Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sesyjnie1

sesyjnie1

#7052916 Napisano: 12.10.2022 18:38:10 w Czy informują/ informowali?
taak napisał(a):

Gallo? Nie dość, ze konkurs był przedłużany, to wyników chyba nie widać 😒

Chyba się nie doczekamy 
albo rozdali między swoich heheh 
a tak serio to jak już ktoś zmienia coś w trakcie a teraz wyników brak to nie wiem co myśleć.  Wyświetl w wątku >>
1 taak 0

sesyjnie1

#7052543 Napisano: 11.10.2022 16:35:15 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

Smolar informował z Konkurs "Wspólnie dla planety" dalej niż dwa pierwsze dni? emotka

 Ja dostałam z trzeciego dnia  Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

sesyjnie1

#7052471 Napisano: 11.10.2022 14:40:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

anaesth napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

jarekaska napisał(a):

Właśnie miałam zamiar coś napisać na Garage w Żabce
Zobaczcie na co wpadłam na YouTube:

https://www.youtu.../watch?v=Rg64TSx2oRU

Ręki nie dam sobie obciąć, ale jestem prawie pewna, że ten link został dodany w odpowiedzi na pytanie konkursowe w tym właśnie konku
Eh, odechciewa się grać emotka
W regulaminie możliwość odpowiedź na 300 znaków

dzięki, dzięki! zrobiłaś mi dziś dzień, jak nie tydzień... miesiąc??? emotka  aż zacznę gościa wyglądać na dzielnicy! emotka  emotka

Uważaj, żeby Cię nie potrącił, jak będzie jednocześnie jechał rowerem i nagrywał monolog emotka

używam dzwonka na ścieżkach na takich "krejzoli" - a jak się ze mną zderzy, to już nie będzie mógł takich pięknych filmów i śpiewanek wrzucać, bo seplenienie nie pozwoli emotka



o chryste…. Nie wpadłabym nawet na pomysł aby wysyłać film gdzie jest konkurs jak byk - odpowiedz pisemna…. 🥹  Wyświetl w wątku >>
1 jarekaska 0

sesyjnie1

#7052031 Napisano: 09.10.2022 21:47:46 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Dostałam info ze w pon będą rozsyłać hulajnogi emotka  z konkursu wilkinson 250 lecie  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7051897 Napisano: 08.10.2022 16:59:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

Hej! Czy robił już ktoś zakupy w Leclerc na konkurs Wiodącej Marki? Wydrukował Wam się normalnie ten dodatkowy świstek z kodem do konkursu? emotka  Ja dostałam tylko paragon, potwierdzenie z karty i jakiś kupon na znaczki, a w regulaminie jest wskazane, że wpisany ma zostać numer dokumentu otrzymanego razem z paragonem fiskalnym.  Nie wiem czy olać sprawę, czy pisać do organizatora. W końcu zakupy zrobione, a paragonu szkoda emotka   Na podglądzie przy wpisywaniu numeru wyświetliło mi się coś takiego: 

No to grubo, myślałam ze przeczytałam cały regulamin a tu takie coś. Wysłałam męża po produkty i nie mamy czegoś takiego..  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7051896 Napisano: 08.10.2022 16:59:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

Hej! Czy robił już ktoś zakupy w Leclerc na konkurs Wiodącej Marki? Wydrukował Wam się normalnie ten dodatkowy świstek z kodem do konkursu? emotka  Ja dostałam tylko paragon, potwierdzenie z karty i jakiś kupon na znaczki, a w regulaminie jest wskazane, że wpisany ma zostać numer dokumentu otrzymanego razem z paragonem fiskalnym.  Nie wiem czy olać sprawę, czy pisać do organizatora. W końcu zakupy zrobione, a paragonu szkoda emotka   Na podglądzie przy wpisywaniu numeru wyświetliło mi się coś takiego: 

No to grubo, myślałam ze przeczytałam cały regulamin a tu takie coś. Wysłałam męża po produkty i nie mamy czegoś takiego..  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7051725 Napisano: 07.10.2022 16:30:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
500 zł od smolara konkurs dla planety + 500 zł wsparłam moja ulubiona fundacje.. mam nadzieje, ze przejdzie:)  Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7051147 Napisano: 04.10.2022 22:27:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ptaszyna napisał(a):

A ja się muszę poskarżyć.
Moje autorskie zdjęcie na Eko konkurs Reginy nawet nie zostało zamieszczone w galerii, bo "Takie zdjęcia znajdują się w grafice komputerowej". 
I jak mam udowodnić, że nie jestem wielbłądem?  emotka

Np w iPhone, kierując zdjęciem w górę pojawiają sie parametry zdjęcia, miejsce wykonania, źródło zdjęcia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7051110 Napisano: 04.10.2022 19:47:46 w Czy informują/ informowali?
izkak napisał(a):

rainbowdash napisał(a):

olivkap napisał(a):

Czy z konkursu Hartmann zwycięzcy zostali poinformowani, czy to konkurs widmo i ma wystarczyć nam ta niedorzeczna lista imion? 

Zostali poinformowani we wrześniu i odsyłali paragony (nie ja)

Paragony były odsyłane do weryfikacji przed zakończeniem konkursu. Czy ktoś dostał info PO ukazaniu się listy laureatów na stronie? 

Była zarówno Informacja we wrześniu z prośba o odesłanie paragonu, oraz dziś informacja oficjalna na maila z prośba o adres  Wyświetl w wątku >>
1 izkak 0

sesyjnie1

#7050220 Napisano: 30.09.2022 14:58:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Są wyniki hartmana na stronie 
patrzac na listę to bon sodexo wpadł 250 zł 
szczerze nie na to liczyłam 😁 Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7050042 Napisano: 29.09.2022 20:25:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Często zdarza się wam ze organizator wielce pisze, ze nie dostał naszego maila np z adresem, paragonem itp? 
korzystam z gmail i nie mam problemów, ale raz na jakiś czas ( akurat w momencie kiedy nagroda długo nie dochodzi ) na moje pytanie co z nagroda organizator pisze , ze nie dostał adresu i mam jeszcze raz podać… hm… 

przez to wszystko zaczęłam dwa razy wysyłać odpowiedzi. No ale dziwne.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7049963 Napisano: 29.09.2022 14:33:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wow hulajnoga ja i stary emotka  
ciekawe jaka wgl emotka  😀

chociaz muszę sprawdzić czy mail się nie zdublowal, bo może tylko jedna hulajka. Ale tak czy siak super! Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7049786 Napisano: 28.09.2022 20:00:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marlenaa1 napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Czy ktoś pamięta czy w konkursie hartmann podawaliśmy już numer paragonu zgłaszając zdjęcie? Teraz mam problem bo nie pamektam który paragon zgłosiłam a mam ich sporo z hartmana emotka

Tak podawało się numer paragonu

Dziękuje, odesłałam wszystkie mam nadzieje ze żadnego nie zgubiłam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7049729 Napisano: 28.09.2022 15:31:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś pamięta czy w konkursie hartmann podawaliśmy już numer paragonu zgłaszając zdjęcie? Teraz mam problem bo nie pamektam który paragon zgłosiłam a mam ich sporo z hartmana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#6880143 Napisano: 02.09.2022 12:28:26 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy dostał ktoś nagrodę z ostatniego etapu neonail ? Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#6879699 Napisano: 31.08.2022 12:27:05 w Wkurza mnie...
magdalena-chili napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Wkurza mnie to, ze poświęciłam z dziećmi czas na wykonanie pracy plastycznej a mój mąż kupił totalnie złe produkty… i cała praca poszła na marne… ehhhhh tylko konkursowicz zrozumie😭😭😭😭

jak się nie da drugi raz pójść do sklepu, to może ktoś na forum sprzeda Ci paragon? emotka  

No właśnie możliwość zakupu byla do wczoraj.. ale napisałam na grupie może ktoś ma do odsprzedania paragon emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#6879686 Napisano: 31.08.2022 12:06:50 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to, ze poświęciłam z dziećmi czas na wykonanie pracy plastycznej a mój mąż kupił totalnie złe produkty… i cała praca poszła na marne… ehhhhh tylko konkursowicz zrozumie😭😭😭😭 Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

sesyjnie1

#6879683 Napisano: 31.08.2022 11:58:24 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na dwa lody marki koral, dopiero dziś się zorientowałam ze był konkurs do wczoraj aby zakupić te lody w marce lewiatan… ktoś coś ?:( Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#6878675 Napisano: 26.08.2022 14:50:27 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Wkurza mnie, ze wygrywam same nagrody pocieszenia… 

torebka plażowa, kremy,
klapki… a wakacje gdzie ?;)))) 🤣🤣

mam nadzieje ze tuż tuż 

Ciesz się,że nagrody pocieszenia.
Wkurza mnie, ze nawet tych nagród pocieszenia,
tylko koperta pełna paragonów przegranych
i portfel chudszyemotka W sierpniu ani 1 nagrody,
a za chwile koniec miesiąca z pustką emotka emotka emotka emotka
Idę już, bo po co mam się więcej wkurzaćemotka

 Sierpień jeszcze się nie skończył! Trzymam kciuki żeby pod koniec miesiąca buchnelo nagrodami aż miło !!:) Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#6878652 Napisano: 26.08.2022 13:20:46 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, ze wygrywam same nagrody pocieszenia… 

torebka plażowa, kremy,
klapki… a wakacje gdzie ?;)))) 🤣🤣

mam nadzieje ze tuż tuż  Wyświetl w wątku >>
0 0