Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sesyjnie1

sesyjnie1

#6848261 Napisano: 06.03.2022 22:56:51 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie ze nigdzie nie mogę kupić Łomży białej / niefiltrowanej na konkurs  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

sesyjnie1

#6848256 Napisano: 06.03.2022 22:23:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

pikawka napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Cześć mam pytanie. Dopiero gram od niedawna. Które konkursy powtarzają się cyklicznie? mam tu na myśli np kinder Country chyba dwa razy w roku. Piniaty co roku. Są jeszcze jakieś powtarzające się?

Konkursy z laysami Avanti są często, haribo też bylo jakis czas temu. Bluzy Lecha co kilka miesięcy. Duzo się powtarza. 

Dziękuje za odpowiedz. Najbardziej lubię konkursy fotograficzne i czasem można sobie przygotować jakieś zdjęcie wcześniej np kinder Country ma identyczna formule.:) szukam co by tam jeszcze. 😂

Czasem pomiędzy kolejnymi edycjami zmieniają się opakowania produktów emotka  Warto też zwrócić na to uwagę emotka  

 Słuszna uwaga. Nie będę się wychylać na przód emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#6848255 Napisano: 06.03.2022 22:22:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

pikawka napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Cześć mam pytanie. Dopiero gram od niedawna. Które konkursy powtarzają się cyklicznie? mam tu na myśli np kinder Country chyba dwa razy w roku. Piniaty co roku. Są jeszcze jakieś powtarzające się?

Konkursy z laysami Avanti są często, haribo też bylo jakis czas temu. Bluzy Lecha co kilka miesięcy. Duzo się powtarza. 

Dziękuje za odpowiedz. Najbardziej lubię konkursy fotograficzne i czasem można sobie przygotować jakieś zdjęcie wcześniej np kinder Country ma identyczna formule.:) szukam co by tam jeszcze. 😂

lincz za 3...2...1... emotka

Ups nie spodziewałem się linczu, widocznie jeszcze mało wiem o konkursowym świecie 🤭🤭😂 Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#6848241 Napisano: 06.03.2022 20:24:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Cześć mam pytanie. Dopiero gram od niedawna. Które konkursy powtarzają się cyklicznie? mam tu na myśli np kinder Country chyba dwa razy w roku. Piniaty co roku. Są jeszcze jakieś powtarzające się?

Konkursy z laysami Avanti są często, haribo też bylo jakis czas temu. Bluzy Lecha co kilka miesięcy. Duzo się powtarza. 

Dziękuje za odpowiedz. Najbardziej lubię konkursy fotograficzne i czasem można sobie przygotować jakieś zdjęcie wcześniej np kinder Country ma identyczna formule.:) 

szukam co by tam jeszcze. 😂 Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

sesyjnie1

#6848236 Napisano: 06.03.2022 20:03:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć mam pytanie. Dopiero gram od niedawna. Które konkursy powtarzają się cyklicznie? 
mam tu na myśli np kinder Country chyba dwa razy w roku. Piniaty co roku. 

Są jeszcze jakieś powtarzające się? Wyświetl w wątku >>
0 0