Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika diabkate

diabkate

#6836320 Napisano: 08.01.2022 17:27:20 w Wkurza mnie...
halliday napisał(a):

diabkate napisał(a):

bruce napisał(a):

atanerka napisał(a):

halliday napisał(a):

atanerka napisał(a):

Jest prawie 12:00 a już 5 połączeń typu fotowoltaika,itp....drugi dzień z rzędu, bo wczoraj było 6!

pewnie numer w sieci orange?

play

Też mam w Play, lawinowo męczą tym spamem, już mam szczerze dosyć. emotka

Bardzo lubię tę konsternację, kiedy mówię, że mieszkam w bloku i pytam, czy na balkonie mi to chcą zamontować.

ale to automat mówi, więc po co opowiadasz gdzie mieszkasz.

Wybacz, ale wiesz lepiej kto do mnie dzwoni? Mam rozumieć, że automat taki nowoczesny, że na koniec mówi, że rozumie i w takim razie dziękuje za rozmowę?
O. to mnie wkurza. Jak ktoś próbuje zrobić ze mnie idiotkę, bo jak inaczej nazwać to, że podobno rozmawiam z automatem? Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836302 Napisano: 08.01.2022 15:34:39 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

atanerka napisał(a):

halliday napisał(a):

atanerka napisał(a):

Jest prawie 12:00 a już 5 połączeń typu fotowoltaika,itp....drugi dzień z rzędu, bo wczoraj było 6!

pewnie numer w sieci orange?

play

Też mam w Play, lawinowo męczą tym spamem, już mam szczerze dosyć. emotka

Bardzo lubię tę konsternację, kiedy mówię, że mieszkam w bloku i pytam, czy na balkonie mi to chcą zamontować. Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6836276 Napisano: 08.01.2022 12:57:51 w SZUKAM....
maverick napisał(a):

maverick napisał(a):

informacji czy w konkursie „ROZGRZEJ WYOBRAŹNIĘ Z DECOMORRENO” jet jakieś ograniczenie nagród na osobę/gospodarstwo, czytam i nie widzę emotka emotka

Nikt nie wie? A może nikt tu nie zagląda..muszę to wpisać w wątku Avanti emotka

Mi się nie chce kolejny raz czytać regulaminu, ale nie przypominam sobie, żeby było coś o ograniczeniu na osobę/gospodarstwo. Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

diabkate

#6836274 Napisano: 08.01.2022 12:34:51 w Zapowiedzi konkursów
andii napisał(a):

diabkate napisał(a):



Już jest w bazie

No tak, faktycznie. Nie ma żadnego zdjęcia, dlatego nie zwróciłam uwagi. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

diabkate

#6836245 Napisano: 08.01.2022 10:35:38 w Avanti
incendio12 napisał(a):

montezuma napisał(a):

Czy Avanti informowało wczoraj z jakiegokolwiek konkursu, czy mieli przerwę? emotka  i czekamy na wysyp wpisów w MDW w poniedziałek...Choć po ostatnich postach - to pewnie część osób 3 razy się zastanowi, czy takie wpisywanie ma sens...

Raczej wysypu wpisów akurat z Avanti nie będzie, bo podwójne rozwiązane, a Auchan i Star to jedna nagroda dziennie, więc mało osób wygrywa emotka

W poniedziałek raczej nie będzie, ale cheetos są etapami, jak podwójne i 1 etap trwa do jutra. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836182 Napisano: 07.01.2022 18:51:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
tadziowa napisał(a):

Peppa7 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Ekspres z konkursu Wawel Groszek.

U mnie też-sprzedam emotka

Kto wozi? Było jakieś info od kuriera wcześniej?

DPD. Kurier zadzwonił, jak był już na miejscu. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836159 Napisano: 07.01.2022 16:23:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Prince polo 0/13. To mówi samo za siebie. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836158 Napisano: 07.01.2022 16:21:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

a czy są jeszcze jakieś małe cheetosy (tak jak lays) ? czy tylko te paki za ponad 4 zl ? 

Są, chociaż nie trafiłam jeszcze na te z banderolą konkursową.
Są też te standardowe w Lidlu za 2,49zł, bodajże 80-85g. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836103 Napisano: 07.01.2022 12:12:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ekspres z konkursu Wawel Groszek. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

diabkate

#6836081 Napisano: 07.01.2022 11:08:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jak codziennie tu się wpisuję, to muszę mieć jakiś abonament wykupiony? Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6836079 Napisano: 07.01.2022 10:54:54 w Czy informują/ informowali?
koala33 napisał(a):

noemi82 napisał(a):

Pepsi ITM za 30.12 informowało?

Tak, na stronie też są już wyniki do końca.

Mnie jeszcze nie poinformowali, że wygrałam samochód.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836022 Napisano: 06.01.2022 22:44:03 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
marzenier napisał(a):

jantom napisał(a):

Czy wszyscy otrzymali już nagrody z konkursu Philadephia?

Już nawet zdarzyłam garnek przypalić 
deva napisał(a):

Widzę, że dotarł thermomix od Fortuny, a bony RTV EURO AGD? Dostał ktoś?

Ja nie dostałam  

Ekspres też jeszcze nie dotarł. Wyświetl w wątku >>
1 deva 0

diabkate

#6836021 Napisano: 06.01.2022 22:40:55 w Avanti
Oj tam już. Początkowo też mi się zdarzyło pomyśleć, że Ci co wygrali, to mogliby dać sobie siana i dać innym wygrać, ale potem doszłam do wniosku, że nawet jakby każdy wysyłał po jednym zgłoszeniu, to i tak bym znalazła inny powód do jojczenia, że ja nie wygrałam.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6836008 Napisano: 06.01.2022 21:35:24 w Avanti
nanajka81 napisał(a):

ameryka napisał(a):

vifordist napisał(a):

Podsumowanie AA (Avanti/Afekt):Avanti: 4 x 5000,7x500 na 77 wysłanychAfekt:2 x 10000 i  4 x bilet na 17 wysłanychNo i fajnie emotka  

Moje podsumowanie
Avanti: Lays, Cheetos, Pepsi, Lipton, Intermarche, Orlen, Auchan : rezultat 0/75
Afekt: 0/30

Dla mnie porażka. Wolę loterię
Gratki dla laureatów.

Zawsze jak czytam takie rzeczy myślę, że świat konkursowy to jednak nie jest dla biedaków. Kupiłam Lays 2 razy, wydałam na nie 20 zł, wygrałam 500 zł i na tym stanęło bo po normalnemu mnie po prostu nie stać na takie niezdrowe badziewie.  Dziwię się że te agencje nie robią jakiś ograniczeń na osobę/gospodarstwo bo wtedy więcej osób miałoby szansę na wygraną a nie że jedna zgarnia kilkanaście... Ciekawe kiedy Urzędy Skarbowe dobiorą się do takich wygrywających? Bo to jednak spory zarobek. Ale nie znam się, gram tyle o ile. Podziwiam że ludzie tyle kupują i umieją pociskać ciemnotę agencji aby wygrać bo już przekonałam się że rzadko kiedy wygrywa prawda. Na fejsie czytuję zgłoszenia i naprawdę, niektórych mocno fantazja ponosi przy pisaniu ale jak widać organizatorzy lubią takie kłamanie. Wiem jedno: nie należy się przejmować przegraną bo przy takiej konkurencji to naprawdę ciężko wygrać.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, jak to mówią.
Tutaj jedna wygrana powoduje chęć na kolejną i mało kto wtedy myśli o innych, zwłaszcza jeśli nagroda wysoka. Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6835885 Napisano: 05.01.2022 23:35:14 w NA CO CZEKAMY?
do 08.01. (03.01. - 05.01. + 3 dni) „Wygrana na święta z Coca-Cola” Lewiatan tel/SMS 
do 10.01 (07.01 + 1 d.r.) Finish Lidl sms
do 10.01 (03.01 + 7 dni) "Święta z Jacobsem" ITM
do 12.01 VENUS NATURE „Naturalny przepis na piękno” Rossmann - wyniki na stronie konkursu + mail
do 13.01 (10.01 + 3 d.r.) "Wygraj z Hortexem co tydzień" C4
do 14.01 (11.01 + 3 d.r.) Loteria InPost
do 14.01 "Świąteczne porządki z Cillit" Lidl
do 14.01 "Smakuj Tymbark" Intermarche
do 14.01 "Podaruj Tymbark" Carrefour
do 17.01 (10.01 + 7 dni) "KNORR - świąteczny pomocnik" Auchan sms
do 17.01 (14.01 + 3 dni) Loteria Delicje - główna + dodatkowe
do 18.01 (11.01 + 7 dni) "Świąteczny konkurs Psi Patrol" Biedronka sms
do 18.01 (11.01 + 7 dni) "Świąteczny konkurs Świnki Peppa" Biedronka sms
do 18.01 (11.01 + 7 dni) "Malediwy za dychę" Letyshops
do 19.01 (12.01 + 7 dni) "Świąteczna loteria pełna nagród" Groszek
do 19.01 (12.01 + 5 d.r.) "Świąteczne wygrane" C4
do 20.01 "Przygotuj się na święta" Euro Sklep
do 21.01 "Ułóż ciekawą rymowankę dlaczego uwielbiasz używać Oral-B" C4
do 21.01 „Czas by być razem” Biedronka
do 02.02 (21.01 + 7 d.r.) "Hulaj po nagrody" ITM
do 04.02 (28.01 + 5 d.r.) ”Dla małych chwil pełnych radości” Glade - główna i z dodatkowego losowania niewydanych dziennych Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6835781 Napisano: 05.01.2022 17:37:56 w Wkurza mnie...
Dobra. Się musiałam pożalić, a że forum konkursowe, to głównie na konkursy powinnam. emotka  
Nie pozostaje mi nic innego, jak zjeść cheetosy. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835779 Napisano: 05.01.2022 17:34:01 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

diabkate napisał(a):

Dzięki!O tym, że nie umiem w życie to wiem, ale i tak mnie to wkurza.
Zaczynam myśleć, że ludziom dookoła prawie wszystko wychodzi a mi nic, więc jak ktoś marudzi, że jeden raz coś nie poszło po jego myśli, to we mnie się gotuje i tylko się zastanawiam, kiedy w końcu pękne i powiem, co o tym myślę...

"ludziom dookoła prawie wszystko wychodzi a mi nic" - czyżby? emotka  Zapewniam Cię, że pozory bardzo mylą, za dużo instagramowej wersji życia. I póki nie wejdziesz w cudze buty, to nie masz pojęcia o jego (czasem traumatycznych) przeżyciach i emocjach, nie wiesz z czym sie zmaga mimo uśmiechu na twarzy. Pomyśl o tym.

Dlatego na początku tego zdania jest "Zaczynam myśleć", bo to postrzeganie wynikające z mojej obecnej sytuacji, ale nie jest to przekonanie czy pewnik. Nie wypowiadam się o przeżyciach, a o podejmowanych działaniach i incjatywach. Oddzielam jedno od drugiego, bo dla mnie to dwa zupełnie różne obszary.
Tego, że ludzie dookoła odnoszą sukcesy nie utożsamiam z tym, że są szczęśliwi. 
Uwierz, myślę o tym i wiem, o czym piszesz. To, że obecnie skupiłam się trochę na pierdołach było jedynie tematem zastępczym, żeby nie myśleć o mojej sytuacji, z której obecnie żadne wyjście nie jest dobre. Wiem, że masz dobre intencje pisząc to wszystko, ale właśnie póki nie wejdziesz w cudze buty, to nie masz pojęcia o jego (czasem traumatycznych) przeżyciach i emocjach, nie wiesz z czym sie zmaga. Mogę tu marudzić o zapomnianym paragonie czy Lidce z Sulejówka, bo na tym łatwiej się skupić niż np. na tym, co zrobić, żeby 1 listopada nie był w tym roku moim świętem.  Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6835773 Napisano: 05.01.2022 17:24:26 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Moja ogólna sytuacja mnie wkurza. Zdrowotnie się poprawiło na 3 miesiące i znów równia pochyła. Nie mogę przez to zacząć szukać pracy, bo przecież nie wsadzę nikogo na taką minę, że podpiszę umowę, a za niedługo okaże się, że nie mogę pracować i będę na lekarskim.😣 Jeszcze kilka godzin temu się nawet nie przejmowałam podwójnym tak, jak w poprzednich etapach, a teraz się okazuje, że jak tak dalej pójdzie, to będę jadła tylko te chipsy, których mam zapas i które mnie w końcu dobiją... Kupiłam nawet jedne star, żeby chociaż raz zagrać i z tego wszystkiego paragonu nie wzięłam. Znów zaczynam myśleć, że nic mi nie wychodzi, a konkursy, które miały być jedynie odskocznią, tylko mnie pogrążają. Nie wiem czemu się łudziłam, że w ogóle to ma jakiś sens i że to będzie jakiś sposób na przetrwanie tej beznadziejnej sytuacji, skoro wiadome, że bez umiejętności i doświadczenia nie mam szans...Dziś jestem na nie. Ze wszystkim. Składam reklamację na życie.

Pocieszę Cię, niby mam doświadczenie, ale chętnie się dołączę do Twojej reklamacji, bo nic mi nie idzie, nic... Wszystko pod górę... Do tego same kłody pod nogami... A jak nie kłody, to schody i tak w kółko... Z bezsilności opadają już ręcę i to mnie wkurza najbardziej, że nie mam siły nawet żeby się z tego otępienia podnieść...

Akurat cudze nieszczęście mnie nie pociesza, ale dziękuję za chęci. Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6835771 Napisano: 05.01.2022 17:21:18 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Dzięki!O tym, że nie umiem w życie to wiem, ale i tak mnie to wkurza.Zaczynam myśleć, że ludziom dookoła prawie wszystko wychodzi a mi nic, więc jak ktoś marudzi, że jeden raz coś nie poszło po jego myśli, to we mnie się gotuje i tylko się zastanawiam, kiedy w końcu pękne i powiem, co o tym myślę...

To nieprawda emotka  konkursy wymagają często lat doświadczenia. Po drugie każdy ma swoje ulubione agencje, są takie, ktorych nie wygrałam nigdy (mimo setek zgloszeń), są takie, u których wygrywam dużo.
Niestety konkursy nie są dobre dka osób o słabych nerwach, bo to ciągłe wzloty i upadki.
Wstawaj w walcz dalej emotka

Konkursy to akurat wierzchołek góry lodowej.
Albo raczej wisienka na torcie... Wyświetl w wątku >>
0 0