Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika trhspfb

trhspfb

#6872579 Napisano: 27.07.2022 14:15:02 w Wkurza mnie...
trhspfb napisał(a):

escada napisał(a):

w konkursie Wilkinsona w formularzu chcą pełne dane adresowe, no jak mnie to wkurza, wrrr
podajecie? to powinno się podawać dopiero po wygraniu , czy takie zbieranie danych jest w ogóle legalne? że nie wspomnę o Peselach i nr.dowodu

Jeden z najgorszych konkursów ostatnio. 
Nieznani ludzie będą cię oceniać po zdjęciu i pisemnych przechwałkach. Normalnie jak ubieganie się o pracę i CV ze zdjęciem! xD
Nagrody też nie urywają czterech liter. 

Coś czuję, że nie znalazłbym kupca na paragony, haha.  

I nawet nie podali co za hulajnoga. Jak basicowy model sprzed 2 lat (a takie nieraz dają na konkursach!) to nawet 1000zł nie będzie ze sprzedaży tego. No chyba, że komuś nie są miłe zęby i kości twarzoczaszki to się trochę pobawi. Wyświetl w wątku >>
0 0

trhspfb

#6872473 Napisano: 26.07.2022 22:36:47 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

peterpanek napisał(a):

southlander napisał(a):

trhspfb napisał(a):

Brak transparentności i uczciwości w konkursach to dopiero jest problem. Zwycięskie prace nie mają jakości i nie spełniają kryteriów podawanych w regulaminach (mowa tylko o tych, które są prezentowane publiczności, te utajnione to muszą być dopiero...) Wystarczy pół roku to wszystko poobserwować, by mieć dość. 

Aż nie wiadomo co gorsze. Brak uczciwości przy braku transparentności, czy brak uczciwości i nie czajenie się z tym.
Bo gdy się kryją, to przynajmniej wiedzą że są nie fair i trochę się wstydzą tego co robią... 

Chyba jednak raczej prace nie są publikowane, bo ocena takich zawsze jest subiektywna, a marki i agencje chcą uniknąć publicznej dyskusji - bo każdy kto nie wygrał mógłby zacząć głośno protestować, bo w jego ocenie był lepszy - a tego nie trzeba wizerunkowi marki.

Negatywne emocje i dyskusja nie mają miejsca w przypadku gdy wybrana zostaje praca na wysokim poziomie i w pełni zgodna z regulaminem. Same agencje są winne, że wskazują kreatywność/oryginalność/staranność jako kryterium oceny, a potem wybierają coś kiepskiego literacko, niechlujnego, banalnego. Albo że się nie stosują do regulaminów które same piszą. Zresztą widać to w konkursach na FB gdzie nie da się ukryć zwycięzcy i jego pracy - jeśli jest dobra, to pojawiają się często gratulacje. Jeśli zwycięża coś nieregulaminowego, albo plagiat, albo coś fatalnego, mamy burzę w komentarzach.

Wystarczy uczciwie podejść do sprawy.

Całym sobą się pod tym podpisuję i dziękuję, że ktoś napisał to za mnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

trhspfb

#6872204 Napisano: 25.07.2022 18:19:48 w Wkurza mnie...
ktosiek1 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

czuć recesję, jakooś mało tych konkursów i nagrody gorsze

Bez przesady emotka  
Co chwilę konkursy z bonami 10-20k na wakacje. Do tego rowery, hulajnogi, telefony, pieniądze w gotówce i na remonty.
Nie wspominając o loteriach, gdzie tych ciekawszych jest obecnie ze 40...

W temacie: Czego chcieć więcej? emotka

Weny twórczej i czasu zeby brać w nich wszystkich udział  emotka  i właśnie brak jednego i drugiego wkurza mnie.....

Jak brak weny to i mnóstwo czasu nie pomoże. A niektóre agencje (avanti, aspe) tak formułują zadania/pytania, że dezorientacja i brak weny to najnaturalniejszy skutek ich postawienia. A kolejny skutek to całkowita wolna amerykanka przy ocenie prac. To trzeba być naprawdę niepoprawnym optymistą, żeby wierzyć, że wygrana typu samochód czy 50k na remont trafi do autora najlepszej wypowiedzi. Jeszcze w takim społeczeństwie na dorobku? No way. 5k czy iphone to jeszcze, ale główne to chyba marzenie ściętej głowy. 
Z loteriami trochę inna sprawa. Ale znowu, czarne listy to coś, przez co na pewno straciłoby się licencje, a zbyt dużo świadectw, by nie wierzyć, że nie funkcjonują. I to u najwiekszych.   Wyświetl w wątku >>

trhspfb

#6872127 Napisano: 25.07.2022 13:06:47 w Wkurza mnie...
gosiak351 napisał(a):

czuć recesję, jakooś mało tych konkursów i nagrody gorsze

Myślę, że to nie tyle recesja, co kwestia tego, że wystarczy główna wygrana w wysokości 2-4 pensji (minimalnych lub danego konsumenta), by konkurs był atrakcyjny w oczach zarówno zwykłego klienta, jak i zapalonego konkursowicza (a tych pewnie jest z 5 tys w Polsce), co skutkuje multum zgłoszeń. 

Ale już wolę konkursy, gdzie kilkadziesiąt osób wygra po tysiaku lub loterie, gdzie podobna liczba uczestników trafi podobną kwotę niż konkursy takie jak np. ten od Letyshops, gdzie jedna osoba, pisząc mdły tekst (a to komicy oceniali...), obłowiła się w Mercedesa za 200tys., a dla reszty ludzi jakieś ochłapy. 

Brak transparentności i uczciwości w konkursach to dopiero jest problem. Zwycięskie prace nie mają jakości i nie spełniają kryteriów podawanych w regulaminach (mowa tylko o tych, które są prezentowane publiczności, te utajnione to muszą być dopiero...) Wystarczy pół roku to wszystko poobserwować, by mieć dość. 

Jakoś jak uczestniczę w loterii newsletterowej niemieckiej czy japońskiej to nie ma problemu podać pełne nazwisko zwycięzcy, a u nas RODO służy za przykrywkę do pasienia swoich.   

  Wyświetl w wątku >>

trhspfb

#6872028 Napisano: 24.07.2022 18:44:58 w Smolar
daisygirl napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Czy ktoś potwierdzi informacje, które pojawiły się jakiś czas temu na stronie, że trzeba każdy paragon sprawdzać pod kątem wyników na stronie Smolara, bo są problemy z SMS-ami informującymi o wygranych?

ja nigdy nie sprawdzałam, bo nie sądziłam, że trzeba pilnować, ale u mnie inna sytuacja - dostałam w konkursie 2 nagrody, a sms jest 1, nie sugeruje, że są 2 nagrody czy coś, dobrze że sobie sprawdziłam nr paragonów bo odesłałabym jeden jakby nie to  emotka  

A czy ktoś posiada wiedzę czy oni wprowadzają wyniki do systemu tego samego dnia, w którym odbyło się losowanie, a zatem na drugi dzień już można sprawdzać i mieć pewność czy może zdarzają im się iluś-tam dniowe poślizgi? 
Wiem, że podając zły numer telefonu czy wybierając z rozwijanej listy promocję, w której losowanie z naszym paragonem jeszcze się nie odbyło i tak wyskoczy "niestety nie wygrałeś" a nie "jeszcze nie było losowania" ani "ten numer nie bierze udziału w loterii".
Skoro o wygranej w Wlk Loterii Kaufland potrafią informować dokładnie po 7 regulaminowych dniach to i z innymi rzeczami mogą mieć poślizgi. Wyświetl w wątku >>
0 0

trhspfb

#6870639 Napisano: 16.07.2022 22:38:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wojteke-konkursy napisał(a):

Kaulfand 2003 nagrody i bez wygranej na 3 próby + nie dostałem zdrapki kilka razy, bo już nie mieli w moim kaufie...

Potrzymaj mi piwo: przeszło 70 zgłoszonych zdrapek u wszystkich członków rodziny i niet wygranej. Prawie 30 zgłoszeń u Kubusia (oczywiście w godz. 10-20) i żadnej wygranej natychmiastowej (a ktoś tu się chwalił dziewięcioma - pracuje w dyskoncie napojowym??).

Dlatego wątku zuchwale poproszę o wygraną wartości ok 1000, żebym mógł kupić osobny telefon z nowym simem na konki i do płatności xiaomi-visa i blik, bo SMOLAR nie daje żyć, uznał mnie za krezusa i profesjonalistę a wszystko co u nich wygrałem to 100zł XD.  Wyświetl w wątku >>

trhspfb

#6870606 Napisano: 16.07.2022 18:27:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
aniaaa131 napisał(a):

I jeszcze raz 

Na ile zgłoszeń tyle wygranych u Kubusia?

Ja 30, grane o różnych porach i ZERO wygranych. To jakby ktoś się zastanawiał czy bramki chronią przed czarną listą... Wyświetl w wątku >>

trhspfb

#6870578 Napisano: 16.07.2022 15:47:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
aleksandra008 napisał(a):

trhspfb napisał(a):

  


Podobnie w konkursach na FB czy IG jeśli masz pusty profil to możesz sobie dać sobie siana ze startami. Nikt tego oczywiście nie napisze w regulaminie, ale profil również będzie składową w ocenie kandydata, zwłaszcza przy trudnościach z wyborem. Inaczej konkurs byłby załatwiany przez maile/stronę www (tu np. ELMEX był i pod tym z wględem fajnie, a tak to konkurs żenada - normalnie przestałbym ich kupować jakby była w dobrej cenie alternatywa, jak niegdyś adent).     

czasami pisze z pustego profilu atrakcyjne teksty które będą musieli odrzucić emotka

Dla samej przyjemności tworzenia? Ja tam nie lubię oddawać za darmo swojego czasu i starań firmom, które stać na copywriterów, a przyznają np. tylko jedną jedyną nagrodę według wspomnianych kryteriów, a dla całej reszty autorów solidnych prac (których zawsze te kilka jest) tylko "dzięki, miło było". Wyświetl w wątku >>

trhspfb

#6870550 Napisano: 16.07.2022 11:42:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
marcella napisał(a):

Często jest w regulaminie, napisz tekst lub zdjęcie i wygrywają zdjęcia i teksty. Tutaj jest napisane ''że warunek niekonieczny by dodać zdjęcie lub film'' a wygrały same filmy. Powinny być nagrodzone zdjęcia i filmy i sam tekst.

Ależ to są próżne nadzieje. Śledzę konkursy od niedawna (i mam nadzieję na krótko), ale już się nauczyłem, że jeżeli konkurs dopuszcza konkurencję form graficznych z tekstowymi to te drugie są od razu na przegranej pozycji. Takie są realia. Patrz konkurs NIBE i ostatni konkurs ELMEX. Myślę, że powód jest dość prosty - lenistwo oceniających oraz może jeszcze mniemana większa pracochłonność form graficznych.   

Podobnie w konkursach na FB czy IG jeśli masz pusty profil to możesz sobie dać sobie siana ze startami. Nikt tego oczywiście nie napisze w regulaminie, ale profil również będzie składową w ocenie kandydata, zwłaszcza przy trudnościach z wyborem. Inaczej konkurs byłby załatwiany przez maile/stronę www (tu np. ELMEX był i pod tym z wględem fajnie, a tak to konkurs żenada - normalnie przestałbym ich kupować jakby była w dobrej cenie alternatywa, jak niegdyś adent).      Wyświetl w wątku >>
0 0