Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika diabkate

diabkate

#6835083 Napisano: 03.01.2022 13:10:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

No i poszło! pierwsze pudło w Nowym Roku - PrincePolo emotka

Tak, wiem. emotka  Za pierwszym razem jak weszłam pokazało mi, że od 04.01, ale chyba po prostu trafiłam na zeszłoroczną stronę, bo teraz już jest ok. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835026 Napisano: 03.01.2022 00:47:10 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

No nie jesteś, ale chyba jesteś jednym z najaktywniejszych w tym wątku użytkowników. :D 

Lalalala... emotka  Przekażmy sobie znak pokoju.. emotka

Mój pokój ma taki znak, przekazuję Ci tę informację..  emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6835023 Napisano: 03.01.2022 00:33:11 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
gosiak351 napisał(a):

Dostałam punky karny bo SZUKAŁAM - podkreślam SZUKAŁAM konkursu którego nie było. Fakt błąd mojej percepcji, jednak ze względu na to, że NIE BYŁO czegoś takiego nie powinnam dostać pinktu karnego, tylko informację o przykładowej terści:" nie było takiego konkursu" 

Z tego co pamiętam, to nie szukałaś konkursu, a paragonu na konkurs, którego nie było w bazie i to w dodatku po zakończeniu owego konkursu. To chyba lekka różnica. Poza tym laureatką owego konkursu była Małgorzata, więc to taki dziwny zbieg okoliczności... Zamiast się wkurzać i brnąć w to dalej, lepiej się przyznać albo odpuścić.


cb656 napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

(...) słowo do osoby powyżej komentującej: zanim napiszesz do kogoś "OGARNIJ SIĘ KOBIETO", "TO JEST PROSTE JAK SIKANIE"  to zastanów się chwilę, bo może nie jesteś alfą i omegą w rozwiązywaniu problemów technicznych na stronie. Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku 

Fakt, nie jestem ani Alfą, ani tym bardziej Omegą. emotka Dzięki za przypomnienie. emotka
...to pionas sprawił, że DOPIERO TERAZ wyszukiwanie jest proste, jak sikanie, bo wystarczy znajomość pisma obrazkowego, bez konieczności umiejętności pisania - wystarczy tylko odfajkować ptaszkiem okienka przy ikonkach emotka
No ale fakt, nie jestem. I nie miałem racji. emotka emotka Przepraszam.

No nie jesteś, ale chyba jesteś jednym z najaktywniejszych w tym wątku użytkowników. :D  Wyświetl w wątku >>
1 Ferdia 0

diabkate

#6835021 Napisano: 03.01.2022 00:24:12 w Avanti
Ten moment, kiedy się orientujesz, że już po północy i można słać zgłoszenia z cheetosów.emotka Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6834989 Napisano: 02.01.2022 19:45:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emi napisał(a):

diabkate napisał(a):

Emi napisał(a):

Ja też teraz na nowe zgłoszenie mam potwierdzenie.Albo mieli jakąś awarię albo zareagowali na @.

Trzeba do nich pisać w tej sprawie?

Skoro nie wiesz co się dzieje to piszesz! Szkoda paragonów i pisania na próżno.Nie dostałam potwierdzenia zgłoszeń z 30.12 z godzin wieczornych ani z 31.12 z godzin popołudniowych, więc przez formularz spytałam dlaczego nie ma potwierdzeń, skoro konkurs jeszcze trwa.
Dziwne ?

Nie jest to dziwne, ale też w regulaminie nie znalazłam (chyba że przeoczyłam) informacji, że musi przyjść potwierdzenie, więc stąd pytanie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834958 Napisano: 02.01.2022 15:58:59 w SZUKAM....
iwona0103 napisał(a):

Szukam kogoś kto zna się na TV 65' z uszkodzoną matrycą i może podpowiedzieć co powinnam zrobić.1. Wymienić matrycę? Ile to kosztuje? Gdzie to zrobić?
2. Sprzedać na części? Gdzie? Za ile?
3. Jakaś inna opcja?

Koszt matrycy to jakieś 65-75% ceny telewizora. Im większa, tym droższa. Pod uwagę też trzeba brać rodzaj matrycy. Możesz poszukać w swojej okolicy elektroserwisów i zapytać, czy się tym zajmują i może podadzą Ci konkretną cenę albo doradzą, co będzie najbardziej korzystne. Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

diabkate

#6834950 Napisano: 02.01.2022 15:07:39 w Zapowiedzi konkursów
greka napisał(a):

diabkate napisał(a):

Co do Oreo...

to we wszystkich tych krajach jest ten konkurs?
jeden na wszystkie czy w kazdym osobno?

Napisane, że dla mieszkańców Polski... Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834946 Napisano: 02.01.2022 14:53:43 w Zapowiedzi konkursów
giti napisał(a):

A o co chodzi z napełnianiem miski? emotka

Zapewne o to samo, co w poprzednich takich akcjach - na banderoli jest informacja, że 1 kod = 1 pełna miska i 1 szansa na nagrodę, czyli za każdy zgłoszony kod organizator funduje jedzenie dla zwierząt ze schroniska, a osoba zgłaszająca ma szansę na zdobycie nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834920 Napisano: 02.01.2022 13:03:48 w Zapowiedzi konkursów
0 0

diabkate

#6834919 Napisano: 02.01.2022 13:01:33 w Zapowiedzi konkursów
masza napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

diabkate napisał(a):

Do kompletu.

I to jest dużo lepsza akcja niż poprzednia, gdy było samo napełnianie misek kodami emotka  Teraz na pewno misek zapełni się więcej emotka

Można prosić zdjęcie tyłu banderoli ze szczegółamin konkursu ?

Przepraszam, wcześniej nie zauważyłam Twojej odpowiedzi.


Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834816 Napisano: 01.01.2022 14:08:25 w Nasze wygrane w minionym roku
diabkate napisał(a):

Co prawda mogę podsumować jedynie miesiąc konkursów i loterii, ale jak podliczyłam, to łącznie udało się wygrać 10 nagród o łącznej wartości ok. 1800zł. Mam nadzieję, że jeszcze coś wpadnie.

No i w ciągu tygodnia deklarowana wartość wygranych wzrosła do 2300zł. Nowy rok, nowe możliwości... Kilka konkursów i loterii czeka na rozwiązanie, w sumie ma to mieć miejsce już na dniach. Kolejne (przynajmniej 7) niebawem się rozpoczną. Jest w czym wybierać. Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6834781 Napisano: 31.12.2021 23:48:08 w Nasze wygrane w minionym roku
dzasmina napisał(a):

luko922 napisał(a):

Nic, zero.**Może dlatego, że zagrałem w kilku konkursach w tym roku, kto to wie. emotka

Yyy pomijając wpis, odgaduje hasło ze stopki K***a mać!Może wreszcie coś wygramemotka

Raczej celowałabym w pewną partię polityczną.🤭 Wyświetl w wątku >>

diabkate

#6834772 Napisano: 31.12.2021 21:35:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emi napisał(a):

Ja też teraz na nowe zgłoszenie mam potwierdzenie.Albo mieli jakąś awarię albo zareagowali na @.

Trzeba do nich pisać w tej sprawie? Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834769 Napisano: 31.12.2021 21:27:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tereniagno napisał(a):

diabkate napisał(a):

mampytanie napisał(a):

tereniagno napisał(a):

paula9891 napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy coś robicie w związku z brakiem maila potwierdzającego udział w Tyskim? Wysyłacie jeszcze raz? W regulaminie na szybko nie znalazłam nic odnośnie tego maila.. 

Po prostu dziś nie ma zwrotek. Wyślesz drugi raz i zwrotki też nie będzie emotka

Przed chwilą wysłałam zgłoszenie i zaraz przyszło na maila potwierdzenie emotka (poczta Onet)

Mnie również normalnie przed kilkoma minutami przyszło potwierdzenie (zaraz po dodaniu).

Z tego co wiem, to tuż przed 21 zwrotek wciąż nie było. 

O 20:50 mam maila, zaraz po wysłaniu przyszedł emotka

Dokładniej to o 20:30 nie przyszedł. W sumie nie wiem, co bym zrobiła w takiej sytuacji.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834767 Napisano: 31.12.2021 21:22:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

tereniagno napisał(a):

paula9891 napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy coś robicie w związku z brakiem maila potwierdzającego udział w Tyskim? Wysyłacie jeszcze raz? W regulaminie na szybko nie znalazłam nic odnośnie tego maila.. 

Po prostu dziś nie ma zwrotek. Wyślesz drugi raz i zwrotki też nie będzie emotka

Przed chwilą wysłałam zgłoszenie i zaraz przyszło na maila potwierdzenie emotka (poczta Onet)

Mnie również normalnie przed kilkoma minutami przyszło potwierdzenie (zaraz po dodaniu).

Z tego co wiem, to tuż przed 21 zwrotek wciąż nie było.  Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834758 Napisano: 31.12.2021 19:06:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleksandra008 napisał(a):

e-e napisał(a):

Do mnie dzis przyjechał heieken paczka w części. odmówiłam przyjęcia. Podobno były źle zabezpieczone i mróz rozsadził butelki. Takich paczek podobno ok 10 jeszcze było w ups dzisiaj. Ktos to przerabiał? Jakis kontakt z agencją poza @ ? Dodam że reklamacje można pisać tylko do dzisiaj.....

Ojej a tak się cieszyłam, radzisz odmówić przyjęcia więc. Czyli od razu to zauważyłaś(łeś)?

Karton z piwami jest owinięty ozdobnym papierem i tak włożony do kolejnego kartonu, więc pewnie widać z zewnątrz, że coś się wylało. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834754 Napisano: 31.12.2021 18:37:29 w WC - rozmowy o wszystkim
sasaaabp napisał(a):

mam do Was pytanko, jako że dziś ostatni dzień miesiąca i jednocześnie ostatni dzień roku to i dużo konkursów się kończy. i tu pytanie: czy dziś totalnie odpuszczacie Sylwestra i piszecie co się da do 23:59, czy wręcz odwrotnie olewacie konkursy i idziecie w tango, czy już dawno wszystko wysłane, przygotowane, żeby tylko dzisiaj na spokojnie się bawić?:) 

przy okazji Wysokich Wygranych w 2022 roku emotka  

Muszę przyznać, że po południu, przy okazji szybkich zakupów, dorzuciłam tyskie.emotka  Uznałam, że marzeniom trzeba pomóc, więc ten ostatni raz spróbuję, ale trochę dłużej się zastanowie nad zgłoszeniem. W związku z tym, że od dłuższego czasu mój stan zdrowia pozostawia wiele do życzenia, to na żadną imprezę się nie wybieram, a piwo właśnie spożytkowałam do zrobienia ciastek piwnych.emotka Przy okazji robienia intensywnie myślałam nad odpowiedzią na pytanie, ale nie powiem, żeby coś sensownego mi się w głowie urodziło.  Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834716 Napisano: 31.12.2021 15:45:46 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że mojej bliskiej okolicy nie ma wielu sklepów, gdzie mają fajne konkursy.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 greka 0

diabkate

#6834710 Napisano: 31.12.2021 15:21:07 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

diabkate napisał(a):

DPD nie podaje numeru do kuriera?

Ja mam zawsze numer w wiadomości 

No tak mi się coś kojarzyło, że dostawałam wiadomość z imieniem kuriera i jego numerem, ale nie byłam pewna, czy też w DPD takie wysyłają. Wyświetl w wątku >>
0 0

diabkate

#6834704 Napisano: 31.12.2021 15:06:20 w Wkurza mnie...
DPD nie podaje numeru do kuriera? Wyświetl w wątku >>
0 0