Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika diabkate

diabkate

#6835386 Napisano: 04.01.2022 17:23:58 w Avanti
incendio12 napisał(a):

diabkate napisał(a):

montezuma napisał(a):

diabkate napisał(a):

...

Tak tylko zwrócę uwagę, że jeśli myślą przewodnią jest pomoc zwierzętom, to pisanie o karmieniu ich cheetosami raczej wpisuje się w świadome szkodzenie. emotka  

tak do tego podchodząc na 100% stracisz... opakowanie emotka EDIT: co nie zmienia faktu, że masz rację emotka  

No wybacz, o ile w podwójnym dało się lokować produkty, tak tutaj... Pomaganie zwierzętom połączyć z jedzenem cheetosów? Wyjdzie to bardzo sztucznie.

A w innych konkursach pisanie że Lay'sy, Cheetosy i Pepsi to najlepsi towarzysze imprezy i że na imprezach się tylko chrupie nie jest sztuczne?Nie mówię że nie masz racji, bo może się okazać, że lokowanie produktów faktycznie tutaj nie przyniesie żadnego skutku, ale spróbować można, szczególnie że w innych konkursach zazwyczaj teksty o zdrowych i cudownych właściwościach Lays, Cheetos i Pepsi zgarniają całkiem fajne nagrody emotka

W większości przypadków jest nieszczere, ale nie powiedziałabym, że sztuczne, bo na pewno są osoby, które zwyczajnie lubią te produkty, jednak nie widzę analogii pomiędzy imprezą z lay'sami, cheetosami a przykładowym pierwszym pytaniem: dlaczego warto pomagać zwierzętom. Chipsy i słodkie napoje to część większości imprez a jedzenie chrupek i umotywowanie wspomnianego wcześniej pytania? Zdecydowanie tutaj level sztuczności to potrójne hard. emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835377 Napisano: 04.01.2022 16:50:20 w Avanti
atlantydek napisał(a):

Kupiłem duże paczki CHEETOS sweet chili z banderola i kodu nie ma w środku. Miał ktoś tak?

Jest, ale trzeba się dobrze przyjrzeć. Najlepiej poświecić latarką na zgrzew, bo kod ledwo widoczny. Znajdziesz go w górnej części paczki. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

diabkate

#6835373 Napisano: 04.01.2022 16:41:42 w Avanti
montezuma napisał(a):

diabkate napisał(a):

...

Tak tylko zwrócę uwagę, że jeśli myślą przewodnią jest pomoc zwierzętom, to pisanie o karmieniu ich cheetosami raczej wpisuje się w świadome szkodzenie. emotka  

tak do tego podchodząc na 100% stracisz... opakowanie emotka EDIT: co nie zmienia faktu, że masz rację emotka  

No wybacz, o ile w podwójnym dało się lokować produkty, tak tutaj... Pomaganie zwierzętom połączyć z jedzenem cheetosów? Wyjdzie to bardzo sztucznie. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835369 Napisano: 04.01.2022 16:32:39 w Avanti
incendio12 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Co innego puszki po piwach, które faktycznie się wszędzie walają (ale fakt, coraz ich mniej, bo złomiarze robią biznes emotka ), ale promocyjnych opakowań Cheetosów nie widuję na co dzień pod ławkami  emotka  Ale może to i dobrze, bo pytania konkursowe są wyjątkowo niekorzystne, przynajmniej w mojej opinii emotka  Więc dużej konkurencji nie zrobię, max 1-2 zgłoszenie na etap emotka  

Też uważam, że są trudne...

I ja się  podpiszę pod tą opinią ...ale w moim przypadku może to być wypalenie zawodowe bo w "podwójnym" też się męczyłam jak żuczek gnojarek toczący swoją kulkę emotka

Niekoniecznie to wypalenie zawodowe, bo w podwójnym i w cheetosach większość pytań odbiega od typowych pytań Avanti. Ja zdecydowanie wolę pytania typu Opisz idealny wieczór z pepsi i Lays, albo z kim podzielisz się Pepsi itd - przynajmniej wiem co mniej więcej pisać i wiem że trzeba mocno słodzić emotka  A w takim pytaniu o zwierzaki nie wiadomo czy trzeba pisać serio czy raczej pisać że zwierzaki kochają chrupać Cheetos emotka

Tak tylko zwrócę uwagę, że jeśli myślą przewodnią jest pomoc zwierzętom, to pisanie o karmieniu ich cheetosami raczej wpisuje się w świadome szkodzenie. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

diabkate

#6835366 Napisano: 04.01.2022 16:27:36 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

diabkate napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Tyskie już skończone?

Na pewno nie, bo w Sylwestra mieli awarię i dopiero teraz to ogarniają.Nie wiem, do którego dnia wyłonili zwycięzców.

Dajesz sobie rękę uciąć, że nie stwierdzili "a, pie*rzyć to, wylosujemy, poinformujemy i zlecenie z czapy!"? emotka

Wypowiadam się w oparciu o dostępne informacje. Pisałam do nich w związku z brakiem potwierdzenia, a co za tym idzie powtórnym zgłoszeniem na ten sam dowód zakupu (żeby nie było - szanse na wygraną nikłe, to wiem, ale skoro grałam, to jakąś nadzieję miałam. emotka  ) i dziś mi odpisali. Stąd wiem, że dopiero ogarniają. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835353 Napisano: 04.01.2022 15:50:17 w Avanti
paula9891 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Co innego puszki po piwach, które faktycznie się wszędzie walają (ale fakt, coraz ich mniej, bo złomiarze robią biznes emotka ), ale promocyjnych opakowań Cheetosów nie widuję na co dzień pod ławkami  emotka  Ale może to i dobrze, bo pytania konkursowe są wyjątkowo niekorzystne, przynajmniej w mojej opinii emotka  Więc dużej konkurencji nie zrobię, max 1-2 zgłoszenie na etap emotka  

Też uważam, że są trudne...

To ja mam odwrotnie. Te z podwójnego mega mnie męczyły i nic w rozstrzygniętych etapach nie wygrałam (brałam udział w 3 czy 4), ale te są bliższe memu sercu (co nie znaczy, że napiszę coś, co się spodoba komisji).emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835341 Napisano: 04.01.2022 14:49:39 w Pomocy!!!!
malgosia74 napisał(a):

Bardzo prosze miłą osobke o pomoc / porade jak zrealizować voucher z Develey na paczke z produktami tak by nie płacić za przesyłke, chyba czegoś nie rozumiem...  emotka

A jest informacja, że przesyłka jest darmowa albo że wlicza się w voucher?

Weszłam w regulamin sklepu internetowego develey.

"W przypadku realizacji Vouchera, w Sklepie Internetowym należy dokonać zakupu za minimum 40 zł brutto (koszty dostawy nie są wliczane do tej kwoty). Zamówienia o niższej wartości nie będą przyjmowane do realizacji.." Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

diabkate

#6835339 Napisano: 04.01.2022 14:36:39 w Avanti
cb656 napisał(a):

Nie, nie. Napisałem o konkursowych z banderolą. O małpkach nie wspominałem. Puszek jak na lekarstwo, bo złomiarzy dużo. P.S. Głównie w okolicach gimnazjów, w tak zwanych palarniach młodzieżowych, czyli miejscach osłoniętych przed oczami natrętów, za kioskiem Ruchu, za śmietnikiem i tak dalej.

Zbieraj Pan i ślij zgłoszenia! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835336 Napisano: 04.01.2022 14:30:20 w Avanti
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Jeszcze się nie spotkałam z rzuconym gdziekolwiek konkursowym (a to istotne) opakowaniem z cheetosów, chociaż są one w sklepach już od około 3-4 tygodni.

Może po prostu mieszkasz w bardziej cywilizowanym rejonie świata. U mnie na prowincji, w dzielnicy robotniczej, na pograniczu slumsów takie opakowania poniewierające się gdzie popadnie to codzienność. emotka

Nie, nie. Napisałam, ze konkursowe (z banderolą) opakowania z cheetosów się nie walają. Za to małpek i puszek mam pod dostatkiem. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835334 Napisano: 04.01.2022 14:25:57 w Czy informują/ informowali?
atlantydek napisał(a):

Tyskie już skończone?

Na pewno nie, bo w Sylwestra mieli awarię i dopiero teraz to ogarniają.
Nie wiem, do którego dnia wyłonili zwycięzców. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835332 Napisano: 04.01.2022 14:23:32 w Avanti
cb656 napisał(a):

Trzeba kupić produkt? emotka Ale przecież nigdzie nie wspominają o konieczności udokumentowania paragonem, że się kupiło, a nie ukradło. emotka Trzeba zachować opakowanie? emotka A po co, skoro nie trzeba odsyłać opakowania z kodem, a jedynie oświadczenie? emotka
Informacja dodatkowa, o której chyba większość zapomina: system alarmuje, kiedy wpisany kod jest błędny lub wykorzystany, więc muszą to mieć zaszyte w systemie. Tak było w innych, wcześniejszych konkursach, nie widzę powodu, by zakładać, że teraz odeszli od tej zasady.

Tak że ten... jeśli znajdziesz opakowanie, bo jakiś luj lubi śmiecić na trawniku, to tylko czysty zysk, bo ani kasy nie wydajesz, ani nie musisz jeść tych sztuczności nafaszerowanych chemią, a poza tym przysłużysz się służbom porządkowym, sprzątając chodniki, place i trawniki.
A wierzcie mi, jest tego multum!

Jeszcze się nie spotkałam z rzuconym gdziekolwiek konkursowym (a to istotne) opakowaniem z cheetosów, chociaż są one w sklepach już od około 3-4 tygodni. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835305 Napisano: 04.01.2022 13:00:04 w NA CO CZEKAMY?
do 03.01 "Kasa bez kolejki" Winiary Biedronka /losowanie głównych 29.12/ tel.
do 03.01 (pierwszy dzień roboczy po 31.12) "Multiloteria" WP
do 05.01 (02.01 + 3d.r.) "Święta na finiszu" Carrefour sms
do 07.01 (03.01 + 3d.r.) "Czas prezentów" ITM sms
do 10.01 (07.01 + 1 d.r.) Finish Lidl sms
do 10.01 (03.01 + 7 dni) "Święta z Jacobsem" ITM
do 12.01 VENUS NATURE „Naturalny przepis na piękno” Rossmann - wyniki na stronie konkursu + mail
do 13.01 (10.01 + 3 d.r.) "Wygraj z Hortexem co tydzień" C4
do 14.01 (11.01 + 3 d.r.) Loteria InPost
do 14.01 "Świąteczne porządki z Cillit" Lidl
do 14.01 "Smakuj Tymbark" Intermarche
do 14.01 "Podaruj Tymbark" Carrefour
do 17.01 (10.01 + 7 dni) "KNORR - świąteczny pomocnik" Auchan sms
do 17.01 (14.01 + 3 dni) Loteria Delicje - główna + dodatkowe
do 18.01 (11.01 + 7 dni) "Świąteczny konkurs Psi Patrol" Biedronka sms
do 18.01 (11.01 + 7 dni) "Świąteczny konkurs Świnki Peppa" Biedronka sms
do 18.01 (11.01 + 7 dni) "Malediwy za dychę" Letyshops
do 19.01 (12.01 + 7 dni) "Świąteczna loteria pełna nagród" Groszek
do 20.01 "Przygotuj się na święta" Euro Sklep
do 21.01 "Ułóż ciekawą rymowankę dlaczego uwielbiasz używać Oral-B" C4
do 21.01 „Czas by być razem” Biedronka
do 02.02 (21.01 + 7 d.r.) "Hulaj po nagrody" ITM
do 04.02 (28.01 + 5 d.r.) ”Dla małych chwil pełnych radości” Glade - główna i z dodatkowego losowania niewydanych dziennych Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6835291 Napisano: 04.01.2022 11:38:01 w Czy informują/ informowali?
olabas napisał(a):

Była już Corega z ostatniego etapu?

W MDW jest informacja, że dziś idą smsy za V etap. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835238 Napisano: 04.01.2022 00:12:45 w co chcielibyście wygrać?
Ja to bym tyle chciała, że w głowie się nie mieści... Rodzina już planuje, jaka wygrana dla kogo. 🙈 Wakacje, mieszkanie, samochody, AGD/RTV, hulajnoga elektryczna, rower, laptop, telefony i dużo kasy.🤣 Wyświetl w wątku >>
2 pikawka, ReneK 0

diabkate

#6835196 Napisano: 03.01.2022 19:42:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

Emi napisał(a):

Czy ktoś spotkał w jakimś sklepie małe Cheetos ?

W moich dwóch osiedlowych są, niestety bez banderoli konkursowej emotka

To samo u mnie. Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

diabkate

#6835169 Napisano: 03.01.2022 18:18:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś loteria 0/3, więc czekam na jakąś dobrą wiadomość.  Wyświetl w wątku >>
2 ilonaxx5, mia 0

diabkate

#6835165 Napisano: 03.01.2022 18:13:28 w Avanti
Przypomnieliście mi, że brałam w tym udział. Na ostatnią chwilę. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835114 Napisano: 03.01.2022 14:42:21 w SZUKAM....
misiamarysia napisał(a):

Czy dobrze rozumiem regulamin, że w Cheetos nie trzeba mieć paragonu, tylko opakowanie z kodem? Nigdzie nie znalazłam zapisu o paragonie, ale wolę się upewnić, no i czuję, że ten konkurs będzie miał wielkie "wzięcie". Sama też zagram, chociaż ich nie jadam.

Na banderoli jest tylko o opakowaniu, w regulaminie nic o paragonie nie napisali, więc ja paragonów na to nie zbieram. Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6835108 Napisano: 03.01.2022 14:36:26 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

PGNiG emotka Najpierw się domagali zapłaty 0,10 PLN, bo jakieś noty odsetkowe narosły, bombardowali wszelkimi kanałami, mailem, esemesem, jeszcze dobrze, że nie dzwonili emotka Rozwiązałem w międzyczasie umowę z gazownią, technik już nawet przyjechał odkręcić licznik i przyszły dziś pocztą tradycyjną faktury korygujące do faktur szacunkowych, zapłaconych wcześniej, wszystko w terminie... 5 sztuk. Uzbierało się tych zwrotów na stówę. Ale na 10 groszy do zapłacenia też dorzucili kwitek. emotka Co za beton z minionej epoki, zarękawki i w rubrykach musi się zgadzać, jakby nie mogli uwzględnić tego w nadwyżce do zwrotu. emotka

Absurdów PGNiG ciąg dalszy... emotka Beton w zarękawkach, k emotka Jak wytłumaczyć to, że mi w styczniu 2022 przysyłają informacje o zmianie taryfy, skoro mnie to już guzik obchodzi, bo we wrześniu rozwiązałem umowę, a na początku grudnia finalnie zdemontowali mi licznik?! emotka

Ja 7lat temu zamknęłam konto w banku, a i tak dalej zdarza im się przysłać mi wyciąg z konta. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835088 Napisano: 03.01.2022 13:18:01 w Wkurza mnie...
kalmia86 napisał(a):

Właśnie weszłam na konto bankowe i zobaczyłam, że zmienili mi oprocentowanie raty kredytu hipotecznego. Z 1,69% na 3,80%. Oczywiście więcej niż przed pandemią, bo wtedy miałam 3,2.Ponadto doczytałam, że na moje dziecko urodzone w lipcu 2019 r. nie dostanę 1000 zł miesięcznie w ramach rodzinnego kapitału opiekuńczego a jedynie po 500 zł miesięcznie. Pracuje, wszystko na legalu ale w tym kraju nie da się żyć... A no i jeszcze składka zdrowotna... Tak... Żyjemy w kraju mlekiem i miodem płynącym k**** m**!

Jedynie? Jakby na to nie patrzeć dobre i 500zł, tym bardziej, że chyba jeszcze macie 500+.
Nie pogardziłabym taką kasą, biorąc pod uwagę, że refundacja w przypadku moich chorób to trochę żart w niektórych aspektach i nie zanosi się na zmiany, a pieniędzy żadnych od państwa nie dostaje. Wyświetl w wątku >>