Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sesyjnie1

sesyjnie1

#6878411 Napisano: 25.08.2022 11:49:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dino 100 zł od smolara 
nagroda z konkursu Andante  Wyświetl w wątku >>
2 sabaka, mili05 0

sesyjnie1

#6877968 Napisano: 23.08.2022 16:48:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
I fortis 100 zł decathlon

 Co ciekawe, często mam od nich maile a ten wyjątkowo był w spamie .  Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#6877945 Napisano: 23.08.2022 15:46:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Już mi serce zabiło 
Ale z neonail voucher na klapki… 

a taka mam chrapkę na wakacje emotka Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#6877937 Napisano: 23.08.2022 15:26:52 w Czy informują/ informowali?
Neonail… ostatni etap ?



edit : właśnie maila rozsyłają  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#6877795 Napisano: 23.08.2022 09:18:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Tak oglądam te zdjęcia domku Almette i zastanawiam się czy ja klikam w dobry link czy jestem tak mało wymagająca emotka  Jak czytałam o jakiejś wstrętnej czerwieni, to chyba mialam jakieś inne wyobrażenia. Wy mówicie o tych czerwonych akcentach, w postaci poduszek, krzeseł i fotela, które nawiązują do góralskich parzenic, które też się we wnętrzu przewijają, a które można w 5 minut wymienić, jeśli komuś nie pasują? Spodziewałam się totalnego kiczu, a mam całkiem uroczy domek w górach. A tu jeszcze narzekanie, że śnieg jest w górach zimą emotka  Rzeczywiście Almette powinno coś z tym śniegiem zrobić... Jakie to szczęście, że żadne z Was nie będzie musiało się martwić ani tym śniegiem ani tą wstrętna, kiczowatą czerwienią:D Tyle kłopotów z głowy emotka

Zgadzam się z Tobą:) ja widzę same pozytywy tego domku. Sama mieszkam w domu, wiec wiem ile to roboty, obowiązków itp itd 
Ale chciałabym mieć „ problem „ co zrobić z tym domem z almette , oj chciałabym…. :)

Oj zastanów się jeszcze emotka  pamiętaj o tych haczykach zawieszonych na jednym poziomie w holu i za wysoko powieszonych karniszach. Gdyby tylko można było uszyć zasłony na wymiar... A może te komentarze to taktyka na zniechęcenie konkurentów? 🤔 W sumie... idźcie grać o parawany i plecaki emotka   i zostawcie mi ten beznadziejny generator problemów od Almette  emotka  

Wiesz co, masz racje. Jednak fakt śniegu w górach zdecydowanie mnie zniechęcił. 

lece grać o leżak z pepsi, może jakaś czapusia się trafi. 🫣🤣 Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#6877784 Napisano: 23.08.2022 08:30:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Tak oglądam te zdjęcia domku Almette i zastanawiam się czy ja klikam w dobry link czy jestem tak mało wymagająca emotka  Jak czytałam o jakiejś wstrętnej czerwieni, to chyba mialam jakieś inne wyobrażenia. Wy mówicie o tych czerwonych akcentach, w postaci poduszek, krzeseł i fotela, które nawiązują do góralskich parzenic, które też się we wnętrzu przewijają, a które można w 5 minut wymienić, jeśli komuś nie pasują? Spodziewałam się totalnego kiczu, a mam całkiem uroczy domek w górach. A tu jeszcze narzekanie, że śnieg jest w górach zimą emotka  Rzeczywiście Almette powinno coś z tym śniegiem zrobić... Jakie to szczęście, że żadne z Was nie będzie musiało się martwić ani tym śniegiem ani tą wstrętna, kiczowatą czerwienią:D Tyle kłopotów z głowy emotka

Zgadzam się z Tobą:) ja widzę same pozytywy tego domku. Sama mieszkam w domu, wiec wiem ile to roboty, obowiązków itp itd 
Ale chciałabym mieć „ problem „ co zrobić z tym domem z almette , oj chciałabym…. emotka   Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#6877763 Napisano: 22.08.2022 23:38:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jaki by ten dom nie był… 
bralabym w ciemno emotka   Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#6877618 Napisano: 22.08.2022 13:25:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wysłałam ostatni etap neonail - na stronce podziękowali za zgłoszenie ale niestety na poczcie nie mam potwierdzenie ( a wcześniej były ) 

czy ktoś tez tak ma. ? Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#6877617 Napisano: 22.08.2022 13:23:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
300 zł karta Allegro z konkursu bonduelle  Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#6877339 Napisano: 20.08.2022 12:50:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie ostatnio bony decathlon z konkursów na fb (700 zł ) 
torebka oBag z Neonail 
Karta Empik tez z fb ( 200 zł ) 
100 zł Empik kurczak zagrodowy 
zestaw cydru 
Laptop ( z fb )  Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#6877237 Napisano: 19.08.2022 19:34:24 w Czy informują/ informowali?
Przypomniały mi się dwa konkursy… 

czy informowali z FUZETEA był konkurs oraz z BONDUELLE ? Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#6876973 Napisano: 18.08.2022 21:19:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy zapis o tym, że tylko jedna osoba z gospodarstwa domowego może wygrać jest zapisem zgodnym z prawem ? Czy takie po prostu jest postanowienie organizatora i koniec kropka?:)  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#6876722 Napisano: 17.08.2022 20:15:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabart napisał(a):

Mam pytanie. Czy jeśli z zagrodowego proszą o zdjęcie produktu, to jest szansa na nagrodę, czy to tylko procedura i się nie napalać?

Prosili mnie o paragon i wygrałam głośnik. Ale o produkt nie. Jest jasno napisane ze paragon będą dosyłać osoby wygrane.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#6875558 Napisano: 11.08.2022 11:34:46 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
agicho napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Coś przyszło od firmy LOGARIS in postem 
niestety nie ma mnie w domu i dowiem się po urlopie sle ciekawość zżera .. ktoś coś ? 

To może być alkohol. FB / lubelska(?) Soplica(?)

Właśnie nie grałam w żadne alkoholowe. Ciekawość mnie zżera cóż to…  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#6875472 Napisano: 10.08.2022 22:06:24 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Coś przyszło od firmy LOGARIS in postem 
niestety nie ma mnie w domu i dowiem się po urlopie sle ciekawość zżera .. ktoś coś ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#6874195 Napisano: 04.08.2022 12:36:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Głośnik z kurczaka zagrodowego he he emotka Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

sesyjnie1

#6873819 Napisano: 03.08.2022 08:59:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
southlander napisał(a):

Już drugi raz w ciągu kilkunastu dni, mam problem z dodaniem zgłoszenia w jakimś konkursie na FB. Facebook stwierdza że mój komentarz to... spam. Nie były to wydziwiane odpowiedzi, za to były w pełni zgodne z tematyką konkursu, bez krążenia naokoło, nie odbiegały stylem od innych które czasem gdzieś zamieszczam bez żadnego problemu. O co chodzi? Mieliście już podobną sytuację? Poświęcam czas na dobre zgłoszenie, aż tu nagle Facebook nie mając kompletnie powodu, mówi mi że nie będzie widoczne w serwisie "bo tak". emotka

Miałam tak w momencie gdy bylo dużo emotek. 

spróbuj tez nie wklejać całej wypowiedzi, z kopiuj wklej. Tylko dopisz coś od siebie . Mi tak poszło  Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#6873811 Napisano: 03.08.2022 08:26:26 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
CZy ktoś już dostał kartę 200 zł z fortisa ? 
maz dostał zegarek ale karty dla mnie ni ma …hmmmm Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#6873754 Napisano: 02.08.2022 17:41:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
dede napisał(a):

W konku Dentalife to chyba jakieś chody trzeba mieć bo niektórzy to już kilka razy w galerii zwycięzców są. emotka  Ja wiem, że regulamin tego nie zabrania, ale no nie zachęca to do dalszego kupowania psich smakołyków na ten konkurs.

Zauważyłam to już rok temu, jednak na upartego spróbowałam i w tym roku. I o ile zgodzę się, ze moje zdjęcia mogły się nie spodobać, tak nie rozumiem ciągłego nagradzania tych samych osób…i często z fotkami z konkursu poprzedniego bo wiele pamietam emotka  
ot pozalilam się , dobrze ze nie tylko ja to widzę.  Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#6872731 Napisano: 28.07.2022 11:01:19 w Wkurza mnie...
fiona25 napisał(a):

Loteria Whiskas a konkretnie dodawanie zdjęcia paragonu...konkurencja będzie mniejsza o jedną "kociarę" bo ja się poddaję emotka

Ja mogłam twn sam paragon ten sam plik, wgrać tylko z kompa a przez telefon nie. Eh 

ale wgrałam na siebie, na męża i koniec. Więcej bym nie zniosła a i tak więcej numerów brak .  Wyświetl w wątku >>
1 fiona25 0