330 Napisano: 08.01.2022 18:00:58 w Czy informują/ informowali?
notta napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

czy były już wyniki Jacobs ITM?

chyba jeszcze nie. Ja mam w notatkach że trzeba poczekać do 10.01

W "Na co czekamy?" też jest info, że do 10.01. Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

diabkate

#6836329 Napisano: 08.01.2022 17:55:44 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

diabkate napisał(a):

halliday napisał(a):

diabkate napisał(a):

halliday napisał(a):

diabkate napisał(a):

bruce napisał(a):

atanerka napisał(a):

halliday napisał(a):

atanerka napisał(a):

Jest prawie 12:00 a już 5 połączeń typu fotowoltaika,itp....drugi dzień z rzędu, bo wczoraj było 6!

pewnie numer w sieci orange?

play

Też mam w Play, lawinowo męczą tym spamem, już mam szczerze dosyć. emotka

Bardzo lubię tę konsternację, kiedy mówię, że mieszkam w bloku i pytam, czy na balkonie mi to chcą zamontować.

ale to automat mówi, więc po co opowiadasz gdzie mieszkasz.

Wybacz, ale wiesz lepiej kto do mnie dzwoni? Mam rozumieć, że automat taki nowoczesny, że na koniec mówi, że rozumie i w takim razie dziękuje za rozmowę?O. to mnie wkurza. Jak ktoś próbuje zrobić ze mnie idiotkę, bo jak inaczej nazwać to, że podobno rozmawiam z automatem?

tak, mają już ustawione opcję na różne odpowiedzi. Tak samo automaty zapraszają po pulsometr itd.tutaj masz przykładową rozmowę:https://www.youtu.../watch?v=s6vgfKBWWlY

Czy roboty się jąkają, przejęzyczają i robią "yyyyyyy"?

Tak, robią.Klient ma być zrobiony w przysłowiowego "dzbana" i odczuć, że rozmawia z żywą osobą. 
Zatem, aż się prosi...żeby roboty się jąkały, przejęzyczały i robiły "yyyyyyy".

W takim razie wychodzi na to, że niezależnie od tego, kto dzwoni muszę przestać zupełnie odbierać, bo teraz nie będę wiedziała czy rozmawiam z człowiekiem czy z robotem. emotka
W sumie się zastanawiam teraz, czy ostatnia sfochana Pani, która bez pożegnania się rozłączyła, była prawdziwa... Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836326 Napisano: 08.01.2022 17:47:02 w Wkurza mnie...
halliday napisał(a):

diabkate napisał(a):

halliday napisał(a):

diabkate napisał(a):

bruce napisał(a):

atanerka napisał(a):

halliday napisał(a):

atanerka napisał(a):

Jest prawie 12:00 a już 5 połączeń typu fotowoltaika,itp....drugi dzień z rzędu, bo wczoraj było 6!

pewnie numer w sieci orange?

play

Też mam w Play, lawinowo męczą tym spamem, już mam szczerze dosyć. emotka

Bardzo lubię tę konsternację, kiedy mówię, że mieszkam w bloku i pytam, czy na balkonie mi to chcą zamontować.

ale to automat mówi, więc po co opowiadasz gdzie mieszkasz.

Wybacz, ale wiesz lepiej kto do mnie dzwoni? Mam rozumieć, że automat taki nowoczesny, że na koniec mówi, że rozumie i w takim razie dziękuje za rozmowę?O. to mnie wkurza. Jak ktoś próbuje zrobić ze mnie idiotkę, bo jak inaczej nazwać to, że podobno rozmawiam z automatem?

tak, mają już ustawione opcję na różne odpowiedzi. Tak samo automaty zapraszają po pulsometr itd.tutaj masz przykładową rozmowę:
https://www.youtu.../watch?v=s6vgfKBWWlY

Czy roboty się jąkają, przejęzyczają i robią "yyyyyyy"? Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836325 Napisano: 08.01.2022 17:44:40 w Wkurza mnie...
notta napisał(a):

diabkate napisał(a):

halliday napisał(a):

diabkate napisał(a):

bruce napisał(a):

atanerka napisał(a):

halliday napisał(a):

atanerka napisał(a):

Jest prawie 12:00 a już 5 połączeń typu fotowoltaika,itp....drugi dzień z rzędu, bo wczoraj było 6!

pewnie numer w sieci orange?

play

Też mam w Play, lawinowo męczą tym spamem, już mam szczerze dosyć. emotka

Bardzo lubię tę konsternację, kiedy mówię, że mieszkam w bloku i pytam, czy na balkonie mi to chcą zamontować.

ale to automat mówi, więc po co opowiadasz gdzie mieszkasz.

Wybacz, ale wiesz lepiej kto do mnie dzwoni? Mam rozumieć, że automat taki nowoczesny, że na koniec mówi, że rozumie i w takim razie dziękuje za rozmowę?O. to mnie wkurza. Jak ktoś próbuje zrobić ze mnie idiotkę, bo jak inaczej nazwać to, że podobno rozmawiam z automatem?

Z tego co ja kojarzę to jest jakaś sztuczna inteligencja, która potrafi reagować na różne odpowiedzi. Chociaż nie zawsze wiarygodnie odpowiada. To jest chyba coś podobnego do aplikacji JokesPhone, gdzie można wkręcać znajomych i robot też prowadzi rozmowę. 

Nie wiem, czy mamy aż tak zaawansowaną technologię, która umie dostosować ton głosu i odpowiadać na pytania niezwiązane z tematem rozmowy, ale jeśli tak, to wycofuję swoją irytację. Wyświetl w wątku >>
0 0