Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sledzik860

sledzik860

#6853790 Napisano: 11.04.2022 12:03:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ewelina14 napisał(a):

W Kauflandzie kupiłam serek do smarowania łaciaty , ale na paragonie widnieje serek puszysty ... Myślicie że przejdzie ? Zastanawiam się czy rejestrować 

Urywek z regulaminu: . "Z Dowodu Zakupu musi jednoznacznie wynikać, iż został zakupiony Produkt marki Łaciaty". Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#6853785 Napisano: 11.04.2022 11:50:19 w SZUKAM....
[quote=

elektro]https://spoleczno...st/m-p/172376ekspert inpost potwierdza probe oszustwa

Spotkałem się z tą metodą. Mojego kumpla chcieli tak wydymać, gdy chciał sprzedać rower przez olx. Oszust pisał z nim wiele wiadomości na messengerze i nawet po stylu wypowiedzi owego osobnika było widać, że coś jest nie tak.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#6853725 Napisano: 10.04.2022 20:01:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy szykuje się jakaś loteria Heinekena z kodami? Na kapslach są kody, nie wiem czy to stare na jakąś poprzednią akcję czy coś się zapowiada? 

Pewnie coś ogłoszą niebawem, odłożyłem kilkanaście kodów, nie przepadam za tym piwem, ale biorąc je na loterię w Kauflandzie właśnie zauważyłem te kody. Data ważności sugeruje, że dopiero coś będzie. 

Heineken ma kody od lat przez cały rok, niezależnie od loterii. Nie sugerowałabym się terminem ważności piwa i kodami emotka

Nie będzie to trudno, jak już się kupiło to wypada zachować, a nóż coś będzie... Kupiłem też ostatnio po przecenie 4-pak za 8 zł z datą do kwietnia tego roku i na puszkach widniało, że była jakaś loteria w 2021 r.  Wyświetl w wątku >>
1 ikropka 0

sledzik860

#6853716 Napisano: 10.04.2022 18:38:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

Czy szykuje się jakaś loteria Heinekena z kodami? Na kapslach są kody, nie wiem czy to stare na jakąś poprzednią akcję czy coś się zapowiada? 

Pewnie coś ogłoszą niebawem, odłożyłem kilkanaście kodów, nie przepadam za tym piwem, ale biorąc je na loterię w Kauflandzie właśnie zauważyłem te kody. Data ważności sugeruje, że dopiero coś będzie.  Wyświetl w wątku >>

sledzik860

#6853671 Napisano: 10.04.2022 11:07:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
1940bruce1973 napisał(a):

Wprawdzie zdaję sobie sprawę, że nadaję mało zgłoszeń i to bardzo rzadko, ale w takim razie ile zgłoszeń z Hochland musi nadawać te kilka osób o powtarzających się ciągle imionach i tym samym nazwisku z Aleksandrowa Łódzkiego, skoro widnieją one na listach laureatów tak często? Wow, szacun! emotka emotka

Muszą mieć dobry zbyt na te sery, bo nie wierzę, że można aż tyle ich przeżreć xD Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

sledzik860

#6853626 Napisano: 09.04.2022 17:15:05 w Giełda Kodów ; )
Sprzedam 170 kodów od piwa Warka na trwającą loterię za cenę 200 zł (koszt wysyłki w cenie).  Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#6853503 Napisano: 08.04.2022 13:49:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zielonooka85 napisał(a):

Nie często narzekam... ale już mnie to trochę wkurza, że w Nestle wysłałam tyle zgłoszeń, koniec konkursu nadchodzi i nadal nic nie wygrałam. Żeby chociaż te 100 zł...

Mam to samo zarówno w Nestle, jak i w Winiary.  Wyświetl w wątku >>

sledzik860

#6853383 Napisano: 07.04.2022 19:30:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
izak1000 napisał(a):

Oskar78 napisał(a):

A co Wy się dziwicie że nie możecie trafić w bramkę Hochland, jak wygrywa tylko Jacek z Aleksandrowa emotka  ponad 40 trafionych bramek, co za niebywale szczęście

Nie tylko Jacek ale jeszcze jest Adam i Dariusz, czyli "silna grupa"  emotka

Też widziałem. Może biorą astronomiczne ilości tych serów i mają gdzieś zbyt z 20 % taniej. Albo przekręt ? Myślę, że raczej chyba nie, skoro na bieżąco jest publikowana lista wygranych. Osobiście trafiłem jedną bramkę 5 marca, a przelew miałem na koncie już 8-mego, więc agencja wydaje się być rzetelna.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#6853177 Napisano: 06.04.2022 18:40:11 w Smolar
ikropka napisał(a):

muzasa88 napisał(a):

Hej mam pytanko jeśli ktoś wygrał w loterii Knorr& Hellman's to po ilu dniach od losowania dostał sms z info o wygranej?

tego samego dnia. Losowanie 4 kwietnia i sms 4 kwietnia

A to jest bardzo różnie na to wychodzi, bo ja dostałem po 7 dniach od losowania, czyli w ostatnim możliwym dniu wg regulaminu. Wyświetl w wątku >>
1 muzasa88 0

sledzik860

#6853021 Napisano: 05.04.2022 20:13:08 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam 3 workoplecaki z loterii Warka Gaming za cenę 80 zł + koszt wysyłki (paczkomat Inpost). Dwa są zafoliowane i nieotwierane, jeden został przeze mnie otwarty i zapakowany z powrotem w oryginalną folię. Sprzedaję tylko wszystkie 3 sztuki razem. Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#6852889 Napisano: 05.04.2022 07:22:18 w SZUKAM....
29renata napisał(a):

nataszka napisał(a):

Czy przychodzi potwierdzenie z mleka łaciate?

Nie.

Może to zależy od czasu dokonania rejestracji, ale w moim przypadku na 3 paragony po 4 mleka na każdym zawsze potwierdzenie było.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#6852142 Napisano: 30.03.2022 18:58:22 w Dziś cieszę się z.....
Z tego, że klient przede mną w biedronce zostawił paragon z orzeszkami Felix, który sobie przywłaszczyłem xD. Niby drobna rzecz a mnie ucieszyła.  emotka Wyświetl w wątku >>

sledzik860

#6851958 Napisano: 29.03.2022 20:06:06 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

mietowa napisał(a):

domenicasun napisał(a):

 Rozumiem jak ciężko jest uchodźcom, zwłaszcza tym, którzy uciekli do nas z rejonów objętych działaniami wojennymi. Ale... nie wszystko na raz, od razu i za darmo.

Z ciekawości zapytam - skąd ma wziąć pieniądze ktoś, kto uciekł od bombardowania z dzieckiem pod pachą i jedną torbą i kto jest w Polsce od dwóch czy trzech tygodni? Ktoś, kto w tym momencie nie ma co jeść i gdzie mieszkać, ba! nawet gdzie przenocować, kto stoi bez grosza przy duszy w obcym mieście w obcym kraju? Jakie widzisz rozwiązanie? I skoro nie "od razu", to kiedy Twoim zdaniem ta pomoc byłaby wskazana?

A czy nie uważasz, że ci ludzie nie mieli dotychczas żadnych majątków ? No bez przesady. Ukraina jest uboższym krajem to prawda, ale tam też ludzie jakoś funkcjonowali przez lata,pracowali na swoje emerytury, oszczędzali, tam też jest cywilizacja, są banki, w większości myślę, że tożsame z naszymi bankami. To tylko przykład. Natomiast ja odnoszę wrażenie, że media szczególnie nadto głaszczą tych ludzi i tworzą narrację typu "nic nie musicie robić, macie traumę, my to rozumiemy i wam wszystko damy". Wielu uchodźców mam wrażenie to łapie. Niestety, ale ci ludzie powinni wziąć się do pracy. A każda pomoc winna być poprzedzona wnikliwą analizą finansową tych ludzi, by móc rozróżnić potrzebujących od "cwaniaków". Ja tu tego nie widzę.

Ależ oczywiście, że są tacy, którzy mają majątki. Zapewniam Cię, że nie zobaczysz ich na organizowanych obecnie halach, w których znajduje się 60 łóżek. Nie będą też mieszkać u kogoś kątem, a to z prostego powodu - to żadna przyjemność, a jedynie ostateczność. Dla każdego z nas. A skoro mowa o oszczędnościach - poczytaj sobie, ilu Polaków je ma i w jakiej wysokości. A przecież Ukraina jest, jak mówisz, uboższym krajem."media szczególnie nadto głaszczą tych ludzi i tworzą narrację typu "nic nie musicie robić, macie traumę, my to rozumiemy i wam wszystko damy". Wielu uchodźców mam wrażenie to łapie. Niestety, ale ci ludzie powinni wziąć się do pracy."

Większość jest w Polsce od 2-3 tygodni. Kiedy mieli "wziąć się do pracy"? W sumie nawet nie wiem, jak to skomentować, zwłaszcza to wspomnienie traumy w umniejszający jej znaczenie sposób. Twoje słowa wskazują tylko, że nie masz pojęcia, z czym zmagają się ci ludzie. Uwierz, bo nie życzę przekonania się na własnej skórze, że większość natychmiast wróciłaby do swojego dotychczasowego życia, bez tych naszych darmowych tramwajów i wejść do zoo. Ech, ludzie, ludzie... 

Tak to prawda, nie wiem z czym zmagają się ci ludzie, bo sam tego nie doświadczyłem. Jednak codziennie doświadczam szarej rzeczywistości w polskich sklepach.
Ceny rosnące z weekendu na weekend. Dawanie każdemu jak leci po 500 + i być może innych socjali z automatu to pomysł, który wyczerpie ekonomicznie nasz kraj przy przyroście ludności w granicach 8-9 %. Nie kupuję tłumaczenia, że tylko biedni uciekli. Uciekli ludzie, którzy po prostu bali się o swoje życie, niezależnie od stanu posiadania. Uciekli ludzie, którzy mieli blisko granicę UE. Dlatego ocena finansowa tych ludzi byłaby jak najbardziej zasadna, ale tego nie ma. Nie żyjemy w średniowieczu, by nie dało się tego uczynić. Rozumiem, że musi minąć ten pierwszy szok, ale ci ludzie muszą się ogarnąć z sytuacją i po jakimś czasie podjąć pracę i wspierać polską gospodarkę. Inaczej utoniemy w cenach, gdzie chleb będzie kosztował 10 zł, a masło 20. Co do umniejszania traumy to się znacznie mylisz. Ja jej w żaden sposób nie umniejszam. Mają traumę i mają prawo ją mieć, po tym co ich spotkało. Uciekli i zachowali życie i bardzo się z tego cieszę. Jednak po pewnym okresie powinna przyjść refleksja u tych ludzi, że trzeba podjąć pracę, bo nasza kulejąca gospodarka tego nie udźwignie. Chyba, że jesteś w ch. bogata/y i jest Ci wszystko jedno. Mi nie jest.  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

sledzik860

#6851946 Napisano: 29.03.2022 19:25:20 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

domenicasun napisał(a):

 Rozumiem jak ciężko jest uchodźcom, zwłaszcza tym, którzy uciekli do nas z rejonów objętych działaniami wojennymi. Ale... nie wszystko na raz, od razu i za darmo.

Z ciekawości zapytam - skąd ma wziąć pieniądze ktoś, kto uciekł od bombardowania z dzieckiem pod pachą i jedną torbą i kto jest w Polsce od dwóch czy trzech tygodni? Ktoś, kto w tym momencie nie ma co jeść i gdzie mieszkać, ba! nawet gdzie przenocować, kto stoi bez grosza przy duszy w obcym mieście w obcym kraju? Jakie widzisz rozwiązanie? I skoro nie "od razu", to kiedy Twoim zdaniem ta pomoc byłaby wskazana?


A czy nie uważasz, że ci ludzie nie mieli dotychczas żadnych majątków ? No bez przesady. Ukraina jest uboższym krajem to prawda, ale tam też ludzie jakoś funkcjonowali przez lata,pracowali na swoje emerytury, oszczędzali, tam też jest cywilizacja, są banki, w większości myślę, że tożsame z naszymi bankami. To tylko przykład. Natomiast ja odnoszę wrażenie, że media szczególnie nadto głaszczą tych ludzi i tworzą narrację typu "nic nie musicie robić, macie traumę, my to rozumiemy i wam wszystko damy". Wielu uchodźców mam wrażenie to łapie. Niestety, ale ci ludzie powinni wziąć się do pracy. A każda pomoc winna być poprzedzona wnikliwą analizą finansową tych ludzi, by móc rozróżnić potrzebujących od "cwaniaków". Ja tu tego nie widzę. Wyświetl w wątku >>

sledzik860

#6851582 Napisano: 27.03.2022 13:25:34 w NA CO CZEKAMY?
maria1980 napisał(a):

do 25.03 (16.03 + 7 d.r.) Pięknie być kobietą - Super-Pharm (tel)do 28.03 Świętuj z radością - Haribo II etap (mail/sms)
do 29.03 (22.03 + 7 dni) Woseba - wyjątkowa jak Ty - Intermarche (tel)
do 30.03 (13.03 + 8 d.r. + 5 d.r.) Spełnij marzenie z Martini - Biedronka
do 30.03 (28.03 + 2 d.r.) Loteria Milka "Sercem z Naszymi" - nagroda główna + losowanie dodatkowe nagród dziennych - mail
1.04 Loteria Grześki (mail)
do 1.04 - Daj po garach w nowym roku - Letyshops (mail)
do 01.04 (25.03 + 5 d.r.) Prezenty od Patryka - Lidl
do 04.04 Loteria "Wszyscy lubią łaciate" III etap - email
do 06.04 - Loteria Princessa "Zrób dla siebie coś Intense", telefon + SMS
do 06.04 Loteria "Live life light" - email   

do 08.04 - Uśmiechnij się do siebie - Rossmann (mail)
do 08.04 -Smak Twojej podróży z NUII -Biedronka wiadomość prywatna fb 
do 08.04 Sprawdź jakim typem wakacjusza jesteś -  Żabka
do 12.04 Czas na wiosenne porządki! - Kaufland (sms)
do 12.04 (2022-03-24 + 14 + 3 d.r.) Celebruj Przyjaźń - Fantasia Lidl
do 13.04 (30.03 + 10 d.r.) Najdelikatniejszy prezent - Milka 
do 13.04 (30.03 + 14 dni) Majówka z Hochlandem (mail)
do 19.04 ( 11.04+ 5 d.r ) - Poczuj słodycz wygrywania - Żabka ( mail) 
do 22.04 (60 dni od zakończenia) Słoiczki pełne miłości - Bonne Maman (mail)
do 30.04 Live Life Light - rezerwa (mail)
do 06.05 (60 dr od 9.02) T-Mobile (tel) 

Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#6851200 Napisano: 24.03.2022 15:56:51 w Lotto i inne
fineessa napisał(a):

A w zdrapkach ile  Wam się udało najwiecej ugrać?

100 zł. Nigdy więcej nie trafiłem, a był czas, że brałem ich naprawdę dużo. Obecnie kupuję może z 5 zdrapek na miesiąc, za to gram w Multi jak są promocje + 50 lub 100 %, choć 100 % to już wieki nie było. Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#6851066 Napisano: 23.03.2022 19:30:40 w Smolar
Proszę o info, bo pierwszy raz coś wygrałem u Smolara emotka . Czy Smolar informuje o pozytywnej weryfikacji przesłanego oświadczenia i paragonu ? Wyświetl w wątku >>
0 0

sledzik860

#6850893 Napisano: 22.03.2022 21:47:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Konkurs/czy czymkolwiek można to nazwać nic dobrego dla człowieka nie wnosi, co najwyżej spalone spojówki i zwyrodniały kręgosłup. Takie rywalizacje powinny być zabronione. 

A może to boty? emotka

Możliwe. Tym bardziej nie warto na coś takiego trwonić czasu. Już o wiele lepszy Tiger, gdzie wiele osób wygrywa w bramkach 10 zł.  Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

sledzik860

#6850888 Napisano: 22.03.2022 21:18:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

budryska napisał(a):

ikropka napisał(a):

ikropka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Dla tych którzy chcą się bawić w Wielkanocne Szukajki - aby zdobyć bon na 10 zł potrzeba przynajmniej 5-6 godzin ciągłego szukania i klikania w jajka aby załapać się na jedno z ostatnich miejsc. Przynajmniej to wyniki z wczoraj. Ja odpuściłam po dwóch godzinach ale przeliczyłam ile wychodzi jajek na godzinę i .... Szkoda zachodu. Wolę nie myśleć ile godzin ludzie siedzą aby jedno z pierwszych miejsc zdobyć, pewnie 24/h...

wczoraj zdobyłam. Dziecko klikało w korkach w drodze do szkoły, ze szkoły, na zajęcia pozalekcyjne, zakup itp... Ja poświęciłam na to ok 10 minut. Sprawdziłam i już odpuszczam. Chyba, że Młody będzie chciał pobawić się jak będziemy stali w korkach.

Z ciekawości: ile punktów zdobyliście?

Około 56 tys. i byłam w połowie nagrodzonej stawki. Nie pytajcie dlaczego nie odpuściłam wcześniej, bo sama tego nie wiem  emotka

Pewnie żal Ci było straconego czasu i walczyłaś żeby nie wyjść z tego z niczym emotka   Popatrzyłam właśnie ile tam osób bierze udział - 1900. Przypuszczam iż przynajmniej 400 z nich to maniaki klikania i walczą o te 10 zł jakby to było nie wiadomo co.

Konkurs/czy czymkolwiek można to nazwać nic dobrego dla człowieka nie wnosi, co najwyżej spalone spojówki i zwyrodniały kręgosłup. Takie rywalizacje powinny być zabronione.  Wyświetl w wątku >>
2 ktosiek1, ZetZ 0

sledzik860

#6850884 Napisano: 22.03.2022 21:04:48 w Wkurza mnie...
kocurro21 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

kocurro21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kocurro21 napisał(a):

Potrzebuję odwyku od bramek... Poważnie ... Raz, że zmarnowałam już tyle kasy na te losowe konkursy bramkowe, że czuję się już jak nałogowy hazardzista nad ranem, który wychodzi z kasyna, bo mu je zamykają i szuka innego, które jeszcze choć przez godzinę jest otwarte... A dwa ... po prostu Help me ...emotka emotka  proszę ogarnijcie mnie emotka

Jak potrzebujesz grać dużo bramek, to spróbuj znaleźć zbyt na kupowane towary. Popytaj rodziny czy czegoś nie potrzebuje, odsprzedaj trochę taniej, ewentualnie wystaw aukcję. Warto też prowadzić bilans zysków i strat. 

Ostatnio zrobiłam porządek w paragonach... Przeraziło mnie to powiem szczerze i boję się policzyć ile wydałam 😭 ale może tak jak piszesz może taki bilans by się przydał? Bo jeśli chodzi o zyski z bramek... 0zł,2kilo do przodu jak nie więcej, a kasowo... Nie mam odwagi policzyć 😝😭

Jak grasz dużo bramek to bilans na pewno jest przydatny, wtedy masz czarno na białym jak idzie w bramkach. Na pewno nie warto grać wg mojej oceny bramek typu 1000 zł raz dziennie, chyba, że wyższe nagrody za tym przemawiają albo jest wiele mniejszych. Raczej gram bramki gdzie jest dużo nagród, ale mniejszych. Gram w wolnym czasie, po pracy i innych obowiązkach, choć lubię w sklepie zrobić zakupy na 10-20 bramek. :) Wyświetl w wątku >>
0 0