Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika NoCoTy1906

NoCoTy1906

#7065956 Napisano: 05.12.2022 12:22:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

Afrodyta72 napisał(a):

ikropka napisał(a):

Czy ktokolwiek miał taki problem jak ja z apką Coli i wie jak go rozwiązać? Zawsze przy pierwszym wpisywanym kodzie mam info, że kod jest błędny. Druga próba, że wykorzystany. W ten sposób za każdym razem tracę jeden kod emotka Próbowałam już reinstalacje, wylogowania...

Zawsze tak mam i tracę zawsze pierwszy kod! Już robiłam u nich reklamację jak kupiłam fante ,to znaczy 2 fanty ,wpisuje kod błędny,potem wykorzystany ,więc napisałam do nich ,otworzyłam na drugi.dzien kolejną fante,to.samo niby mi oddali 2 kody ale coca coli ...żenada 😭Dlatego najlepiej nazbierać kilka kodów i wpisywać wszystkie naraz .

właśnie tak robię. Minimalizuję straty. Pierwszy kod jak pierwszy naleśnik, zawsze stracony emotka Myślałam, że tylko jak tak mam

Każdy tak ma po przekroczeniu pewnej ilości kodów wpisanych na swoim koncie emotka coś o tym wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

NoCoTy1906

#7065747 Napisano: 04.12.2022 12:04:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

Czy na konsolki z Jagera da się od nich wyciagnąć jakąś gwarancję ?

Od wszystkich agnecji da się
poproś o potwierdzenie wydania nagrody wraz z numerem faktury Wyświetl w wątku >>
0 0

NoCoTy1906

#7064120 Napisano: 28.11.2022 16:12:31 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
radziosny napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

Znalazło by się tu paru hipokrytów kupujących paragony z forum 

Nie uważam siebie za hipokrytę. Fakt kupiłem kilka razy paragon na forum. Różnica jest taka, że jest to akceptowalne przez większość użytkowników. Nie widzę dużo narzekania na osoby które odkupują paragon. Za to np. widziałem, że wielu wkurza fakt, że ktoś ma dostęp do paragonów zostawionych przez klientów w sklepie i z tego korzysta. Twoje nakrętki to coś w tym stylu  emotka  

Właśnie akceptowalne dla użytkowników forum czyli to oni ustalają co jest dobre a co złe? to jest taki sam przykład jak moje nakrętki i tez bym mógł szukać w tym niezgodności z regulaminem ale po co co mnie to obchodzi emotka  kupujcie sprzedawajcie. Paragony na potęgę niech się  wiedzie  Wyświetl w wątku >>

NoCoTy1906

#7064094 Napisano: 28.11.2022 14:45:40 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
NoCoTy1906 napisał(a):

gosia46 napisał(a):

Mnie interesuje jeszcze jedno , no żeby wpisać i wysłać tyle kodów to trzeba jednak poświęcić dużo czasu ,a nawet bardzo dużo. Więc albo zaangażowana jest cała rodzina, albo ten kto gra taka ilością kodów nie jest w stanie siedzieć 24 h i pracować . Tym bardziej że poza pracą trzeba też wyjść np. do wuceta😂 Więc uważam, że zawsze jest szansa dla szaraczka . Tym bardziej że moja rodzina jest tego przykładem, jeden paragon i wycieczka życia. A chciałam tylko konsole dla dziecka ,ale zwątpiłam po tym jednym zgłoszeniu jak zobaczyłam wyniki. W sumie wszystko zgarniali  gracze z miasta na A.  W sumie pozdrawiam tam grających , nie wiem co sprawiło mi większą radość wygrana czy to, że oni głównej nie wygrali😅

Wpisanie 400/500 kodów zajmuje mi godzinę  a używać mogę ich kiedy chce bo aplikacji coli za kod otrzymujesz 1 monetę która możesz losować kiedy tylko chcesz 

Jeśli chodzi o inne loterie typu Żywiec wpisuje 100 kodów codziennie co zajmuje mi przykładowo godzinę wiec moja możliwość ściągnięcia jakiejś bramki jest np między 11:00-12:00
drugi przyklad Lech wpisuje 40 kodów tylko dziennie co zajmuje mi 10 min wiec tylko przez te 10 min bramki są w moim zasięgu 
dlatego gadanie ludzi ze uniemożliwiam wygrywanie innym są tak bardzo śmieszne dla mnie  Wyświetl w wątku >>
0 0

NoCoTy1906

#7064089 Napisano: 28.11.2022 14:40:31 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
gosia46 napisał(a):

Mnie interesuje jeszcze jedno , no żeby wpisać i wysłać tyle kodów to trzeba jednak poświęcić dużo czasu ,a nawet bardzo dużo. Więc albo zaangażowana jest cała rodzina, albo ten kto gra taka ilością kodów nie jest w stanie siedzieć 24 h i pracować . Tym bardziej że poza pracą trzeba też wyjść np. do wuceta😂 Więc uważam, że zawsze jest szansa dla szaraczka . Tym bardziej że moja rodzina jest tego przykładem, jeden paragon i wycieczka życia. A chciałam tylko konsole dla dziecka ,ale zwątpiłam po tym jednym zgłoszeniu jak zobaczyłam wyniki. W sumie wszystko zgarniali  gracze z miasta na A.  W sumie pozdrawiam tam grających , nie wiem co sprawiło mi większą radość wygrana czy to, że oni głównej nie wygrali😅

Wpisanie 400/500 kodów zajmuje mi godzinę  a używać mogę ich kiedy chce bo aplikacji coli za kod otrzymujesz 1 monetę która możesz losować kiedy tylko chcesz  Wyświetl w wątku >>
0 0

NoCoTy1906

#7064082 Napisano: 28.11.2022 14:27:43 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
Majkii napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

Znalazło by się tu paru hipokrytów kupujących paragony z forum 

A tak z ciekawości co Ty z tym zrobisz z tymi nagrodami? emotka

Rzeczy elektroniczne bez problemu sprzedaje w odrobine niższych cenach niż sklepowe agencja wysyła mi wszystkie niezbędne dokumenty do gwarancji wiec nie ma z tym problemu jesli chodzi o gadżety rozdaje po rodzinie/znajomych a reszte na sprzedaż po niskich cenach  Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

NoCoTy1906

#7064071 Napisano: 28.11.2022 13:59:42 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
Monika11 napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

Znalazło by się tu paru hipokrytów kupujących paragony z forum 

oj tam oj tam - ja gratuluję nagród, tylko pamiętaj ,że pod puszkami Coca Coli są kody promocyjne emotka

Wiem o tym dobrze ale mam na tyle nakrętek ze nie chce mi się brać jeszcze tych z puszek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

NoCoTy1906

#7064055 Napisano: 28.11.2022 13:44:33 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
barraquito napisał(a):

Gratuluję wygranych i dziękuję za uświadomienie emotka  zabiorę się za inne konki

Nie masz tez racji w tym czasie co ja atakowalem to loterie masa kodów znajomy jednym kodem wygrał nintendo switch także
Moje wygrane nie przeszkodzą Ci w wygranej 
W aktualnej loterii wygrałem 1 misia i 1 voucher na pyszne a zobaczcie sobie jakie są nagrody i ile ich ludzie wygrali  Wyświetl w wątku >>

NoCoTy1906

#7064052 Napisano: 28.11.2022 13:33:45 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
Znalazło by się tu paru hipokrytów kupujących paragony z forum  Wyświetl w wątku >>
1 Credo89 0

NoCoTy1906

#7064034 Napisano: 28.11.2022 12:58:34 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
Ciekawe ze wcześniej nie plakaliscie gdy ludzie kupowali kody w dziale giełda kodów ciekawe czy oni kupowali te produkty z których były kody ? 
wychodzi ze ten dział jest niezgodny z założeniami loterii trzeba by go usunąć ..
kupiłem wszystkie moje kody od ludzi z forum dziękuje takie moje oświadczenie można zamykać temat  Wyświetl w wątku >>
0 0

NoCoTy1906

#7064033 Napisano: 28.11.2022 12:56:02 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
peterpanek napisał(a):

Do czasu aż organizator doda konieczność posiadania i paragonu i zakrętki czym uprzykrzy życie innych konkursowiczów. Bo że regulamin zmienią - nie wątpię.

Haha powiem Ci ze w takich loteriach tez brałem udział i kod z opakowania i paragon a jakim sposobem tego już wam nie zdradzę bo i tak za dużo się dowiedzieliście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

NoCoTy1906

#7064032 Napisano: 28.11.2022 12:54:11 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
grandprix napisał(a):

Majkii napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Majkii napisał(a):

Zanim trafiły na śmietniku to ktoś kupił więc zakup był, a że nie przez niego to już inna sprawa, w tej loterii liczy się kod, więc jeśli go masz to jest ok.

Zależy jak regulamin jest napisany - bo może być np. tak: "uczestnikiem jest osoba, która dokonała zakupu.."

Pozatym po co się nad tym zastanawiać 
Zakup dokonany czyli kod jest „opłacony” 
Może zostać zarejstrowany nie pochodzi z generatora wiec po co drążyć temat 
Wychodzi ze lepiej byłoby gdyby kupione produkty z kodami przepadały 

 Dokładnie, poza tym dużo tutaj osób pisało nie raz że coś wygrało na znaleziony kapsel czy porzucony paragon.

Chodzi o skalę tego zjawiska. I chyba nie taki był cel tej kampanii reklamowej, wkurzenie uczestników. Osobiście mnie to nie obchodzi, bo ani tego nie kupuję, ani w to nie gram, ale na miejscu zlecającego promocję agencja byłaby po czymś takim do odstrzału. Za to, że nie przewidziała i nie usunęła takich zgłoszeń. To nie promocja a antypromocja.

Co zmieniło wygranie 100 nagród z kilku tysięcy ? Dla innych ? Wyświetl w wątku >>
0 0

NoCoTy1906

#7064021 Napisano: 28.11.2022 12:39:26 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
Nie jest to loteria paragonowa wiec potwierdzeniem zakupu są nakrętki z kodem 
Mogę wysłać wszystkie do organizatora 
ale po co organizator nie widzi takiej potrzeby bo widzi w systemie ze kody są zgodne legalne i wszystko
 wasza dyskusja na ten temat nic nie pomoże  Wyświetl w wątku >>
2 Majkii, cb656 0

NoCoTy1906

#7064014 Napisano: 28.11.2022 12:26:24 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
radziosny napisał(a):

Majkii napisał(a):

Zanim trafiły na śmietniku to ktoś kupił więc zakup był, a że nie przez niego to już inna sprawa, w tej loterii liczy się kod, więc jeśli go masz to jest ok.

Zależy jak regulamin jest napisany - bo może być np. tak: "uczestnikiem jest osoba, która dokonała zakupu.."

Pozatym po co się nad tym zastanawiać 
Zakup dokonany czyli kod jest „opłacony” 
Może zostać zarejstrowany nie pochodzi z generatora wiec po co drążyć temat 
Wychodzi ze lepiej byłoby gdyby kupione produkty z kodami przepadały  Wyświetl w wątku >>
2 Majkii, cb656 0

NoCoTy1906

#7064011 Napisano: 28.11.2022 12:22:35 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
radziosny napisał(a):

rufus napisał(a):

Jak dla mnie ten temat w ogóle jest zbędny, do zamknięcia albo usunięcia, dlaczego w ogóle toczy się dyskusja na temat jednej osoby gdzie takich grających w ten sposób jest bardzo dużo? Jeśli ktoś ma dostęp do kodów, a organizator nie ogranicza wygranych to nie ma żadnego problemu kto ile wygra (czy tak powinno być to już kwestia dyskusyjna) Ciekawe ile osób mając taką możliwość, nie zgłaszałoby bo pomyślało: ojej, nie wyślę bo komuś będzie przykro 
NoCoTy1906, myślę że przed wrzuceniem zdjęć zdawałeś sobie sprawę jak to będzie wyglądać i swój cel wywołania burzy osiągnąłeś.  

A jak dla mnie nie jest zbędny i  nie jest do usunięcia. Mam wrażenie, że chciałabyś wprowadzić cenzurę. Ja np. pierwszy raz się dowiedziałem o takiej sytuacji więc jest to dla mnie cenna informacja. A Ty nie musisz czytać tego wątku, albo się wypowiadać jak Cię to tak boli, że część nieświadomych użytkowników zostanie uświadomiona.

NoCoTy1906 napisał(a):

Jakie łamanie regulaminu ? A co te kody z produktów są wyczarowane ? Jak znajomy kupi mi piwo albo colę to tez nie mam prawa zarejstrowac kodu ? Co do ograniczenia nagród na dom tez nie powinno go być dlaczego ja rejestrując przykładowo 10tys kodów mam mieć możliwość wygrania tyle co ktoś rejestrując 50 kodów ? A czemu mam więcej kodów od innych proste tak wyglada świat nie każdy jest milionerem po tych postach otrzymałem ogrom prywatnych wiadomości i co się z nich dowiedziałem ? Na forum jest dużo osób podobnych do mnie w kwestii loteri tylko nie udostępniają tu swoich wygranych właśnie ze względu ma toksyczność społeczności tego oto forum 

Ale Ty napisałeś, że masz je z segregacji odpadów więc to się chyba nie równa z zakupem? (chociaż nie orientuję się z zapisami regulaminów, ale część osób mówi, że chodziło o zakup). Więc nie rozumiem czemu teraz piszesz, że znajomy Ci jedno piwko kupi..
A forum nie jest toksyczne, uważam, że ludzie są bardzo w porządku i nie ma tu żadnej sekty.

To jest przykład z tym piwem a jak ktoś kupi mi 100 piw nie ważne  butelka coli jest kupiona w sklepie ktoś nie używa kodu zakup dokonany a kto zarejestruje kod nie ma znaczenia  Wyświetl w wątku >>
0 0

NoCoTy1906

#7064003 Napisano: 28.11.2022 12:05:36 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
atyde25 napisał(a):

Przez takich jak ty agencję patrzą na konkursowiczów jak na oszustów.I stąd też te limity wygranych na adres czy osobę.Ale jesteś tak dumny z siebie,że to i tak nic nie trafi.Bo ty masz swoją prawdę i jedyne słuszne zdanie na ten temat.
A już tekst wielu robi tak jak ja...............

W tych loteriach co ja biorę udział nie ma takich ograniczeń wiec jak w twoich konkursach/loteriach są to nie z mojej winy emotka

no wielu tez nie wiedziałem ze dużo takich osób jest i co teraz mam płakać jak wy ze robią mi konkurencje ? Spoko dla mnie każdy niech wygrywa jak najwiecej a jeśli ma taka możliwość niech i wpisuje po milion kodów  Wyświetl w wątku >>
0 0

NoCoTy1906

#7064002 Napisano: 28.11.2022 12:03:54 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
rufus napisał(a):

Jak dla mnie ten temat w ogóle jest zbędny, do zamknięcia albo usunięcia, dlaczego w ogóle toczy się dyskusja na temat jednej osoby gdzie takich grających w ten sposób jest bardzo dużo? Jeśli ktoś ma dostęp do kodów, a organizator nie ogranicza wygranych to nie ma żadnego problemu kto ile wygra (czy tak powinno być to już kwestia dyskusyjna) Ciekawe ile osób mając taką możliwość, nie zgłaszałoby bo pomyślało: ojej, nie wyślę bo komuś będzie przykro 
NoCoTy1906, myślę że przed wrzuceniem zdjęć zdawałeś sobie sprawę jak to będzie wyglądać i swój cel wywołania burzy osiągnąłeś.  

A właśnie ze nie wiedziałem na Facebooku była burza ale to rozumiem bo  ludzie nie są tam zaznajomieni z loteriami ale tu jeszcze większa burza się zrobiła emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

NoCoTy1906

#7063987 Napisano: 28.11.2022 11:13:29 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
Jakie łamanie regulaminu ? A co te kody z produktów są wyczarowane ? Jak znajomy kupi mi piwo albo colę to tez nie mam prawa zarejstrowac kodu ? Co do ograniczenia nagród na dom tez nie powinno go być dlaczego ja rejestrując przykładowo 10tys kodów mam mieć możliwość wygrania tyle co ktoś rejestrując 50 kodów ? A czemu mam więcej kodów od innych proste tak wyglada świat nie każdy jest milionerem po tych postach otrzymałem ogrom prywatnych wiadomości i co się z nich dowiedziałem ? Na forum jest dużo osób podobnych do mnie w kwestii loteri tylko nie udostępniają tu swoich wygranych właśnie ze względu ma toksyczność społeczności tego oto forum 
W sprawie zgłoszeń do coli powodzenia jakbyly zestawy McDonalda do odebrania ze względu ze odebrałem około 300 zestawów a była afera z generatorami kodów moje konto było sprawdzane pod kontem zgodności z regulaminem i czy kody nie sa z generatora nie mogłem korzystać z konta kilka dni dostałem przeprosiny od coli jak i od agencji za zainstniala sytuacje 
takze pozdrawiam i powodzenia życzę SEKCIE fanatyków tego forum  Wyświetl w wątku >>

NoCoTy1906

#7063779 Napisano: 26.11.2022 22:45:46 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
nanajka81 napisał(a):

czyli trzeba mieć odpowiednią pracę albo znajomości aby mieć dostęp do posegregowanych śmieci. No cóż, to już wiadomo dlaczego zwykłe, szare ludzie na ogół nie wygrywają kilkoma kapslami. Od dłuższego czasu omijam takie konkursy, teraz będę omijać jeszcze bardziej.

I tak 95% nagród w loteriach zgarniają przypadkowe szare osoby które rejestrują po kilka kodów  Wyświetl w wątku >>
0 0

NoCoTy1906

#7063778 Napisano: 26.11.2022 22:45:14 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
nanajka81 napisał(a):

czyli trzeba mieć odpowiednią pracę albo znajomości aby mieć dostęp do posegregowanych śmieci. No cóż, to już wiadomo dlaczego zwykłe, szare ludzie na ogół nie wygrywają kilkoma kapslami. Od dłuższego czasu omijam takie konkursy, teraz będę omijać jeszcze bardziej.

Nie masz racji głośnik jbl wygrałem 1 kodem fanty kiedyś ps5 z heinekena wygrałem kilkoma kodami  Wyświetl w wątku >>
0 0