Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sesyjnie1

sesyjnie1

#7064653 Napisano: 30.11.2022 14:54:41 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
onlyrybka napisał(a):

kuchniawczekoladzie napisał(a):

Maria napisał(a):

Czy wysyłają już te oliwy z konkursu Gallo Polska | Facebook  czy ktoś już je dostał, konkurs obudź w sobie szefa kuchni.

Ja wygrałam bon, ale dostałam dopiero w piątek kod więc oliwy dopiero pewnie „wyjadą” w tym tyg

Gallo jedzie DPD , przesyłka od UNOBRAND WARSZAWA.

A już masz w aplikacji dane. ? 
bo u mnie posucha  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7063668 Napisano: 26.11.2022 16:40:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
500 zł na antenie RMF FM emotka  
akurat mam wyciszone dzwonki w pracy a wzięłam tel do ręki jak dzwonili emotka Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7063405 Napisano: 25.11.2022 14:39:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Potrzebuje pomocy czy dobrze interpretuje. 

„  Jeden Uczestnik Konkursu może otrzymać w całym Konkursie tylko i wyłącznie jedną nagrodę tygodnia I, II, III lub IV stopnia. „ 

czyli w każdym tygodniu, mogę wziąć udział i wygrać? Bo się trochę zakręciłam 😂 

Tylko raz poszczególny stopień 

Dzięki bo przez chwile zgłupiałam emotka    Wyświetl w wątku >>
1 samuraj 0

sesyjnie1

#7063398 Napisano: 25.11.2022 14:23:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Potrzebuje pomocy czy dobrze interpretuje. 

„  Jeden Uczestnik Konkursu może otrzymać w całym Konkursie tylko i wyłącznie jedną nagrodę tygodnia I, II, III lub IV stopnia. „ 

czyli w każdym tygodniu, mogę wziąć udział i wygrać? Bo się trochę zakręciłam 😂  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7063360 Napisano: 25.11.2022 13:01:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Znów bluza i czapa z żubrówki … a ja poluje na playststion emotka  ale lecimy dalej emotka Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7063110 Napisano: 24.11.2022 13:21:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widzę ze niektórzy chwała się wygrana czarnej żubrówki. Ale to nie z tego konkursu „ nieujarzmione stado ?” Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7062829 Napisano: 23.11.2022 14:37:14 w Avanti
fan-mandaryny napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Dramat, na prawdę nie wiem
co pisać. Nawet 100 zł nie wpadło. 

Ja się trochę łudziłem. Skoro to ogólnopolski to odpowiedź musi być ekstraklasa. Sto tysięcy zgłoszeń przeczytać to nie lada wyzwanie. Oni czytają te hasła - pewnie same sztos określenia wygrywają. Musi byc jakieś przesłanie, wieloznaczność. To chyba lubi Avanti (zgodnie z moim mały doświadczeniem). Sieciówki tak, ogólnopolskie mi nie wychodzą. Wiem, że off top, ale z Los Mejoresa mam podobnie, a nawet gorzej. Ja wiem, ze tam mało nagród, przesadzona kwota zakupu i mała liczba sklepów. Tylko ja nic nie umiem wygrać u nich prócz loterii podobnie jak Avanti ogólnopolskie. Wieloznaczność określeń w odpowiedzi konkursowej nie pomaga. W mojej subiektywnej ocenie odpowiedź dobra, a okazuje się, że pasty do zębow nie umiem wygrać. Nie wiem, co robie źle. 
Avanti powinno sobie darować te oryginały paragonów, bo to w ogóle się nie kalkuluje. No ale ze względu na ilość i jakość nagród zasługują na wielki plus, podobnie jak Smolar.




ja już sama nie wiem jak do nich podejść, ogólnie to rzadko gram w pisemne, wole kulinarne, fotograficzne, kreatywne… 

ale postanowiłam spróbować z Cheetos od czapy w ferie , coś tam było o pieskach, na messenger i wpadło 2x100 zł. 
no i postanowiłam ze zagram teraz od samego początku, różne odpowiedzi. Od wiejskich rymów po komentarz z przesłaniem , proza, coś śmiesznego i coś mądrego . Poszło już lekko 15 zgłoszeń. 

chyba się poddaje. emotka  nie wiem co pisać Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7062786 Napisano: 23.11.2022 14:06:18 w Avanti
Dramat, na prawdę nie wiem
co pisać. Nawet 100 zł nie wpadło.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7062521 Napisano: 22.11.2022 14:19:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabart napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Hej jak informowało Michel Angelo ?:) 
poprzez maila czy SMS ? 

i są jakieś dokumenty do wypełnienia czy proszą tylko o adres ?

Info na e-mail, przysłali formularz, który trzeba wypełnić i odesłać skan na mail (nazwisko, adres, PESEL)

Dziękuje emotka  chciałam żeby mama zagrała tez ale ona się boi wszystkiego gdzie musi pesel podać wiec odpada 😂 Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7062495 Napisano: 22.11.2022 13:03:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej jak informowało Michel Angelo ?:) 
poprzez maila czy SMS ? 

i są jakieś dokumenty do wypełnienia czy proszą tylko o adres ? Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7062228 Napisano: 21.11.2022 13:54:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)





kieszonowe od smolara  Wyświetl w wątku >>
1 taak 0

sesyjnie1

#7062020 Napisano: 20.11.2022 15:54:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Czy ktoś wie gdzie kupić ten produkt CIESZYNKI ? Te przekąski ?

Przecież pisze na stronie konkursowej i w regulaminie, że produkty do zakupu tylko w sieci sklepów Lidl lub na stronie Food By Ann.

 Dzięki, musiało mi się coś pomylić z innym konkursem piłkarskim bo totalnie tego nie widziałam 🫣 Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7062018 Napisano: 20.11.2022 15:49:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie gdzie kupić ten produkt CIESZYNKI ? Te przekąski ? Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7062006 Napisano: 20.11.2022 14:35:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Czy ktoś mi podpowie w jakim konkursie były do wygrania ekody na 50zł do Media Expert (jakiś czas temu) , bo zgubiło mi sie info o wygranej a potrzebny mi mój wygrany kod , może być pw/ z góry dziękuję za pomocemotka

Mam z kubusia jakoś wakacyjny lipiec  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7061412 Napisano: 17.11.2022 19:33:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

bibeck napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Według mnie formuła tych żabkowych wyzwań została narzucona agencjom. Trzeba je solidarnie zbojkotować, żeby to był pierwszy i ostatni taki ich pomysł.

Zdecydowanie tak, bo Żabka bazuje na ilości sprzedanego towaru (stąd tzw. wielosztuki). To ich pomysł na wynegocjowanie jak najlepszych cen, od dystrybutorów. Żabka to również wysokie marże, więc całkiem dobrze na tego typu polityce wychodzą.

Pomysł z bojkotem może i słuszny, ale w naszych konkursowych realiach raczej nie do zrealizowania. Zawsze znajdą się chętni na nagrody, a jak poczują mniejszą konkurencję, to sprzedaż konkursowych produktów pobije rekordy światowe emotka

Oby zrobili takie same przekręty jak w Monsterze z żabką emotka Każdy kto kupi 13 monsterów, żeby wygrać boomboxa z tym fatalnym logiem, każdy kto kupi 10 reignów, żeby wygrać matę lub torbę z ich logo, każdy kto kupi 8 red bulli, żeby wygrać voucher do sklepu z ich badziewiem na to zasługuje emotka  Policzcie sobie ile to kosztuje i sprawdźcie, ile rzeczywiście są warte te nagrody. Rzadko kiedy konkursy tak mnie wkurzają. Każdy gra o co chce, ale to jest syf jakich mało.



nie żebym była wybredna. 
ok, jestem. 

serio zastanawia mnie czasem po co grać o taki syf. Zaraz trzeba będzie kupić cała paletę monsterów.  Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7061333 Napisano: 17.11.2022 16:08:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
POCZUJ NIEUJARZMIONĄ SIŁĘ STADA

Z przyjemnością przyznajemy Ci nagrodę:
ZESTAW BLUZA + CZAPKA od marki ZIMNO 



konkurs żubrówki . Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7061321 Napisano: 17.11.2022 15:48:33 w Avanti
nique napisał(a):

mam teorię - do ludzi z powyższej listy wysłali już wiadomości. Do reszty maile z informacją o wygranej mają jeszcze dosłać  emotka

Podoba mi się ta teoria. 😂 Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7061284 Napisano: 17.11.2022 14:57:17 w Avanti
mia napisał(a):

Ha ha, iPhone miał być... emotka Nawet stówki nie ma. Ech, Avanti, nu pagadi!emotka Dobrze, że paragon i tak był zdobyczny.

Hhhha no u mnie to samo 😲🫣 Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7061276 Napisano: 17.11.2022 14:52:38 w Avanti
Cynamon28 napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Ej , ale smutno. 
zeby nawet stówka na pocieszenie nie wpadła? To ja nie wiem co ludzie tam piszą… 

Też się zastanawiam, tam 300 liter można, więc co tam napisać, zwykły opis z wyobraźnią jak widać nie wystarczy.

Ja wysłałam aż 8 zgłoszeń 
byly i rymy 
Proza 
i poezja 

😂 

no i szkoda…  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7061269 Napisano: 17.11.2022 14:47:01 w Avanti
Ej , ale smutno. 
zeby nawet stówka na pocieszenie nie wpadła? To ja nie wiem co ludzie tam piszą…  Wyświetl w wątku >>
0 0