Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Nadkusia

Nadkusia

#7127770 Napisano: 01.10.2023 17:54:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Nadkusia napisał(a):

Czy ja dobrze rozumiem regulamin konkursu Milką C4 (bo w regulaminie jest paragon przykładowy) i może być to Carrefour Express? Czy musi być to ten duży Carrefour supermarket?

w formularzu zgłoszenia w odpowiednim polu sa podane adresy sklepów w danej miejscowości emotka

Już widzę, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>

Nadkusia

#7127764 Napisano: 01.10.2023 17:47:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ja dobrze rozumiem regulamin konkursu Milką C4 (bo w regulaminie jest paragon przykładowy) i może być to Carrefour Express? Czy musi być to ten duży Carrefour supermarket? Wyświetl w wątku >>
0 0

Nadkusia

#7127553 Napisano: 30.09.2023 17:23:00 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Milka C4 Wyświetl w wątku >>
0 0

Nadkusia

#7125329 Napisano: 21.09.2023 14:09:09 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Bon 300 zł Deichmann wymienię na inny bon o tej samej wartości Wyświetl w wątku >>
0 0

Nadkusia

#7124771 Napisano: 19.09.2023 16:46:13 w afera Redbull
Korciło mnie i chciałam dzisiaj zagrać w tą nową gierkę Redbulla i chyba już nie działa, ciekawe co tym razem poszło nie tak Wyświetl w wątku >>

Nadkusia

#7124766 Napisano: 19.09.2023 16:25:54 w NIE polecam wymiany z....
vingag
Dokładnie taka sama sytuacja z tymi leżakami, też za wygranie miałam obiecany bon do Dino i zostałam niestety oszukana Wyświetl w wątku >>
1 pumba 0

Nadkusia

#7123311 Napisano: 13.09.2023 13:21:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Żywiec 300 zł (Deichmann) emotka Wyświetl w wątku >>

Nadkusia

#7119890 Napisano: 29.08.2023 17:38:22 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Odkryłam dzisiaj powiadomienie "Przyjęta w oddziale" Inpost od "Aspe". Nie przypominam sobie żebym coś wygrała od nich ostatnio, ktoś wie co to? Wyświetl w wątku >>
0 0

Nadkusia

#7116012 Napisano: 11.08.2023 14:02:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Leżaki Somersby (120 minut i 19 miejsce xD) Wyświetl w wątku >>

Nadkusia

#7115867 Napisano: 10.08.2023 22:29:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
solek87 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

solek87 napisał(a):

Nadkusia napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Nadkusia napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Nadkusia napisał(a):

Według obecnego rankingu kosze piknikowe były poniżej 20 minut, coraz trudniej jest dojść na szczyt :<

9 sekund na pytanie to czas samego wyświetlenia pytania + czasu od zatwierdzenia odpowiedzi do kolejnego pytania (5s + 4s)
720 x 9s =108 minut
Jeśli doliczymy jedną sekundę na odpowiedź na 720 pytań daje nam to 12 minut
Razem 120 minut czyli końcowy czas jaki pokazuje to 20 minut
Jakim cudem może być mniej?

Mając na myśli 20 minut chodziło mi o 120 min, tylko wyświetla się 20, ale faktycznie grałam ciągle i ciągle i rekordowo udało mi się mieć dokładnie 120 z sekundami... ciekawe czy tutaj wyłapują oszustów, bo 121 min w ostatnim etapie wygrywało tylko leżak ;/


Wiem, że 20 min oznaczało że facto 120 min
po prostu nie wiem jakim cudem może być mniej niż tyle

Ciekawe czy ten co wygrywa ma jakiś nierealny wynik 112 min, czy może różnica między 1, a 10 miejscem to sekundy

112 tak samo realne jak 120 czyli wcale emotka  tak samo jak realne jest zapamiętanie odpowiedzi na 2tys pytań emotka  i klikanie ich w 1 sekundę

Z tym się nie zgodzę. Nie grałam jakoś dużo razy, ale odpowiedzi znam na pamięć;) bez problemu jesteś w stanie to zapamiętać, grając kilkadziesiąt razy na maksa. Wiele odpowiedzi jest też często (albo nawet zawsze;) w tym samym miejscu

Nie wierzę w to kilkadziesiąt razy granie na maksa... jedna gra ponad 2h, więc to jakieś dziesiątki albo  setki godzin na grze. Żeby grac na maksa to trzeba było ileś dziesiąt razy nie mieć maksa, zeby poznać pytania to kolejne dziesiątki godzin. Nie wmówicie mi że od razu znaliście odpowiedź na pytanie typu 'Co jest jedną z największych zalet hodowli owadów jadalnych? a odpowiedź 'Są zimnokrwiste, wiec potrzebują mniej energii niż ssaki.... w sekundę nawet tego nie przeczytasz emotka  Piszecie tutaj takie posty chyba tylko po to żeby się wybielić, bo może ktoś z agencji tutaj to czyta emotka  Uwierzę dopiero jak zobaczę filmik na YT ze ktoś tak szybko gra...myśle że jeżeli taka jest prawda to nikt nie będzie miał oporów żeby taki filmik zrobić i nam pokazać emotka  a poza tym widzę ze dzisiaj zmienili lekko ten quiz, wiec chyba walczą z botami

Grałam w to około 100 razy zanim miałam maksa xD od drugiego etapu który zakończył się miesiąc temu miałam jakieś 25-30 podejść około? Wszystkie były na maksa, bo znałam już wszystkie pytania, wyuczyłam się na pamięć około 1500 pytań, aktualnie znam odpowiedzi zanim się pojawią i klikam jak tylko pierwsze słowo z dobrej odpowiedzi rzuci mi się w oczy, więc 120 minut da się zrobić, chociaż jest to wiele godzin nauki i wymaga dużej cierpliwości - sam quiz jest bardzo wciągający i mimo lekkiej irytacji po nieudanych próbach można się sporo dowiedzieć i potraktować to jako przydatną wiedzę, a dodatkowo powygrywać leżaki dla znajomych i rodziny Wyświetl w wątku >>
0 0

Nadkusia

#7115809 Napisano: 10.08.2023 17:39:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

Nadkusia napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Nadkusia napisał(a):

Według obecnego rankingu kosze piknikowe były poniżej 20 minut, coraz trudniej jest dojść na szczyt :<

9 sekund na pytanie to czas samego wyświetlenia pytania + czasu od zatwierdzenia odpowiedzi do kolejnego pytania (5s + 4s)
720 x 9s =108 minut
Jeśli doliczymy jedną sekundę na odpowiedź na 720 pytań daje nam to 12 minut
Razem 120 minut czyli końcowy czas jaki pokazuje to 20 minut
Jakim cudem może być mniej?

Mając na myśli 20 minut chodziło mi o 120 min, tylko wyświetla się 20, ale faktycznie grałam ciągle i ciągle i rekordowo udało mi się mieć dokładnie 120 z sekundami... ciekawe czy tutaj wyłapują oszustów, bo 121 min w ostatnim etapie wygrywało tylko leżak ;/


Wiem, że 20 min oznaczało że facto 120 min
po prostu nie wiem jakim cudem może być mniej niż tyle

Ciekawe czy ten co wygrywa ma jakiś nierealny wynik 112 min, czy może różnica między 1, a 10 miejscem to sekundy Wyświetl w wątku >>
0 0

Nadkusia

#7115803 Napisano: 10.08.2023 16:54:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

Nadkusia napisał(a):

Według obecnego rankingu kosze piknikowe były poniżej 20 minut, coraz trudniej jest dojść na szczyt :<

9 sekund na pytanie to czas samego wyświetlenia pytania + czasu od zatwierdzenia odpowiedzi do kolejnego pytania (5s + 4s)
720 x 9s =108 minut
Jeśli doliczymy jedną sekundę na odpowiedź na 720 pytań daje nam to 12 minut
Razem 120 minut czyli końcowy czas jaki pokazuje to 20 minut
Jakim cudem może być mniej?

Mając na myśli 20 minut chodziło mi o 120 min, tylko wyświetla się 20, ale faktycznie grałam ciągle i ciągle i rekordowo udało mi się mieć dokładnie 120 z sekundami... ciekawe czy tutaj wyłapują oszustów, bo 121 min w ostatnim etapie wygrywało tylko leżak ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

Nadkusia

#7115796 Napisano: 10.08.2023 16:31:32 w Konkursy z grami
Nadkusia napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Nadkusia napisał(a):

Ale w sumie nabijanie w ostatnich dniach nic nie da, bo liczy się suma punktów z każdego dnia, czyli osoba która codziennie miała po 2 tyś ostatecznie będzie mieć więcej w tygodniowym, niż ktoś, kto raz wbije 12k

Na pewno suma?

W Regulaminie jest taki zapis:
"2. Uprawnionym do otrzymania Nagrody Specjalnej jest Uczestnik, który w Tygodniowym Rankingu Graczy uzyskał największą liczbę punktów (w zestawieniu porównywane są wyłącznie wyniki uwzględniane w Dziennym Rankingu Graczy)."

Brzmi jakby robili ranking z wyników dziennych i jeden najlepszy wygrywa.

Na pewno, bo pierwsze dwa tygodnie miałam najlepszy wynik z całego tygodnia i nic nie dostałam ;/

Jeszcze do nich napisałam właśnie, żeby dowiedzieć się czy to suma czy najlepszy wynik, ale odpisali mi tak, że nic nie rozumiem... i sama nie wiem, ale nie dostałam żadnego powiadomienia o wygranej, więc tak założyłam + sprawdzałam wyniki o 23:59 każdego dnia, żeby się upewnić czy dalej mam najwyższy Wyświetl w wątku >>
0 0

Nadkusia

#7115792 Napisano: 10.08.2023 16:27:32 w Konkursy z grami
adamo86 napisał(a):

Nadkusia napisał(a):

Ale w sumie nabijanie w ostatnich dniach nic nie da, bo liczy się suma punktów z każdego dnia, czyli osoba która codziennie miała po 2 tyś ostatecznie będzie mieć więcej w tygodniowym, niż ktoś, kto raz wbije 12k

Na pewno suma?

W Regulaminie jest taki zapis:
"2. Uprawnionym do otrzymania Nagrody Specjalnej jest Uczestnik, który w Tygodniowym Rankingu Graczy uzyskał największą liczbę punktów (w zestawieniu porównywane są wyłącznie wyniki uwzględniane w Dziennym Rankingu Graczy)."

Brzmi jakby robili ranking z wyników dziennych i jeden najlepszy wygrywa.

Na pewno, bo pierwsze dwa tygodnie miałam najlepszy wynik z całego tygodnia i nic nie dostałam ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

Nadkusia

#7115767 Napisano: 10.08.2023 14:08:33 w Konkursy z grami
Ale w sumie nabijanie w ostatnich dniach nic nie da, bo liczy się suma punktów z każdego dnia, czyli osoba która codziennie miała po 2 tyś ostatecznie będzie mieć więcej w tygodniowym, niż ktoś, kto raz wbije 12k Wyświetl w wątku >>
0 0

Nadkusia

#7114189 Napisano: 04.08.2023 10:41:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

agnriealaa napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Mi odpisali dziś dokładnie to samo. Ja też im na to odpisałam kontynuując dyskusje. To jest dość ironiczne, że chcąc wykluczyć oszustwa i być fair co do osób grających uczciwie, właśnie nie są w stosunku do nich fair 😂

Dokładnie! Dało się uzyskać wynik mniej niż 5s bez żadnych udziwnień i kodów. Zresztą, jak usunęli czasy poniżej 5s, to większość z nas miała zapisany czas 5s jak udało się go zdobyć - ja zapisywałam każdy lepszy, wiec widać ze to był proces a nie jakieś grzebanie w kodzie. Chyba tez się pofatyguję i napiszę do nich maila.

To chore, że wmawiają nam oszustwa i skasowali wyniki poniżej 5 sekund "bo tak", nie dość, że nie mamy nagrody to zostaliśmy nazwani oszustami - milutko emotka Wyświetl w wątku >>

Nadkusia

#7113275 Napisano: 01.08.2023 13:48:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Emememe napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Jaki czas mieliście z red bulla, ci co mają maile?

Też się z chęcią dowiem

5 sekund

Łoj to ja już nie czekam 😅

Omg, na co ja liczyłam z moimi 11 s

U mnie też 11 więc nie ma co. Czytałam że mieli po 3 s

Ja miałam 3s ale głośnika brak 🫣

Też mieliśmy po 3 sekundy i maili brak. Może uznali, że to za szybko? I zdyskwalifikowali? Chociaż uzyskanie wyniku 3 sekund naprawdę było całkowicie możliwe zupełnie uczciwie. No ciekawe czy już wszystko poszło.

Też nic nie mam, a miałam 3 sekundy i nawet kupiłam tego red bulla :< Wyświetl w wątku >>
0 0

Nadkusia

#7112804 Napisano: 30.07.2023 20:56:21 w Konkursy z grami
Powiem wam, że wątpię w 0 sekund, bo z 20 razy miałam wynik 3 sekundy i zegar stał w miejscu. Pewnie zliczało te setne sekundy i w końcowym wyniku zaokrąglało do pełnej. Owszem, 2 sekundy na pewno ktoś zrobił, ale czy dało się mniej to już ciężko stwierdzić... fajnie jakby podali jakiś ranking, żeby zobaczyć z ciekawości ile miała topka Wyświetl w wątku >>

Nadkusia

#7111690 Napisano: 26.07.2023 11:37:08 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam leżaki Somersby za pół ceny ich wartości, już nie mogę na nie patrzeć, a wygrałam kolejne zestawy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Nadkusia

#7111519 Napisano: 25.07.2023 17:05:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ta już czaję, ale wychodzi podobnie, (około 2 sekund na odpowiedź), dlatego tak myślałam :) Wyświetl w wątku >>
1 Placek 0