Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika sledzik860

sledzik860

#7048618 Napisano: 22.09.2022 19:31:59 w Czy informują/ informowali?
anet napisał(a):

Kinder bueno z pierwszego losowania?emotka

Nikt się nie chwalił, ale jeszcze sporo czasu mają, do poniedziałku.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#7048349 Napisano: 21.09.2022 20:30:20 w Wkurza mnie...
Nie widziałem abyśmy w tej dyskusji rozmawiali od początku o  dziecku z autyzmem. Może... może miał autyzm. Przestań pieprzyć za przeproszeniem  że może miał... Może miał gorszy dzień. No no może i miał. I co z tego? Ustąpienie miejsca czy udostępnienie osobie starszej powinno być we krwi dobrego, kulturalnego człowieka i powinno być również przekazane potomstwu. Dla mnie to sprawa jasna. Ps: Gówniak to takie żartobliwe określenie, więcej luzu xD Wyświetl w wątku >>

sledzik860

#7048346 Napisano: 21.09.2022 20:05:28 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Co Ty gadasz w ogóle? Zachowanie wychowawczyni było wzorowe. Tu nie może być tematu, że były inne miejsca wolne. Starsza Pani miała prawo zająć miejsce, które było jej odpowiednie podejrzewam, że względu na bliskość od drzwi autobusu. A gówniak gdyby był dobrze wychowany miał obowiązek Jej to miejsce udostępnić. Twoja narracja każe przypuszczać, że wpisujesz się w grono popierających beneficjentów socjalnych, m  in. tzw. 'madek', którym wszystko 'się należy'.


Nie było.
Nie miał.
NIE.

sledzik860 napisał(a):

Tu nie chodzi o politykę rządzących, ale o elementarny szacunek do ludzi starszych. Ja mam go w sobie do dziś.


Wobec tego polecam rozszerzyć ów szacunek do obszaru "ludzie w różnym wieku" emotka

Zwrócę tylko jeszcze uwagę na kwestię czysto formalno-prawną. Pani mogła zająć dowolne miejsce w autobusie wedle jej własnego wyboru i TYLKO z tego powodu dzieciak winien był usunąć swój plecak. Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#7048338 Napisano: 21.09.2022 19:44:20 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

A nie pomyślałaś o tym, że być może ta 'kobiecina' z racji swego sędziwego wieku nie ma siły/ochoty włóczyć się po całym autobusie i pytać o miejsce? Zachowanie wychowawczyni wzorowe, a gówniak widać manier nie nauczony. Wyrasta k***a pokolenie pińset plus i to już widać teraz. 


Czasy, kiedy wiek był wyznacznikiem stanu zdrowia, dawno minęły. Daaawno.
Kobiecina nie musiała nikogo o nic pytać, skoro inne miejsca i tak były wolne. Ewidentnie szukała konfrontacji.
Zachowanie wychowawczyni słabe na maksa, ale to tylko moja ocena; może psycholog dziecięcy byłby innego zdania?
Powiedział "Nie, proszę pani, bo ja lubię siedzieć sam!" Jak dla mnie ok.
Sama nie wiem, co bym rzekła, gdyby ktokolwiek wsiadł do busa z niezajętymi miejscami i stwierdził, że on chce siedzieć dokładnie! tam, gdzie spoczywa mój plecak po wycieczce. Być może poleciłabym tej osobie zajęcie innego miejsca. W mniej lub bardziej uprzejmy sposób.
Roszczeniowi się robią wszyscy po kolei, bo rozdawnictwo w tym kraju kwitnie. To od wieku nie zależy. Moja sąsiadka ma lelo ponad 60., a mogłaby kancelarię doradczą otworzyć, taką ma wiedzę co i gdzie dają. Gdyby jej zmierzyć IQ, to by ledwo do minimum dociągła, taki "geniusz" wybiórczy ma. Przy niej starzy wyjadacze konkursowi to płotki codzienności. Niedawno z nią rozmawiałam na korytarzu i musiałam długo szczękę ze schodów zbierać.

Tu nie chodzi o politykę rządzących, ale o elementarny szacunek do ludzi starszych. Ja mam go w sobie do dziś. Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#7048337 Napisano: 21.09.2022 19:39:25 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

monisss napisał(a):

świetnie rozpoczęty  dzień.. nie dość ,że mnie coś złapało i ledwo idę.. to idąc przed szkołą z córką i będąc na pasach gość zaczął na nas jechać! musiałam przyspieszyć żeby we mnie nie uderzył.. potem podeszłam a on do mnie, że on sobie lekko na gaz wciskał. a ja jestem nie miła.. cudowne rozpoczęcie dnia... 


... więc na drugi raz...
pirueta zrób
lekko cisnąc gaz emotka ! (prosto mu w ten gupi łeb & najlepiej po jakimś konkowo-chipsowym kombo)

cudaczek121 napisał(a):

Jechałam dzis rano autobusem podmiejskim (...) W pewnym momencie na trasie wsiadła jedna starsza pani i spytała jednego młodego chłopczyka, czy mógłby usunąć z fotela obok swój plecaczek. Na te prośbę chłopczyk odpowiedzial: Nie, proszę pani, bo ja lubię siedzieć sam! (...) W autobusie było jeszcze kilka innych wolnych miejsc, a w razie czego gotowa byłam odstąpić tej Pani swoje miejsce. Co nie zmienia faktu, że zirytowała mnie postawa tego chłopca.


Skoro były dostępne inne miejsca, mogła je kobiecina zająć, zamiast aferę robić.
Wyobrażasz sobie sytuację odwrotną? Że podchodzi ktoś do babci, co zakupy obok siebie dała na siedzenie i - pomimo innych opcji żeby spocząć - wyjeżdża do niej z tekstem, że chce usiąść dokładnie na miejscu tych siatek? Człowiek to człowiek.
Ale może tej pani właśnie chodziło o to, żeby swą wielkość okazać i należy-mi-się-dej?
A dzieciak tłumaczyć się nie musi. Może np. mu niedobrze w autobusach i dlatego lubi siedzieć sam?
Zaś opiekunka dzieci nie okazała empatii, ani nie wzbudziła jej w chłopcu - zirytowała się i zażądała od niego określonego działania.
Ale wiesz, to się tak wszystko łatwo pisze post factum emotka

Co Ty gadasz w ogóle? Zachowanie wychowawczyni było wzorowe. Tu nie może być tematu, że były inne miejsca wolne. Starsza Pani miała prawo zająć miejsce, które było jej odpowiednie podejrzewam, że względu na bliskość od drzwi autobusu. A gówniak gdyby był dobrze wychowany miał obowiązek Jej to miejsce udostępnić. Twoja narracja każe przypuszczać, że wpisujesz się w grono popierających beneficjentów socjalnych, m  in. tzw. 'madek', którym wszystko 'się należy'. Wyświetl w wątku >>

sledzik860

#7048322 Napisano: 21.09.2022 18:25:15 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
emotka cb656 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Procedura i termin są opisane w FAQ emotka ... w razie problemów proszą o kontakt. Kontakt nastąpił...

Otóż nie. Kontakt NIE nastąpił i to jest powodem mojego fą-fą. emotka

Aj tam czepiasz się ludzi i nie wiem czym to w Twojej głowie jest spowodowane emotka  Z ciekawości przejrzałem historię Twoich punktów karnych i zawsze wyglądało , że były one zdejmowane zgodnie z regulaminem forum emotka . Niedawno pouczyłeś mnie, gdy zapytałem jaki numer paragonu z Lidla wpisać do loterii odpowiedzią typu: Więcej wiary w organizatora! Dziś odpowiadam: Więcej wiary w adminów cb ! Pozdro xD Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

sledzik860

#7048258 Napisano: 21.09.2022 14:20:11 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
magdalena-chili napisał(a):

freyja88 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Czy ktoś z Was nie miał tak jak ja powiadomienia od DPD w sprawie wysyłki nagród z loterii Namysłów ?

Do mnie dwie przesyłki z bonami dotarły (były powiadomienia) a trzeciej nie mam i nie ma powiadomienia. Może wysyłają na raty.

ewidentnie na raty, ja dopiero teraz dostałam powiadomienie o nadaniu przesyłki (bon)

Też dostałem powiadomienia. Odetchnąłem trochę z ulgą, bo paragony miałem słabo wyraźne od momentu kupna, a ich jakość zdążyła się pogorszyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#7048250 Napisano: 21.09.2022 14:05:56 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
kalmia86 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Diana02 napisał(a):

Przed chwilą Smolar powiadamia sms męża o wysyłce nagrody, ktoś wie co może iść? emotka

Smolar SMS o wysyłce nagrody? a w czym brał udział? emotka

może piłki z heineken silver?

Kończy się też termin na wysyłkę produktów E z loterii "Odmień swój dom". Ale że Smolar SMSem powiadamia o wysyłce ? Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#7048191 Napisano: 21.09.2022 10:12:30 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
mietowa napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Czy ktoś z Was nie miał tak jak ja powiadomienia od DPD w sprawie wysyłki nagród z loterii Namysłów ?

Ja nie mam - tam, gdzie był grill i bon.

Może to od lokalnej centrali zależy... Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#7048188 Napisano: 21.09.2022 10:06:11 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy ktoś z Was nie miał tak jak ja powiadomienia od DPD w sprawie wysyłki nagród z loterii Namysłów ? Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#7048114 Napisano: 20.09.2022 19:43:23 w Giełda Kodów ; )
sledzik860 napisał(a):

Kody LD/Camel po 40 groszy sztuka.

Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#7048108 Napisano: 20.09.2022 19:18:51 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Vougeinthecity napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Vougeinthecity napisał(a):

Wysyłają bony z Dino, zerknijcie czy adres macie dobry, bo u mnie był błąd w numerze domu 😉

Ja nie mam żadnego powiadomienia. Trochę się obawiam, bo miałem lekko niewyraźne paragony... Skąd wiecie o przesyłce?

Przyszło mi powiadomienie na mejla z DPD, o nadanej paczce. Dwa bony wygrałam i idą dwie paczki. 

Też wygrałem dwa, ale nic nie mam na poczcie, sprawdziłem wszystkie możliwe foldery. Może wysyłają partiami? W loterii Desperados też kurier mnie zaskoczył przez telefon że są paczki, bez żadnego powiadomienia wcześniej. Może niepotrzebnie się martwię. Dzięki. Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#7048098 Napisano: 20.09.2022 18:50:46 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Vougeinthecity napisał(a):

Wysyłają bony z Dino, zerknijcie czy adres macie dobry, bo u mnie był błąd w numerze domu 😉

Ja nie mam żadnego powiadomienia. Trochę się obawiam, bo miałem lekko niewyraźne paragony... Skąd wiecie o przesyłce? Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#7047914 Napisano: 19.09.2022 19:12:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czyżby Grasp Group zrobiło coś w końcu w sprawie Aleksandrowa łódzkiego? Coś ich nie widać wcale ostatnio. Z innej beczki zgłoszeń do tej loterii jest cała masa. W ciągu 20 minut pomiędzy jednym a drugim moim zgłoszeniem było 405 rejestracji.  Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

sledzik860

#7047604 Napisano: 17.09.2022 17:33:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kachakacha napisał(a):

Mieliście dzisiaj zdrapkę w aplikacji Delikatesy Centrum? Wczoraj miałam, a dzisiaj nie, albo nie umiem znaleźć.

Dzięki za przypomnienie. Tak, przed chwilą miałem zdrapkę bez żadnego kłopotu. Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#7047496 Napisano: 16.09.2022 21:46:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaga napisał(a):

rare85 napisał(a):

Czy byłby ktoś tak miły i podpowiedział, doradził skąd wziąć szczęście, żeby mnie w końcu wylosowali w tym Kinderze? emotka Gram od początku loterii i NIC. Szczerze zazdroszczę wszystkim, którzy tam wygrywają, i to po kilka sztuk kodów na etap.

Mam tak samo… pierwszy etap wysłałam chyba z 10 zgłoszeń, a potem po 5 na każdy kolejny. 

Ja pierwszy raz zagrałem w 4 etapie i zgłosiłem 6 paragonów. Widocznie miałem po prostu szczęście. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

sledzik860

#7047230 Napisano: 15.09.2022 18:23:27 w Giełda Kodów ; )
Kody LD/Camel po 40 groszy sztuka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#7047146 Napisano: 15.09.2022 11:48:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dany-duszek napisał(a):

ciotkaklotka napisał(a):

w loterii zozole jeśli kupię opakowanie z kodem zyskuje podwójną szansę. Jak to działa bo nie kumam?

to będzie działać jak jakieś nagrody będą niewydane i w losowaniu dodatkowym będziesz miała 2 losy zamiast 1. A przy normalnej grze nic ci nie daje.

A gdzie jest taki zapis ? Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#7047115 Napisano: 15.09.2022 10:14:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciotkaklotka napisał(a):

w loterii zozole jeśli kupię opakowanie z kodem zyskuje podwójną szansę. Jak to działa bo nie kumam?

Nie działa. To pic na wodę.  Wyświetl w wątku >>
0 0